Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Q11
 
Q22 12. juuli 2021, kl 20.25
/Must be Karma/
Sa oled pidevalt ignoreerinud kõike, sh seda, et igakuiselt olen mitmetahuliselt korranud, et sul ei ole midagi rääkida ((sh) mainitud teemas)- ikka postitad sinna- planeedilt lausutakse mainitud 3 sõna sedapuhkudel kui nüüd ise kurdad, et sulle ei vastatud ehk sind ignoreeriti- juhtus sama, mida ise pidevalt teed, eesti k: lasid püssiga omale jalga.

Ma tõin tolles teemas haruldase foto, mida eelmise ja selle sajandi jooksul keegi teine eestis ja paljudes muudeski riikides pole toonud, ja sa hakkasid taas summutama seda.

Olen kirja pannud selge juhendi, kuidas identifitseerida taimi, täpsed juhendid lausa sõrmede tasemel, et millist sõrme alla vajutada hiirel ja klaviatuuril, et saada tulemus. Samuti olen kirja pannud argumentatsioonid, ja asjad ja tunnused mitte ainult taimede kohta, vaid näiteks ka sinu WannaBe teemadel, et millised sümptomid millise esoteerilise nähtuse juures ilmnevad.

Arutleme kõikidest valdkondadest, mitte ei ela illusioonis, et on rohkelt lugemist, vaid arutlust, valgustust. Seda kõike kogu valdkonnale pakkuda ei saa, võimalik et leiad oma panust sellele põhjusele. Korduvalt on põhjendatud, et sinu tase ei küündi. Kõigil on oma aeg, tase ja koht. Leia oma koht ja gurud ja muu, seda on sadu kordi ignoreerijale põhjendatud- võimalik, et peale loodusnähtuse aja on nn Karma veenvam, aeg näitab.

Valdkond ei ole nii jõukas, et hiirte tekitatud kahju pidevalt kustutada. Pakun korduvalt raha, milline summa su ego rahuldab, et ignoreerimise lõpetad? 100 eurot, 200?

Sul ei ole mitte mingeid teadmisi ega huvisi esoteerika osas, paraku käib see üldiselt kogu rahuse kohta. Mida peaks tegema kass Leopold, et hiired püsiksid oma pesas? Mine oma pessa, arutle taimetoitlusest omal tasemel- miks on vaja Leopoldi segada pidevalt ja hiljem multifilmile tüüpiliselt teda appihüüda karma tõttu? Leopoldile ei pkau näiteks üldse huvi, mida hiired teevad- miks peaks üldse huvi pakkuma? Ja seda kõike üeldut on korduvalt tõestatud. Kas tõesti 100 eurot ei piisa, et kokkuleppele jõuda, või mida on vaja- kas vaikust siia? Ma postitan siia kord kuu kahe jooksul- kas see on hiirtele liiga sage? Teeme siis kokkuleppe, et kord 4 kuu jooksul, ja püsite oma pesades, kas nii sobib?


Q11 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Nii?...kopisid mu küsimuse siia...aga ei vastanud.
> ..mida see peaks tähendama?
> OP: "See on salavas
> tus"...
 
Q11 16. juuli 2021, kl 17.39
No kui Sa just 200 eurot iga kuu üle kannad...siis ma ehk pingutades suudaksin kirjutamata jätta siia...niiet see on siis kokku lepitud jah?...:)
 
Q22 18. juuli 2021, kl 21.45
Q11 poolt esindatav Ärkaja.com foorum omab piisavalt ruumi endas ja Manni foorumis, ning siin foorumis on ainult ühe DMT-teema sees teemalooja korduvaltmõista andnud, et te pole sinna teretulnud, ja mitmeti põhjendanud, et miks. Teie foorumi ego ei rahuldu ülejäänud mainitud kohtades olemisega, vaid nõuab igakuiselt 200 eurot oma egole valuraha. Miks see ego teil ni ivlautab, et ühes DMT-teemas on niivõrd suur kihk figureerida, et sellest loobumiseks tekib valu, mida hindate 200 eur/kuu ehk 2400 eur/aasta raha küsimisega.

