Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
mida teha kui elu on täielik õudus unenägu?
 
midateha 14. august 2019, kl 21.08
Täielik õudus unenägu pole raha, isegi tervis hakkab vaikselt järgi andma.
suured võlad on mille intressid kasvavad isiklik elu on ka täielikus kaoses.
ning üks halb asi teise järgi see on veel ime kuidas üldse elus olen.
ebaõnne igas asjas igapäev ainult midagi uut ja negatiivset saan teada.


kas keegi oskab öelda mida teha?
 
Ksüleiha 14. august 2019, kl 22.11
Ma arvan, et nüüd oleks viimane aeg tööle minna.
 
aga 14. august 2019, kl 23.22
käingi tööl !!
lihtsalt olukord on väga halb kõik asjad on suuremad kui ma hallata jõuan.
väsinud juba;(
 
T6si jah? 16. august 2019, kl 01.20
Ksüleiha Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma arvan, et nüüd oleks viimane aeg tööle minna.


Kas viimsi saast arvab et ma hakkan oma isiklikke andmeid uuesti laiali saatma nn t88andjatele? Kui lolliks sa pead mind? Kas viimsi saast arvab et tuleb jalle minu valimust ja minu t88kohta m6nitama?
 
Ksüleiha 17. august 2019, kl 09.13
Ma ei ela Viimsis, võta teatavaks.
Ma elan Meriväljal ja meie tänaval on UFO, mis saadab mulle salajasi signaale.
 
midateha 17. august 2019, kl 14.07
Olen leidnud lahenduse.
Ma panin oma kauaaegsele sõbrannale kaarte minevikust ja kõik klappis!
See on tõesti imeline, et sellises nooremas keskeas võib avastada endalt võimed!
See on jumalik säde, mida vabamüürlased avalikkuse eest on varjanud.
Avatud on uus kaardipanemiskeskus ja kasside stressileevendusmassaaži õpituba MTÜ.
isemaag 19. august 2019, kl 10.00
Tuleb rohtu võtta! Küsi mõnest keemiapoest, kas sumisejate jaoks rohtu on, kohe pakutakse lai valik, lapiku maakera tsentrist kuni teispoolsuseni. Äge värk.
 
uhti-uhti uhkesti 19. august 2019, kl 13.18
wiisk läks tartust wiljandi...
isemaag 19. august 2019, kl 21.40
Dolbonaut olla on uhke ja hää.
 
kaasas põis ja õlekõrs 19. august 2019, kl 21.43
õlekõrs kui sääseõrs. ja nüüd arhhitektist sokkima, K.I.D.Z.E.N.I.K.K.U.J.A... :D
 
isemäägijale 19. august 2019, kl 21.45
kuskil severodvinski kandis katsetatud tuumajõul töötavat puskariajamise apastraati. kas sul linki on jagada selle vidina skeemiga?
isemaag 07. september 2019, kl 03.41
kaasas põis ja õlekõrs Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> õlekõrs kui sääseõrs. ja nüüd arhhitektist sokkima
> , K.I.D.Z.E.N.I.K.K.U.J.A... :D
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Volitatud arhitekt, tase 7
Arhitektuur TKÜ, 1994 http://www.acto.ee/erki-ristoja/

Erki on arhitekt ja seda kohe suure A-ga. Meie meeskonna inseneride jaoks lendab tema mõte kõrge kaarega ja paneb pingutama, et tehnilised lahendused arhitektuurse väljakutse kenasti vastu võtaksid. Galerii: https://www.upload.ee/gallery/15813/Erki... , https://www.upload.ee/gallery/15813/Erki... . vaatamisi: 13232. Kui tekib kaebenähtusi, laske politseil ära lahendada, irww! Mina pole süüdi et politsei ei saanud midagi teha. Absoluutselt autentsed pildid. Ühe nüüd lisan veel galeriisse. Kristlasest värd, kes oma vene kiriku kaudu mulle surma tellis. Hoiduge usufanaatikute eest kui vähegi võimalik.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati isemaag 30.09.2019 23.04.
 
