Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Needus
 
lihtsalt naine 26. mai 2008, kl 10.34
Kas keegi oskab soovitada kedagi, kes needuse maha võtaks? Olen püüdnud küll ise hakkama saada, aga ei toimi.
Irvitada pole minu üle vaja, olen niigi madalam kui muru...
Äkki keegi oskab sovitada?
 
:) 26. mai 2008, kl 10.46
Anna endast teada mu meilile,e siia üles kontakte ei pane.
 
Piret 26. mai 2008, kl 11.06
Alustada tuleb enesehinnangu tõstmisest. Sinu väljend, et oled niigi madalam kui muru, ütleb kõik. Kas Sa ise ka usud, mida kirjutad? Mis needus ja kelle poolt? Needus on tavaliselt tige ja kuri sõna ja Sa saad ise ennast kaitsta.
Ei ole Sa madalam kui muru, keegi peale Sinu nii ei arva. Mine vaata peeglisse,ja korda, et saan kõigega hakkama.
 
lihtsalt naine 26. mai 2008, kl 11.31
Piret, see jutt ei aita.Olen lugenud Viilmaad jt.esoteerikuid ning aastaid üritanud.Andestanud ja andestanud ja.. Elu läheb ainult jamamaks, miski ei aita.
Kui sa needust ei usu, väga tore, aga mina nüüd juba usun.
Ja teemasid a`la " võta ennst kokku" ma enam kuulda ei taha, olen ennst lapsest saati kokku võtnud, et teistel minuga hea ja kerge olla oleks.Enam ei jaksa ja ei suuda.
 
lihtsalt naine 26. mai 2008, kl 11.33
To :)
Kes sa oled, kas nõid võis sensitiiv?
 
üks 26. mai 2008, kl 11.42
Eks neid needuse mahavõtjaid on ikka mitmeid, iseasi, kas sellest tulu on. Eks olen isegi käinud KORDUVALT kunagi nooruses Felixi juures, iga kord oli mees siiras ahastuses, et on ikka see kole inimene, kes mulle neid needusi muudkui paneb, muudkui aga võttis maha...ja jälle võttis maha ja jälle....
Üks tuttav, kes ka väga hädas oli, ise muidu ka nö sensitiivne inimene, suudab ravida ja puha, aga nää, keski paha ikka suutis teda ja tema peret ikka tugevasti väänata...tema sai abi nt ennustaja Reginalt...

Et ikkagi pean nüüd vanema ja targemana soovitama ise asjaga tegelda. Ning justnimelt ennast tugevadama peaks. Seda kirjandust kuidas end energeetiliselt kaitsta on ju ilmunud hulgim. Proovi ikka nende õpetuste järgi ise teha, panusta just rohkem kaitsele, kui mahavõtmisele.
 
Piret 26. mai 2008, kl 11.58
lihtsalt naine, kahju, et õnnetu oled. Kehv periood.Pane uued riided selga, tee nägu pähe ja elu läheb edasi.Pane pihlakarist kaela või koju ukse alla.
Muuseas, mina Viilmaad ei kannata ega tema andestamist. Kurja sõna aga saab ära blokeerida.
 
lihtsalt naine 26. mai 2008, kl 12.05
to Piret:
Pihlakarist on küll hea mõte!!!
Tänud selle nõuande eest!
 
aigla koristaja 26. mai 2008, kl 12.11
pähhh.... lõpeta ära see "madalam kui muru" olemine.
ütle kõigile otse näkku, mis sa neist arvad ja tee ükskord seda, mida sina tahad, mitte mida keegi teine sinu arust tahab!
 
punkt 26. mai 2008, kl 12.28
mulle tundub, et teemaalgataja mõtleb liiga palju kuidas teistele meelejärgi olla, meeldida jne. aga miks ometi? ole sina ise-ei pea teiste heakskiitu kogu aeg ootama ja alailma muudkui andestama. mitte needus vaid tahtejõuetu ja iseloomutu inimene.
 
