Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Petisehoiatus!
 
O.P. 19. jaanuar 2019, kl 22.38
Lugesin ainult su jutu esimest lauset, kus ütled, et haige on see, kes ei nõustu (tema arvates) kasumlike diilidega. Ma ei leia, et diilidest keeldumine oleks haige. Seega, eks põhjenda paremini.
Ma ei saa aru, mis sulel muret teeb üldse? Tee ja näita ja ole nagu demokraatiale omane, keegi ei

Minu jaoks on põnev jälgida ja ma ei pea ennast seetõttu haigeks, lihtsalt huvitav vaadata ja eks ma ikka aitan edasi teid siin, nimetan seda põhjendatult raviks.

Arvan, et minuga ei peaks dialoogi pidama, arulte teistega. Mina olen arutlenud kõigiga, ei ole paremaid ega targemaid, kõigiga arutlen.


Aiai. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ise saad aru, et sa oled haige?
> Vist mitte. Val
> us vaadata. Igatahes lükkasid sa mõistliku arutelu
> tagasi ja soovid lihtsalt läbustada.
 
Giselle 19. jaanuar 2019, kl 22.45
Sa arutled kõigiga aga keegi ju sinuga ei arutle. Su arutelud on nii väärad. Räägid näiteks deemokraatiast ja siis sõimad teisi demokraatliku õiguse eest arutleda nii nagu nad ise tahavad. Nimetad paelussideks ja ennast ülemrahvuseks ja otsustad, kuidas keegi peab rääkima või kirjutama. Ja kes sulle ei allu, on demokraatiavastane. Irwitame siis mõlemad siin kirjutades.
 
Dr. Aibalit 19. jaanuar 2019, kl 22.47
Ja kuule koer, kes lubas sul siin O.P nime all esineda? Jää ikka mädapritsiks edasi. See haisev läga mis sa välja ajad on su nime vääriline.
 
O.P. 19. jaanuar 2019, kl 22.50
Pähh on mitmeid arutlusi algatanud, on tuua dialooge ja mitmeid näiteid.
Tõestage vastupidist?
Üleolev suhtumine on näiline pilt neile, kel ego haige.
Üle olemine on fakt.
Tõestage, et pole fakt?
Näidake, kuidas olete ise üle?
Kui te ei suuda näidata, siis olete paelussid, ja need on ju peremehega võrreldes alamad?
Kas see fakt on ilmne või vajab üleselgitamist?
Uss võib näha alati peremehes üleolevust, samas see on ussi enda probleem.
Tehku ja näidaku ja mõelgu, et ta suudab paremini kui peremees.
Kuniks ta poel näidanud, ei saa tema sõnu ja soovitusi võtta arvesse.
Nii lihtsalt on.

Giselle Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sa arutled kõigiga aga keegi ju sinuga ei arutle.
> Su arutelud on nii väärad. Räägid näiteks deemokra
> atiast ja siis sõimad teisi demokraatliku õiguse e
> est arutleda nii nagu nad ise tahavad. Nimetad pae
> lussideks ja ennast ülemrahvuseks ja otsustad, kui
> das keegi peab rääkima või kirjutama. Ja kes sulle
> ei allu, on demokraatiavastane. Irwitame siis mõ
> lemad siin kirjutades.
 
Head vastamist 19. jaanuar 2019, kl 22.53
Dr. Aibalit Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ja kuule koer, kes lubas sul siin O.P nime all esi
> neda? Jää ikka mädapritsiks edasi. See haisev läga
> mis sa välja ajad on su nime vääriline.

Mädaprits on ebademokraatlik ega ebapädev valik nagu selgitati, lisaks haiglane paelussi fantaasia. Võta mis iganes nimi sa soovid, järgi demokraatlikke põhimõtteid, vastasel juhu laga mine venemaale või Pärasse. Kui soovid siin olla, siis näita, et oled rohkem kui paeluss.
 
Fakt on see 19. jaanuar 2019, kl 22.56
Fakt on see, et võtsid Mädapritsi nime omaks. Seega on sind alla lastud ning oled allunud. Seega oled tõestatult paelussi rollis
 
lihtne ju 19. jaanuar 2019, kl 23.01
Mina võtsin selle pakutud kontonime, kuna minu meetodis pole pidanud kahtlema ja pidasin seda tõhusaks meetodiks mõjutada. Ma ei näe midagi alluvat nimes, vaid see ol iravikoostöö, ka eelmise konto nime valisid patsiendid, samuti soovitasid nad Pärasse vaadata jpm. Pean sellsit koostööd efektiivseks, kuna sellel on tõhusad kõrvalefektid.
Kui sa soovid öelda, et sa pole Pähhi alluvuses olev paeluss, sisi seda saad aja jooksul näidata siin kui ta on eemal komandeeringus. Näita, et suhtled ja oskad rääkida jne. Kui sul see ei õnnestu, siis oled tema paeluss. Nii see lihtsalt on.


