Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Igor Volke artiklist "Jeesus Kristus võis olla tulnukas"
 
zero 27. aprill 2017, kl 09.01
Kuna ma ei saa kommenteerida artiklit, mis mind huvitab
( http://digileht.maaleht.delfi.ee/elu/igor-volke-jeesus-kristus-vois-olla-tulnukas?id=77998056 ), postitan selle, mis mul öelda on, siia.

Ma ei saa kommenteerida seepärast, et julgesin kristlike ülestõsmispühade rongkäigu kohta kriitilises laadis kahesõnalise kommentaari kirjutada (mis ei sisaldanud ühtegi roppust ega ähvardavat sõna), avaldamisele see muidugi ei jõudnudki.

Religioonide kohta niipalju, et kui palju neid usklikke ka ei oleks (kristlasi, moslemeid jne), kelle iga hingeliigutust me jälgima peame ja mitte midagi sellist öelda ei tohi, mis nende maailmapilti kõigutaks - ikkagi nähakse tulevastel aegadel meie ajastut kui barbaarset, USUsõdade ajastut, ning imestatakse, miks lubasid inimesed sellistel ideoloogiatel nii üksikindiviidide kui ka kogu inimkonna arengut tuhandeid aastaid pidurdada.



Minu kommentaar ülalmainitud artikli kohta oleks olnud järgmine:

Mõnes mõttes on Jeesuse tulnukaks nimetamine kategooriaviga. Temasugused on kogu aeg siin olnud, enne inimest. Ta on archon - sellisel tasemel hing, kes võib soovi korral endale võtta inimkeha, kas siis imikuna sündides või kellegi teise oma üle võttes. Kuid nad ei vaja ilmtingimata (inim)keha; keha võetakse vaid inimestega seotud eesmärkide täideviimiseks. On ka "häid" (kui nii saab öelda) sel tasemel olendeid (phosterid).

Archoniks või phosteriks olemine ei tähenda tingimata maavälist päritolu, vaid HINGE ARENGUTASET, st ka mõningad need hinged, kes kunagi olid inimesed, on nüüdseks archonid või phosterid, see on hingede evolutsioon, mis toimub pidevalt. Kes pole veel valmis, see ei saa aru.
--
P.S. Mul on üsna ükskõik, et siin rubriigis käib põhiliselt lõõpimine või siis naiivne heade ennete otsimine. Igaüks arvab, mida tahab.
 
jumal 27. aprill 2017, kl 13.28
kogu see usuvärk ongi tekkinud vanal ammusel ajal "ulmekirjandusena" nagu tänapäevased "harripotteri" lood
 
ohh 27. aprill 2017, kl 14.40
me teame vaid 10% tõde maksimum, ülejäänud 90% on kui must kast, mida üritatakse lahti muukida.
aina enam tekib arusaam, et iniolendid siin maa peal on kui katsejänesed, seda uurida, ja vaadata, kuidas nad kannatavad ja omavahel sõdivad. sekka käputäis isendeid, kes üritavad seda katsepolügon-vanglat lahti muukida, leida sobilikke võtmeid lukkude avamiseks.
kogu õpetus-raamatute ja usutemaatika on kui muinasjutt, millesse on peidetud võti kogu müsteeriumi avamiseks. miskipärast me siiani pole seda võtit leidnud, või on need, kel see käeulatuses olnud, vaikima sunnitud.
aga eks kogu see omavaheline kemplemine ja tohuvapohu ongi üles keerutatud selleks, et oleks "udusem" ja tee leidmine võimatum.
 
k 27. aprill 2017, kl 14.44
Inimene peab arenema jah paremaks.
 
eh 27. aprill 2017, kl 14.46
Tulnukas võis olla (usutav), aga mitte Jumal (mida ta ise enda kohta ütles)?
Agne Tamm 27. aprill 2017, kl 16.13
Tulnukad olidki Jumalad, elasid mäetippudel, nenede käest käidi küsimas ,kuidas elada!
 
küss eh-le 27. aprill 2017, kl 16.14
Mis see Jumal üleüldse sinu arvates on?
Ütled, et MITTE Jumal, aga mis on?
 
jumal 27. aprill 2017, kl 17.03
jumal on rumalate tulnukas
 
vaadake nüüd ennast 27. aprill 2017, kl 17.35
muinasjutte te usute ja kõike, aga mitte Jumalat :)
 
nohaga 27. aprill 2017, kl 17.36
Kas Jumal on objekt või mõiste?
 
