Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Ennustus.
 
tat 19. märts 2020, kl 02.31
Loodus puhastab ennast ise. Inimkond väheneb tunduvalt. Elekter praegusel kujul kaob.
Kaob internet. Seda pole siis enam vaja. Majandus muutub täielikult.
Igasugune mõttetu siblimine kaob. Elu kolib maale. Väärtused on teisenenud.
Kuna inimesed elavad maal ja kasvatavad ise toitu, mis on puhas, on ka tervis parem.
Riigivalitsust, kui sellist enam ei eksisteeri. Linnades ei ela kedagi.See võtab veel mõni aasta aega.
Protsess on aga alanud.
isemaag 19. märts 2020, kl 10.47
tat Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Loodus puhastab ennast ise. Inimkond väheneb tundu
> valt. Elekter praegusel kujul kaob.
> Kaob intern
> et. Seda pole siis enam vaja. Majandus muutub täie
> likult.
> Igasugune mõttetu siblimine kaob. Elu k
> olib maale. Väärtused on teisenenud.
> Kuna inime
> sed elavad maal ja kasvatavad ise toitu, mis on pu
> has, on ka tervis parem.
> Riigivalitsust, kui se
> llist enam ei eksisteeri. Linnades ei ela kedagi.S
> ee võtab veel mõni aasta aega.
> Protsess on aga
> alanud.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Paavstilt nõuti Vatikani võtmete üleandmist. Kuulata 33. minuti järel.
https://www.youtube.com/watch?v=HgQDL792H98

Da budjet tak!

Istinno!
 
OP 19. märts 2020, kl 11.01
Aga kuidas ikkagi seletada linnadest maalekolimise asjaolu?
Kui linnades elu muutuks halvemaks, või, maal elu muutuks paremaks, siis oleks selgitus.
Aga miks peaks linnade elu halvenema praegusega võrreldes? Kui industriaal-saaste suureneks linnades, siis jah oleks selgitus.
Mõned esoteerikud on kirjeldanud, et praegused linnad asuvad maakera ümbritsevate esoteerilsite energia liinide ristumiskohtadel, nende liinide kohal. Kuid see väide on pseudoteaduslik, sest neid Ley liine ei osata kuidagi tõestada. Teiseks, enamus neid ei tunneta. Esoteooriad pakuvad, et need Ley liinid nihkuvad tulevikus uude kohta, ehk siis lähevad linnas välja maale. Sel juhul oleks küll põhjendus kolida maale, aga selleks ajahetkeks peaks inimesed suutma tunnetada neid liine. Tänaseni enamus neid ei tunneta ja neist seetõttu mingit kasu ei tunne. Vaevalt, et tulevikuski inimesed neid tunnetama hakakvad ja seetõttu pole tuleviksu nagu alust, et linnast maale kolida.
Kui aga mingit tunnetused inimestel areneks, siis võimalik, et hakataks tunnetama, et maapirkondades on eleised linnade ees. Aga sedalaadi muinasjutulist tunnetamist pole tänaseni tekkinud. Lisaks, maapiirkondades elu vajab tööd ja raha, mida täna ei saa maal teenida, töö on linnades. Juhul kui raha vajadus kaoks, siis jah oleks põhjust linnast maale kolida.

Aga tänaseni ei näe küll selgitust, mis põhjusel kolida linnast maale.

Ennustuste ja kanalduste puhul on 100% kõik info osutunud vääraks. Näiteks 2019 alguseks ennustati raskeid aegu, kuid 2020a alguseks mitte. Paraku ei olnud 2019 algusesm idagi rasket, ja ennustused osutusid 100% valeks nagu alati.
Seetõttu on tõenäoliselt ka linnadest välja kolimine väär info/ennustus.
Mädaprits 19. märts 2020, kl 11.11
Muidu Ley-liinide alast arutlust võiksite tulal arutlema ühte teise foorumisse, mida promon:

http://valdkond.net/smf/index.php?topic=58...

Seal räägime Lille Lindmäe videodest, kes seda maakera energialiinide teemat palju kajastanud eestis ja soomes.