oh, raske on 08. september 2019, kl 20.41
see skizoidi elu. tee peal tahtis pätt mind tappa, õnneks jõudsin kõrtsituppa... :DDD
 
isemaag. 08. september 2019, kl 21.44
...Kõrtsitoas oli põrand libe, kukkusin ümber ja midagi mu põuetaskus purunes.
Annaks Jumal, et see oleks veri, mitte parmatuhha.
Aga ei olnud rsk ja nüüd on mu keel pinde täis.
Selles on on süüdi vabamüürlased, sest nad ei luba mul elektrit imeväärse HHO keneraatori teel toota.
isemaag 15. september 2019, kl 01.11
isemaag. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ...Kõrtsitoas oli põrand libe, kukkusin ümber ja m
> idagi mu põuetaskus purunes.
> Annaks Jumal, et s
> ee oleks veri, mitte parmatuhha.
> Aga ei olnud r
> sk ja nüüd on mu keel pinde täis.
> Selles on on
> süüdi vabamüürlased, sest nad ei luba mul elektrit
> imeväärse HHO keneraatori teel toota.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Ei ole rahu patustel. Nii on ütelnud Mud-rets Bolj-šhoi.
 
Melissa 15. september 2019, kl 20.35
Kas te patukahetsusele olete mõelnud?
Mul olid samad sümptomid, aga siis soovitati mulle imelist vahendit.
See on imeline Colon Hydrotherapy™ kursus.
Tohtrid on seal väga mõistvad ja dr. Väino paneb isegi enne Colon Hydrotherapy™ seanssi taro kaarte ja teeb põgusa sissejuhatusse alkeemia horoskoobi kursusesse.
Tavaliselt näidustatakse kuni kolm Colon Hydrotherapy™ seanssi, mida dr. Väino viib läbi täielikus pimeduses, et deemonid ei saaks patsienti mõjutada.
Vajadusel ja võõrutusnähtude ilmnemisel on võimalik tellida ka dr. Väino koduvisiite täiendavate ravikuuride läbiviimiseks, mis viiakse lisatasuta läbi patsiendi kodus mugavalt diivanil. Selleks pole muud vaja, kui soetada hästivarustatud edasimüüjalt vaucher roosadele prillidele Marokokoos.
Kokkuvõttes tuleb öelda, et innovatsioon teadusmaailmas on muutunud märkimisväärselt energiatõhusamaks peale seda kui meie toimekas teaduskollektiiv Koluvere hooldekodu sulgemisel integreeriti TalPenni Ülikooli korrespondentliikmeteks.
isemaag 16. september 2019, kl 01.17
Melissa Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas te patukahetsusele olete mõelnud?
> Mul olid
> samad sümptomid, aga siis soovitati mulle imelist
> vahendit.
> See on imeline Colon Hydrotherapy™ k
> ursus.
> Tohtrid on seal väga mõistvad ja dr. Väi
> no paneb isegi enne Colon Hydrotherapy™ seanssi t
> aro kaarte ja teeb põgusa sissejuhatusse alkeemia
> horoskoobi kursusesse.
> Tavaliselt näidustatakse
> kuni kolm Colon Hydrotherapy™ seanssi, mida dr. V
> äino viib läbi täielikus pimeduses, et deemonid ei
> saaks patsienti mõjutada.
> Vajadusel ja võõrutu
> snähtude ilmnemisel on võimalik tellida ka dr. Väi
> no koduvisiite täiendavate ravikuuride läbiviimise
> ks, mis viiakse lisatasuta läbi patsiendi kodus mu
> gavalt diivanil. Selleks pole muud vaja, kui soeta
> da hästivarustatud edasimüüjalt vaucher roosadele
> prillidele Marokokoos.
> Kokkuvõttes tuleb öelda,
> et innovatsioon teadusmaailmas on muutunud märkim
> isväärselt energiatõhusamaks peale seda kui meie t
> oimekas teaduskollektiiv Koluvere hooldekodu sulge
> misel integreeriti TalPenni Ülikooli korrespondent
> liikmeteks.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Eeto prosto pizdjets, tovaarištši! Eeto pizdjets. Naado svalitj otsjuuda, enne kui naerukrambid mu hengekese võtavad. Maag haistab ohtu! Aga risk on üks magus asi, Lati Pac.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati isemaag 16.09.2019 07.13.
 
lendorav 19. september 2019, kl 00.50
isemaag Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
> Eeto prosto piz
> djets, tovaarištši! Eeto pizdjets. Naado svalitj o
> tsjuuda, enne kui naerukrambid mu hengekese võtava
> d. Maag haistab ohtu! Aga risk on üks magus asi,
> Lati Pac.

