Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Q11
 
Q11 04. jaanuar 2021, kl 21.37
Ma võin ju lõpmatuseni korrata...ega siis Hetk sellest muutu...:)
 
Lisaks, 04. jaanuar 2021, kl 21.40
Lisan kordavalt, et tõesti kõik ja täiesti kõik, on eos ette vastatud, ette seletatud, ka pealtnäha uudsed argumendid. Näiteks see "seosetu lausete" argument on eespool ammendavalt läbitud enne seda kui see siia alla ilmus.
Niiet jah, vahel raske uskuda, aga tõepoolest saab olla sellisel tasemel, et rääkimisel ei ole vajadust küsimusi teile esitada, kuna neile on vastused juba antud. Kolmandad osapooled, kes loevad, siis soovitan proovida seda rääkimise meetodit. Siin palatiteemas on näiteid selles osas rohkelt.


Q11 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Arst, vaadates
> läbi väikse akna palatisse ohates lausub "Õde...ki
> irelt tuimesti...patsient OP on jälle hullunud ja
> seintele seosetuid lauseid sirgeldab"


Multik Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ego võtab sageli enesekaitseks süüdimatus
> e teatri, et "ei saa aru", jne. Kui ka see postitu
> s ei avarda arusaamist, noh, siis ikkagi soovitaks
> valdkonda vahetada.
 
Etkar 04. jaanuar 2021, kl 21.42
Su Hetkefilosoofia on ammendavalt korduvalt kõigi poolt ümber lükatud, sa kordad seda aga alati ja alati aastast aastasse edasi.
Seega, tõesti, elus on võimalik teha eos lahendusi, nö olla tulevikus.
Aga, head arutlemist teistega oma hetkefilosoofiast ja muust.

Q11 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma võin ju lõpmatuseni korrata...ega siis Hetk sel
> lest muutu...:)
 
Q11 04. jaanuar 2021, kl 21.57
Aega pole olemas ega aastaid. Sellest tulenev väide, et keegi midagi kordab "aastast aastasse" on väär. Tulevikku minek on pea sees olev haigus. Sellega oleme siin pikemalt tegelenud. On aegajalt märgata paranemise nähte kuid ka vahepealseid tagasikukkumise ilminguid teiste "minatamise" ja minevikku suunamise fantaasiaid. Õnneks on olemas pidev Koht kuhu patsient saab alati tagasi tulla ja Hetke rahus oma peasees olevate mõtete tühjendamisega tegeleda.
Hetke ravi on osutunud kõige tõhusamaks.
Alati on oodatud patsiendi väljendused erinevatel teemadel ja need saavad ka rahuldavalt vastatud.
 
Ärkaja.com 30. märts 2021, kl 11.22
Q11 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ilusat neljapäeva Sulle OP...:)
 
Pundile 08. mai 2021, kl 11.17
Q11 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Väike täpsustus austet Seeneteadlasele.

Teemavälised täpsustused ja muu sotsiaalne nagu "Head neljapäeva!" ei ole oodatud, ja seda on korduvalt öeldud-täpsustatud- seetõttu tõstan su soga taas siia.

> Q11 kirju
> tab alati enda pseudonüümi alt, pole sellist komme
> t ja viitsimist eri kasutaja- nimede laialdaseks o
> mamiseks.

Siin teemas on tõestus, et oled kirjutanud ka muude nimede alt peale Q11 ja varemgi on seda korduvalt tõestatud. Kui kasutajat nimega Q1 pole tehtud, siis pole järelikult soovi püsida oma nime all. Sel ei ole mingit tähtsust mitme nime alt keegi kusagil postitab- ainult haiglane egomõte võib ehtida sellega. Ühe ja sama nime kasutamine ei ole kuidagi eetiline ega parem ega ilusam, isegi mitte poriste kätega isikule, vaid see on lisaks egohaigusele lihtsalt nürimeelne.


> Ju siis tänavuse seenesaagi vastu tunnev
> ad huvi ka teised.

Huvi on loomulikult teemade osas, mida keegi teine ei kajasta, ja esoteerika osas üldse kuna see on haruldane teema.

