Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Paluksin ka ennustust
 
Naine 08. jaanuar 2019, kl 14.26
Aasta alguses küsitakse palju ennustusi ja kui on veel mõni hea inimene, kellel on aega siis paluksin väga ennustust. Olen naine 29.a ja sooviksin teada, kuidas mul suhetes ja armuelus uuel aastal läheb. Sooviksin väga enda kõrvale tõsiseks suhteks noormeest leida ja äkki on kaartidelt näha, et kas see õnnestub või mitte ning võibolla, etkas on näha kus ma temaga kohtuda võin (vana tuttav või uus inimene). Tänan südamest neid, kes leidsid aega, et vaadata.
Päikest teile!
 
O.Pähh 08. jaanuar 2019, kl 19.18
Ma tulin täna hiilgavale ideele.
See tuli sellest, et olen arutlenud, miks inimesed vajavad ennustusi ja esoteerikat.
Kui ma saabusin taas koju Jämejalast, kuhu ennast arstideks nimetavad tegelased mind topivad kui ma oma uue majandusteooriaga valitseva klike jalgealust õõnestan, sain tähtedevahelisest dimensioonist tõuke ja prantsatasin Jaama tänaval just oma maja ees kõhuli. Mitte miski ei suutnud mind kaitsta.
Leidsin, et inimesed vajavad turvakera.
See näeks välja selline suur plastikust 3 meetrine läbipaistvastplastikust kera, mis läheb mõttejõul järsku õhku täis, kui inimene kukub või mõni auto tahab teda alla ajada. Alguses on see läbipaistvast plastikust turvakera nähtamatult inimese riiete sees. Olen inimeste kaitsetusest kirjutanud ka oma majandusalastes raamatutes.
Igal juhul, kuna mul aastate jooksul kogunenud hulgaliselt Tartu plastmassitehase Estiko ja teiste firmade aktsiaid, siis lasen ma selle inimkonnale kasuliku leiutise patenteerida ja tootmisesse anda.
Siis ei pea inimesed end enam kasutute ennustuste ja amulettidega vaevama ja vajadus esoteerika järgi kaob ka ära.
Aga mis teie arvate?
 
Q1 08. jaanuar 2019, kl 19.24
Pidid ju välismaal elama ja töötama? Ja sikhidega suhtlema. Kuidas siis nüüd tegelikult ikkagi Eestis ja hullumajas?....:)
 
qqq 10. jaanuar 2019, kl 16.13
Pole vaja olla sensitiiv, et aru saada, et Q1 tegi 2 postitust järjest.
 
Selle üle ei ole mõtet juurelda. 10. jaanuar 2019, kl 17.05
Tõenäoliselt on siin ainult 2 inimest. Sina ja siis see teine. Tõestage vastupidist.
 
Q1 10. jaanuar 2019, kl 17.06
Q1 kirjutab alati enda nime alt...niiet peaksid oma "sensitiivseid" võimeid rohkem harjutama...:)
 
Delfiinid 10. jaanuar 2019, kl 19.15
Q1 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Q1 kirjutab alati enda nime alt...niiet peaksid om
> a "sensitiivseid" võimeid rohkem harjutama...:)

Kuna sa kontot ei oma, siis pole usutav, et oma nime alt postitad.
Kuna siin kedagi teist eriti pole, siis ongi tõestatud et tegu sinuga.
Kuna postitad vahetult 2 postitust järjest, siis tegu sinuga.
Kuna sulle meeldib Pähhi pähhiks kutsuda, siis on ka tegu sinu käekirjaga.
Kuna väidad, et sul pole midagi vaja elus õppida, külastad unenägusid, oled arusaamatu väljendusega, siis on raske sinu väiteid uskuda.

Kuna teised on minu puhul nn sensitiivseid võimeid kinnitanud, siis ei näe ka alust kahelda.

Aga see selleks. Vaatan nüüd üle, mida jõuludest saati siis on kirja pandud siia.
 
Appi to q1 10. jaanuar 2019, kl 19.24
Kas kogu see postitus on pähhi välja kutsumine? Peida ta tagasi oma aju sügavamaisse soppi!
 
O.P. 10. jaanuar 2019, kl 19.33
Appi to q1 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas kogu see postitus on pähhi välja kutsumine? Pe
> ida ta tagasi oma aju sügavamaisse soppi!

