Müstika nurgake
Head nõida
 
kiss1 21. detsember 2017, kl 14.30
Tere, soovitage palun head nõida
 
Põhjakonn 22. detsember 2017, kl 07.19
Mine olen võimsaim põhjamaade nõid. Viskasin ruune ja mul on selge nii sinu probleem kui ka selle lahendus.
Niisiis, teoreetiliselt on legoklotsidest tulenev bioväli tugevam kui nutiteleri bluetoooth. Andmeside on tunduvalt kiirem ja toimub 5-das legosfääris. Ultradimesnionaalne legoväli on aga eriti ohtlik kuna seal rakendatakse juba kvantmehaanilisi ning võrkkineetilisi väärtusi.

Kõige lihtsam lahendus antud probleemi juures on osta poest värske kalmaar, eemaldada nahk delikaatselt kasutades vaid kirikus õnnistuse saanud hekikääre. Seejärel kalmaar keeta puhtas coca colas ( mitte coca cola light jumal sind hoidku ) ning serveerida neljale pimedale hiirele. Enne aga kui hiired toitu maitsevad aseta pähe kalmaarinahk mis on ujumismütsi kujuliseks lõigatud, ava aken ja karju täiest kõrist. TULE SIIIIIIIIIIIIIIIIIIA TUVIPOEG TIIT, TULE SIIIIIIIIA TEDREPOEG TEET.
Ja vat nii saadki oma murele lahenduse.
 
Juhhaida 24. detsember 2017, kl 21.59
Elva urruaugunõid-imemaag on etem valik, soovitan ! Raha ei võta.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!