Miks mitte rääkida keeles, mida teised mõistavad? Kui räägid ainult oma rahvuse peremees/vene keeles, siis on ju ilmne, et oled piiratud/haige arusaamaga, sest maailmas on rohkem kui sinu rahvuse peremees. Näiteks on selles maailmas Maurituse rahvus ja 100 teist rahvast, mis on tunduvalt arenenumad kui sinu rahvuse peremees Venemaa. Venemaa ja sinu rahvus pole eales kuulnudki Mauriitjusest, sikhismist, ega Bangladeshi islamist. Kas ei tundu ilmne, et sinu premeesrahvuse keel/kultuur on pime ja tähtsusetu? Miks seda peremeeskeelt siis kasutada üldse? Sama oleks kui rääkida/teha maailmasõjajärgse mootorpaadi häält- kas see hääl tundub kuidagi parem ja arenenum kui saja muu sõiduvahendi hääl?
Põhjenda, miks kasutad peremeesrahvuse keelt ja mitte oma?
isemaag 19. september 2019, kl 05.07
lendorav Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> isemaag Kirjutas:
> -----------------------------
> --------------------------
> > ,,,,,,,,,,,,,,,,,,
> ,,,,,,,,,,,,,
> > Eeto prosto piz
> > djets, tov
> aarištši! Eeto pizdjets. Naado svalitj o
> > tsju
> uda, enne kui naerukrambid mu hengekese võtava
>
> > d. Maag haistab ohtu! Aga risk on üks magus asi,
>
> > Lati Pac.
>
> Miks mitte rääkida keeles,
> mida teised mõistavad? Kui räägid ainult oma rahvu
> se peremees/vene keeles, siis on ju ilmne, et oled
> piiratud/haige arusaamaga, sest maailmas on rohke
> m kui sinu rahvuse peremees. Näiteks on selles maa
> ilmas Maurituse rahvus ja 100 teist rahvast, mis o
> n tunduvalt arenenumad kui sinu rahvuse peremees V
> enemaa. Venemaa ja sinu rahvus pole eales kuulnudk
> i Mauriitjusest, sikhismist, ega Bangladeshi islam
> ist. Kas ei tundu ilmne, et sinu premeesrahvuse ke
> el/kultuur on pime ja tähtsusetu? Miks seda pereme
> eskeelt siis kasutada üldse? Sama oleks kui rääkid
> a/teha maailmasõjajärgse mootorpaadi häält- kas se
> e hääl tundub kuidagi parem ja arenenum kui saja m
> uu sõiduvahendi hääl?
> Põhjenda, miks kasutad pe
> remeesrahvuse keelt ja mitte oma?
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Tasa, uskmatu! Minu peremeheks on Must Prints. Ta on jälle jooksu pannud ja kavatseb midagi.

Ленин сбежал из Мавзолея
https://www.youtube.com/watch?v=EQIbVdnK9...
 
sa oled 19. september 2019, kl 07.46
skizo, kel puudub haiguskriitika. sind tuleks kähku leponeksi täis toppida.
 
Skuuter 19. september 2019, kl 20.48
sa oled Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> skizo, kel puudub haiguskriitika. sind tuleks kähk
> u leponeksi täis toppida.

Mida tähendab kui rääkija lausub sõna "skiso"? Kas seda sõna mõistetakse, kas see on esimene sõna mis teatud puhkudel pähe tekib? Jne, räägime, et mida skisotajad endast kujutavad. Saame selgeks selle sõna lausujad ja edaspidi oleme juba rääkimise võimes ühe sõna võrra targemad.

Väidan, et kui vaatate skiso sümptomeid, siis nendejärgi on iga esohobiline skiso. Mis te arvate minu väitest ja üldse selle sõnaga seonduvast?

Head rääkimist.
 
isemaag. 19. september 2019, kl 23.19
on varemalt netis oma haigusloo delikaatseid isikuandmeid ise levitanud.
 
Kristofer Kolumbus 22. september 2019, kl 21.30
isemaag. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> on varemalt netis oma haigusloo delikaatseid isiku
> andmeid ise levitanud.

Tema haigus on samasuur nagu teistel esoteerikutel. Kas sa oled esoteerik? Mis te arvate, kui teeme teema, kus esohobilised saavad tulla ja tutvustada end nagu AA/alkohoolikute koosviibimistel tehakse? Tulete ütlete, kes olete ja mis laadi haigus teil on ja mis hallukaid näete ja et soovite ravi. Meeldib see idee teile, mhh? Mulle meeldib.