Aga siin polegi midagi ega kedagi peale Q1. Ise ju vaikite enamuse ajast, ja mainite kogu aega Pähhi. Seega olen tõhus ja vajalik. Kui ravin Q1'te, siis sina ja su rahvuskaaslased loevad ja saavad kõik ravi. Minu eesmärgiks on kogu rahva ravimine.

Kui ma esitan raviküsimusi Q1-le, näiteks, et mis eesmärgil ta alaealiste kitarristide videosid postitab, siis see, et ta ei vasta ei oma tähtsust, kuna eesmärgiks on, et selle küsimuse peale sinu peakolu sees midagi liiguks, ja seleltulemusena liiguks eesmärgi suunas.

Pähhi on kõik kiitnud, tema ravi on tõhus. Miks sind ei kiideta ja mille poolest sina parem oled?

Arvan, et pole mõtet jonnida. Jätkame raviga.
 
Dr. Aibalit 10. jaanuar 2019, kl 19.39
Onu Pähh- mu patsient ja ravialune on tagasi.

Kuidas lood on? Kas oled üle saanud endale valetamisest ja tunnistanud, et miks leiba tagurpidi lauale ei pane?
Pead õppima tunnistama, et sinu pime usk ebauskumsutesse on tegelikult veendunud süvausklikus Jumalasse.
Pead õppima Jumalast lahti laskmist. Ebausk tervendavatesse kõnedesse ja üleõla sülitamisesse ei aita.
 
O.P. 10. jaanuar 2019, kl 19.53
Ebausk jms kahtlemine on aju normaalne tunnus. Iga inimene maakeral kahtleb ja teeb muud ajule omaseid asju. Ei ole olemas teistsuguse ajuga inimesi. Eriti naiivne on, et esoteerika hobilised usuvad, et on olemas kuidagi arenenumad inimesed. Nad nimetavad neid kas indigo lasteks, või "55 Dimensioon" inimesteks, jms, aga tegelikkuses pole olemas ega tulemas erineva ajuga inimesi. Aju on nagu arvuti, et selle põhiomadused ei muutu kunagi, kuna arvutite arhitektuur on juba selline paindumatu. Näiteks on arvuti ekraanil alati nupud, nii on ka alati inimeste aju sees kahtlemine. Olgu siis kuitahes autoriteetne inimene. Kui maailmas leiduks kuidagi teistsugusema ajuga inimesi, siis need inimesed ka oleksid kuulsad. Buda näiteks oli tavaline egohaige inimene, kahtles ja vassis jne, olgu ta siis esoteerikute arvates kuitahes kõrgelt arenenud.

Kui teadus kinnitab, et nõelravi vahel harva toimib, siis eks tuleb uskuda seda nõela esoteerikat/asjaolu. Kui aga piisavalt tõendusi pole, siis pole ka alust fantaasiaid uskuda. Seetõttu mingid jumala jutud on lalin, mida ei saa uskuda ega arvestada.

Loomulikult mina ja iga inimene kahtleb. Mingit jumalat ma aga ei usu, olgugi, et kiidan heaks enesearendamist ja näen positiivseid aspekte religioonides. Vahel ütlen ka ravimetoodilise eesmärgiga, et ka jaburate asjadega tegelemine ja nendesse uskumine on hea, kuna teenib kõrvalefektina/kaudselt olulisi eesmärke.

Mina paraku ei usu religioone, kuid suhtlen pea igapäev religioossete inimestega ja kui teil on mõni küsimus mõne religiooni osas, siis esitage ja võin edastada teie küsimuse ja vastuse tuua. Selle eesmärgiks oleks kõrval-efektina teid ravida, mitte aga teie uudishimu toita ega anda mõista, et olen religiooni huviline.

Jumala mõiste on solgitud. Mõned mõtlevad selle all religioosset autoriteeti/guru, teised mõtlevad selle all oma aju moodulit, peamiselt siis nii.
 
Dr. Aibalit 12. jaanuar 2019, kl 00.28
Väga hea Onu Pähh! Oled ilusasti ravile allumas. Seda lausa rekordilise ajaga. Sinu ravile allumist tõestab suur postituste hulk. Mida rohkem postitad, seda suurem võimalus on sul enesearenguks. Kirjutamine aitab sul arendada rääkimist. Sinu jutt on tihti hüplev ja põiklev. Para Web oli Su haiguse ravile väga hea ha mul on ea meel, et ma sind sinna palatisse suunasin.
Armastad kõiki süüdistada oma muredes ja paned oma diagnoose teistele. See on hea. Oled oma haigust tunnistamas. Loe oma tekste korduvalt, sest siis märkad tohutuid loogikavigu ja ainult nii saad ise neile jälile. Sulle on kordavalt viidatud Su vigastele tekstidele, kahjuks Su haigus ei luba Sul neid viiteid mõista. Su haiguse tagajärjel loed tekstidest ainult endale sobiliku osa ja siis seostad seda endaga kuigi keegi ei ole sinuga rääkinud. See ei ole paha aga pead mõistma, et see on illusioon.
 
