Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Astraalolendid?
 
mõtlik 15. juuli 2017, kl 00.49
See kõik on väga kena, et Novosjolova ja Kerro sind õpetanud on, aga mul tekiks eetilised probleemid. Kellegi vägisi eluks ajaks armumaagiaga enda külge sidumine, kes seda ise ei taha, on minu meelest lihtsalt vastuvõetamatu. Minu meelest peab selliste toimingute eest rohkem ohverdama kui siin eelpool ära on mainitud. Tavaliseks tagajärjeks on ju seotud inimese alkohoolikuks, narkomaaniks, mõneks muuks sõltlaseks või vägivaldseks hullumeelseks muutumine. See pole enam see inimene, keda endaga siduda taheti. Inimese psüühhikat on muudetud. Enesetapud on ka tavalised ja nende inimeste üsnagi kiire hukkumine mingi õnnetuse tagajärjel. Seda on ju selles paljukiidetud "Selgeltnägijate tuleproovis" korduvalt näidatud ja räägitud. Võimalik, et olen sellest muidugi valesti aru saanud, aga nii on kõik need asisemad tegijad seal jutustanud.

Arusaamatuks jääb minu jaoks ka see, et kas peab ilmtingimata kellegi peale niimoodi kauna kandma, et talle kättemaksuks luupainaja kaela saata või ta ära needa. Kas see pole kuidagi väiklane ja kättemaksuhimuline käitumine? Või on asi oma erialaste teadmiste nautimises ning oma üleoleku näitamises kui saab kellelegi midagi halba kaela saata või sajatada?
See on vist oma pimedama poolega samastumine, mitte sellistele kiusatustele vastu astumine. Eks ta muidugi ole iga inimese enda asi, mida ta teeb ja kuidas elab. Elus ongi ju valikuvabadus ja igaüks teeb oma valikud vastavalt oma äranägemise järgi.:)

Ma küsiks veel, et kas pärast nii pikki aastaid sellise hobiga tegelemist on sinu taju muutunud palju tundlikumaks? Selliseid nn variolendeid peaks vist tajuma ilma neid nägematagi. Ma mõtlen, et nende kohalolu on ju kindlasti tuntav. Ja surma saabumine. Sellistel inimestel või loomadel on oma nähtamatu pitser. Sa lihtsalt tead seda oma tajude kaudu.
 