T 26. mai 2008, kl 12.47
jah, see on õige, et teiste meele järgi ei ole vaja kogu aeg olla, korjad enda sisse halba energiat, et hoiad halva endale, õpi ütlema ei, käi viirukiga toad läbi ja mõtle see juures , et puhastad toad halvast, tõsta mööblit ringi, tee ukse sisekülgedele risti märgid, ja muidugi pihlakas
 
lihtsalt naine 26. mai 2008, kl 13.35
to punkt:
No aitähh hinnangu andmise eest:)
Palusin konkreetset abi, mitte seda, et mind matertatakse.
Olge mõnusad!
 
arvan ka... 26. mai 2008, kl 14.34
...et mõtle ise järele oma lause üle:"olen ennst lapsest saati kokku võtnud, et teistel minuga hea ja kerge olla oleks". See tähendab et oled ennast ära kaotanud ja elad kellegi teise elu ja kannatad sellesama pseudosinu probleemide käes. Otsi ennast üles (aga hoiatan, see on pikk protsess ega pruugi üleöö juhtuda)ja hakka elama täpselt nii nagu tahad ja õigeks pead ja arvan et kõik probleemid lahenevad. Tean millest räägin,omaenda kogemusest.
 
lihtsalt naine 26. mai 2008, kl 15.21
Jube lihtne on öelda :ära tee seda, ära tee test...
Õpetama on kõik jube varmad, paraku - kas elate ise nii, nagu mulle soovitate? Inimene pole saar.Kahjuks.Ning kõiki inimesi ei saa vältida.Kahjuks.
Tegelikult palusin vaid mõne sensitiivi nime, aga vastu sain oi-oi kui palju tarkust!
Vaadake peeglisse ning kinnitage ikka endale, et teete kõik õigesti, elate alati ainult endale jne.
Las mina loll pusin oma probleemidega ise, selliseid nõuanjaid püüangi nüüd oma elus vältida, nagu teie siin.Tee nii, tee naaa.. See ongi ju soovitus: ela nii, nagu mina ütlen!Seda olengi lapsest saadik kuulnud ainult, saage aru - ei taha enam!!!Ahh, vahet pole!
Sorry, et julgesin tülitada ja oma nina siia pistsin.Saite nüüd vähemalt minu peal oma suurt tarkust näidata.
Edu edaspidiseks!
 
lihtsalt teine naine 26. mai 2008, kl 15.37
ah, ära nüüd nii leili ka mine, eks me kirjutame ju ka omaenese kogemustest. Et ei pruugi aidata sind see sensitiiv. kahjuks ikka peabki ise pusima, siis kõige parem tulemus.
Aga eks otsi Kolmanda Silma tagakaantelt sensitiivite telefone, seal neid hulgim, vabastavad needusest ning mis iganes.
 
. 26. mai 2008, kl 15.44
hakka Piibli järgi elama ja see lööb kõiki needusi
 
mimmu 26. mai 2008, kl 16.20
jah, alati on lihtsam teisi õpetada, kui ise oma õpetuse järgi elada.. Aga püüdma peab. Samas usun ainult endasse, ses suhtes, et abi peab ja tulebki küsida, see õige abistaja tuleb ära tunda, kes õige suuna annab, aga aidata saab ennast ikka ja ainult ise, ise, ise
 
mathilda 26. mai 2008, kl 16.46
Kas Te aru ei saa, et Viilma lugemine teebki kõiki madalamaks kui muru.kui seda soovite, siis laske aga edasi, kuigi raamatukogus on väga palju tunduvalt paremat lugemist. Aga ma soovitan Sul otsida kontakti pr Annega Keila-Joalt. Leiad ta numbri mõnest Kolmanda Silma ajakirjast.
 
to mathilda 26. mai 2008, kl 17.52
Tegelt ei tee küll Viilma lugemine madalamaks. Ilmselt oled seda üle rea lugenud, ja pole õiget pointi tabanud... Viilma edastab tegelt vanu tõdesid....
Andestamine ei tähenda ju seda, et sa halva teguviisi heaks kiidad, vaid seda, et sa oma sees ei lase kättemaksuhimul ning vihal vohada.
Kui kedagi vihata, siis kes selle pärast kõige rohkem kannatab?
Kas see keda vihatakse või see kes vihkab?:)
 
arvan ka... 26. mai 2008, kl 18.08
nojah, ega ma paha pärast, lihtsalt et endal ka on kunagi probleeme olnud ja arvasin et saan abiks olla. Ei tahtnud tänitada ega õpetada.
 
kenake 26. mai 2008, kl 19.21
Mine tööle, otsi tegevusi väljaspool tööd, kasva suureks, käitu nagu täiskasvanud, siis pole sul ka rumalaid mõtteid. Kõik su elu on sinu enda kätes, ära topi vastutust kellegi teise peale, ise teed, ise vastutad või kannatad.

