Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Astraalolendid?
 
memento mori 19. juuni 2017, kl 15.39
Kirjutan, kuna sooviks selgust saada, kui mõni teadja siin liigub, ehk oskab vastata, millega võiks täpsemalt tegu olla. Nimelt mõni päev tagasi hakkasin kodus oma silmaga nägema selliseid väikeseid tumedadid kogusid, taoliseid nagu mõned fotodel kutsuvad orbideks, mis on heledad, aga need, mis mina näen ilmsi, on musta tooni, sellised udused läbipaistvad, tumedad, liiguvad sujuvalt õhus eri suundades, kuna olen tegelenud maagiaga mõnda aega, (must/valge maagia rituaalid, taro kaardid, ruunid/kaitsemaagiad jne) siis arvan, et tegu mõne astraalolendiga, näen neid rohkem just selles ruumis, kus taro kaartidega tegelenud. Enne, kui mina neid nägema hakkasin, siis ilmselt kass nägi neid, hakkas kummaliselt käituma, vaatas pingsalt tühja kohta nagu näeks midagi, ronis isegi kapi peale nagu proovis midagi kätte saada, täiesti tühja koha pealt, ei olnud seal ei kärbest ega muud putukat, mõni päev hiljem hakkasin ise nägema, ütlen kohe ära, et alkoholi ja muud uimastavat ei tarbi, niiet tegu on täiesti reaalsuse, mitte viirastusega. Kui siin on sellesvallas teadjat, siis ehk seletaks, kas võib tegemist olla mõne deemoni või muu astraalolendiga? Tean, et mõned inimesed võivad mingil ajahetkel näha erinevaid astraaltasandeid, seepärast arvasin, et näen sama, mis muud see saaks olla?
 
memento mori 19. juuni 2017, kl 15.41
parandus - ''tumedaid''
 
teadja 19. juuni 2017, kl 23.10
Variolendeid näed. Need on armetud.
 
memento mori 20. juuni 2017, kl 00.38
Selge siis, kuid millest need variolendid tekivad inimese lähedusse/koju? Need mingisuguse halva eesmärgiga või kellegi poolt midagi tehtud/saadetud? Olen kodu regulaarselt energeetiliselt puhastanud nii salveiga, palo santoga, põletan ka tihti viirukeid ja ka mingit halba tunnet kui sellist kodus olles ei ole tunda, ainult see kummaline kogemus, et näen neid.
 
memento mori 20. juuni 2017, kl 01.26
Kuna olen maagiahuviline, tegelen sellega ja ka õpin seda veel alles, samuti huvitun ka kristallidest ehk poolvääriskividest ja neid mul kodus üsna mitmeid, neid nii küllusemaagiates kasutatuna, kaitse eesmärgil kristallid ja ehted ja erinevad geoodid: ahhaat, mäekristall, hematiit, ametüst, tselestiit, mis peaksid samuti kodu energiapuhastamisele paljuski kaasa aitama, lisaks veel unenäopüüdja küljes astraalunenäo- ja kaitseeesmärgil päikeseratta kujuga kristallid, siis tekib küsimus, et miks need variolendid kodus eksisteerivad. Demonoloogiaga olen küll mingil määral kursis, (hetkel niipalju, kui nende kohta uurinud/õppinud) kuid nende variolenditega mitte, nende kohta netis üht-teist küll leidsin, kuid mitte täielikult, sellepärast tekkiski küsimus, et kas need on mingisuguse halva eesmärgiga või kellegi poolt midagi tehtud/saadetud ?
Või võib see olla minu enda mingi maagiaga seotud tegevuse tagajärg ?
Ma lihtsalt ei ole selle astraalmaailmaga nii kursis ja see et neid olendeid näen on niivõrd kummaline minu jaoks, kuigi mitte midagi hirmutavat.
Mainin veel ära, et ma sageli näen unes asju, mis ka reaalselt on täide läinud, näiteks lähedaste inimeste surmasid olen ette näinud jne, ka muud, mõnda aega enne nende nn. variolendite nägemist, olen näiteks paaril korral unes deemonit näinud, teadsin kohe intuitiivselt ära, et tegu oli deemoniga, siis kas võib sellel nähtuga mingi seos olla, et keegi näiteks kasutab minu suhtes mingit maagiaga mõjutamist jne?
 