memento mori 15. juuli 2017, kl 01.58
Marilyn Kerrot mina isiklikult ei tunne ega ole ka temaga kokkupuuteid olnud ja tema on rohkem tegev Voodoo vallas, küll aga jah Ilona Novosjolova, nii mõnigi rituaal on temalt saadud ja toimib 100%, ta oli üldse üks kõige tugevam tegija musta maagia alal, ta töötas ka üsna ohtlike deemonitega, üheks neist on deemon Abraxas, kahjuks Novosjolova hukkus nii noorelt, millest on tohutult kahju, sest ta olid tohutud teadmised maagia alal, kuna lisaks needustele ta ka aitas inimesi väga palju, lisaks oli ta ka väga ilus naine, alati korras ja hoolitsetud jne. Nii mõneski vene programmi järelkajas arvatakse, et tema hukkumine oli seotud musta maagiaga, - et kuupäev 13 ja 6-s korrus jne, keegi lausa surmkindlalt väitis, et bumerangi efekt ja saatan ise tuli talle järele, aga tegu oli siiski tema joogise oleku ja ettevaatamatusega, mitte ei saa siin maagiat süüdistada, kui siis võib-olla ainult osaliselt.
Aga jah tõepoolest selle armumaagia mis too naistuttav minult tellis, selle tagajärjel hakkas jooma tema mees, mitte ta ise, samas võib ka nii öelda, et ka tema maksis selle eest, kuna mees muutus ka vägivaldseks jne.
Kättemaksmiste, needuste ja kaunakandmisega on selline asi, et kui ikka keegi täiesti alusetult ilma mitte mingisuguse põhjuseta sulle käru keerab, siis see ajab ikka hinge täis küll, tean väga hästi kuna endal on selline kogemus elus olnud, inimene lihtsalt täiesti alusetult mõnitavalt sõimas ja loomulikult väänasin ma talle ära, sest mitte keegi ei pea laskma endaga ilma ühegi põhjuseta lugupidamatult käituda ja enda eest paraku tuleb seista, sest vastasel juhul sõidetakse sus't lihtsalt üle.
Jah, minu taju on muutunud selle ajaga tundlikumaks, tegelikult see muutus juba mõni aasta tagasi, isegi mitte kaua peale rituaalidega alustamist. Ma näiteks üürisin kunagi ühte korterit, kus ma ei pidanud lihtsalt kaua vastu, sest mul oli pidevalt tunne, et keegi või miski* on veel seal peale minu ja jälgib, lisaks kass käitus kummaliselt seal, ise tundsin lisaks veel mõnelpool sellist jäist või külmamat õhku, lõpuks magamistoas oligi nii et, kas oli siis soolaring või lihtsalt oli nii hirmus tunne, et ei saanud seal magada, ära kolides tundsin suurt kergendust, Ja unenägudega on ka nii, et olen lähedaste elusündmusi ette näinud, surmasid, kui keegi on lapseootele jäänud, ka haiguseid olen ette näinud. Alguses ma nagu ei pööranud sellele erilist tähelepanu, aga hiljem juba sai selgeks, et näengi teatud sündmuseid ette. Ühe tuttava kohta nägin kunagi et ta sünnitab keisrilõikega ja nii ka läks. See unenägude ettenägemine algas mul umbes 13-15 aastaselt. Sellel ajal ma muidugi veel maagiaga ei tegelenud väljaarvatud kaartidega ennustamine nagu teismeeas üsna tavaline on. Ilmselt see huvi okultismi vastu on mul perekonnast pärit, kuna minu vanaema vanatädi oli nõid ja ravitseja, elasid nad tookord veel Venemaal kuni 1941-sel Eestisse tuldi. Tema ravitses ka minu vanaema ussihammustusest terveks, vastasel juhul oleks ta surnud, kuna sai rästikult hammustada ja jalg paistetas tal lausa puusani üles ja oli kõrge palavik, kuna elati oblastis ja linna arstile oli suht võimatu nii kiirelt pääseda. Nägin ka unes vanaema surma ette nii umbkaudu paar nädalat enne, teadsin kohe, et varsti saan taolised uudised ja nii ka läks. Mul oli temaga väga tugev side, tugevam kui isegi emaga ja unes käib ta suhtleb minuga siiamaani, mäletan täpselt et 40-nda päeva öösel vastu 41st tuli ta unes ja ütles et, ''ma pean nüüd minema, aga tulen vahest vaatama'' ja peale seda näengi teda harvemini, isegi nüüd aastaid hiljem, alguses käis küll väga tihedalt ja kõik oli väga reaalne, aga mida aeg edasi seda harvemini käib ja ta on kuidagi ka ähmasemaks muutunud, tavaliselt tuleb ka siis unenägudesse kui mul on näiteks pikem vahe sees olnud haual käimisega, kui ära käin siis jälle on rahu mõnda aega.
Nende variolendite või astraali nägemise kohta ilmselt ongi kõige lihtsam seletus, see et on taju muutunud tundlikumaks, lihtsalt püüan sellega kohaneda ja aeg näitab, kuidas edasi läheb, sest mingit hirmu või negatiivsust ma neid nähes ei tunne.
 
