Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
ennustamine kaartidega - kellel täppi?
 
ennustanu 06. veebruar 2008, kl 18.39
olen lasknud tarosid panna, kõik läks täppi...kuidas teil? kas olete ennustaja juures käinud ja kus?
 
olen 06. veebruar 2008, kl 19.05
tel.teel-kõik mööda ja ainult raha pudenes.siit ennustati meilile,eks näis,kas täitub.
kes tahaks mulle ühe asja kohta ennustada,lihtsalt kas ei või ja?)
 
stella 06. veebruar 2008, kl 19.58
Lasin neti teel panna Tarot kaarte. Ennustaja Tiina. Vaikselt omaette irvitasin, kui hakkasin ta meili lugema. Aga sama vaikselt kadus see irve mu näolt, kui lõpuni olin jõudnud lugemisega. Kõik mis minevikku puudutas, oli nii täppi kui olla sai. See oli umbes aasta tagasi. Mul see ennustus meilboxis siiani alles. Ja mis sel korral tulevikku puudutasid, on ka nüüdseks ikka päris täpselt nii läinud.
 
kaie 06. veebruar 2008, kl 20.33
Kust saab nende andmeid , kes meili teel ennustaks.Väga segane periood praegu , tahaks veidigi selgust.
 
stella 07. veebruar 2008, kl 09.39
to kaie: ma ei tahaks siia jätta selle ennustaja meili aadressi, ehk jätad enda oma ja ma kirjutan sulle?
 
tahaks ka ennustaja aadressi 07. veebruar 2008, kl 09.42
Stella hei, palun saada mulle ka selle ennustaja aadress!
 
ma tahaks ka ennustaja aadress 07. veebruar 2008, kl 10.16
Tere!
Ma tahaks ka ennustaja aadressi, endalgi siin nii keeruline ja ei oska kuidagi enam otsustada. Ja mis ma talle kirjutama peaksin. Tänades
 
anx 07. veebruar 2008, kl 11.07
Oleksin ka väga palunud selle ennustaja kontakte,kes meili teel taro kaarte paneb...sind juba ette tänades...
 
<triinu> 07. veebruar 2008, kl 11.32
paluks ka ennustaja meili aadressi
 
trinx 07. veebruar 2008, kl 12.21
sama soov, tahaks ka selle ennustaja kontakte
 
Wishmaster 07. veebruar 2008, kl 12.45
Ma ise olen ennustanud endale ja sõbrannadele kaartidega. Õppinud seda kusagilt ei ole. Aga niipalju kui on seltskonnas räägitud, on kõik täppi läinud. Ka endal.
 
10.16 07. veebruar 2008, kl 13.05
Aitäh, Stella!
 
siirus 07. veebruar 2008, kl 13.08
Wishmaster
Eks tõesta,kas ikka on nii!:)
 
huvitundja 07. veebruar 2008, kl 13.16
Kas see meili teel taro kaartidega ennustaja on tasuline ja kui kallis ta on?
 
Wishmaster 07. veebruar 2008, kl 13.34
siirus: Ma arvan, et ei pea ennast kellelegi tõestama. Ei tee seda tööna ega elatusvahendina. Piisav tõestus mulle on see, et tuttavad siiski räägivad, et on läinud täppi.
 
siirus 07. veebruar 2008, kl 14.03
Ära palun solvu,aga mulle on mitmeid meilile saadetud ja siiani pole täppi läinud.:(
Kas oled nõus ka mulle paari asja ennustama meilile?
 
