Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Paluksin ka ennustust
 
O.P. 12. jaanuar 2019, kl 02.43
Saan aru, et torised.
Kas sa oled piisavalt pädev, et kahelda guru metoodikates?
Isegi sinu vene ühiskonna koolides teevad õpetajad tahvlile meelega vigu ja muid metoodikaid, et tähelepanu haarata ja muud moodi mõjutada. Ei maksa tagapingis olla üleolev ja kahelda tahvliees viga teinud õpetaja metoodikas.

Kui ma koheselt ei toida teie uudishimu, siis tõenäoselt on sellel ravieesmärk.

Ma ei ole milleski sisulises eksinud ja olen rohkelt kiita saanud, objektiivsed faktid kinnitavad minu väge/tõhusust. Arvan, et olen pädev, et teha oma missiooni ja pean siinset põldu väga sobivaks ja demokraatlikuks. Vastan kõigele (jõudumööda), ma ei joonista ajalugu ega lammuta, vaid loon ja arendan, ravin. Kui teil on muud soovid, näiteks, et õigekiri oleks korras või bännimise ihad, siis minge venemaale või Parasse.

See on fakt.


Kentuc Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> no vastasid ju mitmenda korra peale mis seal arusa
> amatut. Ei saa aru kui otse küsitakse lihtne küsim
> us siis otse ei vastata hoopis et kommunistid ja v
> ahukoor jne mis küsimusse ei puutu.
 
Kentuc 12. jaanuar 2019, kl 02.45
Kui lihtsale küssale otse vastatakse siis ei torise keegi.
 
O.P. 12. jaanuar 2019, kl 02.51
eesmärgiks pole üksik-isiku huvi/ego toitmine, vaid rahvuse ravi.
Seetõttu pole mõtet toriseda, vaid paraneda.

Aga ma andsin ammendavad vastused ju. Mis osa vajaks ülevastmaist?

Teen ka ettepaneku, et paneks kirja teie rahvuse haiguse tunnused. Üheks on see, et laskutakse haiglaselt isiklikule tasandile. Seda nii poliitikas kui mujal. Arenenud maailmas seda küll igapäevaselt ei kohta, kui siis siis ainult suurte panustega mängude juures, poliitikas, igapäevaselt tavainimeste vahel aga mitte.

Kentuc Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kui lihtsale küssale otse vastatakse siis ei toris
> e keegi.
 
Kentuc 12. jaanuar 2019, kl 02.54
vastasid ja polnud ju hullu midagi kuigi pidi mitu korda kordama küsimust. Nüüd seal teises teemas vasta ilusti rahvuse küsimuse peale ka ja siis saab sind mingis osas ausaks pidada.
 
Kentuc 12. jaanuar 2019, kl 02.55
Siin teemas minu poolt kõik.
 
O.P. 12. jaanuar 2019, kl 02.57
Kentuc Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Siin teemas minu poolt kõik.

On väga tüüpiline levinud vastus, et öeldakse, et lähen ära, mulle aitab, lähen trenni, lähen magama, minu poolt kõik jne. Olen ennegi seda tüüpreaktsiooni siin selgitanud ja paneksime ka selel ühtsesse õpikusse, mis te arvate?
 
O.P. 12. jaanuar 2019, kl 02.58
Olen selgitanud, et ma ei saa vastata isikuandmete küsimsuele, kuna sinu rahvus on haige.

Kentuc Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> vastasid ja polnud ju hullu midagi kuigi pidi mitu
> korda kordama küsimust. Nüüd seal teises teemas v
> asta ilusti rahvuse küsimuse peale ka ja siis saab
> sind mingis osas ausaks pidada.
 
Kentuc 12. jaanuar 2019, kl 03.22
Siin teemas on minu poolt kõik.
 
O.P. 12. jaanuar 2019, kl 03.30
aga sa juba eelnevalt kordasid sama lauset.
Seega oled kordavas tsüklis ja tüskkel tähendab lõpmatust, mitte lõppu.
See on fakt. Tsüklid on lõpmatud, kullakesed, see on fakt.