Teen lühidalt kokkuvõtvalt: kas tõesti ei piisa Ärkaja-com-is ja Paraweebis soustitamisest? Miks on pidev vajadus otsida uusi sotsialiseerumise kohti ja olla rahulolematu. Miks ei võiks rahulduda mainitud kahe saidiga ja vaja ka siin arulagedat juttu ajada? Ärkaja-com'i punt on suhtlemispuudusest läinud veel sinna, et peedistavad 2 aastat järjest inimesi nende identiteeti ja andmeid avalikustades- et saada suhtlemispuuduse rahulduseks veel võimsamat doosi. Ma arvan, et lõpetan ka taimede teema, ma sinna enam ei postita, kuna teie punt ei lase valdkonnal olla. Õnneks on olemas valdkonna uus portaal ja see on nii lukus, et sinna teie punti ei lasta eal, isegi kui leiate selle kunagi. Siin aga ei ole võimalik teie tõttu olla.
 
Anujatele 13. mai 2021, kl 10.10
Tõstan Ärkaja.com-i anumised siia.
Korduvalt anute mind, et teile annaksin. Soovite suhtlemise kogemust, otsite. Olete kannatustes, kuna on sotsiopaatiline iha peedistada teisi, selleks siis "anna, anna, anna meile". Kui leiate lõpuks peedistamise koha, siis vuhisete nagu ütled uut otsima.
Aurtle teistega siin oma vigase taskufilosoofia üle, aga Aivaska teemas pole sul mitte kui midagi öelda, milleks arulagedusi sinna toota. Arutle siin oma punktide 1-4 ja muu üle. Seda kõike on korduvalt sulle üeldud. Paraku ei mahu sotsiopaadile pähe ja tulemuseks on vaikus igapool kus figureerite oma arulagedusega. Postita siin, vaiki Ärkamise foorumis või vahel postita sinna arulagedat muusikat ja nalju, postita arulagedalt Manni foorumis vigast sousti, ja püsi siin teemas, mitte teistes, ning ära anu asju, korduvalt öeldud, et valdkond ei ole nii rikas, et teie pundile taas midagi anda.


Q11 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kogemus annab ainult suunise, ehk „ahah, ükskõik m
> ida kogen on see alati kogemus“.
> Kui „seenesous
> ti“ söömisega jõuad punkti, kus pead kogemust „kus
> kile jõudmiseks“, siis tuhised taipamisest mööda j
> älle uut „reaalsust“ otsima.
> Ja palju on ikka
> selliseid kes tegelikult tahavad üles ärgata? Sest
> ...aga milleks? Niigi on hea.
> Kus need uued vo
> orumid siis on sul OP? Ikka salatsed?...:)
 
Q11 13. mai 2021, kl 12.09
Et selle pika teksti lühikokkuvõte oleks „Mul on jah kusagil blogi aga seda aadressi ma ei anna, sest mulle meeldib kui mind anutakse. See tekitab sellise hea üleolekutunde“...:)
 
Q22 13. mai 2021, kl 12.32
Q11 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Et selle pika teksti lühikokkuvõte oleks „Mul on j
> ah kusagil blogi aga seda aadressi ma ei anna, ses
> t mulle meeldib kui mind anutakse. See tekitab sel
> lise hea üleolekutunde“...:)

Seega kordasid taas ootuspärst "ise oled kaa, vaata ennast! " reaktsiooni.
Mina ei anu, teised ei anu, ainult sina oma pundi heakskiidul teed seda. Olen nagu alati ammendavalt selgitanud, et teie anumist ei saa valdkond rahuldada. Nagu tänaval kerjava sõltlase raha anumist ei saa rahuldada ja keegi ei soovi, et talt anutakse. Haige egoga kerjaja tekitab enesekaitseks veendumuse, et ju inimesed naudivad kui ta palub neilt süstiraha. Ei, inimesed ega valdkond ei naudi seda.
Ülejäänud argumentide kohta polnud sul midagi öelda, nagu ka punktide 1-4 ja muu kohta, leia meetodid raviks.
Teie sotsiopaatidest haige punt elab egoillusioonis, et te olete mittedualistid, ja intellektuaalsed. Murdke sellest illusioonist läbi, leidke guru kes aitab. Kinnismõtted vigaderohke minateooria osas on sul korduvalt ümberlükatud, süübi neisse selgitustesse, las guru juhendab kui ise ei suuda, ka taimed aitavad sellise haige mustri korral.
Ma ei tegele üksikhaigetega, ma ei aita ravis. Ma ei saa ka rahuldada taas anujaid, sest valdkond on tähtsam kui piinades sotsiopaadi hetkeheaolu. Piinadest vabaned kui alustad raviga, murra läbi veendumusest, et on niigi hea- ei ole kuidagi hea, vaid on anuv piin.
Ma ei soovi anumist ega toeta teie pundi haiget eetikat "ka halb reklaam on hea". Ning ma pean kaitsma valdkonda, seetõttu loomulikult ma ei avalda mingeid linke. Eriti kahjustajatele.
Miks peab piinades kerjama, kui võib anda ja arendada.
 