mõtlen kaasa 15. juuli 2017, kl 12.55
Huvitav on seda teemat lugeda, just eneseharimise mõttes. Mõtlik küsis juba mitmed küsimused minu eest ära, aga ma täpsustaksin mõnda asja. Kui keegi tellib needuse, kas sa näed või ei näe, kumb on tegelikult ohver? Needuse saaja võib olla hoopis süütu. Ütlesid küll, et süütule needus külge ei hakka ja tagajärjed saab hoopis alusetult needuse tellija. Aga kui seda ette näha, siis ei tohiks üldse ju seda tehagi? Mis sel juhul needuse saajaga juhtub? Kas needus ei mõju üldse, tal hakkab hoopis paremini minema (kuskilt lugesin nii) või saab natuke kannatada, aga püsivat kahju ei teki?
Teine küsimus on siin peaaegu detailsete rituaalide kirjeldamise kohta. Arukas inimene saab aru, et sa andsid vaid poolikud "retseptid" , olulisema jätsid avaldamata, ilmselt ei lubaks seda ka "nõidade eetiakkoodeks" kui selline olemas on. Aga rumalad võivad ikkagi näpuga järge ajada ja järgi proovida. Mis siis juhtub? Proovija saab ise omad vitsad kätte?
 
memento mori 15. juuli 2017, kl 18.10
Enamasti need, kes needuse tellivad, on see ikka asja eest tellitud, aga on ka selliseid juhtumeid küll ja veel olnud, kus näiteks kedagi kadestatakse näiteks tema ilu või edukuse pärast ja tegelikult see oleneb täiesti tellijast ja ka sellest, kui võimekas on nõid või maag, kes selle teeb, näiteks mõni selgeltnägijast nõid näeb selle kohe ära kes on teemas ohver või kes tegelikult on süüdi. Kui needuse saaja on süütu siis see needus tabab pigem selle tellijat, mitte seda, kes selle teeb, kuna nõidadel/maagidel on tehtud endale vastavad kaitsed (spirituaalne kaitse, kantakse teatud pühitsetud/laetud amuletti, kaitse eesmärgil kristalle ja muidugi on ka tehtud kaitse needuse vastu jne) ja need, kes tegelevad pidevalt maagiaga, need ka puhastavad enda aurat tihti, lisaks veel mustas maagias teatud ohverdused, mis tagavad maagile eduka koostöö tumedate jõududega. Palju oleneb ka sellest, kui tugev on inimese aura, kui see on mingil põhjusel nõrk, siis on väga lihtne teda ära kaetada või needa, näiteks inimese aura on nõrgem 3 päeva enne ja 3 päeva peale tema sünnipäeva ja sellel ajal on vägagi vastuvõtlik kõigele halvale, lisaks ka öösel magamise ajal on aura nõrgem ja paljud needused saadetaksegi öösel koos halbade hingedega, on ka selliseid juhuseid, kus needus lihtsalt ei mõju - kui inimene on energeetiliselt nii tugev siis tellija saab selle bumerangi efektina kõik oma kraesse. Needust peale panna on kergem, maha seda võtta on hoopis teine teema, kuigi mitte võimatu. Needuseid on erinevaid, oleneb kuidas on tehtud, mõni on lühiajalise toimega, aga on ka selliseid, kus näiteks 7 põlvkonda selle all kannatavad, mõni on mis läheb edasi naisliini pidi, mõni tabab mehi. Ka sellest oleneb, kuidas ja mida on tehtud, mõni needus tabab konkreetset isikut, mõni tabab ka ohvri sõpru-tuttavaid, mõni needus hakkab toimima aeglasemalt mõni väga ruttu ja selle kohta on ka üks tõestisündinud lugu - keegi kadetses noorpaari ja kinkis neile kalmistult (teatud päevi vana) haua pealt võetud lilled, vaasis oli ka vesi mis sealt kaevust võetud, pruut viidi kiirabiga haiglasse, hiljem suri, arstid ei osanud aidada, kuna diagnoosi ei osatud panna jne. Neid lugusid on muidugi veel, ka fotoga saab väga palju halba teha, samuti peeglitega, mis on uks meie reaalsuse ja teispoolsuse vahel.
Need rituaalid, need nimelt kirjeldasin poolikult, sest kui võhik hakkaks neid proovima ilma igasuguste teadmiste ja ettevalmistuseta, siis üks variant on see, et need lihtsalt ei toimi või suure tõenäosusega rikub nii iseenda, kui oma lähedaste elu.
 
irw 15. juuli 2017, kl 21.00
Naljakas vaadata, kui lihtne on inimest pimestada ja ta iseenda suurusesse uskuma pannes ei märka enam puude taga metsa. Kui tekib arvamus, et sa suunad või mõjutad midagi, siis ongi juba hilja tegelikult. Sest selleks hetkeks oled sina juba mängukann. See et sul või su lähedastel täna midagi juhtunud pole ei näita mitte kui midagi. Kõigeks on oma aeg ja kõigel on oma eesmärk.
 
