Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
ära kaetatud
 
Estelle 20. august 2018, kl 12.52
Mul selline mure, et mind on ära kaetatud.
Sugulased tegid.Nad rääkisid kogu aeg,et mind ei saa usaldada ja ma pidavat olema lohakas.
AGa see pole õige ja on ülekohtune,aga nad panid ikkagi mulle kaetuse peale ja mul enam ültse ei vea,kõik läheb vastupidi
Kas keegi teab mõnda sensitiivi kontakti kes kaetuse ära võttaks.
 
RM 21. august 2018, kl 15.08
Sind kaetati siis lohakaks? Tunnete ka, et püksikumm on pärast seda ära kaetamist eriti lõdvaks läinud ja astute põhimõtteliselt igaühega vahekorda, kellel meeste ihuliige küljes? Või kuidas see lohakus väljendub?
 
Mina Olen 25. august 2018, kl 23.24
Mina võin selle needuse maha võtta.
Mine õhtul veel aknale ja soovi oma sugulastele head. Siis peaks needus maha minema ja samad inimesed ei saa Sind enam kaetada.
Peale seda võid oma elu nautima hakata. Ennustan Sulle, et eriti suured võimalused on Sul hariduse valdkonnas. Tundub, et Sulle sobiks õppimine või muu sili avardav tegevus.
Hskkn kohe Su probleemiga tegelema. Edu ja Valgust teel!
 
ära kaetatud 26. august 2018, kl 09.43
Kui sa kingiksid mulle oma sputniku televiisori pealt selle kuldraamis putini klantspildi, siis saaksin ise juba kaetusest lahti.
 
Mina Olen 26. august 2018, kl 09.56
Mis seal Putiniga pistmist?
Oh, kui Sa teaks nagu mina tean...
Aga ilmselgelt Sa ei saagi teada, kuna Sa ei peaks sellele mõttele vastu.
Mina ei ole seda teed välja mõelnud! See on valmis teerada, mille valgus on mulle süüdatud ja ma näen sellel kõndida.
Aga see ei oma tähtsust. Ma ütlesin, et mind pkstakse sellel teel.
Te ei tea, mida te teete!
Vaesed lapsed...
 
Mina Olen 26. august 2018, kl 10.22
Aga kui ma näen, kui masendavalt loll, enesekeskne, egoistlik ja ahne on eestlane, siis ma arvan, et olge õnnelikud, et ma valisin rahumeelseima tee.
Aga ma pööran selle tsirkuse siin peapeale...
Selleks kulub mul ca 10 liigutust ja mõni tuhat eurot. Tahate näha?

Aga ärge kartke, see on kõik pikaajalise rahu ja edu nimel. Me ei saa valitseda maailma, kui me ise ei õpi käituma!
 
Hüääna Doom 26. august 2018, kl 10.58
Lõpeta ära, sa reedad sedasi pläkutades meie püha ürituse.
Juba Toompeal jutud käivad sinu pärast, et nad panevad ansipi tagasi.
Šiffer jääb praegu samaks - "prussakas sinisel aknaraamil"
Prijom.
 
Mina Olen 26. august 2018, kl 11.01
Mis mul teie pühast üritusest...
Küll aga võiksid mõista, et Sinu iroonia ei ole edasiviiv jõud ega minu tegusid pidurdav jõud.
 
ära kaetatud 26. august 2018, kl 11.26
Ilmselt tuleb KAPO-t teavitada.
Sellised skisod võivadki peas olevate häälte käsul drambjanne korda saata.
 
Mina Olen 26. august 2018, kl 16.42
See mis meil praegu on- on väga õhukesel jääl. Pole vaja Drambujan olla ega tsirkust korraldada. Piisab mõnele ühiskonna kihile päris demokraatlike võimaluste selgitamisest ja algmõtte seadistamisest, ning lumepall läheb veerema. Kui ma näen sellist kohta ja ma mõistan ning adun oma tegude tagajärgi - ehk kokkuvõttes saan aru, et pikas perspektiivis on see mu rahvale kasulik, siis ma ka võin selle sammu astuda.
Mul on igav ja ma teen selle Eesti asja korda. Seaduse piires ja minimaalsete kannatajatega. Ohvreid ei tule, me oleme juba piisavalt ohverdanud.

Ma luban seda.
Nii olgu, nii on ja nii jääb.
 
Ennustaja Trombotsüüt 03. november 2018, kl 20.39
Kui teid valdab tunne, et olete kaetatud või kurja silma poolt ära pilgutatud.
Needuste mahavõtmine, nirvaana praktikad, armujookide kursus algajaile.
Pöörduge minu poole.
 
Pähh Oled 03. november 2018, kl 22.34
Ennustaja Trombotsüüt Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kui teid valdab tunne, et olete kaetatud või kurja
> silma poolt ära pilgutatud.
> Needuste mahavõtmi
> ne, nirvaana praktikad, armujookide kursus algajai
> le.
> Pöörduge minu poole.


Aga tule räägime, et mis moodi oskused sul siis on?
Rahvas käib igasugu sensitiivide juures ja tarbib eiteamis esoteerilisi teenuseid, aga nendele toodetele/raamatutele, teenustele pole ühtegi Reviewd/hinnangut. Ma teen hinnangu sulle ja kogu esoteerikala, ka sinu rahva tugeivamatele esindajatele, näiteks professoritele ja poliitikutele. Tulge ja räägime. Siis saame ka sotti, mis teenust pakute ja mis rahvus olete.

Head arutlust.
 
Onu Pähh [logimata] 30. november 2018, kl 13.59
Mina Olen Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Oh, kui Sa teaks na
> gu mina tean...


Mida sa siis tead ja kust sinu teadmised pärinevad?

Kui oled esoteerika äri ajav spetsialist, siis peaksid kirja panema, kust sinu teadmised pärinevad. Nimetad raamatud, mida oled lugenud, koolid mida läbinud, youtube kanalid, mida jälginud, jne. Kui sellist nimekirja pole nähtud, siis miks kuidas teada, kust sinu teadmised pärinevad ja kas nad on üldse tõesed teadmised, või mingi muinasjutu raamatu teadmised?

Ütled, et sa tead midagi. Pane siis kirja mida sa tead ja kust sa need teadmised oled saanud. Kui sa seda ei ole teinud, siis ei ole sa ka arvestatav ärikas. Sama jutt teiste esoteerika teenuse pakkujatele. Pange kirja oma seisukohad ja näidake kust need pärinevad. Arutleme läbi ja hindame teid.

Head arutlust.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!