:) 27. aprill 2017, kl 17.44
Ära aja asja keeruliseks, Jumal on Jumal ja vaata, mida ta ise enda kohta räägib!
 
Blablablaa 27. aprill 2017, kl 17.45
Mingi kirikupüha jälle tulemas.
Pange kaarte ja ennustage kohvipaksu pealt.
Ajul lihtsam.
 
nohaga 27. aprill 2017, kl 18.07
Paljud taimetoitlased, aju kängub niikuinii, filosofeerimata, üksnes töö-söök-uni elades pole sel elukesel üldsegi mõtet, eksju.
 
Ibrahim Ubuntu 27. aprill 2017, kl 20.10
Näed, üks teine filosoofia väidab, et Kristus oli roomlaste hübriidsõda.
Pole ju saladus, et juudid pidevalt mässasid ja ajasid oma messiat taga.
Eks roomlased püüdsid siis rahutut kolooniat tasalülitada leiutades neile rahumeelse -keera teine kõrv ette- messia.
Kuidas see kõik välja kukkus, sellest räägib juba uuem ajalugu.
Elukesel on mõtet küll, kui teha mõtestatud otsuseid alates sellest, et poodi minnes teha otsus: täna teen vaid mõistlikud ostud.
 
pro 27. aprill 2017, kl 20.24
Jeesus oli luust ja lihast inimene kes sündis "neitsist" ehk siis patuta või puhta hingega naisest. See oli vajalik selleks, et näitada inimkonnale, et teie, luust ja lihast inimesed suudate ka nii teha nagu mina. Kui ta oleks hõbedased skafandris tulnud siis ükskõik mis imesid ta ka poleks korda saatnud, inimestele oleks ta ikka võõraks jäänud. Nüüd kus ta tavalise inimesena sündis, elas ja tegutses, ei saa enam keegi öelda, et see on võimatu! Et patuta elu on võimatu!
Jeesus polnud vast teiselt planeedilt pärit vaid Maa kodanik kes ise oli jõudnud täiuseni ehk ühenduseni oma Jumaliku osaga. Igas inimeses, väga kõrgel tasemel on Jumal - see sama Jehova ja kui inimene puhastub maisest ja kõigest madalast siis saab ta Universumi kõrgeima pritsiibiga otseühenduse ja muutub ise ka selleks. Piiblis on otse öeldud inimestele, et "Teie olete Jumalad".
Jh 10:34 Jeesus vastas neile: „Eks teie Seadusesse ole kirjutatud: Mina olen öelnud: Teie olete jumalad!?
Vatikani rooma-katoliku kirik ei saa seda lubada, et inimesed Jumalad oleks ja eirab seda Piibli rida. Nagu eirab paljutki muud mis Piiblis kirjas.
 
Ibrahim Ubuntu 27. aprill 2017, kl 23.05
Tubli, pro.
Balti jaamas JW klubi juures on praegusel kellaajal ruumi küllaga.
Möla jookseb igast ruuporist.
Asi siis sealgi oma maltsvetlust liperdada.
 
!!! 28. aprill 2017, kl 17.38
Inimesed saavad "jumalateks" ainult usu läbi Jeesusesse Kristusesse (Kes oli tõesti Jumal ise)e. võidavad endale oma hinge e igavese elu!
 
!!! 28. aprill 2017, kl 17.39
Kristus on Jumala poolt pakutud pilet igavesse ellu!
 