Kui Isemaag avaldab soovi, siis võime tema haigusloo läbi töötada siin. Selle kõrvalefektina/paralleelefektina harjutame rääkimist. Loomulikult on ta haige, aga see ei sega piisavalt tema elutegevust, seetõttu pole tal nö probleeme ega midagi halba, sõna "haigus" ei ole halb.

Ta on tavaline teie rahvuse liige.
isemaag 27. september 2019, kl 03.51
Kristofer Kolumbus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> isemaag. Kirjutas:
> ----------------------------
> ---------------------------
> > on varemalt netis
> oma haigusloo delikaatseid isiku
> > andmeid ise
> levitanud.
>
> Tema haigus on samasuur nagu te
> istel esoteerikutel. Kas sa oled esoteerik? Mis te
> arvate, kui teeme teema, kus esohobilised saavad
> tulla ja tutvustada end nagu AA/alkohoolikute koos
> viibimistel tehakse? Tulete ütlete, kes olete ja m
> is laadi haigus teil on ja mis hallukaid näete ja
> et soovite ravi. Meeldib see idee teile, mhh? Mull
> e meeldib.
>
> Kui Isemaag avaldab soovi, siis
> võime tema haigusloo läbi töötada siin. Selle kõrv
> alefektina/paralleelefektina harjutame rääkimist.
> Loomulikult on ta haige, aga see ei sega piisavalt
> tema elutegevust, seetõttu pole tal nö probleeme
> ega midagi halba, sõna "haigus" ei ole halb.
>
> > Ta on tavaline teie rahvuse liige.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Kui isemaag avaldab soovi, siis sellest soovist tekib religioossete ja religioonitute vaheline PIZDJETS! Parem kuulake ilusat muusikat ja uinuge, uinuge uinuge, kohe te näete ilusat unenägu. Uinuge, oi te juba magate. Uinuge edasi, ärge ärgake, ärge märgake midagi.

j. m. jarre. revolutions https://www.google.com/search?sxsrf=ACYBGNTl...
 
Miilake 30. september 2019, kl 18.45
Oleks hädasti abi vaja.
Tahaksin saada ilmutuse, mis näitaks, kuidas ma saan päästa maailma kliima soojenemise eest.
Mida peab selle ilmutuse saamiseks tegema?
isemaag 30. september 2019, kl 22.53
Miilake Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Oleks hädasti abi vaja.
> Tahaksin saada ilmutuse
> , mis näitaks, kuidas ma saan päästa maailma kliim
> a soojenemise eest.
> Mida peab selle ilmutuse sa
> amiseks tegema?
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Võta Gabriel kaissu, ta ajab asjad joonde. Aga hinda on otsa pandud, muudkui aksiis ja akstsiis. Pole äbiraasugi neil ahnepäitsudel. Gabriel vabaksi!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati isemaag 01.10.2019 14.56.
Sisso [idi] 01. oktoober 2019, kl 20.10
isemaag Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
> Kui isemaag avaldab so
> ovi, siis sellest soovist tekib religioossete ja r
> eligioonitute vaheline PIZDJETS! Parem kuulake i
> lusat muusikat ja uinuge, uinuge uinuge, kohe te n
> äete ilusat unenägu. Uinuge, oi te juba magate. Ui
> nuge edasi, ärge ärgake, ärge märgake midagi.
>
>
> j. m. jarre. revolutions https://www.google.co
> m/search?sxsrf=ACYBGNTl_T1fvLeEOcC-LT1dzfKHv89rOg%
> 3A1569544974133&ei=DluNXePkB_uLk74PhdWgoAs&q=j.+m.
> +jarre.+revolutions&oq=j.+m.+jarre.+revolutions&gs
> _l=psy-ab.12...5683.5683..9101...0.0..0.838.838.6-
> 1......0....1..gws-wiz.hKtZVe57wsQ&ved=0ahUKEwjjo5
> HV4u_kAhX7xcQBHYUqCLQQ4dUDCAs

Sõna "PIZDJETS" on sinu peremeesrahvuse sõna ja enamik sinu postitusi ja käitumist on vene kultuuriga. Sa oled ilmselgelt venelane, olgugi, et räägid eesti keelt. Ma ka olen õppinud rääkima eesti keelt, kuid pole ei eestlane, ega venelane- mul on passis nii ees kui perenimeks lääne sõna, mida ei leia sinu kultuuri/rahvuse sõnaraamatust, samuti ei ole ma mentaalsuselt ega kultuurilt ei eesti ega selle peremeesrahvus vene. Seega, sina oled venelane ja enamik sinu riigis elavaid inimesi on sinusarnased, ehk käituvad nagu sina. Seda saab tõestada ka nii, et kui sa 9 aastat järjest vene haiget kultuuri näitad, ja teised vaikivad sinnajuurde, siis see tähendab nendepoolselt jaatust/toetust ehk samasse kultuuri kuulumist.