Valdkonnal ei ole sellsit rikkust, et teile igakuiselt sellsit raha anda, selle eest saab valdkonnale luua rohkelt arendavat materjali.

Üks lahendus on selle teema sulgemine, kuna teid sealt eemale ei hoia ja see on teie müra juba täis. Olgu peale, mina sinna teemasse enam materjali ei lisa.

Jätan viimasep ostitusena siia vihje reaalsetele valdkonna huvilistele: et kui teile mingi valdkond huvi pakub, ja eeskätt nn esoteerika, siis kasutage oma intellekti, et leida vastav portaal ja seal juba müra jms ei esine. Aga mainitud portaali päris igaüks ka ei pääse, et niisama lugemishimu rahuldajaid sisse ei saa, peab olema rohkemat kui himud.


Q11 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> No kui Sa just 200 eurot iga kuu üle kannad...siis
> ma ehk pingutades suudaksin kirjutamata jätta sii
> a...niiet see on siis kokku lepitud jah?...:)
 
Q11 18. juuli 2021, kl 22.57
Sul OP pole ju sellist "valdkonna" portaali. Vaata kuidas mina jälle täna lisasin teemasi foorumisse. "Kärbes vs põrsas"...:) Ja raha võiksid ju ikka üle kanda kui ...noh Sul üle jääb...:)
 
OP, etc 19. juuli 2021, kl 00.50
Q11 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sul OP pole ju sellist "valdkonna" portaali.


Sellele korduvale vaitele olen ylal ammendavalt vastanud. Ilmselgelt on anujal ja ihalejal soov ongitseda korduvate vaidetega, et vihjeid vastuseks saada. Tanu teie pundi kogemusele on sellel portaalil kaitse kahjustajate eest, juba guugel ei leia seda.

Vaata
> kuidas mina jälle täna lisasin teemasi foorumisse
> . "Kärbes vs põrsas"...:)

Vaatasin Arkaja portaali Arkmaise/Vaimsuse kataloogi. See on peaaegu tyhi nagu ta aasta on olnud. Vaatasin ka hiljutisi teemasid- nagu enamasti on neid niivahe, 3-4 postitust, ja taiesti arulagedatel teemadel, nagu suitsuvorstid ja taimetoitlus voi pubekate metalmuusika. Tana siis postitus nr 5 sel aastal karbeste kohta. Ma ei hakanud syybimagi. Nagu siin teemas ylal ammendavalt toestasime, siis igast su postitusest voiks 10 viga valja tuua.


Ja raha võiksid ju ikka
> üle kanda kui ...noh Sul üle jääb...:)

Materjalistlik rahaiha on saamissoov, kaugel igasugusest vaimsusest ja intellektuaalsusest. Olen ka ise kunagi sel tasemel olnud, kuid eales pole sotsiopaatiliselt teisi takistanud nagu leopoldi hiired. See on mulle uudis, et miks valdkonda egoistlikult kahjustada, kahjusta yksikisikuid, aga mitte kogu valdkonda ja selle liikmeid.
Raha olen sulle ja teistele rohkelt pakkunud, kuid mitte 200 eur/kuus, see teema on ammendatud ja suletud lahendusega juba eelnevalt.

Mine figureeri minu/valdkonna Dmt teemas teistega kui on soovi.

Tundub, et vastasin ammendavalt koik taas ara.

Kogu siin teemas algusest peale on koik ammendavalt olemas. Isegi rahaiha on ammendavalt eos raagitud ara, kruuside jutu juures. Seetottu soovitan mitte korrata ega yldse mingeid kysimusi mulle adresseerida, mine arutle teistega, siin ja Dmt teemas ja mujal.
 