Q11 13. mai 2021, kl 12.49
Mulle hakkab järjest rohkem tunduma, et Sul polegi mingeid linke anda. Kirjutad lihtsalt sahtlisse ja salaja loed oma kirjutisi.
Milles loomulikult pole midagi valesti aga see tundub samasuguse nipina kui lapse käest küsida „aga mis on mul peos?“...tegelikult pole seal midagi kuid oma küsimusega tekitad loogilise seose, et „peos ju midagi on“...
 
Q22 13. mai 2021, kl 13.11
Sel ei ole mingit tähtsust, muda sa arvad. Oluline on sinu pundi kohta tõestatud faktid, mitte arvamused.
Sahtli idee kohta mõista, et teie pundi foorum on tühi sahtel, ainult ühe peedistatud kasutajaga, ning teie tegevus on vaigistanud valdkonda. Mind ei häiri lugejate vähesus ja ma olen reklaami vastane, erinvalt teist, seetõttu pole ka piina tähelepanuvähesuse tõttu. Valdkonna portaal ei lase loomulikult igaüht sisse, see on teie pundi panus, kuid sisu on korfades rohkem kui mujal, see on piisav rõõm valdkonnale.
Sul on tüüpiline järelreaktsioon peale äraütlemist, et "ah, ma ei vajagi seda raha".
Proovige keskenduda oma ravile, unustage valdkonna portaal, kahjustage vähem valdkonda, vähem sousti, vähem piinu. Minul ei ole piinu, olen looja, andja, arendaja, minul pole sotsiopastiliselt haiget ego, mul ei ole piinamõtet et on veel väike kommuun, mul ei ole mingit huvi teie ega Manni foorumi osas.
 
Q11 13. mai 2021, kl 13.16
„mul ei ole mingit huvi teie ega Manni foorumi osas“
Hehe...ja mispärast siis Ärkajas tihtilugu piilumas käid?...:)
 
Q22 13. mai 2021, kl 13.41
Q11 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> „mul ei ole mingit huvi teie ega Manni foorumi osa
> s“
> Hehe...ja mispärast siis Ärkajas tihtilugu p
> iilumas käid?...:)

Ajakirjaniku rolli tõttu avatakse automaatselt kogu valdkonna lehed, eemaldan teid sellest nimistust kuna praeguseks on selge, et sealt tõesti midagi pole aasta jooksul valdkonnale tulnud.
Põhjus, miks keegi teie foorumisse pole tulnud ega tule, on hirm, et häkite nende privaatandmeid, nagu praegu ka näha et analüüsite inimeste IP aadresseid et hiljem avaldada kui palju mingi isik külastab, või mis on nende amet ja konto paroolid. Kui minu väiteid ei meeldi uskuda, siis neutraalne nähtus aeg ise tõestab minu väiteid, muuhulgas seda praegust, et keegi ei riski teile liituda, aeg näitab lihtsalt, et keegi ei liitu teile.

Eemaldan teid valdkonna nimistust ja aeg tõestab, et ei külasta teid, juhul kui mind ei meeldi uskuda. Aeg on juba praeguseks tõestanud, et ma ei anu kuhugile foorumisse registreerimist, ega muud haiget.

Soovitan, et tegelege oma raviga, mitte külastatavuse detailidega. Kuna eesti on nii väike, siis on üksikisiku kahjutegur valdkonnale suur, loodetavasti oli minu kulutatud aeg siin kasuks teie ravile ja valdkonnale.
 
Q11 13. mai 2021, kl 13.47
Oh mis sellest Ärkaja foorumi piilumisest. Kas Sa seda ei karda, et käin ka öösiti Su Une lauasahtlites sobramas ja vihiku kirjutisi lugemas?...:)
 
Q22 13. mai 2021, kl 14.15
Q11 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Oh mis sellest Ärkaja foorumi piilumisest.