Faktide vastu ei saa.

Kentuc Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Siin teemas on minu poolt kõik.
 
Kentuc 12. jaanuar 2019, kl 14.39
Selle OnuPähhi kombitsad jõuavad ka igale poole.
Tahtsime talle paraloitsu teha, aga siis tulid arstid ja paigutasid meid eraldi osakondadesse.
Me ei kohtu enam isegi söögitoas, kus me saaksime ennastunustavalt teispoolsusest rääkida.
Ainult Nofretete ja Celtic jäeti ühte tuppa, kuna nad on kõige rahulikumad.
Minu juurde pandi keegi tundmatu, kes tegeleb pidevalt voodimärgamisega ja konstrueerib salaste von Speeri jooniste järgi kuuraketti.
 
O.P. 12. jaanuar 2019, kl 22.23
Kuskil teemas mainiti Jyri Lina, aga ma ei suuda seda teemat enam leida.
Tegu on Sädeme järel teise legendaarse(lt refereeritud autoriteetse) esoteerikuga, kes muide ka osalenud Sädeme viinalaagrites.

Mis te arvate, kui toome Lina vead välja ja vaatame tema fantaasiad läbi? Teraapiliseks eesmärgiks on, et saate üle haiglasest aukartusest autoriteetide eest ja lõpetate vaimimise, õpite rääkima.

Soojenduseks võtame Lina väite, et loomadel on hing ja sädeme vastupidise väite, et loomadel pole hinge. Kas see vastuolu sisaldav näitekene on teile huvipakkuv, et arutleme, kes siis eksib, kas Lina, või Säde, või teie? Mina ei saa eksida, sest mina ja teadus ei tunnista üldse hinge olemasolu. Seega, analüüsime, kes esoteerikutest/autoriteetidest/esoteerikast, eksib. Keehi peab eksima kui on vastuolu. See on rääkimise kunsti oluline asjaolu. Näiteks kui A ütleb, et 1+2 on 4 ja B ütleb, et 1+2 on hoopis 5, siis keegi neist peab eksima, kuna ei saa korraga olla tõene, et 1+2 on nii 4 kui ka 5. Proovige meie siinsete ravivestluste käigus näha sedalaadi msutrit, kus on vastuolu, ja kohe tulistage, et "otsustage, kes teist eksib". See on 1 tuhandetest rääkimise "kunsti" oskustest. Seega võtke kasvõi hetkel see Lina ja sädeme näide, et arutlege sellest, ja seejures aduge, et keegi neist eksib, ja järgmine kord olge arenenud, et ise sellsit asja märgata ja öelda. Nii saate oma aju järgmisele tasemele, kullakesed. Mina seejuures ei eksi, mõistate? Ma olen alati omanud kõiges õigust, kõik ära selgitanud, kõike mõistnud, mitte ealeski aukartust omanud, lisaks on ka nn out-of-boks mõtlemise refleks ja muu, seda kõike arendame koos, ärge muretsega, ärge tormake.

Noh, mis te siis kostate, kui üks/Lina ütleb, et loomadel pole hinge. Kui te pole temaga nõus, siis kas adute, et julgesite oma aborigeeniajuga esmakordselt autoriteedi suunas kriitikat teha jms? Mis tunne teid valdab? Päris hea tunne või mis? Vat siis, kiidan, olete paranemas, inimeseks arenemas.

Head arenemist.
 
Q1 12. jaanuar 2019, kl 22.30
Hing on Ego surmahirm....:)
 
Hea kristlane Timur 13. jaanuar 2019, kl 01.07
Hea kristlasena ma tean, et Jumal võib olla külvanud elu üle kogu universumi- aga Jumalat (Mina Olen) tunneme ainult meie- inimesed.
 