Q11 19. juuli 2021, kl 14.54
Ma olen ennem ka juhtinud Su tähelepanu sellisele rutakale ja kiirustavale kirjutamise stiilile. Sõnad korduvad, kirjavead, mõte on hüplik jne. Raske on lugeda.
Niipalju kui ma aru sain, kirjutad sa foorumit oma kaustikusse, mille ööseks voodialla peidad? Sest googel ju sealt tõepoolest ei leia.
„Kärbse ja põrsa“ jutust arusaamiseks tuleb Sul tõenäoliselt üks „kange tee“ teha....siis saad. Muidugi kui mõju lahtub oled jälle segaduses ja ei mõista.
Raha pakkumise soov tuleneb egoihast olla Andja...“nää mul on...sul ei ole“.
Ja lõpetuseks, ikka need hobisõnad, hobisõnad...püüame edaspidi neid vältida...:)
 
Q22 19. juuli 2021, kl 15.53
Q11 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma olen ennem ka juhtinud Su tähelepanu sellisele
> rutakale ja kiirustavale kirjutamise stiilile. Sõn
> ad korduvad, kirjavead, mõte on hüplik jne. Raske
> on lugeda.

Ma olen korduvalt ka kirjavigade temaatikale ammendavalt vastuargumenteerinud, mille peale sul pole midagi kosta olnud, mis tähendab, et su arusaam kirjavigade temaatikast pole tõelähedasem kui minu oma.
Eelmine postitus pole kirjavigadega, vaid inglise tähestiku baasil. Nagu korduvalt on tõestatud, siis kirjavigade kallal norijad teevad ise alati vigu, näiteks sinu puhul on neid korduvalt välja toodud, võtame su suvalised hiljutised suitsuvorsti postitused ette ja ei lähe kaua kui toome kirjavigu välja.
Kordame üle, et tähenorimine on egotitmine ja liigitub samasse kaussi nagu isiklikule tasandile minek- kuna mõlemad on sisuta ja teemat kaaperdavad, väärtusetud.
Minu teksti lugemise raskus ei ole raskeks osutunud kui vaadata statistilist pilti, kuid sinu omad
on rohkelt saanud signaale, et ei saada aru suurtähelist-est omaloomingulist-est sõnadest. Seega, oled nõus vast, et sinu kirjastiil on kehvem kui mul ning irooniliselt oled sina kurtja rollis hetkel ja mina mitte.
Kirjavigade osas anna inimestele teada vastuküsimusega, et mida nad mõtlesid ja nad vastavad sulle, mitte ära kurda, et on vead.

> Niipalju kui ma aru sain, kirjutad s
> a foorumit oma kaustikusse, mille ööseks voodialla
> peidad? Sest googel ju sealt tõepoolest ei leia.
>

Osad veebisaidid näitavad oma sisu Googlile ja sulle ainult kui sisse logite. Näiteks Delfi tasulised artiklite tekstid on poolenisti peidus ja osadel saitidel kogu artikkel peidus kuni sisse ei logi, ja sama foorumitega. Kui sinu kirjastiil nimetab seda Sahtliks, siis olgu peale, mina soovitan nimetada näiteks privaat kommuuniks, varjatud foorumiks vms.

Jääb arusaamatuks, miks sinu ego jaoks on oluline kuipalju on statistiliselt mul abilisi/kasutajaid või kuivõrd "sahtel" kogu portaal on? Kas ego loodab ja usub, et mul on sama tühi nagu Ärkamise foorum, kus on ainult üks peedistatud kasutaja Laupäev või? Esiteks, ma ei avalda vihjeid, mis ja kuidas on, teiseks, ma ei näe mingit väärtust kvantiteedil, reklaamil ja feimil, kolmandaks, Para ja Ärkamise foorumist ei soovi ega lase mitte kedagi portaali sisse, kuna mitte kui ühel pole midagi pakkuda. Mul on selgelt põhjendatud, et Para ja Ärkamine on teemaväline osust, võta kasvõi suvaline esoteerika mõiste nagu Reinkarnatsioon, ja sa ei leia kummagist sedalaadi põhimõistetele selgitusi, rääkimata muust dialoogist. Seetõttu mina ei võrdle enam ammu nimetatud kahe foorumiga, olgu nad sahtlid või mitte teiste arvates, olgu neis 100 lugejat või 1000.

Niiet, pole tähtsust üldsegi milline on hetkel uues portaalis kasutajate hulk. Isegi 1 kasutaja toodab seal rohkem kui nimetatud 2 portaali 17 aasta jooksul. See on ju fakt, seda nägid juba suletud voorumi portaalis, kus oli kümneid pioneerivaid teemasid ja esoteerika pool kahtlemata
rikkam igapäevase aktiivsusega. Juba sellest näit-est võiks piisata tõestuseks, et mul pole küll tarvis mingeid statistilisi numbreid taga ajada.

