Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Halb uni emast
 
Tytar 18. veebruar 2017, kl 08.13
Nägin unes ema valges väikeste siniste lilledega kleidis ujuma minemas. Viskas ennast madalasse ja sogasesse vette. Isegi jōi seda vetikatega ja seisvat vett. Sellist kleiti tal pole kunagi olnud, ujuda ei oska. Noomisin teda unes, et ära joo seda vett, sai isegi mu peale pahaseks.

Kardan halvimat :( Kui mu mees haige oli, nägin teda unes heledates riietes. Teda enam pole.

Mu ema on ise unenägudesse uskuja olnud ja mulle on korduvalt sogase vee ja haiguste seosest räägitud. Ja nüüd veel valged riided.
 
Jah 18. veebruar 2017, kl 08.41
Küsimus on pigem selles, kas see mammona mida see sadist on eluaeg riisunud minu isalt ja mida ta nii hoolega kogub ja varjab, panna talle kirstu kaasa või ei.
 
heale tütrele 18. veebruar 2017, kl 11.42
ehk su õnnetu isa saab siis oma riisutud vara tagasi ja heal juhul pudeneb sulle ka midagi ja kõige tähtsam on see, et sadistist lahti saate
 
MÄS 18. veebruar 2017, kl 11.46
 
Mõtlin, et äi ütle, 18. veebruar 2017, kl 12.38
aga ütlen ikka: peale kuut õhtul ei maksa süüa, siis ei vaeva magu ega näe unes ei heledaid ega tumedaid riideid.
Ja vett peaks päeva jooksul jooma, siis ei näe vett ka unes. Ei puhast ega porist.
 
mures tytrele 18. veebruar 2017, kl 13.47
Sinu kadund mehel vist polnud seda mammonat, mille yle pead murda, sellest ka see kadedus,
loodetavasti sinu ema sind hästi tunneb ning on aegsasti testamendi teinud, nii et sul pole vaja muret tunda tema mammona pärast.
 
Tytar 18. veebruar 2017, kl 16.01
Kas keegi midagi sisulist ka vastab mulle? On see halb uni või ei?
 
Teadja 18. veebruar 2017, kl 17.10
Must ja sogane vesi, pole hea, tähendab haigust, rasket haigust. Valged riided, see võib sulle endale midagi
halba tähendada. Pole tähtis, et need riided teise seljas olid. Selliseid unenägusid hakkavad inimesed tavaliselt nägema, kui midagi halba on. Ehk keegi kaetas vms?
 
G 18. veebruar 2017, kl 17.23
Nägin u 5-aastasena und, kuidas emaga juhtus eriti jube autoõnnetus, eriti koledad ja täpsed detailid... Ema ligineb praegu 90-le ja ta tervisel pole viga.
Ujumist näen üsna tihti, küll külmas vees, soojas vees, sogases vees, riietega ja ilma, pole keegi ära surnud ja ise pole 2-3 aastat isegi külmetushaigusi põdenud. Tavaliselt sõltub selline uni sellest, kas toas on külm või soe, kõht liiga täis või tühi, ja isiklikud hirmud.
Tuleb, mis tuleb, aga kõik unenäod ei lähe täide ja sinu unele ei pruugi teiste tähendused sobida.
 
Teadja 18. veebruar 2017, kl 17.25
Õnnetus unes, tähendab muutusi, need ei pruugi halvad olla. Aga ujumisel sogases vees, on ainult üks tähendus. Aga mida me vaidleme, eks aeg annab arutust
 
Tytar 18. veebruar 2017, kl 20.55
Teadja, kas siis nähes ema ujumas, tuleb haigus talle? St kas on võimalik näha unes ette asju, mis juhtumas teiste inimestega? Olen alati arvanud, et näeme endaga juhtuvaid/seotud teemasid.

Emaga rääkisin ka. Ütles, et talle teeb põlv häda juba mõnda aega, et küllap see. Aga siis oleks ju pidanud ammu nägema. Vesi oli madal, allapoole põlve ja ta viskas ennast sinna pikali sisse, pärast istus ja pihkudega ahmis suhu. Pahandasin, et mida sa teed, jääd haigeks veel nii. Ta torises vastu, et arvas, et nii on ju tavaks teha (unes tundus, et vihjab, et nii tuntakse vees olemisest ja suvest rõõmu).

Lugedes unenägude tähendusi mitte-kodumaistelt lehtedelt, öeldakse sogase vee kohta seda, et see tähendab, et ollakse oma mõtetega ummikus, vales suunas, segaduses jms. Haigust seal pole kunagi olnud. Miks meil siis see haiguseteema on?

Oeh, tean, otsin vihjeid, et kõik saab korda...

Käisin samas unes ka ise seal vees, aga tundsin ebamugavust ja läksin kähku välja. Ema läks pärast mind vette. Isa keeldus.
 
kaart 19. veebruar 2017, kl 10.09
Kas sul emmigi muud teha pole kui päevad läbi mingi tühise fantaasia peale mõtteid raisata???
 
unenägudest 19. veebruar 2017, kl 12.19
Uus kleit võiks tähendada uut elu või töökohta.
Sogane vesi pole hea, kas haigus või mured. Aga see haigus ei pruugi ju teda ennast tabada, äkki hoopis mõnda lähedast ja ema muret selle pärast.
Agne Tamm 20. veebruar 2017, kl 02.52
Tahab üle vee minna ,aga ei lähe--- haigust jah
 
vodka 20. veebruar 2017, kl 08.31
Kadunuke unes, ilma muutus.
 
Ülla-ülla 20. veebruar 2017, kl 10.52
Mina näen vett ja veeskäimist siis, kui mul öösel veidike külm, tuba jahe ja pole taibanud teist tekki peale võtta . . . aga jah, kui jahedat polnud, siis on sogane vesi ikka haiguse või muu sellise halva ennustaja. Kas ta just emale tuleb, ei oska öelda, võib-olla mõni muu sugulane/tuttav, kelle pärast ema muretseb.

Loodame kõigest hingest, et sul oli lihtsalt öösel jahe hakanud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!