:) !!! 28. aprill 2017, kl 17.41
ohh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> me teame vaid 10% tõde maksimum, ülejäänud 90% on
> kui must kast, mida üritatakse lahti muukida.
>
> aina enam tekib arusaam, et iniolendid siin maa pe
> al on kui katsejänesed, seda uurida, ja vaadata, k
> uidas nad kannatavad ja omavahel sõdivad. sekka kä
> putäis isendeid, kes üritavad seda katsepolügon-va
> nglat lahti muukida, leida sobilikke võtmeid lukku
> de avamiseks.
> kogu õpetus-raamatute ja usutemaa
> tika on kui muinasjutt, millesse on peidetud võti
> kogu müsteeriumi avamiseks. miskipärast me siiani
> pole seda võtit leidnud, või on need, kel see käeu
> latuses olnud, vaikima sunnitud.
> aga eks kogu s
> ee omavaheline kemplemine ja tohuvapohu ongi üles
> keerutatud selleks, et oleks "udusem" ja tee leidm
> ine võimatum.

Eluga pääsevad siit need, kes usuvad jeesusesse Kristussesse ja Jumala armastusse!
 
to Ibrahim Ubuntu 28. aprill 2017, kl 20.54
Jutlustama peab ikka seal kus kõige hullem ja kõige hullemad koos. Jeesus sündis ka paika kus valitses kaos ja voolas veri. Sina tundud küll hullem olevat kui JW Balta kõrval. Sellest ka mina siin sõna võtan mitte Balta taga.
 
to pro 29. aprill 2017, kl 01.19
Ütled:
"Nüüd kus ta tavalise inimesena sündis, elas ja tegutses, ei saa enam keegi öelda, et see on võimatu! Et patuta elu on võimatu!"

Elas patuta, kuid 33-selt löödi risti. Kui tema sai veel 33-ni elada, siis lihtinimene ei saa sedagi, kui ta püüab patuta elada -
- kes seda välja kannataks, inimene on kade ja õel!
 
Eevi Kassalindiliigutaja 05. mai 2017, kl 21.48
Tegelikult te ajate jama.
Juba kuulus Igor Mung vaatas pähklite pealt, et tegelikult oli Jeesus Kristus Poola torulukksepp, kes hakkas baptistiks.
Seejärel ronis ta rahva ees toogaväel taburetile ja luges peast aprilli teesid maha.
Kurjad keeled
 
Tegelikult... 10. mai 2017, kl 20.16
Kivirāhk ei ole geenius, ta ei saa ise ka aru, mis ta kirjutas .
 
irw 10. mai 2017, kl 23.09
Kas ta tinunni ka paneb endiselt?
 
zero 27. mai 2017, kl 11.27
Need lingid on tegelikult liiga head selle foorumi jaoks. Mu postitus pole mõeldud kõigile, vaid neile, kes on võimelised aru saama.

Why are you wearing that stupid man suit?
https://www.youtube.com/watch?v=9zbpg_7ahbs

What are Higher Entities?
https://www.youtube.com/watch?v=4t3W-QzrLzs
 
oceanicfinance 04. juuni 2017, kl 11.18
Tere kõigile, Kas sa rahaliselt pigistatakse? Kas sa otsima vahendeid, et maksta ära laenu ja võlad? Kas sa otsima rahanduse asutada oma äri? Kas teil on vaja isikliku või äri laenu erinevatel eesmärkidel? Kas sa otsima laenude suurte projektide elluviimisel? Turvaline laenu meilt täna ja alustada millegi rahuldust. Meie tehing on 100% garanteeritud, nagu me ka tagama kood ja südamlik suhted klientidega. Pakume Laenud No Credit kontrollimine, nr tagatise lihtsa sammuga, kiiresti rahastamise ja madala intressimääraga 3%. Miks jäävad rahalist jaotus? Võtke meiega juba täna e-mail: Oceanicfinance113@gmail.com
 
okeaanikfinantse 13. juuni 2017, kl 19.05
Teema: Nigeeria Astronaut tahab tulla Kodu
Dr Bakare Tunde
Kosmonautika projektijuht
National Space Research ja Development Agency (NASRDA)
Krunt 555
Misau Street
PMB 437
Garki, Abuja, FCT Nigeeria