> „Kärbse ja põrsa“ jutust arusaamiseks tuleb Sul
> tõenäoliselt üks „kange tee“ teha....siis saad. M
> uidugi kui mõju lahtub oled jälle segaduses ja ei
> mõista.

Milleks selline egosoovlik veendumus? Olen rohkelt su näiteid ümber lükanud ja muud taskufilosoofiat, samuti Buda oma jt autoriteetide omi. Sinu näited on peamiselt kopeeritud Rubert Spira näidet-est, ikka tüüpilised laine ja veekeeriste näited. Sa ise näiteid ei suuda genereerida, ning Spira populaarsusest haruldasemaid mõtlejaid sa ei tunne üldse. Kuna puudub inglise keele oskus, guru, ja on vigane mentaalne aparaat eesotsas haige egoga, siis ongi tõekuged ja vigased arusaamad. Mida haigem ego, seda vähem sallitakse tõde. Sinu käitumine on tõestatult sotsiopaatilise haige egoga ja see joonistab illusioonina kõike muud kui tõde. Nii ongi tulemus, et tõde ei salli ja kogu energia läheb haige ego teenimiseks, mitte kõrgemate tõelähedasemate asjade teenimiseks.

> Raha pakkumise soov tuleneb egoihast ol
> la Andja...“nää mul on...sul ei ole“.

See arvamus ei vasta tõele. Leia arutluspartnerid selle jaoks. Üldreegel on alati: andmine on arenenum kui võtmine.

> Ja lõpetu
> seks, ikka need hobisõnad, hobisõnad...püüame edas
> pidi neid vältida...:)

KIrjastiili ja hobisõnade osas olen ammendavalt seekord ja alati selgitanud.

Sa nõustusid kõigega, mida siin teemas argumenteerisime 3 lehekülge. Sul lihtsalt polnud arvestatavaid vastuargumente ja su ego vaevu vaevu suutis ka tunnistada sõnaliselt kõike mida tõestasin öeldes "eks nii on":

Q11 13. mai 2021, kl 20.28 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Jajah...eks nii on. Ma teen belmse , mis Sa õhtusö
> ögiks teed...kas jälle panniblöga?...:)

Mul ei ole mõtet mitte mingit Kärbse postitust ega muud postitust vaadata nimetatud kahest foorumist ja seda on korduvalt tõestatud. Kordame üle, et igast sinu postitusest saaks rohkelt vigu välja tuua. Üks kärbse postitus aastas ei vääri kindlasti mingit analüüsi ja teenib lihtsalt sotsiopaatilist soovi kaasata guru arutlusse. Paraku on guru vastus nagu alati: leia omale guru ja arutluspartnerid. Kordavalt üle, et minule ei ole vaja Teretusi ega argumente ega muud adresseerida, ja selel kohta oma sõnu süües ka lubaduse kirjutasid teema algupoolel.

Arutle teistega kärbest-est ja tunne rõõmu, et valdkonda taas kahjustasid DMT-teema sulgemisega.
 
Q11 19. juuli 2021, kl 19.45
Küll Sul OP võib ikka igav olla, et jälle niipika argumentatsiooni kokku sehkendasid...:)
Mul pole praegu aega üksipulgi seda läbi töötada ja diagnoosi panna...eks hiljem. Sa oota niikaua.
 
Q22 19. juuli 2021, kl 20.13
Teksti pikkuse, laiuse fondi-rasvasuse jms mitte-arvestatavad repliigid/argumendid on samad nagu su tüüpilised isiklikule tasandile laskumise argumendid, õigekirja argumendid jms põgenev/kaaperdav. Seetõttu kogu su postitust/argumenti saab ignoreerida nagu ka mitmeid eespoolseid, ja lugeda alistumiseks- argumentide puuduseks. Seda teeb kohus, kaine ratsionaalne meel, väitlusklubi ja teadus. Kui veel sinumoodi lisaks öelda omasõnadega nagu tegid "jah, nõustun kõigega, et eksisin kõiges", siis ei olegi midagi rohkem arutleda.

