Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Armuloits
 
harmoonia 01. september 2018, kl 19.58
Tahate armuloitsu,kirjutage mulle!!
 
hegemoonia 02. september 2018, kl 19.08
Mina tahan saada kirikupapiks, aga nad ei võta mind sellesse ametisse.
Peaoraakel Kirill ütles, et mul on valed näärmed.
Tõbras selline!
Mulle meeldib pühapäeviti kella lüüa ja selle suitseva kannuga ringi patseerida.
Tee talle armuloits, et ta armuks isa Leonidi, ja kui nad parasjagu pordueluga tegelevad, satun mina valges kleidis neile peale.
Siis nad peavad mu kirikupapiks tegema, muidu ma annan asja ajakirjanikele.
 
Klamüüdia Päikene 04. november 2018, kl 15.40
Mina olen sellistel kordadel alati abi saanud Kivi-Karlalt.
Kivi-Karla on suur maag ja teadmamees.
Ta on kohtunud isegi Igor Mangiga.
Tema hiigelvõimas ravimeetod pärineb iidsetelt mustlastarkadelt ja tal on aura.
Kas keegi oskaks siia panna armastatud kiviterapeudi kontakti?
 
sapiens 04. november 2018, kl 16.06
Pöörduge parem otse minu poole. Mul on mitu armuloitsu, aga ma ei saa neid nii vabalt edastada, kuna meestele ja naistele on need eraldi. Kuigi jah EU armuloitsudirektiiv nõuab ka siin võrdõigulikust, olen ma vana kooli mees ja pean esimeses ja tagumises pingis istujad eraldi. Muidu läheb selleks paganama vikerkaare lipuga vehkimiseks ja kas me sellist Eestit tahtsimegi?
Uriinia 04. november 2018, kl 17.03
Ma kahtlustan, et selline apatrheid ei looks uut armuloitsu narratiivi.
Pigem tuleks minna oma kristlike juurte juurde ning jagada kogudus klassideks, kuid seekord mitte serviti, vaid ruutpesiti.
Esimestes sektorites istuvad veganid ja rohelised, nende taga kristalliterapeudid ja beibendussektori esindajad; siis naised ja mehed ning rõdu peal klaaskappides värviline neoaadel.
Loomulikult peab ühe seina ääres ruumi jätma ka neile ühe peksupingi jaoks, kes kirikus peavad peksa saama...

Meie sanatooriumis on see juba eurodirektiive järgides laitmatult tehtud; rahutute palatid on ööpäevaringselt lukustatud, klistiirid ja vannid toimuvad preisiliku korralduse järgi.
isemaag 05. november 2018, kl 09.57
Üks suurepärane kevadine loits on olemas, seda saab õppida siilidelt. Üks teeb tsuhhtsuhhtsuhhtsuhhtsuhh, teine vastab puhhpuhhpuhhpuhhpuhh, seejärel rollid vahetuvad nagu ühel ontlikul paaril peab olema tänapäeval. Sobib kõikidele vähemusrühmadele ja enamlastele. Hüva harrastamist.
 
sa räägi 07. november 2018, kl 15.34
parem sellest, kuidas sind 'sandivabrikus' sandiks tehti... :DDD
 
Pähh Oled 07. november 2018, kl 19.01
Kuule Isemaa jas Urii, rääkige seda nalja, mida olete 332 korda 7a jutti siin rääkinud, noh seda parimat (see palati oma).
 
mentaalne Masssöör senjoor verbaalne fantasöör 15. november 2018, kl 10.54
Armuloitsu tegemise meetodeid on mitmeid kuid vaid vähesed valdavad tõeliselt seda kunsti. Olles palju reisinud ja kogunud sadade erinevate kultuuride pärimusi sel teemal. Seega olen kombineerinud vaieldamatult parima loitsu või õigemini rituaali mille läbiviimisel on kustumatu kirg ning tingimusteta armastus praktiseeritava peal garanteeritud. Järgnevalt kirjeldan teile teile armastele valutavatele südametele mida teha.

Võtke oma armsama pilt ja joonistage talle silmade ümber südamed. Seejärel voltige pilt kokku ja pange see kollase kummisaapa sisse. Minge esimese vastutuleva võõra inimese juurde ning hõõruge ta juukseid pajakindaga. Peale seda hüüdke sõnad: " Kinnas paitas võõrast, armuhobu nõõ nõõõ nõõõ".
Pange saun küdema ja hankige endale surnud kalmaar. Keskööl peale leili vihtlete ennast kalmaariga üle kere ning see järel pissite kummikusse. Kummikule panete peale pajakinda ja kalmaari viite enne päieksetõusu lumelabidaga oma armsama ukse taha. Kummiku koos pissi ja pajakindaga astetate enda padja alla ja lähete magama. Kui hommikul päike tõuseb, tõuseb ka teie armsama südames leek, leek teie vastu. Asi töötab 110 % sest aastaid tagasi kui põhjapolaar aladel tursalaevas töötasin armusin kohalikesse. Tegin loitsu ära ja juba kuu aega hiljem oli mul terve diviis armuvalus pingviine korteri uksetaga külmunud kalakimbud näpus.
 