O.P. 13. jaanuar 2019, kl 01.17
Esoteerika hobilised väidaks, et kristlaste jumalat tunnevad ka igasugu deemonid, ja tehakse lausa deemonite kehast välaj ajamisi kristlaste ristiga, angu filmides rohkelt näha. India piirkondade rahvad tunnevad kristalste jumalat kui ühte paljudest gurudest/arvamusliidritest.
Mis mõttes/moodi sina/kristlased tunne(ta)vad jeesust?
Kas see tunne on nagu kirgaste unenägude nägijatel, et nad tunenvad et näevad multiversumeid ja muud muinasjutulist?
Või see tunne on nagu skisodel, et on niivõrd realistlikud hääled peas?
Või kuidas see tunne(tus) välja näeb.
Ole abiks ja kirjelda tunnetust, tunnet, tunde ajal kogetut.



Hea kristlane Timur Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Hea kristlasena ma tean, et Jumal võib olla külvan
> ud elu üle kogu universumi- aga Jumalat (Mina Olen
> ) tunneme ainult meie- inimesed.
 
Hea Kristlane Timur 13. jaanuar 2019, kl 01.22
Hea kristlane tunneb Jeesuse endas ära.
 
O.P. 13. jaanuar 2019, kl 01.25
Hea Kristlane Timur Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Hea kristlane tunneb Jeesuse endas ära.

Kiidan ja mainin ,et sind kiidaks ka Q1, kes annab sama mõista, kuid mõõnan, et on rohkelt vastuarvajaid.
Teen ettepaneku, et Q1 vastab / kommenteerib esmalt sinu väidet, seejärel teistega otsustame, mis väiteid igaüks lisab abistuseks.
 
Jaa 13. jaanuar 2019, kl 01.35
See Q1 on onu pähhi raviarst. Onu pähhil endal igasugune uudne teema arenduse võime puudub ja seetõttu vajab ta oma raviarsti juhendamist. Para Webi saatmine oli hea töö. Minu kiitus Q1
 
O.P. 13. jaanuar 2019, kl 01.44
Tõsi, pära oli arendav kjuna andis õppetunni, kuid 17 korda suuremad adumised tekkisid samal ajal mujal. Sellised on mastaabid. Alati ku iarutlete/mõtlete, sii hinnake olulisust, ehk mastaape, mõõtmeid. Eriti kui elus teete valikuid, kus kaalukausi pooltele jäävad erinevad emotsionaalse väärtusega argumendid. See sisi õpetab teid mõtlema, valima ja hindama, elama, rääkima.

Para kohta võin korduvalt mainida, et see andis kanaldava patsiendikohta vastuse ja loobusin sealt omapoolselt, kuid lisati ajaloo joonistus seejärel nagu NSVL-i ajal ja sealg ongi venemeelne ajupestud temaatiak suuremas osas. Noh ja seal oldi kahjustavad ühiskonna ja patsientide osas, nagu NSVL oli, seetõttu ka ma ei soovinud seal edasi osaleda, mingeid vigu ma ei teinud ega midagi ette ei heidetud, ealeski. Miks sa ise pärasse ei lähe (tagasi)? Sest soovid leida enda asjadele siit vastuseid. Mina ja patsiendid ei pruugi suuta neid anda. Sinu jaoks soovitan sellsit teraapiat, et tunneta, et allud minule. Enne mõtesta selgeks allumise mõiste. Mina näiteks allu ndemokraatiale, riigisüsteemile jne. Siinsed alluvad mulle kuna nad alluvad minu instruktsioonidele. Viimane oli ju, et soovisin palati rahva kokk ukutsuda ja tegin seda, igaüks allus ja tuli, sh ka sina. See on allumine, min utahte järgi toimine, ei maksa egohaigelt seda häbeneda vms, mina allun demokraatiale ntx jne. Kõi kallume- see on möödapääsmatu.

Kui palju oled Pere Raadiot kuulanud?