Viilmaa raamatud loe või ära loe aga elada tuleb sul ikkagi oma elu.
 
lugeja 26. mai 2008, kl 19.30
loen soovitusi ja mõtlen, et midagi sellist soovitatakse tavaliselt inimesele, kes depressiooni põeb. selle üle tasuks mõelda.
arstionu oleks kindlasti abiks.

kas tõesti inimesed 21.sajandil mingit needust usuvad?
 
ehhee 26. mai 2008, kl 20.38
mathilda
mina olen viilmaast just enesekindlust ja jõudu saanud. imestama paneb, kui ERINEVALT inimesed asjadest aru saavad.
ega siis andestamine seda tähenda, et lased teistel endale pähe istuda! andestamine tähendab arusaamist, mõistmist, stressidest vabanemist, vihast ja solvumisest vabanemist.

lugejaga nõus. teemalgataja võiks arstile minna. näha ju kohe, et ta ei taha oma probleemi süveneda, selle põhjuseid välja selgitada. saab ainult kurjaks inimeste peale, kes talle midagi soovitavad ja aidata üritavad. teemaalgataja ei saa aru, et nende soovituste seast on ju võimalik omale sobiv välja noppida.
 
kirjutaja 26. mai 2008, kl 22.08
kuule lihtsalt naine, keegi ei öelnud sulle siin halvasti ega püüdnud siin sinu mure arvel enda tarkust välja näidata.
Vähemalt mina ei saanud sellest aru.
Mul pole küll ühtegi ravitseja kontakti, aga aidata tahaks ikka.
Ole vastuvõtlikum igasugusele abile ja ära aja enda juurest nõuandjaid eemale. Nii sa kapseldud veelgi rohkem endasse ja oma muremõtetesse ning see on paha.
Mina soovitaks parem otsida hea psühholoog. Sul on vaja profesionaalset abi, kes oskaks sinu enesekindlust tõsta ja lahendusi leida.
 
niisama 26. mai 2008, kl 22.16
ei mõelnudki sekkuda, aga teen seda siiski... minu meelest on teemaalgataja enda sisse vähe vaadanud, seal sees pole needus, aga kurjus, tegelikult on inimesed sinu ümber palju paremad, kui sa endale lased peegelduda
 
kogenu 26. mai 2008, kl 22.17
Sama siin, tänu Viilma lugemisele olen paksust ja vedelast läbi läinud ja oleks seda tarkust enne lugenud oleksin elu paljuski paremini elanud, sest seal on palju elu põhitõdesi, mida keegi kunagi meile pole õpetanud, aga mida VAJA ON. Eriti meeldib, et ta õpetab viha, kurbust, hirmu jne. lahti laskma ja muidugi vabastama kõigi inimeste põhihirmu - et mind ei armastata. Kindlasti ei soovita aga Viilmad nõrganärvilistele, sest need lähevad sassi, kui iseendas kaevama hakkavad ja saavad aru, et muuta saab vaid iseennast, aga mitte teisi. Ka needusest on ta kirjutanud.
 
pläma 26. mai 2008, kl 22.23
Viilma nagu mingi eestlaste piibel, tegelt on ta need tarkused kõik palju targematest raamatutest kokku korjanud. Rumalate inimeste piibel ja needuse mahavõtjad on eriti lollidele ajudele.
 
teemaalgatajale 27. mai 2008, kl 00.10
lihtsalt naine, vaata, mis Su kõrvadevahega lahti on? Ei saa enda saamatust või ebaedu teiste kaela ajada lohutusega, et ju olen ära neetud. Kes peaks tahtma Sind needa? Oled sa ise kellelegi liiga teinud ja nüüd kardad?
Oh, olen madalam kui muru!No mis jutt see on?

Ise panid endale diagnoosi? Hakka elama 10 käsu järgi ja ongi kogu tarkus mõnusaks eluks.
 
lihtsalt naine 27. mai 2008, kl 08.20
to mathilda:
Aitäh!
 
anna minna! 27. mai 2008, kl 08.24
Mine muidugi pr.Anne juurde, lollidelt tulebki raha ära võtta.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!