Olen korduvalt maininud, ja võin tõendustekstid tuua teema algusest, et vastan kõigele mitmetahuliselt ja ei ignoreeri ühtegi argumenti, kuid sinu kohta seda öelda ei saa. enamasti on pilt selline ,et toon 10 reaga sinu 10 viga ja sa vastad 1 reaga ainult ühele 10st argumendist ja ma lükkan selle ühe argumend ika ümber. Sa oled hüplik, näiteks kui sul on argumendid ehk tõde otsas, siis muudad teemat, näiteks toidule vms, seleasemel, et öelda: jah, eksisin kõigis 10nes argumendis mille äsja tõid ja kõigis 80nes, mida tõid leheküljel nr 1, tunnistan. Kordan üle, et jälgin gurulikku joont, et ma ei esita ainult tõde, vaid rohkemat, st, et ma ei piirdu üksiku tõejoone esitamisega, vaid komplekse mitmetahulise püramiidiliku argumendirohke tõe esitamisega, millest saab vastuvõtja ego vähemalt ühe meelis argumendi valida oma eksimuse tõestuseks. Sina aga seda ei tee, sa ignoreerid, kaaaperdad, ja eksid loogikas, selel kohta on ehedad tõestused olemas. Seega, ei maksa mainida teemaväliselt, et mul on liigap ikad tekstid vms, ning mul on eos enamasti vastused ette antud ja kordan neid- võin korrata, et on ammendavalt tõestatud, et sinu poolt pole mittekui mingeid argumente rohkem vaja, see voor on ammu läbi. Leia sotsiopaatia rahulduseks teised omaväärilised suhtluspartnerid, kasvõi sinu poolt valdkonnakahjustatud kohtadest, sh DMT-teemast. Minule ei ole sul mingeid argumente ega teretusi ega muud esitada, kõik on vastatud ammendavalt, loe kasvõi postitust 1 siin teemas ja teisi kuni ütled, et "jah, eks nii on".

Q11 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Küll Sul OP võib ikka igav olla, et jälle niipika
> argumentatsiooni kokku sehkendasid...:)

Mina olen selge tõestusega sinu diagnoosi siin teemas paika pannud ja sul pole midagi vastu kosta olnud, ning nüüdseks on argumenteerimise aeg läbi, ammendunud. Asjad lihtsalt "eks ole nii" ja pänniplöga-teemale hüpates ei muuda kuidagi tõde, sh pandud sotsiopaatilist diagnoosi.


> Mul pol
> e praegu aega üksipulgi seda läbi töötada ja diagn
> oosi panna...eks hiljem. Sa oota niikaua.

Minul ei ole tarvidust oodata, kordan: leia omale suhtluspuuduse raviks partnerid, ja enamasti kui seda kordavalt soovitan, saabub vaikus, mis tõestabki isegi ehedamalt pandud diagnoosi.

Sinu vastus ei oma mingit tähtsust, see on lihtsalt sinu haige tõevastase egotiteline ja sotsiopaatiline anuv ihakrje, et guru valgustaks sind. Sinu ja su pundi eetikat on siin teemas ammendavalt tõestatud ja antud juhul on see eesmärgiga oma palatiteemas viimane postitus enda kiindunud Q-nime al lesitada, et oma egole jätta illusiooni, et sul on milleksi õigus. Jäägu sulle see illusoorne tulemus. Minul, ajal, karmal ja potensiaalsetel "Laupäevadel" on oma "illusioon" ja pädeva tõestusega siin teemas asjade kohta, ja aeg esitab nagu ta tänaseni on esitanud tõe.

Minu kogu eesmärgiks oli õnnitleda kahjustamise eest. Ja eesmärk on täidetud. Kasu sa ei tekitanud, nagu taas vaatle Aega ja Karmat kui ei usu.
 
OP 19. juuli 2021, kl 21.17
Lisan veel karmna-tasemelise näite: et kirjutasid ise kirjavigadega, muuhulgas sõnad "voodi" ja "alla" kokku nagu "voodialla"- seda peetakse enamike süsteemide järgi kirjaveaks. Peab olema 7+ võõrkeele valdamisega talent või muidu professor, et suuta ära tõestada, et leidub süsteeme, kus loetakse selline kokkukirjutus õigeks.