mystika 21. juuni 2017, kl 00.53
Olen ka kunagi midagi sellist n2inud ja sooviks sellest l2hemalt teada, siis nende variolendite kohta.
 
arvamus 22. juuni 2017, kl 02.50
Need otsivad võimalust sinult energiat võtta. Et energia oleks neile sobiv, löövad nad su enesetunde alla hakates tasapisi sind ründama, sinu sisse tungima näiteks su magamise ajal. Neile meeldib stressis inimese energia, hirmu, kurbuse, lootusetuse, jm selliselt "värvitud" energia. Kui oled tundlik siis võid tunda kuidas su keha võpatab une ajal nagu oleks saanud löögi. Võib kaasneda ka mingi heli siis kui nad löövad su bioväljast läbi. Mida rohkem sul neid auras on seda, raskemaks läheb su elu. See ei juhtu üleöö vaid aastate jooksul. Kui sa suudad ise neid purustada siis võid ka kuulda heli nagu näiteks mingit pauku või äkilist kolinat. Iga sellise deemoni hävitamisega kaasneb mingi paugatus või midagi sellist. Et nendest jagu saada pead ise olema kõlbeliselt puhas. Kes seda ei taipa, selle elu lonkab aastatega nii tumedasse mülkasse, et tagasiteed enam pole.
 
aqua 22. juuni 2017, kl 11.23
Ma ei näe enda ümber midagi, aga nö valel ajal unest ärgates näen tihti imelikke asju ja "kujusid". Mitu aastat mu tuba paugub ja plaksub, vahel midagi nagu kukuks maha, aga tegelikult mitte. Poolvääriskivid kaovad ja liiguvad elamises ringi. Pimedal ajal on see intensiivsem. Puhastan kodu kõikvõimalikul moel, ennast samuti. Otseselt ma mingite astraalidega võitlust pidada ei oska, mis neid plaksuga lõhki ajaks. Kas seda teevad minu eest näiteks mu kaitseinglid? Mingi musta maagiaga ma ei tegele, aga olen kaarte endale ja tuttavatele pannud. Ise kellelegi kurja pole saatnud, aga seda on mulle tehtud, sellepärast olen võibolla ka rohkem mittemaisete asjadega tegelenud ja mõelnud. Mida teha, kuidas nad ära ajada?
 
memento mori 22. juuni 2017, kl 15.49
Tänud vastajaile. Stressi, kui sellist mul ei ole, elu on ka enamvähem ok ja regulaarselt puhastan nii oma aurat, kui kodu energeetikat, peale salveiga puhastamist on neid tunduvalt vähem näha, aga päris ära nad kadunud ei ole, lisaks kannan ka kaitsekristalle ja amuletti. Muidu näen neid eemal ja enda auravälja läheduses, mitte päris enda ligi.
Oleks siis küsimus ''arvamusele'' , tundud nendest rohkem teadvat, ehk annad mõne soovituse, kuidas nendest vabaneda?
 
... 24. juuni 2017, kl 15.17
Võimatu on nii pikalt kirjutada kahjuks.
 
pro 24. juuni 2017, kl 19.35
Nii kui inimene hakkab tegelema taoliste asjadega, hakatakse temale tähelepanu pöörama teispoolsusest. Kui juba torgid neid siis neil on õigus sind hakata torkima.
 
Teispoolsus 26. juuni 2017, kl 23.33
Okultism on inimesi juba ammusest ajast huvitanud ja ometi sellega teatud osa inimesestest tegeleb, kuigi on v2idetud, et see v6ib ohtlik olla, eriti must maagia, kus tehakse koost66d tumedate j6udude ehk deemonitega, kui inimene on juba musta maagiaga ja rituaalidega tegelema hakanud, siis ilmselgelt on ta ymber tume energia, tundlikumad siis kas tajuvad v6i lausa n2evad seda. Head musta maagiaga tegelemine vaevalt kaasa toob, v6ta v6i n2ide hiljuti traagiliselt hukkunud vene selgeltn2gijate tuleproovis osalenud musta n6ia hukkumine jne. juhtumeid kindlasti veel teisigi.
 