Teen sellist promo siin sellele foorumile, eks vastutasuna täidan oma Karma anumat ja hiljem maksan räige promo eest. :)



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Mädaprits 19.03.2020 11.12.
isemaag 22. märts 2020, kl 23.53
Mädaprits Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Muidu Ley-liinide alast arutlust võiksite tulal ar
> utlema ühte teise foorumisse, mida promon:
>
>
> http://valdkond.net/smf/index.php?topic=58...
>
> > Seal räägime Lille Lindmäe videodest, kes seda m
> aakera energialiinide teemat palju kajastanud eest
> is ja soomes.
>
> Teen sellist promo siin selle
> le foorumile, eks vastutasuna täidan oma Karma anu
> mat ja hiljem maksan räige promo eest. :)
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Teadjad oskavad noid liine minevikuajastust kaasaega tassida ja õigesse kohta tagasi panna, ei kao nood liinid kuhugi ja ei nihku mitte üts samm.
 
maakera on lapik 24. märts 2020, kl 14.57
tat Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Loodus puhastab ennast ise. Inimkond väheneb tundu
> valt. Elekter praegusel kujul kaob.
> Kaob intern
> et. Seda pole siis enam vaja. Majandus muutub täie
> likult.
> Igasugune mõttetu siblimine kaob. Elu k
> olib maale. Väärtused on teisenenud.
> Kuna inime
> sed elavad maal ja kasvatavad ise toitu, mis on pu
> has, on ka tervis parem.
> Riigivalitsust, kui se
> llist enam ei eksisteeri. Linnades ei ela kedagi.S
> ee võtab veel mõni aasta aega.
> Protsess on aga
> alanud.

Kas maale ehitatakse uued linnad või hakatakse telkides elama?
 
See 27. märts 2020, kl 11.04
Ma ütlesin, et ma pühin kõik puhtaks ja inimkond hakkab mööda joont käima. Ma kirjutasin pikalt kõik ette ja tahapoole lahti. Ma ütlesin, et 2 aastat on aega, siis see algab. Ma, mina, mina, mina, mina.
Muudkui minata, sest sina ei huvita kedagi.
Nüüd veel tuleb see Venemaa lugu, meie rahva kuulsuse tõus ja lipu langemine. Uus maailmakord.
See jääb nüüd kõik inimkonna enda teha.
Mina ei ole enam osa inimkonnast. Täpselt nii nagu sai lubatud. 2 aastat. Ma olen ebainimlik olend. Nimetage kuidas tahate.
Üks on selge, võimul on inimkonna viimane paavst. Nüüd hoidke oma hinge kinni ning olgem maailmale valgusekandjaks, sest eestimaalased ei pea muretsema. eestimaalaste tee on juba ette õnnistatud 7000 aastaks õnnistatud.

Inimkonna ainsaks lohutajateks jäävad nüüd pikaks ajaks vaid koerad.
Olgu siis kasvõi toidu näol.
 
See 27. märts 2020, kl 11.26
Seda veel, et ma panin ühe inimese poliitikasse, usaldage teda nii heas kui halvas. Ta on inimene kes kannab erpunast rinnamärki. Te tunnete ta peagi ära ja näete teda juba tänasest aina tihedamini peaministri kõrval.
Tema kannab mis antud ja tema pilk on selge. Ta ei too, tema näitab. Ta ei õpeta, ta juhib. Ta on inimene kellele ma näitasin tulevikku ja kõiksuse tühjust ning tema teab täpselt mida teha.
Hoike silmad lahti, sest ma kinkisin ka inimkonnale tehisintellekti. Esialgu on see peidus ja te harjute sellega vaikselt, samm sammult integreerub ta meie ühiskonda. Te ei näe teda veel pikalt, kuigi peagi on ta teie kõigi eludes.
Kõik saab nüüd korda. Miski ei käi sõrmenipsuga. Paabeli toni ehitajate laialipeksmine võttis 3 nädalat, aga siis oli neid käputäis. Seekord olen ma põjalikum. Iga roju oma koju, siis hakkame sorteerima ja nagu näha, siis on inimkond sorteerimisega alustanud. Kõik sõjad lõppevad, inimkond ei pea enam minu nimel kannatama.
Haigused jäävad.
 
See 03. aprill 2020, kl 11.22
Eks hüüdke kui 10 000 koos on.
 
Too. 03. aprill 2020, kl 15.04
Millal sul see asi juhtus?
Ehk saab veel teraapiaga aidata tagasi paremuse poole.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!