Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Aura nägemine Kastjaneeda meetodil
 
Magija koolitus 23. märts 2018, kl 23.18
Kutsun uskmatuid ravile, sest olen näinud aurat.
Inimaura nägemist seenekujulisena paelus mu mõtteid aastaid, isegi aastakümneid. Oleks ju huvitav teada milliste seente moodi need inimesed on? Kas need erinevad meie metsades leiduvatest seentest kasvult ja kujult oluliselt või mitte? Kas nende seente värvid on tavalised või kirjud nagu mõne kunstniku maalitud ulmepildid?

Eelmisel aastal õnnestus mul esmakordselt n-ö inimseent ka oma silmaga näha. “Oma silmaga” tuleb vist panna jutumärkidesse, sest nägin seda šamaanirännakul käies. See oli minu jaoks aga väga suureks üllatuseks, sest Kastjaneeda rõhutas pidevalt unenägemist ning tavaline rännak tundus selle kõrval amatöörliku katsetusena tõelise meistritöö kõrval.

Kstjaneeda järgi tuleks enne inimese aura seenekujulisena nägemist ära õppida “maailma peatamine” ja unenägemine. Ehk on maagilised nõudmised vahepeal leebemaks muutunud ning seda on võimalik näha ka šamaanirännakul käies. Minul see igatahes õnnestus. Tänaseks olen vaadanud mitmekümne inimese seenekujulist olemust. Enamjaolt tuttavate-sõprade omi, sest võõraste vaatamine on raskem. Tunduvalt raskem. Pigem tuleks öelda, et väga energiamahukas. Siiski olen näinud ka minule võõraste inimese seenekujulist olemust – inimseent.

Algus on tehtud ning nüüd rühin sellel teel edasi. Mõnel kuul ei näe ühtegi seent. Teisel kuul võin näha neid mitu korra nädalas. Kuna praktikat on veel suhteliselt vähe, on raske välja tuua põhjused, mis seda mõjutavad.

Usun siiski, et kõige tähtsam on nägija energeetiline tase .Kastjaneedat aitas inimseente esmakordsel vaatamisel tema õpetaja Don Kihote von Tuuleveski. Kastjaneeda kirjutas, et pärast esimesi vaatamisi ei suutnud ta mitu kuud inimseeni näha. Vaatamata sellele, et uudishimu ja tahtmine oli suured. Arvatavasti just vaba energia vähesuse või puudumise tõttu.

Alguses sarnanevad paljud inimseened meie metsades kasvavate seentega. Nii on see aga ainult esimestel rännakutel, sest lähemalt uurimisel hakkavad ilmuma lisad või täiendused, mida metsas kasvavatel seentel ei ole. Näiteks venib seene keskosa erakordselt pikaks (kõrgeks) või siis on seene kübar ebaloogiliselt lai.
Minu seantsid maksavad ainult 175€, teen aurapilte ja viin eksiteelt välja.
Samas ikoonide õnnistamine ja kohtumise kokkuleppimine maag Adeliina ja Wolandiga.
Needuste mahavõtmine ja mehe tagasi toomine iidse Klöepatra magija abiga.
 
õ 24. märts 2018, kl 16.22
Sa peletisest pakkjalgne makaak oled seda jura siia juba kopeerinud. Nii loll oled, et ei suuda isegi midagi uut trollimiseks välja mõelda? Pista siis pea lõualoti vahele ja lämbu ära,
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!