Teispoolsus 26. juuni 2017, kl 23.43
Samas ma j2in praegu m6tlema, et kas taro kaartidega ennustamine on ka kuidagi yhendus teispoolsusega..? mul taro kaardid juba tykkaega, vahest olen ennustanud
 
... 27. juuni 2017, kl 05.14
Taro ümbritseb ennustaja musta energiaga. Sellepärast taroga ennustajad tavaliselt nii ruttu teispoolsusesse lähevadki.
 
Maagiline 27. juuni 2017, kl 11.58
Ma arvan, et ei tasu rohkem enam peale võtta, muidu hakkate veel teab mida nägema.
 
küsimus 27. juuni 2017, kl 13.45
Kas see kehtib ainult taro kaartide kohta? Aga Lenormandi, inglikaardid, metafoorkaardid?
 
õ 27. juuni 2017, kl 18.42
Igasugu kaardid on pullikaka.
 
Kasskatusel 28. juuni 2017, kl 19.38
Mis te ajate? Pole mina veel kuulnud, et taroga ennustajad teise ilma lahevad, see ennustamine nyyd kyll kedagi ei tapa, need tarokaardid on ysna syytud, mis tume energia seal siis olla saab.
 
fakt. 28. juuni 2017, kl 20.11
Taro ja muude kaartidega ei saa ennustada.
 
Ennustaja 29. juuni 2017, kl 15.55
Parimad ennustused saab teha maakaartidega. Parim on hetkel Maaameti katastrikaart.
 
DeFstroke 12. juuli 2017, kl 18.06
Need tumedad olendid ma olen ka nendega kokku puutunud, Carlos Castaneda raamatus neid nimetatakse lendajateks nad toituvad inimeste madalsageduslikkust energiast. Kunagi ammu ma olen ka tegelnud maagiaga hobi korras see neid kindlalt ligi tõmbab. Kunagi oma kroonilise haiguse tõttu ma tundsin oma elus palju hirmu ja depressiooni. Ja kui ma läksin magama siis unenagemises need tumedad kujud ründasid mind, ma tundsin nende ees meeletut hirmu ei saanud ennast liigutada isegi. Pärast ma ärkasin ja nägin enda ees öömusta kuju, see on olnud mustem kui tavaline pimedus. Siis ma kutsusin valjult appi peaingel Miikaeli ja siis ta läks ära. Peale seda mul oli suur kabuhirm, kahtlused et ta tuli võib olla mul elu ära võtma, ei tea ju. Mõnikord mind ründasid mitu tumedat kuju rohkem kui 3. Nüüd ma enam ei tegele mingi maagiaga ja teen endale energeetilist kaitset pidevalt ja palvetan ka. Nuud ma lähen
oma elus ainult valguse teed mööda, tõusin uuele tasemele nii isegi saan mõjutada
ja juhtida ilma kui on vaja ilma maagiata. Nüüd
on sellest möödas palju aastaid ja ma ei näe rohkem tumedaid olendeid!
 
tore 12. juuli 2017, kl 19.54
Ilmselt antidepressantide võtmine mõjus sulle positiivselt.
 
küsimus DeFstrokele jt--le 12. juuli 2017, kl 20.03
...kes väidavad, et maagiaga tegelemine tõmbad neid olendeid ligi. Millise maagiaga te tegelesite, mida tegite?
 
irw 12. juuli 2017, kl 22.07
Soolaringis istumine ja küünla põletamine pole maagiaga tegelemine.
 
looklev, lõputu rada 13. juuli 2017, kl 08.45
Olendid olenditeks. Aga, kas oled oma minevikus tehtud otsustega rahul olnud? Täiesti rahul, ma mõtlen. On näha, et oled millegagi sügavalt puusse pannud. Sa pole muidugi mingi erand selle osas.
 