Jaa Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> See Q1 on onu pähhi raviarst. Onu pähhil endal iga
> sugune uudne teema arenduse võime puudub ja seetõt
> tu vajab ta oma raviarsti juhendamist. Para Webi s
> aatmine oli hea töö. Minu kiitus Q1
 
Enamus 13. jaanuar 2019, kl 02.02
Enamus inimesi liiguvad ringi. See on arendav. Soovitan sinulegi. Paras arutletakse seda mis siin toimub. Kõik irvitavad ja käivad siin sind erinevate varjunimedega mõnitamas. Erilist nalja pakub kõigile kuidas sa saba jalgevahel sealt jooksu panid. Mega Guru tuli välja.
Hale põrumine. 450 eurot 3 päeva põrumiskoolitust? Petis oled. Raamatu müügist unistad. Kohutav inimene.
 
O.P. 13. jaanuar 2019, kl 02.06
Kas oled suuteline arutlema omatoodud väidete osas?
Sul on ca 5 väidet, võtame kõik ühehaaval põhjalikult läbi, kas oled nõus?
Sissejuhatuseks mainin, et olan alati kõigele ammendavalt vastanud.
Ja esmavastusena vastan, et too oma väidetele tõestused/näited.
näiteks too teema kus pärakufoorumi rahvas naerab Pähhi üle või kus mainitakse miskit negatiivset Pähhi osas?

Enamus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Enamus inimesi liiguvad ringi. See on arendav. Soo
> vitan sinulegi. Paras arutletakse seda mis siin to
> imub. Kõik irvitavad ja käivad siin sind erinevate
> varjunimedega mõnitamas. Erilist nalja pakub kõi
> gile kuidas sa saba jalgevahel sealt jooksu panid
> . Mega Guru tuli välja.
> Hale põrumine. 450 eur
> ot 3 päeva põrumiskoolitust? Petis oled. Raamatu m
> üügist unistad. Kohutav inimene.
 
Ei viitsi 13. jaanuar 2019, kl 02.09
Mine ja küsi luba lukustatud foorumite avamiseks. See mis pinna peal, see on ainult virvendus. Nastja, Erika ja kõik teised arutavad sinusuguste eest varjul oma asju.ja sadu korda tähtsamaid asju kui sinu ravikõne. See on lihtsalt huumoriks saanud.
 
O.P. 13. jaanuar 2019, kl 02.17
Sa soovitad mulle midagi, aga minu tüpvastus on, et kes sa oled et soovitada?
Mang ja Nastja ja Buda pole pädevad, et mulle soovitada, sina samuti.
Kas sind kiidetakse, sind kutsutakse, kas sul on väge ja mõju, kas su mõtted on mõtlemistväärt, näiteks äkki soovitad teksti laiuse osas miskit sügavat? Ei ole, sul ei ole midagi, see on fakt.

Soovitad minna pärakusse, aga ma ei lähe sinan ka siis kui maksad 10'000 dolalrit, jah lähen kui maksad rohkem, kuid alla 10k mitte. Põhjenduse võin tuua hiljem kõrvalteemana.
Sa nõustusid min uväidetega ja põgenesid. Seega oled haige rahvuse tüüpiline sõdur, nagu väitsin. miks peaksin kuulda võtma sellise isiku mõtteid?

Ma ei näe mingit põhjust minna päraku lukustatud osadesse- kas see on arusaadav mõte või mitte? Miks ma peaks minema pärakusse?

Kuna sa põgened ja pole nõus oma seisukohti kaitsma, siis loeme et eksisid.
Või soovid et teeme päraku-foorum istiilis ajaloo joonistamist ja ütleme näiteks, et sa põgenesid, kuna oled kommunismi vastane, seega põgenesid ja hukkusid?

Ma olen aastaid Pere raadiot kuulanud ja aastaid sikhismi arutlusõhtutel osalenud, lisaksm uude religioonidest tääkaaslastega arutlenud- sul poleks olnud midagi pakkuda siia meile, mine pärakuweebi.
:D


Ei viitsi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mine ja küsi luba lukustatud foorumite avamiseks.
> See mis pinna peal, see on ainult virvendus. Nastj
> a, Erika ja kõik teised arutavad sinusuguste eest
> varjul oma asju.ja sadu korda tähtsamaid asju kui
> sinu ravikõne. See on lihtsalt huumoriks saanud.
 