Fakt on see Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Fakt on see, et võtsid Mädapritsi nime omaks. Seeg
> a on sind alla lastud ning oled allunud. Seega ole
> d tõestatult paelussi rollis
 
Miks 19. jaanuar 2019, kl 23.20
Miks ma peaks mädanikule midagi tõestama?
 
O.P. 19. jaanuar 2019, kl 23.28
Miks Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Miks ma peaks mädanikule midagi tõestama?

kas sul on teist varianti?

olukord näitab ise, kuidas lood on: kui on vaikus ja sind pole, siis ongi tõestus. Sa ei pea ise midagi otseselt tegema, ole lihtsalt tavaline eurooplane edasi. Eksperiment ei vaja sinu teadlikku hinnangut või nõusolekut. Tegu o nvaatlusega, sa ei peagi midagi tõestama, vaadeldakse ja selgub kas oled oma rahvusega paeluss või mitte. Kui selgub et pole, siis Pähh kindlasti kiidab, kuna olete arenenud sel juhul.

Ärge kõhelge, lihtsalt olge, nagu te olete, sisi saate ka kõige ausama diagnoosi. Kui diagnoosi järel on näha ravivajadust, siis räägime edasi, mis meetoditega paelusse ravida.
 
Ok 19. jaanuar 2019, kl 23.44
Ma olen ennast tükk aega saanud siin sinu arvelt lõbustada. Aitab küll. Nüüd keeran su rõõmuallika kinni.
 
O.P. 20. jaanuar 2019, kl 00.02
annad mõista, et meelelahutasid end siin ja nüüd lahkud.
Tee mida hing soovib.
Minu soovin lihtsalt, et aeg annaks vastuse, kas oled oma rahvusega paeluss või mitte, ja kui selgub, et oled, siis soovin ravida teid. Kui keeldud ravimisest, siis mis teha, ega ei saa sind keelata. Postita pealegi oma punktikesi ja jonni, see kõik on kõrvalefektina ravi su rahvale ja sulle.
Kui soovid tehnilisi kirjeldusi, kuidas naasta Paraweebi, kui sind on blokitud, siis anname, me oelme siin tõsiteadlased ja tunneme internetti. Kui sa poel blokitud sealt, siis milles küsimus üldse, mine sinna, seal on sinu vene kombed ja vene adminn Mannu ehk Mariina. Seal on rohkelt sinu käitumist. Siin on demokraatia ja sa ei mahu siia, siin sinu jaoks nagu võõras muu tsivilisatsioon.
Kordan uuesti, et tee mida hing soovib.
Naera kui on tunne.
Või nuta.
Mina aga paraku ei saa osaleda siin lähiajal, kuid naasen peagi,sest minu missioon on ravida su rahvust. Ja ma teen seda oma tõestatud meetoditega ja demokraatlikult.


Ok Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma olen ennast tükk aega saanud siin sinu arvelt l
> õbustada. Aitab küll. Nüüd keeran su rõõmuallika k
> inni.
 
Ei 20. jaanuar 2019, kl 01.16
Kas selle mannu iq tundub tõesti 148?

Ei. Ma olen lihtsalt Mina Olen.
 
kkk 20. jaanuar 2019, kl 12.48
Ei Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas selle mannu iq tundub tõesti 148?
>
> Ei. M
> a olen lihtsalt Mina Olen.

Mariinal on kuskil 105.
 
...... 21. jaanuar 2019, kl 04.35
.........
 
...,. 21. jaanuar 2019, kl 15.13
 
..,.. 22. jaanuar 2019, kl 15.14
 
Eleonoore 23. jaanuar 2019, kl 19.04
Rongisõit on ajavõit!
Võidad minuti, kaotad elu.
 
.,.,., 24. jaanuar 2019, kl 20.59
 
Nastasiya 24. jaanuar 2019, kl 21.28
Kodanikud!
Hoidke raha hoiukassas!
 
.,.,.,.,. 25. jaanuar 2019, kl 02.50
.,.,.,..,..,.,,.
 
......._ 25. jaanuar 2019, kl 19.40
 
Mina Olen 26. jaanuar 2019, kl 14.59
.........mi
 
O.P. 26. jaanuar 2019, kl 15.20
Miks ei näidata enam televiisorist Santa Barbarat?
Ja nad tõstsid elektrivoolu 220 pealt 230-le, et pensionär peaks rohkem maksma.
 
Q1 26. jaanuar 2019, kl 16.06
Santa Barbara jagusi saab osta raamatupoodidest raamatuna. Pensionäril on ka soodustus 5%...:)
 
,..,,,,,,,,.,, 29. jaanuar 2019, kl 14.10
..".........,,,,,,.
 
.......... ... 31. jaanuar 2019, kl 04.54
.. ... ..
 
.,...,.., 03. veebruar 2019, kl 08.37
..,...,..,.
 
.,......., 05. veebruar 2019, kl 08.12
.,........,
 
..........,. 07. veebruar 2019, kl 14.34
.............,....
 
.........,..... 08. veebruar 2019, kl 09.05
...................,...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!