Onu Pähh [logimata] 15. november 2018, kl 17.24
Küsiks esotterika hobiliste käest, et kas olete proovinud ka teiste võõrkeelte muinasjutulisi loitse ja tekste? Näiteks Mongoli keelsete loitsudega saate usutavasti ühendust monmgoli jumalatega jne? :D
 
Onu Pähh [logimata] 15. november 2018, kl 18.23
Küsin seepärast, et mina ise õppisin monmgoli keelset loitsu suurelt fakiirilt Härra Kõlbartilt.
Maailm avanes mu ees ja ma kallasin ta üle oma kiirtevihuga nagu Kim.
Nüüd ma ravin teid kõiki, mul kulub selleks mõnituhat tugrikut.
Jumal on mu ära valinud teile teed näitama.

Head tervenemist.
 
Onu Pähh [logimata] 18. november 2018, kl 11.52
Ma püüdsin teha armuloitsu, et ennustaja Eevald armuks minusse.
See oleks vajalik selleks, et siis ma saaksin rikkaks ja minust saaks direktor.
Üks nõid õpetas, et tuleb segada karvadest ja higist kokku kakuke ning see Eevaldile sisse sööta.
Kahjuks aga Eevald polnud vabatahtlikult valmis seda isegi mekkima.
Ma püüdsin küll teda rohkesõnaliselt veenda, et see on sokulaad, aga ei midagi.
Tahaks ikkagi saada direktoriks ja anda välja edikti, et mu suursuguseid kirjutisi on kõigil kohustuslik lugeda.
Muidu ma pritsin oma suurt tarkust tühjale saalile.
 
Onu Pähh 18. november 2018, kl 14.13
Onu Pähh [logimata] Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma püüdsin teha armuloitsu, et ennustaja Eevald ar
> muks minusse.
> See oleks vajalik selleks, et sii
> s ma saaksin rikkaks ja minust saaks direktor.


Taas tõestad, et su rahvus on raharahvus. Ikka käib jutt rikkaks saamisest, ärimeheks saamiseks jne.

Siin on näide eesti rahvusest:



Räägitakse samuti rahast ja firmadest, nagu ka siinsed, nagu ka uudistes ja kogu rahvus.

Head raha.
 
Onu Pähh [logimata] 30. november 2018, kl 12.40
mentaalne Masssöör senjoor verbaalne fantasöör Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Pan
> ge saun küdema ja hankige endale surnud kalmaar.

Miks peaks surnud kalmaare või muid (eesti jaoks) eksootilisi asju soovitama.
Ega eksootiline puuvilis pole kuidagi tervislikum ega parem kui tavaline õun.
Samuti on naiivne mingitest kalmaaridest ja muust eksootikast jahuda, mis on esoteerika põhitunnus. Kui internett veel elvinud polnud, siis levisid veel lausa ennemuisted/eskootilised meetodid, nagu juhised, et pekske end täiskuuööl mingi kaseoksaga. Meilgi siin foorumis siiani selliseid näiteid.

Miks peaks mingi soovitus sisaldama midagi eksootilist, kas sulgedega ehtimise eesmärgil või? Või on taotlus, et tekitada niipalju segadust ohvrisse, et ta ei saagi aru, millest jut kokkuvõttes, kuna iga teine sõna on eksootiline, ja siis segaduse hetkel panna talle käsi taskusse ja võtta raha ära. Või mis eesmärk peaks esoteerikal olema kui rääkida ebavajalike sõnadega?

Kalmaarid, energiad, tshakrad jne.

Energia teema kohta oleks tarvis eraldi peatükki, kuna see on sagedasem kui kristlaste sõna "aamen". Eks arutleme kui mahti saame edaspidi sellest ja muust sõnavarast. Joodikute nõialaagris mindi viinapitsi tagant lausa nii väge täis, et õeldi, et inimese mõte sisaldab rohkem energiat kui on vaja raketi kuule lennutamiseks. Et siis väga energia rohke, võ ieiteamis asja rohke on inimmõte. Paraku pole elaes nähtrud, et inimeste mõtted midagi teeks, ega rakette lennutaks, on miljardeid mõtteid ühes sekundis ja ükski neist ei ole tõestanud, et omab energiat ega muud ja raketid lendavad hoppis reaalse energiaga ehk kütusega. Seega väga vastuoluline ja väär jutt energia kohta. Samuti ka muud eksootilised sõnad on täiesti ebavajalikud ja lausa kahjulikud.

Head arutlust.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!