Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Kuidas arendada paranormaalseid oskusi või võimeid..
 
H 15. oktoober 2009, kl 22.43
Tere!

Olen märganud, et mul on teatud selgeltnägemise võimed olemas ja ma suudan tunnetada väga hästi. Aga kuidas neid oskusi arendada? Tahaks väga, et need ka areneksid edasi, aga kuidas?
 
k 15. oktoober 2009, kl 23.15
mille jaoks sa tahad, et need areneksid?
 
H 15. oktoober 2009, kl 23.29
Ma lihtsalt mõtlesin, et tahaks neid arendada natuke. aga ma ei oska kuidagi..
 
grth 15. oktoober 2009, kl 23.30
lase kellelgi mingi asi toas kuhugi ära peita ja siis otsi seda, või tunneta mis asjale ta toas mõtleb.
 
Uriinia 15. oktoober 2009, kl 23.33
Et lase kellelgi mingi asi tuppa ära peita ja siis muudkui otsid...
Kont?
Oi! Künoloogid!
 
kõks 16. oktoober 2009, kl 08.48
kuula mis on vaikuse taga,püüa näha nähtamatut,tunneta loodust kõnni kaasa loojanguga ja koiduga ja pea meeles,et võimed pole antud äritegemiseks,nn õpetajate hulgas on väga palju sarlatane kuigi mitte kõik neist,õpi vaikima ja ootama.
 
bbb 16. oktoober 2009, kl 11.33
to: kõks,
väga-väga hästi/õigesti öeldud!
 
J 16. oktoober 2009, kl 15.28
Mediteeri iga päev. Kui viitsid. Mina ei viitsi.

Niisama harjutamiseks võta tavaline kaardipakk. Ja hakka tunnetama kõigepealt kas on must või punane kaart. Kui tuleb vähemalt 50/50, siis midagi on. Harjuta nii iga päev. Mitu korda, kui viitsid. Edaspidi püüa ära tunnetada mis mast ja siis hiljem juba mis kaart.

Edasi võid proovida näiteks remote viewingut. http://www.greaterreality.com/rv/instruct.htm
 
n 16. oktoober 2009, kl 15.45
H, kas sa ei arva, et sind võib hoopis liigne nägemine ja tundmine segama hakata ja sa ei saa suurt midagi muuta, mingi sündmus juhtub ja kõik, päris õudne..Minuga on küll nii, et vahest näen unes, vahest ilmsi, sama tunnetega. Koguaeg ei suudaks nendes olukordades olla, aga mul vist liiga nõrgad närvid
 
Ly 16. oktoober 2009, kl 19.02
Toksi googlesse test/practise psychic skills ja kindlasti tuleb robinal vastuseid. http://iqpsychic.com/
 
suht ohutu 16. oktoober 2009, kl 19.53
silmad suletuna, hoia eset käes, sinu ja selle eseme vahele tekib energeetiline side. viska see mööda lauda minema ja vaheta oma asukohta nii et sul kaob kordinatsioon, kuhu suunas sa eseme minema saatsid. siis proovi seda eset leida selle energeetilise sideme kaudu, mis sinu käe ja eseme vahel valitseb. sa tunned seda teatud tõmbena, teena. silmi muidugi ei ava.

teiseks võid harjutada enda või elamises olevate energiakehade tunnetamist. kõigepealt oma käte vahel, tunned puudutust kuigi tegelikult käed kokku ei puutu. kui selle tajud, võid harjutada esemete piirjoonte tunnetamist. silmi avades saad end kontrollida.
võid tunnetada, millise energiakehaga on erinevad puud. jne. mul õnnestuvad sellised asjad aga kasu pole sellest tolkugi, tean vaid, et see eksisteerib:) ja elu elamist see ei sega ka. igal juhul rahulikum kui näiteks ennete nägemine.
 
okultist 16. oktoober 2009, kl 21.22
seda ei peagi arndama, kui see antud, tuleb kõik Sulle ise, tasapidi.Pole mõtet punnitada, see kuidagi võlts tegevus.Kõlab kummaliselt- õpin selgeltnägijaks.On kaks varianti, kas oled või ei ole.Ole üks lodusga ja sellest piisab.
 
murelik 16. oktoober 2009, kl 21.30
minul nimelt on ka teatud määral vöimed aga ei oska neid kuidagi arendada nimelt tunnetan tugevate energia väljadega inimeste mötteid .mida ma selleks tegema küll pean kust abi saada .
 
angelina 16. oktoober 2009, kl 21.51
igal inimesel on mingid võimed, sest inimene on looduse/Universiumi osa.
ma siiski ei soovita sul võimeid edasi arendada. on nagu on. viimaks hakkab elu segama.
aga ega nüüd see nii lihtne ka pole. kui on, siis on ja kui need ise avalduvad edasi, siis nii on. mina ei tee mitte midagi. ega tahagi.
 
to mureli 16. oktoober 2009, kl 23.40
See on normaalne nahtus,mul sama lugu,sest sa tunned neid inimesi liigagi hasti.
 
mina 18. oktoober 2009, kl 23.53
võimed on kaasa antud kõigile,kel vaja..need avalduvad..kes tahab arendab ise, mediteerides jne.
 