Annad omale jalga tulistavalt mõista, et teen kirjavigu, samas teed seda eheda näitena kõikjal, sh mainitavas postituses:

Q11 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>kirjavead, mõte on hüplik jne....

> Niipalju kui ma aru sain, kirjutad s
> a foorumit oma kaustikusse, mille ööseks voodialla
> peidad? Sest googel ju sealt tõepoolest ei leia.
>

Seda sama tõestati ka eespool.
Täpselt samamoodi on tõestatud, et hüplikkusega ehk pgenemisega tegeled sina, seda tõestab seesama grammatika-teemaline postitus kui ka postitused eespool. Samuti kordad ammendavat viga pakkudes, et ma ei süvene või olen hüplik mõttearenduses, ka seda on korduvalt eespool ammendavalt tõestatud nagu paljut muud ja tunnistad oma sõnadega end eksivaks lõpuks, ning ka su see käesolev õigekirja postitus ise on hüplik/põgenev argumendi/tõe eest.
Polnud midagi, mida oleksid ümber lükata suutnud. Näiteks, väideti, et Para ja Ärkamise foorumis on tühjus, mis tõestas, et sinu illusioonides väide, et sa aina toodad sisu, on väär. Ei ole ümberlükkavat argumenti tulnud ei sellele ega muule, ja argumenteerimsie aeg on läbi.

Minu soovitus on, et tee nagu tõdesüües lubasid, et ei adresseeri mind mitte kusagil, ei DMT-teemas nagu valetades lubasid, ning ka mitte siin. Siin mitte, kuna siin on niivõrd ammendavalöt korduvalt mitmetahuliselt kõik ära põhejndatud ja sa oled lisaks ise nõustunud lõpuks tõega seda välja öeldes. Kui isegi turgatab miski pähe, siis vaata eelmisi postitusi, seal on eos vastused ja tõestused olemas.

Minu selgitused teenivad valdkonda, kuna olen kindel, et aeg ja karma tõestavad end taaskord, nii nagu nad tänaseni on sinu pundi peal end tõestanud. Ja see on kasu valdkonnale, ja sh sulle endale. Midagi isiklikku siin pole, ma ei teeni isiklikke huvisid.
 
Q11 19. juuli 2021, kl 22.36
Mina teen aegajalt kirjavigasi(vigu) teadlikult, et Sinu tähelepanu kontrollida. No lihtsalt selline väike hobi. "Hüplikust" vist pole üldse mõtet kommenteerida...igakord kui järsku teema viin mujale jääd Sa arusaamatult korrutama sama oma kinnismõtet suutmata ennast viia teisele lainele.
Ega ma siis pahapärast OP Sind ei "adresseeri" nagu mainisid...lihtsalt niisama...aegajalt. Noh...kui Sulle üldse ei meeldi siis jah...asi on lihtsalt selles, et Sa kirjutad võrreldes "tavaliste inimestega" nii erinevalt..:)
 
OP 19. juuli 2021, kl 23.05
Q11 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mina teen aegajalt kirjavigasi(vigu) teadlikult, e
> t Sinu tähelepanu kontrollida. No lihtsalt selline
> väike hobi.

Selline illusoorne uskumus ei vasta tõele, kuna seda kirjavigu esineb su enamikes postitustes kõigile kõikjal. Võta kasvõi viimased suitsuvorsti postitused. Sellega oleme ammendavalt taas su argumendi ümber lükanud. Ja kui isegi 6-võõrkeele valdamisega guru siin ei suudaks su õigekirja meisterlikkuse argumenti ümber lükata, siis see ei puutu kuidagi teemasse- nagu tõestati, tegu on egohaigusega ehk tõesallimatusega. Paraku on su õigekirjavigu rohkelt kõikjal, ja haiglase ego arvamus, et teed seda teadlikult, on ilmselge naiivne vale. Näiteks sinu enda poolt teemavälisteks tunnistatud sinu postitused jt hiljutised postitused sisaldavad Manni foorumis kohe paari klikiga kokku-lahku kirjutamise vigu (ntx "vandenõu teooria") jms. See suvanäide on ammendav näitetõestus lisaks eelnevale jutule/argumentidele, ning lisaks varem korduvalt toodud õigekirja argumentidele- need kõik tõestavad koos su viimase egoillusiooniga, et eksid, oled tõekauge, tõevastane, ego tõttu. See on fakt.