Spirit 16. juuli 2017, kl 01.26
Eelmisest postitusest kumavad kuidagi l2bi kadedusenoodid, mind ennast on ka maagia mingil m22ral huvitanud, aga seni ei ole nii t6siselt veel sellega tegelenud, v6ibolla kunagi j6un ka nii kaugele, kui j2tkub julgust ja tahet, teema on igatahes v2ga huvitav:)
 
tõsi 16. juuli 2017, kl 09.55
Maagia on selline asi, et istud maha ja hakkad tegelema. Igaüks võib maag olla. Nagu Ilvese Efka või meesteotsija Helen - tahan hakkan viiuldajaks, tahan hakkan maalikunstnikuks, tahan hakkan kinnisvaramaakleriks. Ja muidugi on kõik õpetused ja instruktaažid vabalt kättesaadavad Apollos ja internetis.
 
mõtlik 16. juuli 2017, kl 10.06
Apollost saad vaid tarokaarte osta.:) Aga iroonia on muidugi asjakohane.

Ma miskipärast arvan, et enne nõidumisega tegelema hakkamist peaks endale eetikakoodeksi selgeks tegema. Ja see pole tõesti mingi suvaline hobi nagu margikogumine, millega igaüks saab tegeleda.

Mulle on hägusaks jäänud veel üks asi. On olemas valge ja must maagia. Kui tegeled ühega, siis eetiliselt vist teisega sa tegeleda ei tohi. Sain memento mori jutust aru, et tegeleb segiläbi nii ühe kui teisega. Kuidas siis sellega tegelikult lood on?
 
viimane sõna 16. juuli 2017, kl 10.20
Memento mori jutust saab aru, et Paldiski maantee 52 on suvel kollektiivpuhkusel.
 
mõtlik 16. juuli 2017, kl 10.24
Naljahambad toovad teemasse vaheldust.:)
 
Spirit 16. juuli 2017, kl 15.05
Selle kohta palju kirjutatud ja tean ka ise kedagi, kes tegeleb maagiaga ja nii musta kui valge maagiaga, ei ole kusagil sellist seadust, et pead ainult yhega tegelema, kristallid, ruunid, taro ja rituaalid, mis seal keelatut on? Minu arust kalmistumaagiaga tegelemine n6uab erilist julgust, aga m6ne kommentaar n2itab siin ainult teadmatust ja kadedust:)) Olen ise ka seda uurinud ja muidex Apollos t6esti ei ole sellist kirjandust ja siin pole apollot mainitutki, neid raamatuid mis teemaautor mainis pole ma siin yheski raamatupoes n2inud, see on v2liskirjandus, aga muidex netis on maagia ja rituaalide kohta saadaval kyll isegi rituaale, ka tegijatel on oma kodulehed nii vene kui muudel maagidel ja sealt saab v2ga lihtsalt inffi, olen ise ka uurinud. Mul oleks muidu yhes teemas vaja abi, aga ma vist ei hakka torkima, m6tlen veel.
 
muidugi 16. juuli 2017, kl 15.12
kõik on su peale kadedad. Igasugune kriitika on ju alati kadedusest. Isegi kui sa ise kõike valesti teed.
 
soovitus 16. juuli 2017, kl 15.42
Ei maksa siinseid delfi egolaksu all vaevlevaid wannabe nõidasid ja nende kaasakaagutajaid tähele panna. Siin üks luuletab kokku Piibli, Kevade ja Anni Arro kokaraamatu ning ullikesed usuvad. Las usuvad. Usk on oopium ja las vaigistab see neid vaimust nõtru.
 
aidaa 16. juuli 2017, kl 17.51
Mina võtangi seda nurka kui meelelahutuslikku ja mitte tõsiteadust.
 
memento mori 16. juuli 2017, kl 18.06
Selle peale öeldakse et - las koerad klähvivad, karavan liigub ikka edasi, see kui mõni võhik oma arvamust avaldab ei muuda küll mitte kui midagi ja skeptikul ei peaks müstikafoorumisse üldse asja olema, oma nina igale poole toppimine ka alati head kaasa ei too *, magate paremini ...