Wishmaster 07. veebruar 2008, kl 14.52
siirus- ma ei solvugi :) Aga nagu ma juba korra ütlesin, ei tegele ma sellega nagu tööga. Pealegi ei saa ennustada inimesele, ilma inimest nägemata. Selliseid ennustusi saab teha ainult astroloogias, kus siis võetakse inimese sünniandmed ja koostatakse sünnikaart ja elutee.
Ei usu ise ka sellistesse sidevahendite kaudu ennustamisse ja seda lihtsal põhjusel. Kui tegemist on kaartidega, peab inimene hoidma kaarte enda käes, et tema energia saaks voolata kaartidesse. Peale seda peab inimene esitama küsimuse ja valima ise kaardi(d). Kaarte peab hoidma vasakus käes (südamele lähedal) ja valima kaardi ka vasaku käega. Kaarti ei tohi mitte mingil juhul pakist välja tõmbamisel pöörata.
Niiet proovi sa ennustada niimoodi läbi meili :))))

Niiet kahjuks, ei saa ma Sulle ennustada.
Aga kui tahad, et Sulle ennustatakse, mine ikka ennustaja juurde kohale. See meili teel pläma ei aita Sind kuhugi.
 
siirus 07. veebruar 2008, kl 15.05
Tänan vastamast!:)
Aga tee palun nüüd mulle selgeks see lause- Kaarte peab hoidma vasakus käes (südamele lähedal) ja valima kaardi ka vasaku käega.
Kuidas seda teha??
Tänud ikka ette!:)
Kui tõmban siis kaardi(mitte tarot),lahti seletad mulle?:)
 
Wishmaster 07. veebruar 2008, kl 15.12
Väga lihtne. Hoiad kaarte vasakus käes (ei pea panema vasakut kätt koos kaartidega otseselt südame vastu, piisab kui hoiad neid vasakus käes). Enne ära kaarti tõmba, kui tunned, et on õige aeg (kas siis käsi hakkab higistama, läheb kuumaks, külmaks vms). Pane pakk hetkeks enda ette lauale ja tõmba vasaku käega kaart.
Kui tegemist on mängukaartidega, pead enne kaardid ära märgistama. Selles mõttes, et kumb pool on ülemine, kumb alumine. Mina ennustan mängukaartidega ja murran alati kaartidel ära ühe otsa.
Sama moodi nagu sa selle kaardi tõmbasid, aseta kaart enda ette (kaardipakk olgu alati käes pahupidipidi!!!). Nüüd pööra kaart ümber, nagu lehitseks raamatut, st et sa ei pööra kaarti!
Edu:)

No Sa võid öelda, mida tõmbasid, ma võin ju öelda mida see tähendab. Või noh, võin proovida. :))
 
siirus 07. veebruar 2008, kl 15.17
Ära nüüd siis ära mine...ma pean ju kaardid ära märgistama(36tk ju!),siis ootama kui see ÕIGE aeg.ole olemas,eks!:)Alustan siis...
 
Wishmaster 07. veebruar 2008, kl 15.19
Saada tulemus siia meilile
Vastan varsti :)
 
Wishmaster 07. veebruar 2008, kl 15.21
Ära unusta kaarte segamata enne kui hakkad neid käes hoidma!
 
siirus 07. veebruar 2008, kl 15.27
Tehtud!:)
 
katuselt 07. veebruar 2008, kl 17.27
Tahaks ka hirmsasti, et keegi mulle ennustaks.
 
Tiia 07. veebruar 2008, kl 19.04
Kahjuks ei ole tulevikku võimalik ennustada, vähemalt mitte nende vahenditega, mis praegu meie käsutuses on (sealhulgas kaartidega).
 
Wishmaster 07. veebruar 2008, kl 19.06
Tiia, on küll võimalik;) Olen näind seda paari tuttava ja endagi peal. Kahjuks täpset ajamäära ei saa millegiga paika panna.
 
kaie stellale 07. veebruar 2008, kl 19.15
Minu meiliaadress marivaher@hot.ee
 
Tiia 07. veebruar 2008, kl 19.19
Wishmaster, see on olnud juhus või siis on inimene võtnud ennustuse oma käitumise aluseks (kas või alateadlikult).
 
Wishmaster 07. veebruar 2008, kl 19.22
Tiia, kahjuks esineb ka sellist käitumist jah. Paraku nendel juhtudel ei ole inimene midagi kaasa aidanud :)
 
Tiia 07. veebruar 2008, kl 19.46
Wishmaster, see on võimalik ainult juhul, kui see inimene ise ennustusest ei teagi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!