> "Hüplikust" vist pole üldse mõtet kom
> menteerida...igakord kui järsku teema viin mujale
> jääd Sa arusaamatult korrutama sama oma kinnismõte
> t suutmata ennast viia teisele lainele.

Endale jalgga tulistavalt ütled, et sul polnud mõtet hüplikust jms mitte-arvestatavat mulle adresseerida. Esiteks, miks sa siis seda mitte-arvestatavat tegu tegid ja miks siis hoopis sulle endale ammendava tõestusega kõik see omistati, nii hüplikkus suitsuvorstiteemadele kui muule. Täiesti ebavajalik kordav argument taas sinu poolt selel hüplikkusega.
Võte teemakohast üld-argumenti: sina oled valdkonda kahjustanud, mitte mina- sinu tõttu vaigistub valdkond, tekib müra, inimestel kaob võimalus tõele. Mitte minu tõttu. See on selge fakt, mida on korduvalt ammendavalt tõestatud, lisaks muule. Teine fakt- sina oled kõikides argumentides nö kaotanud, sa pole ühtegi neist suutnud ümber lükata. Näityeid ja tõestusi on see teema siin täis. Milleks siis haige ego veel end päästa üritades õlekõrrena mingit teemavälist õigekirja argumenti jms püüab ehitada?


> Ega ma
> siis pahapärast OP Sind ei "adresseeri" nagu maini
> sid...lihtsalt niisama...aegajalt. Noh...kui Sulle
> üldse ei meeldi siis jah...asi on lihtsalt selles
> , et Sa kirjutad võrreldes "tavaliste inimestega"
> nii erinevalt..:)

See minu adresseerimine on korduvalt ammendatud teema nagu ka kõik muu, mida sa ka lubasid, et ei adresseeri ega tekita müra. Selle juurde on postitus nr 1 ja mitmed teised siin tõestanud kuivõrd kahjulik on valdkonnale, ehk teistele, sinu sedalaadi adresseerimine ja muu. Kõik on niivõrd ammendavalt ära tõestatud ja argumenteeritud, ja korduvalt ja mitmetahuliselt, ja ikka kahjustad valdkonda, milles sind ka õnnitleti taas.
Kordan korratut taas: et leia omale meetodid, gurud, kohad, ja muu, ja minule ei ole sul midagi adresseerida, samuti mitte valdkonnale, kuid viimase osas meil enam mingeid kokkupuuteid ei peaks kunagi tekkimagisinu panuse tõttu DMT-teemasse.

Ma küll üllatun kui korduvalt korratud ammendatud argumendid nüüd lõpuks sulle kohale jõudsid käeslolevaga, või üritab su ego taas mingit õlekõrt või taas suitsuvorsti-tervituste vms arulagedale tõmmata. Eks aeg tõestab taas. Juhul kui on tõesti tõene, et egoteeniv sotsiopaat aru sai lõpuks, valgustus nö, siis on see muidugi valdkonnale väga kasuks ja minu siinne aeg kasuks osutunud.
 
Q11 19. juuli 2021, kl 23.09
Hea küll OP...aeg na hiline juba...eks vaidleme homme edasi...:)
 
Q22 19. juuli 2021, kl 23.23
Me ei vaidle homme edasi ja see ei puuduta kuidagi mind ega sind personaalselt, vaid valdkonda, suurt hulka inimesi, keda sa kahjustasid taas. Kordan korratut taas, mis ei ole vaidlemine, vaid vaimuhaigele huligaanist hiirele selgitamine: me ei vaielnud, vaid kordasime üle vanat korratud ja tõestatud tõde sulle. Kordan veelkord, et kui sul tekib mingi mõte või argument, siis leia omale omatasemelised võimalused selle mõtte jagamiseks. Seejuures püüa nagu lubasid, mind mitte adresseerida, ja võimalusel ka valdkonda mitte kahjustada- viimast juhul kui empaatia lubab mõista, mis on valdkonnale/teistele kasuks ja mis kahjuks. Hetkel õnnitlesime sind kuna vaigistavalt sulgesid DMT teema, ja kokkuleppena ma seal üksikteemas ega mujal siin foorumis enam eal midagi ei anna.