O.P. 12. jaanuar 2019, kl 00.39
Dr. Aibalit,
võime su iga väite ükshaaval läbi arutleda kui on soovi.
Mainid, et Para oli hea, aga mina küll sealt miskit arendavat ei näinud ei endale ega rahvale.
Minu hinnangul seal kahjustatakse ühiskonda, seega parem on naasta siia, kus keegi kahju ei tee, vaid vastupidi- areneb ja paraneb.
Sina oled ju ka siin paranemas, mitte seal.

Kuidas hindad sealset olukorda, kuidas see su rahvusele mõjub?
 
Dr. Aibalit 12. jaanuar 2019, kl 00.55
Ma ise tõin su siia tagasi. See ei olnud raske. Siin on sul hetkel turvaline keskkond. Para Webi keskkonnas ajasid teised patsiendid sind ärevile ja sa hakkasid oma ravikõnes kahtlema. Kahjuks ei jäänud muud varianti kui viia sind äärmusesse mille tagajärjel lasid ennast patsientide sõpruskonnast välja heita. See on analoog sinu elust.
Palju õnne, oled minu kindla ravi edukas näide.
 
O.P. 12. jaanuar 2019, kl 00.58
Väidad, et Paras hakkasin oma ravivõimetes kahtlema?
Kas tooksid selle väitele põhjendusi, näiteid?


Dr. Aibalit Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma ise tõin su siia tagasi. See ei olnud raske. Si
> in on sul hetkel turvaline keskkond. Para Webi kes
> kkonnas ajasid teised patsiendid sind ärevile ja s
> a hakkasid oma ravikõnes kahtlema. Kahjuks ei jään
> ud muud varianti kui viia sind äärmusesse mille ta
> gajärjel lasid ennast patsientide sõpruskonnast vä
> lja heita. See on analoog sinu elust.
> Palju õn
> ne, oled minu kindla ravi edukas näide.
 
Dr. Aibalit 12. jaanuar 2019, kl 01.03
Seda oli näha. Sinu postitused ei köitnud kedagi ja Sulle hakkas kohale jõudma, et siin naisteka foorumis on sul kindel väljamõeldud karakterite kogum. Saad ise ennast kiita ja ülistada. Sa oled ülistamise sõltlane ja see tuleb veel välja ravida. Sellega oleme tõestanud su haiguse mõistmist sinu enda poolt. Järgmine samm on haiguse tunnistamine.
 
O.P. 12. jaanuar 2019, kl 01.06
Väidad, et kiidan end ise. See väide on väär, tõestuseks võime tuua rohkelt näiteid kus teised mind kiidavad. Hiljutine kiitus oli ,et olen tugev filosoofias, seda kellegi Karli nimelise poolt.
See pole minu tehtud kiitus, vaid teiste poolt, võin tuua lisanäiteid. Kui sul pole midagi arvestatavat vastu kosta, siis oleme tõestanud, et eksid.

Dr. Aibalit Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Seda oli näha. Sinu postitused ei köitnud kedagi j
> a Sulle hakkas kohale jõudma, et siin naisteka foo
> rumis on sul kindel väljamõeldud karakterite kogum
> . Saad ise ennast kiita ja ülistada. Sa oled ülist
> amise sõltlane ja see tuleb veel välja ravida. Sel
> lega oleme tõestanud su haiguse mõistmist sinu end
> a poolt. Järgmine samm on haiguse tunnistamine.
 
Rööpaseadja 12. jaanuar 2019, kl 01.16
Jälle tegeled enesekiitmisega. Saame sellest üle.
Soovitan sul oma tekste lugeda. See aitab hirmudest üle saada. Sind vaevavad lapsepõlvetraumad ja tundub, et see on terve suguvõsa geenides. Võib kahtlustada ka pidevat tõestamise vajadust oma ema või isa ees. Kardan, et vanemad on kuidagi sinu enesekindlust kõigutanud. Võib kahtlustada füüsilist karistamist.
Või ma eksin? Ole julge ja ava ennast meile. Selle jaoks me siin ju olemegi. Sinu ravimise eesmärgil.
 
