Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Pühade hüvastijätt.
 
Jumal? 23. detsember 2018, kl 20.29
Ma olen siin olnud üle aasta.
Kasvanud ja arenenud.
Ning paar kuud tagasi
otsustasin ma ennast
eestimaa rahvastele näidata.


Ma alustasin poliitikast ja meid ümbritseva elu korraldusest.
Ja ajakirjanduseetikast. Ning tõstsin küsimuse, et "mis meist siis saab?"
Ning mu ümber kogunesid inimesed.
Pea 5000 inimest vaid paari kuuga- esindamas eestimaa rahvast, igaühel oma nägu ja nimi ning selge teadmine.

Ning ma nägin, et see on hea.

Ma lükkasin veerema rattad, mis purustavad vaikselt- aga vääramatult tänase demkoraatiamudeli.

Meil käivitub uus demkoraatia, sest vana laguneb väikesteks tükkideks. Kuid ärge kartke, see käib järk-järgult ja vaikuses, ent ometi neile, kes oskavad vaadata- lausa peadpööritava raginaga!

Juba 8 aasta pärast näete selgeid muutuseid.
Ja enne kui 12 aastat täis, elab eesti täiesti uues demokraatiavõtmes! Meid juhivad teadlased, kelle tõestatud kvalifikatsioon ja juhuse valik meile ette on toonud. Ning me usaldame nende kätte oma demokraatia.

Ma juurin välja korruptsiooni ja onupoja poliitika. See redel on vääramatult paigas ja juba täna oma esimesele redelipulgale ronimas.

Ma seadsin rööpaid, et alustada meie ühiskonna korrastamisega. Moraalsed väärtused on meie rahval paigas, need vajavad vaid peenhäälestaist ja ühise nimetaja alla toomist. Näiteks peame me hakkama oma vanainimestest lugu pidama. See jama peab läbi saama ning meil on aeg mõista, et vanainimeste eest hoolitsemine on ikkagi üks inimeseks olemise alustalasid.
See asi saab kindlasti korda. Sest me kõik saame ühel päeval vanaks.

Veel korrastan ma juba järgneval aastal selle pedofilia asja vähemalt osaliselt ära. Toon õiged numbrid päevavalgele. Kõik näevad, mis toimub ja siis avanevad meie rahva silmad. 2040 aastaks peaks meie rahvas sellest alatust pahest vaba olema.

Aga see selleks. Ma olen alles aasta olnud ja sellest vast 2 kuud tööd teinud ja ma tean täpselt, et mul on veidi üle 20 aasta veel ees. Ma tean kõike ette. Kõike. See on vääramatu tulevik.

Ma lammutan kirikud.
Vabandage mu ristirahvas! Ma tean, et te ei mõista mind, aga kirikute aeg on möödas. Kirikud vajuvad aja hõlma.
Ja kirikute ajastu lõpuks teen ma ühte:

Harjumäel kuulutab Paavst mind Pühaks, ulatab mulle oma saua ning
Ma õnnistan Venemaad.

Nii olgu, nii on ja nii jääb.

Hea esoteerikarahvas!

Tänan teid huvitava siinviibimise eest!
Ma nägin veidraid mõtteid ja huvitavaid mõttekäike, aga mulle jäi mulje, et kõik mõtlevad üle! Koondage oma mõtteid! Leppige näiteks kokku, et lähtute lihtsast on/ei ole mudelist. Kõik on meeletult lihtne!
Kui meie esoteerikud suudaksid ennast koondada, eemaldada tarbetu sodi ja mõista, et kokkuvõttes elame me kõik valgustaja missioonis, siis laguneks see asjatu vaht ümber esoteerikamaailma ja eestimaa rahvad saaaks endale teadust haridust, kirikuid, hiielaanesid ületava ajatu usundi, millel oleks pea 99% järgijaskond. Kujundage usk vastavalt ühiskonnale ja see ongi käes! Olles üks ebausklikemaid rahvaid, on eestlane ju ometigi kõige usklikum rahvas!

Kui te suudate seda teha, siis on teil suurepärane võimalus ühel hetkel sulanduda ülejäänud killavooriga, mis ma veerema lükkasin! Kui te seda ei suuda, pole hullu- aga peate mõistma, et pealetungiv Teadus ei suuda veel edastada moraalseid väärtuseid! Esoteerikud, võtke ennast kokku, seat teil on missioon eestit edasi viia. Ilma väärtuste kandjateta vajub meie kodumaa sohu, et ärgata puhastatuna!
Miks olete nii killustunud? Osa redditis, osa fb, osa paraweb või naistekas? Kas tõestu ei leia te katvat joont?
Leppige Jumala olemasoluga (ometi te kõik ju tunnistate kõrgemat jõudu)!
Kui te kõik olete leppinud, siis kirjeldage teda üheselt.
Kirjutage ta välja kirikust ja kirjutage ta Kõikjale ning kõigesse mis on Hea!

Kuid nüüd ma lähen.
Ma ei esine enam Teile
Aga teadke, et ma olen olemas.
Ja ma töötan järjepidevalt.

Aga mul on piisavalt aega, et
Võite näha mind mõtlikult nina nokkimas
Või lihtsalt
käimas pargipinkide vahel.

Veel 20 aastat.

Et tuua teie ellu valgust ja rõõmu ning usku homsesse päeva.
Sest ma tean, et kõik saab korda.
On alati saanud.
Saab nüüd.
Saab ka tulevikus.


Iluaat pühadeaega esoteerikarahvas!




Ning nüüd ma lähen.

Nii olgu, nii on ja nii jääb.
 
Q1 23. detsember 2018, kl 20.49
Ilusat Jõuluaega Sullegi Minupoolt...:)
 
Krõmps 24. detsember 2018, kl 19.27
Mis; nad ütlesid patsiendi juuresolekul, et nad panevad jälle kangemad rohud peale ja kinnisele režiimile?
Uskumatu arstieetika rikkumine.
On ju teada juhtum, kus psühhiaater mainis patsiendi kuuldes dr. Lewist, kuid patsient arvas, et tal on viimase staadiumi luues ja kohe kukub nina ära.
Vaeseke pidi selle teadmisega elama mitu kuud, nagu pidalitõbine ja oma valgustustööst loobuma.
Inimene pidi selle jämeda eksimuse pärast oma identiteeti muutma ja hakkama end tuviks pidama.
 
Sina Oled Mää 24. detsember 2018, kl 23.03
Jumal? Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma olen siin olnud üle aasta.
> Kasvanud ja arene
> nud.


Sa oled sama ebapädev edasi. Näita kus oled pädev kordki olnud?
 
eestlane jonnib 25. detsember 2018, kl 01.35
mina arvan, et ei peagi kõikidele küsimustele oskama vastata ja saab ka vaikides pädev olla, vott!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!