Sellest ei olegi midagi, mina seda ei mainigi. Ja selgitasin ka, et eemaldan teid nimistust.
Aasta kasutu nimekirja elemendi oleks võinud muidugi varem eemaldada.


> Kas Sa
> seda ei karda, et käin ka öösiti Su Une lauasahtli
> tes sobramas ja vihiku kirjutisi lugemas?...:)

Sa oled korduvalt sedalaadi end väljendanud. Ärkaja.com punt on ka hirmutanud varasemalt, et kusete öösiti inimeste seintele. Sellepeale olen mina alati teile raha pakkunud, et teostage oma kusevaimsus siis.
Seega, tuleb teile korrata ühte ja sama pidevalt, oodata teilt ühtesid ja samu hälbeid. Pidevalt lubate, et rohkem ei soustita, aga taas sööte sõnu, pidevalt ajate arulagedat vigaderikast mittedualismi koos muu taskufilosoofiaga olgugi et sada korda on argumentatsioonis vääraks osutunud, pidevalt olete piinades ja anute, pidevalt unehirmutused jm ebaadekvaatne. On juba eos kopipaste vastused teile. Sedalaadi mustrilõksudest saab välja taimedega, sinu puhul passib ka Villido elutarkus, et kui juba olla pidevalt taimevastane vms vastane, siis tuleb ära proovida/teha. Tee, usun et ravib, saad nõiaringist välja. Muid soovitusi muidugi järgiga ka, eriti, et leidje guru, saage egost läbi, ravige sotsiopaatiat.

Niiet loe mida iganes, mina ei kavatse lugeda ega ka lase kõiki lugema, osasid aga rääkima ja looma küll. Minu tegevus ei anu ega kahjusta valdkonda. Mulle ei paku huvi sinu lugemised ja tegemised. Kui arulageduse ja sotsiopaatia lõpetad, siis on midagi ehk sinuga ka arutada kunagi. Proovi kõrvaltvaatajana oma punti vaadata: lalisevad sotsiopaatilised anujad. Kes soovib sellistega midagi tegemist teha?
 
Q11 13. mai 2021, kl 14.35
Sa pakud raha inimestele, et nad pissiksid Su kodus seintele??
Mingi ekstreem-kunstiga on tegu või? Ma sellisest asjast pole ennem kuulnudki.
No ma ei tea...nagu liig natuke.
Aga jah...ma praegu ei saa arvuti taga olla...niiet Sa OP oota niikaua kui tagasi jõuan...:)
 
Q22 13. mai 2021, kl 15.14
Q11 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sa pakud raha inimestele, et nad pissiksid Su kodu
> s seintele??

Lühivastus on Jah. Juhul kui peale lühivastuse pakub huvi ka kontekst, siis selel juba esitasin, ja võin juurde lisada, et mäletatavasti koos Naut'iga mõlemad osalesite selles diskussioonis, kas siin siaidl või Voorum'i saidil ja saab tuua tõendavad tekstid. Selgelt tegite tüüpilist vuuduuga hirmutamist, nagu ikka tehakse, et lubatakse ära needa jne, teie puhul aga ütlesite, et tulete kusete öösel minu kodu seinale. Ma ütlesin nagu alati, et maksan preemiat kui demonstreeriti esoteerikat, sh kusemist minu seintele, ilmselt siis kuidagi telepaatiliselt vms esoteerika abi lte leiaks mu aadressi ja teeks. See on fakt Ärkaja.com-i vaimsuse kohta ja loomulikult ma pakun raha sedapuhkudel peale. Kuid te ei kasutanud sõna "pissima", vaid ikka kusema, mul on nii meeles. Kas see kusemise fakt on kuidagi üllatav kui lugeda muud tõde teie kohta siit? See on ju sama, kui äsja ütlesid et käid minu sahtlites. Loomulikult pakun raha sulle sahtli esoteerika eest, olen sulle korduvalt raha pakkunud. Sinu eetika on sotsiopaatiline "raha ei haise" stiilis, seega teosta kusemsied ja sahtlid, milleks üllatuda või rääkida selelst üldse. Vastus on eos alati ees olemas: võtke raha ja kusege või pissige.

> Mingi ekstreem-kunstiga on tegu võ
> i? Ma sellisest asjast pole ennem kuulnudki.

Siis on halb mälu.

> No
> ma ei tea...nagu liig natuke.