Vastuseks tegelemine erineva nii valge kui musta maagiaga - see oleneb millise maagiaga tegeletakse, on olemas mitu eri liiki maagiaid, üheks näiteks toon Santeria maagia, mis on üks võimsaim Aafrikast pärinev väidetavalt küll valge maagia ja välistab musta maagiaga tegelemise, aga samas on ka sellel Santerial nn. tumedam pool ja see on Palo mayombe - see pärineb Aafrikast, Kongost ja peetakse seda maailma kõige võimsamaks ja kardetavamaks musta maagia vormiks. Seega Santeria religioonis on tume külg nimega Palo mayombe. Need inimesed, kes seda tumedat aspekti kasutavad, nimetatakse Palerodeks. Palo Mayombel on väga pikk ja ajalooline ajalugu. Seda maagiat veeti Kariibiasse, Hispaania orjatööstuses Kuubale ja Puerto Ricole 1500-ndatel. Palo Mayombe ja Santeria vahelised erinevused on selles, et Santeria religioon mis kasutab valgusejõude ja Palo Mayombe liikmed kasutavad pimeduse jõude, et saavutada oma eesmärke ja väge. Palero praktika on väga tugev ja võimas must maagia ja seetõttu paljud Santeria liikmed ei soovi olla seotud Palo Mayombega. Palo Mayombe'l on oma preesterkond ja reeglid. Reeglid ja määrused varieeruvad sõltuvalt Palo Mayombe astmest või majast*, kuhu inimene on liigitatud.
Niiet on olemas aspektid, milles musta ja valge maagia piir on suht hägune.
Samas musta maagiat seostatakse halvaga, aga nii see päris 100% ka ei ole, kuna seal on ka osad rituaalid, millega tehakse head, on näiteks tervise mõjutamist, edu-, külluse/rahamaagiat, mida võib ka teha valge maagia rituaalidega, samuti ka kalmistumaagias on neid rituaale, mis toovad head (näiteks haigustest vabanemist). On teemasid, mida mõjutatakse läbi valge maagia või musta, aga must maagia töötab võimsamalt, halb selle juures on see, et koostöö käib läbi tumedate jõudude ja mustas on rohkem halba, kõigepealt muidugi kõiksugu armumaagiad, needused jne, on olemas isegi selline asi nagu näiteks eluaastate juurdekauplemine.
Ja raamatutest niipalju, et maagia kohta on olemas nii ulme fantaasia kirjandust, mida tõepoolest võib iga suvaline Rahva raamatust või Apollost osta, aga on ka selliseid, mis sisaldavad läbi-lõhki okultismi ja maagiat - täiesti otsimise vaev ja kuidas kellelegi taskukohane on ning keeli valdab, sest selline kirjandus ei ole odavate killast ja eesti keelde on neist vb. mõni üksik tõlgitud, kui on, seda ei tea, kuna minul on vene- ja inglisekeelsed, mõni sisaldab ka ladinakeelt, nt. osad loitsud. Kirjandust selle kohta on üsnagi palju, kellel on huvi rohkem teada, see kindlasti ka leiab. Niiet lõpetuseks, maagial on mitmeid eri liike ja mõni neist võib sisaldada nii musta kui valget, see oleneb millega tegeleda.
 
newmood 17. juuli 2017, kl 13.31
Sa memento mori oled liiga pimestatud iseenda aupaistest. Superbientem animus prosternet.
 
xra 06. jaanuar 2022, kl 19.44
anna või saada oma kontakt minule
 
xra 06. jaanuar 2022, kl 19.45
xra Kirjutas:
-------------------------------------------------------
memento mori: anna või saada oma kontakt minule
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!