Arvan, et nõustud et oled venelane ja sinu riigis on vene kultuur. Või soovid vaielda selle väite vastu?

Kui kellelgi on soovi, et kirjeldame teie/vene kultuuri, siis võime hiljem ju detailselt läbi käia, saate endast teadlikumaks. Lühidalt öeldes on see kultuur nagu lällav joodik. Ajab oma joru ja ei huvitu muust maailmast. Kui keegi üritabki venele/joodikule/isemaagile/eestlasele selgitada, et maailmas on peale Puutini ja Venemaa ka muid kultuure ja ideid, siis see isik vaigistatakse joodikule omase käitumisega. Näiteks hetkel Isemaag läliseb, et mine seksi Gaabrieliga ja võta üks pits ja kuula mu haiget muusikat. Sedalaadi käitumine hoiab kultuuri pimeda ja vaiksena, kuna mis arengut/diskussiooni saab tulla kui rahvus reageerib nagu joodik/eestlane/venelane? Ei saa ju tekkida kuigi sügavaid ideid ei religioossete ilmutuste ega muudel teemadel? Tõestuseks küsige enda rahvuselt/endilt, kas teil on mingeid mõtteid peakolu sees seoses ilmutuste temaatikaga? Ei ole. See tõestabki teie kultuuri olemust.

Seetõttu teie/vene kultuur on arenematu, ja see tuleb kultuuri haigusest. Teised (arenenud) kultuurid näiteks ei lälla vene joodiku moodi ja neil on küpsed seisukohad elu kohta. Küsige oma rahvuse käest: millised on sinu seisukohad? Isemaag kes on teie rahvuse tüüpiline näide jääks sellise küsimuse peale pikalt vait ja ei oskaks midagi öelda, kuna pole peakolu sees ei seiuskohti ega miskit- kuidas saaks neid üldse olla kui pole eales seisukohti vahetatud ehk räägitud? Kuidas saaks üldse midagi olla vene/teie kultuuril, kui (kultuuri) tüüpiline reaktsioon on üelda, et mine võta pits/Gaabriel, ole vait ja usu Puutinisse?

Isemaag, kas sa oled mõnikord enne ütlemist mõelnud, et mis moodi sinu vastusele vastatakse? Või lihtsalt purskad skisofreeniliselt kiirelt välja kogu kraami mõtlemata, mida põnevat reaktsiooni vastuvõtja võiks teha? Räägi, killist reaktsiooni ootasid hetkel oma muusika jagamisele?

Annad sageli mõista, et suudad teha mitmesugust esoteerikat. Kui palju raha sa sooviks, et demonstreeriksid meile oma võimeid? Võid näiteks kasvõi minu peal oma võimeid demoda ja maksan kui õnnestub. Abistan igati infoga ja isegi võin anda kellaaja mil hashishit või seeni tarbin, siis peaks ju esoteerika hobiliste arvates olema eriti soodus moment esoteerilisteks tegudeks. Teistele esoteerika hobilistele võin pakkuda rahaülesande, et arvake ära minu töö, tehke oma kaartidega ja pendlitega ja muu esoteerikaga. Paraku pole eales mingit esoteerikat suudetud demoda ja kui inimestele isegi jõuga raha taskusse surun, siis nad ikka ei nõustu ja ei viskavad raha maha ja ei mingit demo. Seega, mis te ikka niisama pizdeetsitate, võtke raha ja näidake oma hobi.

Muusika, mille postitasid, on igav. See sobiks võib-olla mõne arvutimängu tasutaks. Ma ei kujuta ette, millise esoteerilise ainega see muusika kõlaks hästi. Seente ja kanepiga sellist sousti küll keegi ei kuulaks. Võib-olla mõne apteegi rahustava tableti juurde passiks?