memento mori 14. juuli 2017, kl 15.49
Tere taas. See teema on nüüd ka mõnevõrra selgemaks saanud - välisfoorumites leidus selle kohta infot, seal selle kohta nii mõndagi kirjas. Keegi veel kes siin mingil ajahetkel oli neid näinud, siis teadmiseks - must udu või väikesed suitsupilved ehk siis kutsutakse black mist, ja need ei pruugi igakord halvaendelised olla, üks ekstrasenss väidab, et inimesed kes on spirituaalselt edasi arenenud ja need kellel ekstrasensoorsed võimed avalduma hakkavad - ka need võivad seda musta udu näha ja see ei tähendavat tingimata mitte midagi halba, samuti mõned inimesed pidavat seda kogema lihtsalt ajutiselt, mingil eluetapil. Aga üldiselt nende kohta oli seal mitu teooriat, variolendid ehk shadow creatures - need on pikka kasvu tumedad inimese kujud, mida nähakse, siis mõned on tumedad looma kujud, neid on veel selliseid mis on ebamääraseid ja mis muudavad oma kuju jne, ka osad on need mida deemoniteks liigitatakse - nende kohta oli kirjeldatud mustad kujud põlevate silmadega.
DeFstroke, kui väidad, et nägid mingit öömusta kuju, siis see oli nn. mõni varjuinimene ehk kutsutakse shadow people, mina näen musti õhus liikuvaid väikeseid pilvi/udukogusid ehk siis black mist ja kuna minul oli see esmakordne kogemus siis ajas ikka segadusse küll - tundub nagu eksisteeriksin mingil kahel reaalsusel korraga, sest ma mitte ainult ei näe neid kodus vaid ka väljaspool, täiesti oleneb kohast, mõnel pool on neid vähem või rohkem, mõni on heledam mõni tumedam.
Keegi siin küsis, et kas maagiaga tegelemine tõmbab neid olendeid ligi siis selle kohta on öeldud et jah võib tõmmata küll - kuna mind on alati huvitanud see teema siis ise olen erinevate maagiatega tegelenud, kokku juba umbkaudu kusagil nii 15 aastat ja ühtlasi õpin seda ka siiani juurde, esialgul muidugi lihtsalt katsetasin erinevaid rituaale ja sealt tasapisi edasi, siis hiljem ka tuttavatele olen teinud, kes mida on soovinud, olen teinud armumaagiat, mis käib musta maagia alla, siis küllusemaagia rituaalid - neid nii musta maagia omi kui ka kristallidega ja Feng Shui teemalised, on ka tellitud suhte lahutamist, aurapuhastusrituaalid - erinevad, mõned on ruunide ja kristallidega, mõned on nt. salveiga, meresoolaga jne, siis veel erinevad kaitsemaagia rituaalid -kodu ja enese kaitsmine needuse/kurja silma eest jne, ka needuseteemad mis hõlmab ka kalmistumaagiat ja valdan ka needuse peale panemist, niiet soolaringist ja lihtsalt küünla põletamisest on asi ikka palju enamat.

Keegi veel siin eespool väitis, et antidepressantide mõjust pidavat midagi nägema, sellest ma ei oska küll midagi arvata, kuna ei ole neid ise tarvitanud ega ka stressi, kui sellist ei ole.

Kuna kellelgi veel siin oli taoline kogemus ja kui on huvi sellest teemast rohkem teada, siis jätan siia ühe lehe - https://www.amandalinettemeder.com/blog/2015/4/21/black-smoke-what-is-it-and-what-does-it-mean - sealt võib huvitavat lugemist leida.
 
mõtlik 14. juuli 2017, kl 18.51
Kalmistumaagiaga ei taha tegijad musta maagia kasutajad ka tegemist teha. Eriti hoiatatakse algajaid selle vea tegemise eest. Millega sa siis tasud neile teispoolsuse tegelastele? Kelle sa ohvriks tood? Vaevalt sa oma naha ja karvadega ning sugulaste saatusega neile teene eest tasud.
 
nonii 14. juuli 2017, kl 22.08
Kui kalmistumaagiaga juba tegelenud oled, siis on sinuga üpris kindlalt asjad prses. Loodan, et sul on piisavalt mõistust mitte teisi endaga kaasa tõmmata ja suudad püstipäi oma otsuse vastu võtta. Võimalik, et on juba hilja.
 