Selgeltnägija 19. oktoober 2014, kl 15.19
Õige selgeltägija ei otsi kliente, kliendid niigi olemas. Õige selgeltnägija ei otsi lollidelt 20 eur.
Õige tegija, ei paku ennast, inimene leiab ise vajadusel tee temani.
 
... 21. oktoober 2014, kl 10.02
ma panen alati selgeltnägijate tuleproovis täppi kui tuleb teiste seast õige inimene valida.
 
nu 21. oktoober 2014, kl 21.54
Miks sa peaksid õppima ? Ükski ravitseja ei tea midagi . Loe mõni eneseabi raamat läbi ning kõiketeadja valmis .
Jaana Abella 10. märts 2018, kl 06.00
Mina tunnetan inimeste emotsioone,vahel ma nagu elakaki kellegi teise elu...päeva jooksul kohtun paljude inimestega ja õhtuks olen väsinud.....ka saan ma alati aru,kui on mingi pettus,või mulle valetatakse,sageli ma küll ei usalda oma sisetunnet ja kohe saan selle eest ka nn karistada..
Ma muidugi ei väida, et need on mingid erilised võimed :)
 
huvitav 10. märts 2018, kl 22.27
Mis ma nüüd selle teadmisega peale peaksin hakkama?
 
ants, kloostriaednik 11. märts 2018, kl 13.23
arva ära mitme sendine mul on?
 
dr.pork 11. märts 2018, kl 20.46
Seda minivinkut mõõdetakse mikronites.
 
._. 01. detsember 2018, kl 01.15
 
Onu Pähh [logimata] 02. detsember 2018, kl 14.45
Minu spiritismi otsimised ei andnud aastaid mingit tulemust. Esimesi tõsiseid samme spiritismi suunas hakkasin ma tegema 1966. aastal, mil ma põllumajandus-, põllumajandustehnika– ja metsaministeeriumis töötasin. Märkasin töökaaslase laual imeilusat postkaarti, millele oli tundmatus keeles kirjutatud paar rida. Küsimusele, mis keeles tekst on, vastas kolleeg, et esperanto keeles.
Kandsin juhtivorganitele sellest viivitamatult ette, kuid mind ei kantud kahjuks nomenklatuuri nimekirja. See on fakt.

Pärast veel kolleeg selgitas, et see on rahvusvaheline neutraalne keel. Ma olen hinges kogu aeg kandnud kindlust, et selline keel on olemas, samuti nagu ka reinkarnatsioon ja spiritism. Sest mõelda vaid, kui meil oleks neutraalne keel, oleks maailmas kõik teistmoodi – kaoksid ära silmakirjalikkus, hirmutamisvahendid ...” arutlen.

Saanud esperanto keele õpetaja nõusse, hakkasin suures ministeeriumis otsima neutraalse keele õpingutest huvitatud inimesi.

“Jooksin seal ringi, aga huvitaval kombel kedagi kursustele ei saanud. Mind pani imestama, miks teised pole huvitatud sellest, mis minule on nii mõistetav ja vajalik,” ja ma ikkagi sain rühma kokku - pedagoogilise instituudi üliõpilastest - ning esperanto keele õpingud algasid.

Hiljem korraldasin üleliidulisi esperanto keele laagreid, kus tänulikud Leedust pärit osavõtjad kinkisid mulle esperanto keele looja (Poola silmaarst L. L. Zamenhof, kes 1887. aastal avaldas esperanto keele alase raamatu “Unua Libro” (“Esimene raamat”) pseudonüümi Doktoro Esperanto (Doktor Lootja) all, ning see jäigi keele nimeks. - Toim.) portree, mis kaunistab Võsu vaimse keskuse seina.

Just tänu esperanto keelele leidsin võimaluse lugeda spiritismist, sest soov saada rohkem teada inimesest – kust ta on tulnud ning mis ülesandega, kuidas tuleb elada ning kuhu ta elu lõpus läheb – ei jätnud mind rahule. “Ma sattusin kuidagi esperanto keeles lugema Allan Kardeci “Vaimude raamatut”. Sellest sai minu aabits, mis andis paljudele küsimustele vastuse, jättes samas mõned vastamata.”
Mis sest, et harimatud töölised peavad mid peast globkrajonoks ja foorumis vaikust tekitavad.

Head arutelu.
 
Allikas 03. detsember 2018, kl 06.36
https://virumaateataja.postimees.ee/2310405/spiritist-kilk-propageerib-armastuses-elamist
 
Onu Pähh [logimata] 20. detsember 2018, kl 19.38
Aga miks te ise ei suuda lugusid kirjutada ja raviõpetuste süsteeme luua nagu mina?
Ainult kopeerite teiste loomingut siia, või olete vait või jonnite.

Nii on ju maru igav. :D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!