Mis on liig posriste kätega ja paljale lipsuga põrsale, kusemine või, või lipsu värv vale või? Kui käed on porised, ja teie pundi mentaliteet punktide 1-4 tasemel, siis ei peaks piina tundma kusemise fakti ees.

> Aga jah...ma pra
> egu ei saa arvuti taga olla...niiet Sa OP oota nii
> kaua kui tagasi jõuan...:)

Nagu mainisin ma ei kavatse edaspidi siinset saiti külastada kuna teie punt ei lase valdkonnal olla. Seekord viimast korda eile reageerisin sinu soustile siin. Võtan nimekirjast siinse saidi välja.
 
Q11 13. mai 2021, kl 15.29
Aga kui võtad nimekirjast maha ka delfi naisteka foorumi...Ärkaja ja Para juba võtsid...siis mis järgi jääb? Tühi valge paber, kas pole?
Tühja Valget Paberit vaadeldes võib muidugi jõuda arusaamisele, et tegelikult ju vaatlen värvi mitte paberit aga ma ei usu, et Sa OP selle tähendusest aru saaksid. Sul peab ikka keegi kõrval olema kes juhendab ja selgitab. Mingi guru tuleb leida. Muidu jõuad jälle arutlustega mülkasse.
Niiet ära paberit oma hetke emotsioonis kohe kokku käkerda ja prügikasti viska...pärast on seda sealt uuesti kätte saada raske...:)
 
Q22 13. mai 2021, kl 16.38
Q11 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Aga kui võtad nimekirjast maha ka delfi naisteka f
> oorumi...Ärkaja ja Para juba võtsid...siis mis jär
> gi jääb? Tühi valge paber, kas pole?

Nagu enamus sinu soovarvamusi, on ka see paberi jutt väär. Ma ei ela eesti reaalsuses ja tarbin ja mõtlen muu reaalsuse paberil, nii geograafia kui lingvistika tõttu juba. Seega, järgev sinu jutt on naiivne, see on peegelpilt sinust kes on eesti kasinal paberil piinades anumas.


> Tühja Valg
> et Paberit vaadeldes võib muidugi jõuda arusaamise
> le, et tegelikult ju vaatlen värvi mitte paberit a
> ga ma ei usu, et Sa OP selle tähendusest aru saaks
> id.

Sa korrutad paberi ja laine ja paar näid-et veel 17 aastat ja need on primitiivsemast primitiivsemad ja korduvalt ümberlükatud üheskoos muu taskufilosoofiaga. Isegi selle primitiivse mittedualisminduse raames teed vigu, näiteks räägid et mingi minandus jääb järgi mõttepausidel, mis on kõik väär isegi tasku raames. Nagu tõestasime enne, on enamus sinu väited olnud väärad.
Millest siis naiiv'ne arvamus, et mina jt ei saa aru sinu 17 aastat ke'''dra'tud paberi näi' tes-t (sõna "nä-ite-st" on keelatud siin saidil) kui me oleme sadu kordi tõestanud, et sinu taskufil'osoofia on vigane.

Paraku ei ladta osasid sõnu kasutada. Lühidalt: paberin-ai-de oli eos väär ja tulenes sinu kogemusest, oled kirjutanud et piinlesid bannijargselt. Minul sellist piina nähtavasti pole näha, kui tekiks, siis saaks kohe kontod teha paberile. Paberi, ku-se jm asjad said ammendavalt labi raagitud.
 
Q11 13. mai 2021, kl 17.58
Mis SEE siis tähendab? Kirjutasin pika vastuse ja foorum ütleb, et on ebasündsad sõnad. Silmad punnis lugesin mitu korda üle aga ei näinud oma kirjutises midagi ebasünnist ega roppu...Niiet kahjuks OP ma ei saa Sind niiviisi ju Tarkuse Teele juhtida...
 
Q22 13. mai 2021, kl 18.21
Kordan, et olen ammendavalt mitmetahuliselt alati kõigele vastanud nagu ka seekord:

> Q'le 15. detsember 2020, kl 11.25 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>
> Minu
> arvates on ammendavalt kõigele vastatud ja mitme
> tahuga.

Näita alati kui jätan millelegi vastamata. Näiteks kas paberilehe argumendile ei vastanud ammendavalt või? Loomulikult vastasin, näita kus miski jäi vastamata. Sinu puhul on kõikjal nii ka siin alati vastamatus. Tulemuseks on piinad, anumised ja valdkonna kahju. Andsin oma panuse raviks, ammendavalt.