memento mori 14. juuli 2017, kl 23.47
mõtlikule: vastan su küsimuse peale nii, et tean mitut musta maagia nn. tegijat, kes tegelevad ka lisaks muudele rituaalidele kalmistumaagiaga, paar isikut nendest on ka üsna tuntud, on venemaa selgeltnägijate tuleproovis osalenud, kellega olen ka ise aegajalt suhelnud ja kalmistumaagia ei too tõsiseid tagajärgi, kui rituaalid (täpselt ja õigesti teha) see loomulikult sisaldab ka enne seal toimetamist vastava spirituaalse kaitse loomist, lisaks surnutele ja vürstitar surmale nö. kingituste* tegemist olenevalt mida teha soovitakse, nii saadakse luba teispoolsuselt kalmistul toimetada, erinevate rituaalide puhul jäetakse sinna erinevad kingitused*, teatud arv münte, šokolaadid, liha, vein jne, osad rituaalid nõuavad ka seda, et ohverdad nt. linnu, toon näite ühest kalmistul tehtavast armumaagiast, mis seob inimesed igaveseks kokku, see rituaal tehakse tuvi verega, õigeusu kiriku küünlad jne + lisaks muidugi veel muud asjad, mida siin üles lugema ei hakkaks, verega juba ise ohverdatakse. Üldiselt on nii, et kui enne rituaali tehtud kingituse* järel mingeid ilminguid ei esine st. näiteks kui ilm ei muutu, (mingi tugevam tuuleiil, sadu jne, siis vastus on jaatav ja tegija võib seal oma rituaaliga ka rahus toimetada. Loomulikult ei hakanud ma kohe seal surkima, kui alles maagiamaailma tundma õppisin, vaid ajapikku, kuna eriti must maagia on mind huvitanud siis olen neid teadmisi saanud ka sellega tegelejatelt, osad kalmistumaagia rituaalid olen saanud ühelt VÄGA tugevalt vene mustalt nõialt, kes lahkus meie hulgast juuni esimeses pooles, ta oli ka selgeltnägijate tuleproovist tuntud, küllap teate, keda silmas pean. Pean ütlema seda, et need kalmistumaagia rituaalid toimivad väga kiirelt, see on üks tugevamaid üldse. Ja seni ei ole ei mina ega keegi minu tuttavatest selle pärast kannatama pidanud. Kunagi algusepoole, kui ka kalmistumaagia vastu hakkasin huvi tundma, siis ega algul ei uskunud küll, et toimib, ja tegin seal paar lihtsamat rituaali, et näha kas toimib, need on ühed lihtsaimad, mida arvan et paljud ka teavad - üks on aknest vabanemine, mida tehakse kalmistukaevu veega, mul oli kunagi aknega pidevalt probleeme ja tegin selle asja ära ja ei uskunud ise ka et näonahk võiks korda saada, aga sai, mõne aja möödudes saingi aknest lahti ja seda siiani, teine mida ka algusepoole tegin oli see kõigile tuntud kalmistumullast ring - seda tehakse siis, kui soovitakse vabaneda kellestki tüütust või nö. siis kiusajast, võetakse samanimelise inimese haualt mulda ja tehakse sellest ring tüütaja ukse taha ja uskuge või mitte, aga ka see toimib. Siis hiljem juba keegi tuttavatest tellis armumaagia ja soovis, et teeksin sellise, mis eluksajaks kokku liidab, see on üks rituaal, mida tehakse ka kalmistul üheksandal lunaarpäeval, nõiutava isiku fotoga, kui nõiutav on naine siis naise haual, kui mees siis mehe haual, surnu vanus peab ka nõiutava omaga kokku minema, - nõiutava fotod, puju, punane looduslik niit/lõng, haavapulgad jne, lisaks veel üsna pikk palve, mida tuleb 3 korda ilma ühegi veata lugeda, - ka see sai tehtud ja inimesele vastu tuldud, ja see toimis ja toimis nii tugevalt, et mu tuttav taotles mehele hiljem lähenemiskeelu, paar oli lahkumineku ääre peal, mees tahtis siis lahku minna, selle peale naine tellis minult rituaali, sellega oli hiljem nii, et mees hakkas jooma ja seejärel minu tuttav soovis ise temast lahku minna, kuna ta ei tahtnud joodikuga koos elada, aga mees enam ei lasknud, hakkas teda nii kirjateel kui telefonitsi ähvardama, hakkas tema koduukse taga lõhkumas käima ja väljast lausa kive loopima akendesse, kuni ta asjale ametliku käigu andis, nii sai lõpuks mehest lahti. Edasi õppides sai selgeks ka see, kuidas needust peale panna ehk siis kuidas nö. vaenlasele ära väänata, näiteks üks lihtsaim viis on kalmistumuld segada teatud komponentidega, mis on rituaalis nõutud ja kui see valmis siis viiakse ning hajutatakse see seal laiali ja toimib suurepäraselt ja nii mitte ainult ei saadeta needusi, vaid on ka variandid kedagi ajutiselt karistada*, näiteks kellelegi luupainajaid saata jne. Ja mustas maagias needustega on üldiselt nii, et kui keegi on selle välja teeninud, siis tegijale see ka tagasi ei tule, aga kui ilmaaegu süütut inimest hakata torkima, siis saab tegija ise kõik mitmekordselt tagasi.
Maagia pikk ja kindlasti nii mõndagi huvitav teema ja sellest võiks jäädagi lõpmatult rääkima, aga algteema oli siiski teine ja pikemalt siin rohkem ei peatuks, lisan veel, et ei reklaami ennast kui maagi jne, kuna tegelen sellega vaid hobikorras, see teema sai algatatud siiski sellepärast, mis minu esimeses postituses kirjas.
Oman paljusid musta maagia raamatuid, milledest mõned maksavad hingehinda, aga seal on ka rituaalid ja õpetused, mis sellest kallist hinnast on palju kordi hinnalisemad ja ma ei mõtle siin mingit fantaasiakirjandust, mis igal algajal võib kapiriiulil seista nagu näiteks ''Necronomicon'' või ''Grimorium Verum'', minul on ajapikku õnnestunud sellised raamatud saada nagu: ''Demogoron Black Magic Satanic Grimoire Occult Demonic Pacts'' , ''Grimoire Solomon Black Magic Occult Rare'', Occult Demonographia Grimoire Black Magic Demonology Ritual Goetia Spirits'', ''Panparadox Vexior Grimoire Occult Chaos Black Magic Ixaxaar'', ''J Nefastos Satanic Grimoire Necromancy Black Magic Ixaxaar '', '' Ultra Rare Grimoire Heptangle Black Magic Necromancy Occult'' , ''Curse Tablets and Binding Spells from The Ancient World'' ja veel palju teisi, mille hinnaklass tavamüügis ulatub umbes alates 300-st dollarist kuni 7,500-ni, seega ei saa öelda, et maagia tundmaõppimine just odav oleks.. Need raamatud kaanest kaaneni läbi võetud ja ei kaunista ainult raamaturiiulit vaid on ka aegajalt kasutuses, oleneb siis mida parasjagu vaja läheb. Olen skorpion ja kui miski huvi pakub, siis lähen teemasse sügavuti, mitte nii, et nädala tegelen ja hiljem rohkem enam ei huvita.

