Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Mis on sellest foorumist saanud...
 
Ammune kunde 22. veebruar 2019, kl 13.42
Ammu, kusagil 8 aastat tagasi, olin ka selles foorumis tihti. Sest elu keeras nii ära, et pane või nöör kaela. Siis olid siin asjalikumad inimesed ja foorum inimlikum ja asjalikum.
Siis sain siit abi ja ühe tegija nõia. Kes tõesti mu elu muutis kardinaalselt ja näitas, et suur
õnn on elus olemas..
Pole ammu siin foorumil käinud, praegu loen ja imestan. Mitte foorum, vaid solgiauk.
Kunagi oli siin juttu rituaalidest, amulettidest ja nõidusest, nüüd ainult labasused.
Kahju et midagi asjalikku enam lugeda ei ole.
 
elektritsaabtasuta 22. veebruar 2019, kl 15.29
See tuleneb sellest, et inimesed on vanas kinni ja uuele vastuvõtmatud.
Kindlasti ei saa välja jätta ka võimuladviku vastutegevust uue ajastu müstikale ja tõelistele imedele.
Kohati aga võib täheldada koguni räiget füüsilist vägivalda teisitimõtlejate vastu.
Selge näide on see, et ma olen põhjalikult uurinud alternatiivteadusi ja avastanud enneolematu energiaallika, kuid selle eest on mind korduvalt suletud kinnisesse asutusse ja isegi tulirelvaga 1000 aastase remmelga otsast alla tulistatud. Minu advokaat Izmailovat käideldakse massimeedias kui harimatut munajoodikut. Aga see pole veel kõik.
Nimelt olen avastanud, et keedetud uriinis peitub enneolematult võimas energiaallikas.
Tänavate valgustamise vajadus kaoks, kui kõik inimesed kasutaksid minu leiutist, mis seisneb kahes seljas kantavas 3-liitrises uriinipurgis ja nende vahele klemmidega ühendatud lambist. Olen oma leiutisega, nagu aheldatud Prometheus püüdnud pääseda mitmetele konverentsidele ja isegi ööklubisse, kuid alati on mind valitsuse salasepitsuste tõttu minema aetud. Samuti takistatakse mul korteris uriini keetmist patareide valmistamiseks, sest ma kavatsen oma korteri üle viia täielikult uuele innovatiivsele valgustusele.
Valitsus on koguni algatanud vandenõu minu korterist väljatõstmiseks ja kinnisesse asutusse paigutamiseks.
See on mulle vastuvõetamatu.
Ma kavatsen selle vastu võidelda ja hoian mööblit hunnikus välisukse ees, et nad sisse ei saaks.
 
to ammune kunde 22. veebruar 2019, kl 22.35
Kes oli see nõid, kellelt abi said?
 
Proovi 23. veebruar 2019, kl 13.28
Proovi lihtsalt uurida teemasid, mis olid siin kusagil 7 -9 aastat tagasi.
Leiad palju huvitavat-
 
sapiens 23. veebruar 2019, kl 15.53
Ammune kunde võiks pliiatsil sabast haarata ja teha foorum loetavaks. See jutt, et jääliustikud ei sulanud ja seened olid suuremad, jäägu kõrvale. Ainult lugedes tuleb leppida sellega, mis on.
 
Vanatädi 23. veebruar 2019, kl 17.07
Mida siin enam teha, kõik ära solgitud, õieti öeldi, loe vanu postitusi, ikka väga vanu. leiad nii tegijad, kui oskajad. Kõike ei pea inimesele kandikul tooma. Kui sulle loodud hea nõid leida, siis tee tööd otsi ja leiad.
 
Proovi 23. veebruar 2019, kl 17.11
Loe www.para.ee foorumit, ehk leiad midagi
 
tean 23. veebruar 2019, kl 21.11
Küllap toob elu neile õppetunni, kus abipalve peale öeldakse samuti, et OTSI ISE!
 
elektritsaabtasuta 23. veebruar 2019, kl 22.08
Maakera on lapik.
Meile tantralaagris guru rääkis nii.
Preester Wischvawanand Schuckruwati tegi kerge jooga ja pärast pani veel taro kaarte ka.
Kes joogat ei tee, see elab pimeduses ja peab sudokusid lahendama.
 
