Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Palun abi Tarode tõlgendamisel!
 
Gristal 02. aprill 2018, kl 11.30
Kas keegi oskab aidata tarode tõlgendamisel?
Küsimus oli,missuguseks kujuneb minu kevad ja suveperiood elus.
Jõud, Mündi kuningas, Karika kuningas ,mõõga kuus ,karika 3.saua 3 ja mündi rüütel.
 
wiki 02. aprill 2018, kl 13.41
https://et.wikipedia.org/wiki/Taro
 
Spetsialist 03. aprill 2018, kl 11.20
Lühidalt kokkuvõetuna tähendab see, et saate suure hulga raha, aga koduteel kukute ja lööte puusa ära, misjärel tuleb teil EMOsse pöörduda, kus arstid suhtuvad teisse ükskõikselt, kuna neil on parasjagu olnud pikk vahetus selja taga. Seejärel pannakse teile valediagnoos, kuna arvatakse, et olete lihtsalt käe ära põrutanud ja soovitatakse kätt soolalahuses hoida. Kui teid EMOst ära saata tahetakse, siis te ärritute arstide osavõtmatuse tõttu ja viskate ühte arst-residenti ooteruumi tooliga, misjärel kutsutakse teile politsei ning viiakse arestimajja kainenema, kuna selgub, et te olite kogu selle EMOs viibimise ajal alkoholijoobes.
 
kohutav 03. aprill 2018, kl 11.46
läbustajad ka siia jõudnud, nii kurb.
 
läbrakas 04. aprill 2018, kl 07.43
pidu kestab kuni rahvast jätkub
 
Vello 05. aprill 2018, kl 16.19
Ei saa teist teemaalgatajatest aru. Küsite, mis kaardid tähendavad, teile pakutakse tõlgendus ja siis hakkab üks hala pihta, kui see tõlgendus ei ole selline nagu teile meeldib.
 
kamasutra kardo 16. aprill 2018, kl 08.50
Ei ei ei siin on ju kõige lihtsam taro kombinatsioon ja tõlgendus. Kui seda kõike vaadata on väga suur tõenäosus et autoril õnnestub võita vutimuna koortest kõrvaklapid ning kohata Vahur Kersnat Etioopias tänavamuusika festivalil.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!