Kokkuvõttes soovitan, et proovige õppida rääkima. Kui te esimese reaktsioonina panete teele vastuse "skiso" või "pistets" või "proosit"- siis see ei ole kuidagi hea väetis. See ei väeta ,ega idanda, see tekitab vaikuse ja 9 aastat arhitekti nutulaulu, venepärase võhiklikkuse ja haigused. Kas pole nii? On nii. Nii on (olnud).

Küsiti kuidas saada nägemust / ilmutust mingi asja kohta? Miks ei võiks alustada arutlust sel teemal? Näiteks hea ennasttõestanud meetod on hakata rääkima mõistetest. Rääkige lahti nimisõnad, mida küsimuses leiate. Näiteks, mis on ilmutus. Ise lisaksin omapoolselt hiljem küsisõnade analüüsi. Et mida tähendavad 3 sõna: kes, kuidas, miks. Et vaatame nende küsisõnade peale üldiselt, nagu vaatlesime teie esimest õpitud sõna "skiso" hiljuti. Saame selgeks 3 küsisõna ja hakkame neid mõistma/aduma selgemalt. Enne aga teiepoolsed mõtted ilmutuse küsimuse teemal. Pange kirja mis peakolusse tuleb, ainult katsuge ära hoida oma kultuuri tüüpilist käitumist, mida Isemaa tegi.