ja lõpetuseks, looklev,lõputu rada - kui esitasid eelpool küsimuse minule, siis võin öelda jah, et olen oma tehtud valikutega ja otsustega rahul, üldiselt olen rahul sellega, mis elu mulle pakkunud on ja ei tunne, et oleks millegagi puusse pannud. Tegelikult ongi kõige tähtsam iseendaga rahul olemine ja elada iseenda tõekspidamiste järgi, olla ise iseenda iidol, mitte kummardada kedagi mida massid armastavad teha, teha seda mis huvi pakub ja meeldib, omada enda isiklikku arvamust, kõiges, ja suhtuda inimestesse nii nagu nemad sinusse suhtuvad, loogiline ju.
 
memento mori 15. juuli 2017, kl 00.24
vastus siis veel mõtliku küsimusele, ohverdamise kohapealt, jah midagi tuleb ka vastu anda, selleks on tavaliselt väike altar (mis ka minul on olemas) ja seal ohverdatakse siis, tavaliselt kõige lihtsam, väikesi linde jne.

nonii - sa dramatiseerid üle, ei ole minuga ega minu lähedastega mitte kui midagi korrast ära, peale selle, et olen saanud ühe uue kogemuse lisaks - näen mida varemalt ei ole näinud ja võtan seda kui uut kogemust ja spirituaalset edasiarenemist, algul ajas küll segadusse, aga kõigega harjub ära.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!