To tean 24. veebruar 2019, kl 08.54
Kõike ei saa ja ei tahagi siia avalikult kirjutada. Kuid ka mina soovitan, loe para.ee foorumit
Seal on palju huvitavat. Kuigi tundub et midagi uut, pole sinna juba väga kaua kirjutatud
Seal huvitavad lingid maagiast ja ka teisi huvitavaid asju
 
Huvitatud 25. veebruar 2019, kl 08.19
Mina igatahes leidsin selle para foorumi lgemisel , sellise inimese kontaktid, kes tõesti nendest asjadest teab ja ka oskab soovitiada. Seega tõesti, loe ja leiad.
 
Naine 28. märts 2019, kl 12.05
Tõesti, para.ee foorumis, on mida lugeda, kahju, et paljud lingid on vene keeles, aga nagu nägin, on seal ka tegijate kontaktid saadaval.
 
Ex 26. mai 2019, kl 16.39
Ei teadnudki, et selline foorum olemas on. Kuid tänud sellele, kes andis vihje.
Aktiivsust seal foorumil eriti ei näe, kuid inimeste kontaktid seal, on täietsi toimivad.
 
Tähelepanek 30. juuni 2019, kl 18.10
See foorum ongi juba ammu oma mõtte kaotanud. Mingid laia lõuaga debiilikud ainult kraaksuvad siin, midagi asjalikku siit vaevalt enam leiab, kui ehk jah siis ainult vanu teemasid sirvida.
 
Küsimus [OP] 22. september 2019, kl 21.43
Miks peab sirvima ja lugema, kas puudub rääkimise oskus?
 
Jebunikenti 24. september 2019, kl 19.03
Sellest foorumist on saanud onaneeriva skisofreenikust vanamehe okseämber.
 
Mare 26. september 2019, kl 13.53
Ma ka vaatsin ja julgen soovitada seda para.ee foorumit. Seal saab ka kirjvahetusse astuda teiste kasutajatega ja läbi nende juba head infot.
isemaag 26. september 2019, kl 19.33
Mare Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma ka vaatsin ja julgen soovitada seda para.ee foo
> rumit. Seal saab ka kirjvahetusse astuda teiste ka
> sutajatega ja läbi nende juba head infot.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Saab ka muusse astuda kui ainult kirjavahetusse, näiteks lehmasita sisse nagu karjamaal, kui ei olda tähelepanelik. Pange I-le täpp peale ja ongi maagia.
Mispärast ma alati saan pidurdamatu naeruhoo, kui sedalaadi teemasid loen? Kas midagi on valesti?
 
eelmisele 26. september 2019, kl 20.54
onaneeriv skisofreenikust vanamees hakkas oksele?
 
angervaks 26. september 2019, kl 22.24
Selleks ei pea olema isegi mitte selgeltnägija, et aru saada, kuidas üks inimene siin väsimatult erinevate nimede alt postitab.
Küllap tal selleks pakiline vajadus....
Sisso [idi] 01. oktoober 2019, kl 20.34
eelmisele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> onaneeriv skisofreenikust vanamees hakkas oksele?

tüüpiliselt antakse sageli mõista, et onaneerimine on pähh. Kui küsida selliselt pimedalt parastajalt, et selgita, miks omad sellist pimeusku, siis ei tule mingit arvestatavat vastust, mis tõestab, et isikul oli lihtsalt ajupesu ja rahvuslik deprekas.

Onaneerimine on väga positiivne ja hea juba seetõttu, et sel momendil harjutab inimene nn visualiseerimist. Kui inimene suudaks sagedamalt onaneerida, siis areneks ta vaimselt väga kaugele. Paraku aga on kasulikku onamist vähevõitu eluea jooksul, ja seetõttu tuleb arenguks õppida peakolu juhtima ka muul ajal, näiteks kui istute WC-s või jalutate poodi. Kui õpite rääkima, siis saate niivõrd tugevaks, et igasugused arendavad mõtted ja asjad toimuvad mitmeid tunde ööpäevas ja ilma mingi pingutuseta. Tulemuseks on, et arenete nädalaga rohkem kui arengumaa haritlased aastaga.

Kas töötame ona sõna detailsemalt läbi või võtame muud sõnad ka läbi?

Head rääkimist.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!