Head arultust.
isemaag 04. oktoober 2019, kl 21.13
Sisso [idi] Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> isemaag Kirjutas:
> -----------------------------
> --------------------------
> > ,,,,,,,,,,,,,,,,,,
> ,,,,,
> > Kui isemaag avaldab so
> > ovi, siis s
> ellest soovist tekib religioossete ja r
> > eligi
> oonitute vaheline PIZDJETS! Parem kuulake i
> > l
> usat muusikat ja uinuge, uinuge uinuge, kohe te n
>
> > äete ilusat unenägu. Uinuge, oi te juba magat
> e. Ui
> > nuge edasi, ärge ärgake, ärge märgake m
> idagi.
> >
> >
> > j. m. jarre. revolutions
> https://www.google.co
> > m/search?sxsrf=ACYBGNTl
> _T1fvLeEOcC-LT1dzfKHv89rOg%
> > 3A1569544974133&e
> i=DluNXePkB_uLk74PhdWgoAs&q=j.+m.
> > +jarre.+rev
> olutions&oq=j.+m.+jarre.+revolutions&gs
> > _l=ps
> y-ab.12...5683.5683..9101...0.0..0.838.838.6-
> >
> 1......0....1..gws-wiz.hKtZVe57wsQ&ved=0ahUKEwjjo
> 5
> > HV4u_kAhX7xcQBHYUqCLQQ4dUDCAs
>
> Sõna "
> PIZDJETS" on sinu peremeesrahvuse sõna ja enamik s
> inu postitusi ja käitumist on vene kultuuriga. Sa
> oled ilmselgelt venelane, olgugi, et räägid eesti
> keelt. Ma ka olen õppinud rääkima eesti keelt, kui
> d pole ei eestlane, ega venelane- mul on passis ni
> i ees kui perenimeks lääne sõna, mida ei leia sinu
> kultuuri/rahvuse sõnaraamatust, samuti ei ole ma
> mentaalsuselt ega kultuurilt ei eesti ega selle pe
> remeesrahvus vene. Seega, sina oled venelane ja en
> amik sinu riigis elavaid inimesi on sinusarnased,
> ehk käituvad nagu sina. Seda saab tõestada ka nii,
> et kui sa 9 aastat järjest vene haiget kultuuri n
> äitad, ja teised vaikivad sinnajuurde, siis see tä
> hendab nendepoolselt jaatust/toetust ehk samasse k
> ultuuri kuulumist.
>
> Arvan, et nõustud et ole
> d venelane ja sinu riigis on vene kultuur. Või soo
> vid vaielda selle väite vastu?
>
> Kui kellelgi
> on soovi, et kirjeldame teie/vene kultuuri, siis
> võime hiljem ju detailselt läbi käia, saate endast
> teadlikumaks. Lühidalt öeldes on see kultuur nagu
> lällav joodik. Ajab oma joru ja ei huvitu muust m
> aailmast. Kui keegi üritabki venele/joodikule/isem
> aagile/eestlasele selgitada, et maailmas on peale
> Puutini ja Venemaa ka muid kultuure ja ideid, siis
> see isik vaigistatakse joodikule omase käitumiseg
> a. Näiteks hetkel Isemaag läliseb, et mine seksi G
> aabrieliga ja võta üks pits ja kuula mu haiget muu
> sikat. Sedalaadi käitumine hoiab kultuuri pimeda j
> a vaiksena, kuna mis arengut/diskussiooni saab tul
> la kui rahvus reageerib nagu joodik/eestlane/venel
> ane? Ei saa ju tekkida kuigi sügavaid ideid ei rel
> igioossete ilmutuste ega muudel teemadel? Tõestuse
> ks küsige enda rahvuselt/endilt, kas teil on minge
> id mõtteid peakolu sees seoses ilmutuste temaatika
> ga? Ei ole. See tõestabki teie kultuuri olemust.
> >
> Seetõttu teie/vene kultuur on arenematu, ja
> see tuleb kultuuri haigusest. Teised (arenenud) ku
> ltuurid näiteks ei lälla vene joodiku moodi ja nei
> l on küpsed seisukohad elu kohta. Küsige oma rahvu
> se käest: millised on sinu seisukohad? Isemaag kes
> on teie rahvuse tüüpiline näide jääks sellise küs
> imuse peale pikalt vait ja ei oskaks midagi öelda,
> kuna pole peakolu sees ei seiuskohti ega miskit-
> kuidas saaks neid üldse olla kui pole eales seisuk
> ohti vahetatud ehk räägitud? Kuidas saaks üldse mi
> dagi olla vene/teie kultuuril, kui (kultuuri) tüüp
> iline reaktsioon on üelda, et mine võta pits/Gaab
> riel, ole vait ja usu Puutinisse?
>
> Isemaag,
> kas sa oled mõnikord enne ütlemist mõelnud, et mis
> moodi sinu vastusele vastatakse? Või lihtsalt pur
> skad skisofreeniliselt kiirelt välja kogu kraami m
> õtlemata, mida põnevat reaktsiooni vastuvõtja võik
> s teha? Räägi, killist reaktsiooni ootasid hetkel
> oma muusika jagamisele?
>
> Annad sageli mõista
> , et suudad teha mitmesugust esoteerikat. Kui palj
> u raha sa sooviks, et demonstreeriksid meile oma v
> õimeid? Võid näiteks kasvõi minu peal oma võimeid
> demoda ja maksan kui õnnestub. Abistan igati infog
> a ja isegi võin anda kellaaja mil hashishit või se
> eni tarbin, siis peaks ju esoteerika hobiliste arv
> ates olema eriti soodus moment esoteerilisteks teg
> udeks. Teistele esoteerika hobilistele võin pakkud
> a rahaülesande, et arvake ära minu töö, tehke oma
> kaartidega ja pendlitega ja muu esoteerikaga. Para
> ku pole eales mingit esoteerikat suudetud demoda j
> a kui inimestele isegi jõuga raha taskusse surun,
> siis nad ikka ei nõustu ja ei viskavad raha maha j
> a ei mingit demo. Seega, mis te ikka niisama pizde
> etsitate, võtke raha ja näidake oma hobi.
>
> M
> uusika, mille postitasid, on igav. See sobiks võib
> -olla mõne arvutimängu tasutaks. Ma ei kujuta ette
> , millise esoteerilise ainega see muusika kõlaks h
> ästi. Seente ja kanepiga sellist sousti küll keegi
> ei kuulaks. Võib-olla mõne apteegi rahustava tabl
> eti juurde passiks?
>
> Kokkuvõttes soovitan, e
> t proovige õppida rääkima. Kui te esimese reaktsio
> onina panete teele vastuse "skiso" või "pistets" v
> õi "proosit"- siis see ei ole kuidagi hea väetis.
> See ei väeta ,ega idanda, see tekitab vaikuse ja 9
> aastat arhitekti nutulaulu, venepärase võhiklikku
> se ja haigused. Kas pole nii? On nii. Nii on (olnu
> d).
>
> Küsiti kuidas saada nägemust / ilmutust
> mingi asja kohta? Miks ei võiks alustada arutlust
> sel teemal? Näiteks hea ennasttõestanud meetod on
> hakata rääkima mõistetest. Rääkige lahti nimisõna
> d, mida küsimuses leiate. Näiteks, mis on ilmutus.
> Ise lisaksin omapoolselt hiljem küsisõnade analüü
> si. Et mida tähendavad 3 sõna: kes, kuidas, miks.
> Et vaatame nende küsisõnade peale üldiselt, nagu v
> aatlesime teie esimest õpitud sõna "skiso" hiljuti
> . Saame selgeks 3 küsisõna ja hakkame neid mõistma
> /aduma selgemalt. Enne aga teiepoolsed mõtted ilmu
> tuse küsimuse teemal. Pange kirja mis peakolusse t
> uleb, ainult katsuge ära hoida oma kultuuri tüüpil
> ist käitumist, mida Isemaa tegi.
>
> Head arul
> tust.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Njihhuijjaa nje ponjal, no ootšenj interesno.
 