Kui sul ei õnnestu seekord vastata, siis vasta mujal, siin on ju pikk nimekiri argumente millele sa pole vastanud. Kui ei soovi vastata, siis pole ka hullu.
 
Q11 13. mai 2021, kl 18.28
OP...foorum blokkis mu teksti ära. Mingid sõnad programmile ei meeldinud. Sa paned ikka edasi nagu auruvedur ja ei süvene...:)
 
Q22 13. mai 2021, kl 18.52
Q11 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> OP...foorum blokkis mu teksti ära. Mingid sõnad pr
> ogrammile ei meeldinud.

Ma mainisin millised sõnad on keelatud kui süvened eelnevasse postitusse.

> Sa paned ikka edasi nagu a
> uruvedur ja ei süvene...:)

Millest selline hinnang, et ma ei süvene? On fakt, et olen kõigele mitmetahuliselt vastanud ja sina seda eales pole. Nii ka siin teemas on lausa küsimusi sulel esitatud, milelle ignoreerid, rääkimata argumentidest millele sa ei vasta. Selle võid kirjutada süvenematuse suunas asjaks. Mina olen ammendavalt vastanud nii paberilehe näitele kui kõigele muule. Mulle pole ka mingit tarkust vaja jagada anuva soustitaja poolt, ja seda eilsest ja varasemalt sai ka ammendavalt mõista antud. Sa isegi tunnistad oma tarkusepuudust vahel vabandamistega ja siis kordad taas haiglaselt sama viga. Kõrvaltvaatajatele jääb siit pilt, et sinu poolt pole tarkust tulnud ega keegi soovi seda.
 
Q11 13. mai 2021, kl 19.00
A kui kopiksin siit Sinu tekste ja Ärkajas neid lahkaks? Ja siis Sa oled paratamatult Ärkaja foorumis kasutaja...:)
OP:"oehh...no nii lapsik isegi Q11 ei oleks. Samas muidugi suht kaval lüke "
 
Q22 13. mai 2021, kl 19.11
Hüpates tüüpiliselt auruvedurina ühelt teemalt teisele, näiteks paberilehe näite unustanuna nüüd, ja enamuse argumentide korral siin teemas ja mujal, tähendab, et sul pole midagi kosta ja sa nõustud, mida sulel vastusena anti. Ja ma olen vastusena andnud alati mitmetahuliselt tõestuse sinu ebapädevuse jm osas. Selline on tervemõistuslik elukäsitlus ignoreerijale, teemavahetajale, mittevastajale. Nagu ka kohtus kui küsitakse, et kus veriste kätega ülekuulatav eile kell 2 oli ja ta ei vasta, siis loetakse ta süüdi, või kui ta annab vastuseks teemamuutusena "täna on ilus ilm", siis loetakse ta ka süüdi. Sinu puhul on argumentatsioon alati selline, et oled jäänud nä süüdi, kaotajaks. Nii ka kogu siin teemas ja muuhulgas viimases paberi temaatikas, kus selgitati sinu ebapädevust ja muud, ning sa vaikides nõustusid sellega, muutes teemat, et lähed kuhugile mujale foorumisse.

Q11 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> A kui kopiksin siit Sinu tekste ja Ärkajas neid la
> hkaks? Ja siis Sa oled paratamatult Ärkaja foorumi
> s kasutaja...:)

Oled korduvalt anunud mind sinna foporumisse ja olen korduvalt mitmetahuliselt tõestanud, isegi loodusnähtuste nagu aja abil, et mul ei ole mingit soovi teie foorumisse sigineda.

> OP:"oehh...no nii lapsik isegi
> Q11 ei oleks. Samas muidugi suht kaval lüke "

Kui oled hakanud suutma oma pundi lapsikust näha, siis see on kindlasti edusamm.
Nagu teema esimestes postitustes mainisin, siis lapsikused ja muu kahju mida teete valdkonnale tekitab kõrvalefektina teile endile rohkem ja rohkem piinu. Näiteks anute mind aina ja aina rohkem, olles piinades. Paraku see kahjustab lisaks teid endeid ka valdkonda, näiteks tegid eile taas oma lubadusi süües arulageda postituse koos anumisega.