Irwww 13. jaanuar 2019, kl 03.13
Idioot jaurab. Kõigil nalja nabani. Jaura veel, maailmatark. Irwwww
 
Kes sa 13. jaanuar 2019, kl 03.18
Kes sa koer oled, et ennast õpetajaks nimetad? Kuulasid Pereraadiot 7 aastat? Naera puruks.
 
O.P. 13. jaanuar 2019, kl 11.34
Eelmistele naerusuudele: selgitage, mis teile nalja teeb?
kas olete kuulanud muid raadioit ja pikemalt?
sel juhul taandub teie iroonia keksimisele, et kellel on pikem (raadiokuulamise kogemus).
sellise kvantiteedimeelse suhtumise vastus on, et loeb kvaliteet.
näiteks, kas teie räägite kvaliteetset juttu? Ei. Ei räägi. Kas te teete vähemalt nalja? Ei. Ei tee. Kas te teete midagigi kasulikku? Ei. Ei tee. Seega pole teid siia ka vaja ja nääske pärafoorumisse.

Head naasmist.
 
Dr. Aibalit 17. jaanuar 2019, kl 07.01
On imetlusväärne kui õigeid küsimusi patsient endalt küsib! Areng on silmnähtav! Kuigi ta esitab küsimused teistele esitamise vormis, on lootust, et ta küsib neid küsimusi endalt. Jutt on endiselt segane aga see võtab aega.
Jätkame ravi!
On väga oluline, et te mu patsienti siit ei peleta!
 
O.P. 17. jaanuar 2019, kl 12.26
Ütled, et mu jutt on õige ja samas segane.
Sel juhul eksid vastuoluga.

Minu jutt pole segane, vaid on rohkelt kiita saand. Miks sind keegi ei kiida?

Miks pole teemakohane?

Sa oled ideaalne päraveebik, miks sa sinna ei naase? Siia sa ilmselgelt ei sobi, näita, kes sinuga siin midagi teemakohast arutab? Siin oled nagu paeluss, kes aon aktiivne ainult seni, kuni peremees ehk mina olen aktiivne. Näita, kas suudad peale vaikuse tekitada ka arutlust ja kaasata inimesi?


Dr. Aibalit Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> On imetlusväärne kui õigeid küsimusi patsient enda
> lt küsib! Areng on silmnähtav! Kuigi ta esitab küs
> imused teistele esitamise vormis, on lootust, et t
> a küsib neid küsimusi endalt. Jutt on endiselt seg
> ane aga see võtab aega.
> Jätkame ravi!
> On väg
> a oluline, et te mu patsienti siit ei peleta!
Mädaprits 19. jaanuar 2019, kl 11.39
Küsime iga sellise ennustuse juurde hiljem, et "kuidas on siis läinud"?

Kas olukord on muutunud, kas on muutunud selliseks nagu ennustati?



Naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Aasta alguses küsitakse palju ennustusi ja kui on
> veel mõni hea inimene, kellel on aega siis paluksi
> n väga ennustust. Olen naine 29.a ja sooviksin te
> ada, kuidas mul suhetes ja armuelus uuel aastal lä
> heb. Sooviksin väga enda kõrvale tõsiseks suhteks
> noormeest leida ja äkki on kaartidelt näha, et kas
> see õnnestub või mitte ning võibolla, etkas on nä
> ha kus ma temaga kohtuda võin (vana tuttav või uus
> inimene). Tänan südamest neid, kes leidsid aega,
> et vaadata.
> Päikest teile!
 
Dr. Aibalit 19. jaanuar 2019, kl 12.33
Viimaselt on see hea küsimus. Sooviks kah vastust teada.
Mädaprits 19. jaanuar 2019, kl 21.08
Dr. Aibalit Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Viimaselt on see hea küsimus. Sooviks kah vastust
> teada.

aga olegi siis proaktiivne ja edaspidi küsi sellsieid küsimusi ja muid, ja arutle muudel teemadel?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!