Püha Jaakobus 06. oktoober 2019, kl 12.23
Ma võin soovitada ühte head stimulanti ilmutuste saamiseks.
Kasutan seda igapäevaselt ja pole pidanud kordagi pettuma.
Proovige teiegi süstida endale halvaks läinud hapukapsasuppi ja ilmutusi hakkab tulema nagu Vändrast.
 
Promo Aadu 06. oktoober 2019, kl 13.30
Oletame, et sööte soovitatud kapsasuppi ja saate ilmutused ja asjad, mida soovisite. Seejärel lausume küsisõnad- kui muidugi oskate küsida? Kui oskate küsisõnu, siis esmane küsimus on "Misjaoks?". Et mille jaoks oli teil vaja ilmutus-asja, et mis te nüüd sellega peale hakkate?
Mismoodi te muudaks kliimad paremaks ja asjad, kas sellega, et kirjutate ajalehte artikli või?
Vaevalt see artikkel mindagi teeks. Seetõttu osutub ka ilmutus kasutuks.

Teine asi on, et elu on korraldatud nii, et iga asi on millekski hea, näiteks linnud on head kuna kannavad üle maailma seente spoore/seemneid, ja siis nii kasvavadki üle maa mitmed seened ilusti. Kui me saame ilmutuse, et linnud tuleb kaotada, noh aga kuidas te siis edasi esoteerikat teete, kui seeni enam pole? Jne.

Rääkisin hiljuti Sri lanka hinduga. Tema seletas niivõrd lühidalt ja selgelt kõik ilusti ära. Näiteks ütles, et see religioon on abiellujatele, ja too religioon on nö sõdalase religioon ja uskujad on enamasti tööl turvamehena, ja too religioon on selleks ja too tolleks. Väga lihtsad lühidat üldistavad selgitused maailma asjadele. Ma soovitaks samuti, et proovige jõuda mõnegi teemaga lihtsalt sellisele vaimsele tasemele, et asjad on selged. Mitte aga ärge lugege Wikipeediat ega kopeerige selle väärat teksti. Ka ilmutuste ja muude loomade küsimuses pole vaja midagi peale hakata saadud tõega/ilmutusega, pole vaja hakata kliimat ravima. Vaid, eesmärk on, et te ise areneks, saaksite näiteks teada, mis on ilm ja kuidas seda ravida.

Nimetatud Sri elanik on 50 aastat taimetoitlane olnud, aga tervis parem kui teie joodik-kultuuriga rahvusel. Kõik hambad suus ja valged- milleks siis promoda hambapastat ja piima? Ei ole oluline, kas sööte piima või soovitatud hapukapsa suppi. Üldine reegel on selline, et toidul pole tähtsust ja igasugustel kommerts toidupulbritel ka pole mingit mõju. Erandiks on tugevatoimelised haigla tabletid- neid süües võite tõesti midagi keha sees muuta. Näiteks siis vererõhku alandada. Aga muud apteegi nõrgemad ravimid nagu vitamiinid jms soust- neil pole mingit kasu. Lisaks tugevatoimelistele apteegi ravimitele on ka muidugi esoteerilised seened tugevatoimelised jms. Viimaseid süües saab ka muidugi efekti. Kuid kapsasupiga mitte.

Muinasjuttudest tulevad need naiivsed uskumised, et leidub võlutablette.

Kui saab mahti, siis võib teie rahvuse jaoks panna kirja kursuse, et kuidas üldse kuvada omale soovikohaseid pilte/objekte. Aga seejärel võite ju taas küsida küsimust: milleks? Näete Jeesukest ja ta ütleb teile "Da" või "Mjau" ja mis siis peale hakkate? Hakkate tänaval hõiskama halleluuja või? Halleluujatamine pole eales midagi saavutanud, ka mitte mitte kliimasoojendamist parandanud.

Õppige lihtsalt rääkima, siis saate vastused ja arengu ja asjad.

Head rääkimist.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!