Kõik see mida mainisin praegu olen ka eelnevalt korduvalt mitmet viisi mainunud ja tõestanud.
 
Q11 13. mai 2021, kl 19.24
Aga ega minul polegi soovi nö "võitjaks" jääda. Võin ka "kaotaja" olla. Kas Sa ka võiksid "kaotaja" olla? Või tahad iga hinna eest "võitja" olla?
Ilm on tõesti täna ilus ja soe...:)
 
Q22 13. mai 2021, kl 19.40
Q11 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Aga ega minul polegi soovi nö "võitjaks" jääda.

Sinu silmakirjalik ennastpettev väide on vastuolus äsja mainitud tarkuse jagamise sooviga ja kogu teie pundi porise käekirjaga, mida siit ammendava tõestuse baasil lugeda saab. Lisaks oled tunnistanud, et sinu suhtlemis-stiil on haiglane, pealesuruv jms, siin teemas tõestasime täpsemalt juurde, et sa pole kunagi oma baasteooriatki maininud, mis teeb su pealelendamised juba eos vääraks, iga su postitus on väär kuna ei ole teada kas toetud oma olemuseks oleva kristluse baasile või muule, ja kui mõni on isegi aimanud su primitiivset mittedualismi, siis ka selle raames on oled vigane ja seda pealesuruvalt. Seda teemat siit eespoolt sirvides leiad niipalju tõestusi, kuidas sul on sotsiopaatiliselt haige soov nn võitjaks jääda. Näiteks mainitud argumentide ignoreerimine ehk nende tunnistamine, viimane oli näiteks vastamata jätmine küsimusele, et miks arvad, et ma ei süvene. Siit võib pikalt näiteid tuua, küsi suvaliselt oma sotsiaalfoorumi liikmelt, et kas nad leiavad et sa oled haiglase "võitmise" käitumisega või mitte. Seal on juba eos vastused muide olemas sellele küsimusele. Niiet nimekiri on taas pikk, seletus taas mitmetahuline, tõestasime, et oled silmakirjalik. Ja mainime siiajuurde taas, et see kahjustab valdkonda. Olenemata sellest, kas sul on mingit võitmise soovi või mitte, on su pundi heakskiidul haige käitumine ja kõike muud kui vaimsus ja mittedualism. See on fakt. Seega, mis mõte oli hüpata nüüd egokaitseliselt vellisesse silmakirjalikku "võitmise" väitesse.

> Võ
> in ka "kaotaja" olla. Kas Sa ka võiksid "kaotaja"
> olla? Või tahad iga hinna eest "võitja" olla?

Ma olen eeskujuna näidanud valdkonnale, kuidas sinusugusega rääkida, misjärel su bännipiinad vähenesid ja omakorda valdkond arenes sammuvõrra edasi. Selle hulgas pole mingit võitjaks jäämise egosoovi näha, vaid nauditav protsessi kõigil jälgida olnud. Kasutan mõistlikk uargumenteerimise viisi mainides mis teooriale/uskumusele toetun ja vastan igale argumendile ja küsimusele mitmetahuliselt.
Mul ei ole soov mingit võitmist teha, kuna juba faktid näitavad, et teenin kõrgemaid väärtusi kui ego. Kui ma midagi kunagi anuks, siis seda valdkonnale.

> I
> lm on tõesti täna ilus ja soe...:)

Aga jätka siis ilmateemale hüppamisega või uue teema treimisega, mis tähendab nõustumist kõigega, mida mitmetahuliselt taas tegin. Valdkonnal on hea meel kui sa püsid siin teemas oma ilmajutuga, mitte mujal nagu eile.
 
Q11 13. mai 2021, kl 20.28
Jajah...eks nii on. Ma teen belmse , mis Sa õhtusöögiks teed...kas jälle panniblöga?...:)
 
Q22 12. juuli 2021, kl 18.56
Q11 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Vaatasin ka neid pilte internetist millised psilot
> sübiini ja psilotsiini sisaldavad seened väljanäev
> ad. No ma ei tea...aias mul ka sarnaseid. Ma nagu
> küll ei julgeks neid suhu panna. Aga kas OP suuda
> ks lähedalt seent takseerides tema sordi tuvastad
> a?
 
Q11 12. juuli 2021, kl 19.36
Nii?...kopisid mu küsimuse siia...aga ei vastanud...mida see peaks tähendama?
OP: "See on salavastus"...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!