Lugupeetud härra,

Abitaotluse-Rangelt konfidentsiaalne

Ma olen dr Bakare Tunde, nõbu Nigeeria astronaut, Air Force Major Abachan Tunde. Ta oli esimene Aafrika kosmoses, kui ta tegi salajane lend SALYUT 6 kosmosejaama 1979. Ta oli hiljem Nõukogude kosmoselennud, Soyuz T-16Z salajase Nõukogude sõjalise kosmosejaama SALYUT 8T 1989. Ta oli luhtunud seal 1990. aastal, kui Nõukogude Liit oli lahustunud. Tema teiste Nõukogude meeskonnaliikmete Maale kohta Soyuz T-16Z, kuid tema koht viidi tagastatava kauba. On olnud aeg-ajalt Progrez pakkumise lennu hoida teda minema sellest ajast. Ta on hea huumor, kuid tahab koju.

14-aastane, sest ta on olnud jaama ta on kogunenud lennu tasu ja intressid summas ligi $ 15.000.000 Ameerika dollarit. See toimub usaldus on Lagos National Savings and Trust Association. Kui me võime saada juurdepääsu sellele raha, saame paigutada sissemakse Vene Space omavalitsuste Sojuz-tagasi lend, et tuua ta tagasi Maale. Ma ütlesin seda maksab $ 3.000.000 USA dollarit. Et pääseda oma sihtfondi peame oma abi.

Seega mina ja mu kolleegid on valmis üle kogusumma oma konto või järgnev väljamakse, kuna me ametnikest on keelatud käitumisjuhendi Bureau (Avaliku Teenistuse seadused) avamist ja / või tegutsevate välismaiste kontod, meie nimed.

Ütlematagi selge, et usaldust reposed teile siinkohal on tohutu. Vastutasuks oleme kokku leppinud, et pakkuda teile 20 protsenti üle summa, samal ajal kui 10 protsenti tuleb tühistada kõrvalkulude katteks (sisemine ja väline) poolte vahel käigus tehingu. Sa tehakse ülesandeks saata tasakaalu 70 protsenti teistele kontodele õigeaegselt.

Palun kiirendada hagi oleme graafikust maas, et saaksime hulka sissemakse selles rahalise kvartalis.

Palun tunnustada selle sõnumi saamisel kaudu minu otsene number 234 (0) 9-234-2220 ainult.

Lugupidamisega, Dr. Bakare Tunde
Kosmonautika projektijuht
tip@nasrda.gov.ng

http://www.nasrda.gov.ng/
 
Patsient 19. juuni 2017, kl 16.02
Meie palatis on ka see teema korduvalt esile tõusnud, viimane kord me siiski jõudsime järeldusele, et ainus kelle poole palvetada, on suur ja võimas Allah. Need teised jüngrid ja kristused, need on kõik ketserid, šarlatanid ja antikristused.
 
Ibrahim Ubuntu 19. juuni 2017, kl 22.27
Mis Allahist sa siin sonid.
Ainus ja kõigeväeline on Vägede Madahšalipundra!
Tasus temal vaid oma teki alt kulmu keerutada, kui Keldri-Peetrist sai regentpreester Anissimov kes suudab lennata ja oskab võõraid keeli.
Isegi paremini oskab kui Pent Nurmekund.
Vaid Needuse-Endlile pole ta hammas veel peale hakanud...
 
Patsient2 24. juuni 2017, kl 14.13
Kas keegi v6iks meile lahti seletada, kes see V@gede Madashalipundra 6igupoolest on? Meie siin nii omavahel arutasime, et ehk on ta Uriinia tulevane, kuna Keldri-Peeter teda pole siiani kosinud ja teistele on ta korvi andnud, siis j@@b yle vaid see Madashalipundra, nunnaks ta nyyd vaevalt et hakkab.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!