Mingile vaidlusele pole alust ega põhjust. Suundu postitusse nr 1 ja järgmistesse kui tekib kihk, neis on kõigis ammendav vastus eos ees olemas. Ja see ammendav tõestus seal tuli ilma vaidluseta.

Valdkond teeb risti seinale nagu öeldakse kui nüüd lõpuks aru said.


Q11 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Hea küll OP...aeg na hiline juba...eks vaidleme ho
> mme edasi...:)

> Jajah...eks nii on. Ma teen belmse , mis Sa õhtusöögiks teed
 
Q11 19. juuli 2021, kl 23.27
Valdkond võib ju risti seinale teha aga hommikul oma imestuseks märkab, et keegi on selle risti öösel salaja kustukummiga maha nühkinud....:)
 
Q22 19. juuli 2021, kl 23.40
Äsja õigekirja argumendiga kaotades ehk tõesallimatuses hüppasid öö ja seina teemale- sarnaselt nagu tõestati seinale kusemise asjaolu eespool.
Kordan taas, et leia isikud, kes sel ja muudel sinutasemelistel teemadel kaasa lõõüks, areneksite koos. Minule neid ei ole mõtet adresseerida. Tean juba diagnoosi tõttu ette stsenaariumit kui ütlen, et loodan, et keegi liitub sinuga siia su seina mõttekäiguga- stsenaariumiks on nn karma, vaikus. Sellegipoolest loodan heasoovlikult, et äkki ikkagi kuskil leiad seinahuvilisi.
Head leidmist. Valdkond tänab lootustandvat kahjustajat faktide ärakuulamise ja nõustumise eest.


Q11 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Valdkond võib ju risti seinale teha aga hommikul o
> ma imestuseks märkab, et keegi on selle risti ööse
> l salaja kustukummiga maha nühkinud....:)
 
Q11 19. juuli 2021, kl 23.45
Viimast Puuduta Mind Raie saadet vaatasid? Panin ka oma arvamuse...mis Sinu seisukoht oleks?
 
mystik K. Arma vist. 13. oktoober 2021, kl 12.47
eid_1508bebaf6a268 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> räägitakse, et pärast trippi alko ei istu enam.
>
>  Kas sellega saaks ka alkohoolikut ravida ??? Oska
> b keegi vastata ?

Q11 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Seeneteadlane vist oskaks vastata. Minu mäletamist
>  mööda pani ikka viina samamoodi edasi...aga noh..
> .võibolla siis vähem...:)

https://foorum.naistekas.delfi.ee/read.php?79,9560622,14619182
 
Q11 14. oktoober 2021, kl 23.13
Tõstsid jälle mingi teema siia?...Oled ikka kaval....:)
 
Q11 31. detsember 2021, kl 15.54
Head Vana Lõppu OP...:)
 
ärkaja.com foorumi omanikele 16. detsember 2022, kl 10.55
Kuna guugelduse järgi on siinne teema primaarsem kui foorum "ärkaja.com" aastate jooksul ise siis lisan sõnumi teie foorumi kohta siia teemasse.


"Father, forgive them, for they do not know what they are doing. Iga tekst, mida kasutaja "OP" kunagisest foorumist kunagi kopeerisite eemaldada foorumist "Ärkakaja.ee" ning iga tema mainimine kõikides tänastes foorumites lõpetada. Eemalda-kustuda tekstid, lõpetada inimeste adresseerimine. Teie foorumi punt on "olgu peale" - fraasiga lubanud seda täita, kuid lubadust eiranud ja peamiselt jõulupühad perioodil. Teostada käesolev rahusõnum ilma mingite personaalsusteta, dialoogideta, eitamisteta. Godspeed."

https://imgur.com/q22lX86
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!