Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
tk-tv ja teised
 
teelahkmel 07. august 2017, kl 20.31
Kas olla olemasoleval kohal nö turvaliselt edasi või ikkagi võtta vastu ostsus minna edasi uude ja veidi tundmatusse olukorda, kuigi oma valdkonda ja mille variant võib sügisel tekkida. Minemisega kaotaks rahas, aga oleks võimalus läbi uues kohas tekkida võivate kontaktide liikuda oma tegelike eesmärkide suunas? Või jääda paigale, koguda sellevõra rohkem raha ja alles siis minna kaugemale?
 
Tähelaps 07. august 2017, kl 22.38
Ära mine kuskile. Sa ei leia seal mida otsid. Püsivusega saavutad oma eesmärgid ning ka sisemise rahu. Selleks pead aga enne oma rahutuse ületama ja õppima kannatlikkust.
 
teelahkmel 08. august 2017, kl 10.29
Olen juba läinud. Küsimus on, et kas minna edasi või jääda paigale.
 
tk-tv 08. august 2017, kl 13.21
Kindel edasiliikumine. Kui on võimalik. Seisev vesi pole Sinu jaoks.

Seda Sa ei pea muidugi ilmtingimata tegema, kui pole "tunnet".
 
teelahkmel 08. august 2017, kl 19.19
Aitäh! Nii teengi, kaotada pole nagunii midagi ja ükskord ju ainult elame:). Vanus ka juba sealmaal, et hiljem ei pruugi seda sammu enam ette võtta.
 
Tähelaps 09. august 2017, kl 15.52
Paigale jäämine on parim, mis sa enda jaoks teha saad. Edasi uude ja tundmatusse minnes kaotad lõpuks iseenda ja jääd oma otsust kahetsema.
 
teelahkmel 09. august 2017, kl 16.06
Ma ei ole sedalaadi mees, kes ennast nö ära kaotaks, tulgu ette, mis tahes. Tundub, et mulle pole antud ilma tegevuseta perset laiaks istuda. Pensionisüsteemile ma ei looda, töötan surmani, siis püsib virk ja tegus. Aga ok, liigume siis edasi:). Tänud!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!