Dr. Aibalit 12. jaanuar 2019, kl 01.20
Lapsepõlve traumad on raskeimad. Ole julge!
 
O.P. 12. jaanuar 2019, kl 01.23
Rööpaseadja,
äsja tõestasime, et Dr. Aibalit eksib ja tal polnud oma eksimuse kaitseks midagi kosta.
Vaatleme nüüd sinu väiteid.
Väidad, et mu tekstid viitavad traumadele. Too näide, millised tekstid ja põhjenda, et kuidas need traumadele võiks viidata? Kui sa ei ole suuteline seda tegema, siis oleme ka sinu väited ümber lükanud.
Ka teised olge julge ja proovige miskit väita. Kiidan.

Rööpaseadja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Jälle tegeled enesekiitmisega. Saame sellest üle.
>
> Soovitan sul oma tekste lugeda. See aitab hirm
> udest üle saada. Sind vaevavad lapsepõlvetraumad j
> a tundub, et see on terve suguvõsa geenides. Võib
> kahtlustada ka pidevat tõestamise vajadust oma ema
> või isa ees. Kardan, et vanemad on kuidagi sinu e
> nesekindlust kõigutanud. Võib kahtlustada füüsilis
> t karistamist.
> Või ma eksin? Ole julge ja ava e
> nnast meile. Selle jaoks me siin ju olemegi. Sinu
> ravimise eesmärgil.
 
Dr. Aibalit 12. jaanuar 2019, kl 01.26
Kiidan sind osavõtlikuse eest! Oled tubli patsient ja nõus oma haigust lahkama. Kahjuks põikled endiselt vastuste eest aga see on mõistetav eitamise faas.
 
Kentuc 12. jaanuar 2019, kl 01.27
On siis traumad või pole?
 
Dr. Aibalit 12. jaanuar 2019, kl 01.45
To Kentuc : Ta ei vasta sellele. Ta haigus ei luba isegi su küsimust mõista. Äärmisel juhul tuleb ja keerutab midagi oma ravimeetoditest ja kiidab ennast. Aga anna talle aega. A on sügavalt haige ja tema ravi edenemine käib samm sammult. Päev korraga. Täna on tal parem, aga homme võub tagasilangus tekkida.
 
O.P. 12. jaanuar 2019, kl 01.56
Kentuc Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> On siis traumad või pole?

Traumad on olemas. Näiteks olen eksinud metsades korduvalt ja paanikahäiret kogenud. Arvan, et kõigil on, too näide enda pealt?
 
Kentuc 12. jaanuar 2019, kl 02.01
Mina pole metsa eksinud. Küsiti siin kas ema või isa olid karmid sinuga. Olid siis või ema või isa või mõlemad?
 
Dr. Aibalit 12. jaanuar 2019, kl 02.02
Mu ravimeetodid töötavad! Ta julgeb rääkida oma paanikahäiretest. Kuidas metsa eksimine mõjutas Sinu suguelu? Seened? Juurikad?
Kirjuta palun meile, kui olid metsa eksinud, siis kas üksi jäämine põhjustas sinus seksuaalset erutust?
 
O.P. 12. jaanuar 2019, kl 02.21
Vastan eelmistele, et vanemad olid tüüpilised kommunistid ja paanikahood metsa eksimises, hamba arstile minekul, suurte rahvamasside ees esinemised, hiljem ka lektoritöö, tekitasid tõesti aeg-ajalt paanikahoogu, kuid suguelu see nagu ei mõjutanud.

Saan aru, et andsin igava vastuse ja see ei toida raviprotsessi eksole. Lisan siis toitu teile, et igal inimesel on seksuaalsuse osas erinevaid tahke ja võime sellest arutleda õppetoa teemas. Minul on seente, juurikate, puuviljade, toiduga, erutus olemas nagu enamikel inimestel. Kuidas tõestan oma väidet, et kõigil on sellien erutus, kaasa arvatud Puutinil, sinul ja ülemise Korea juhil? Tõestan nõnda, et aastasadu on puuvilju serveeritud inimeste keha pealt, aastasadu on mõkerdatud vahukoorega suguelundeid, rohkelt rahuldatud end juurikatega, jne, jne, see on reaalsus, see on fakt inimkonna kohta, mitte üksik-isikute kohta. Kui teie ühiskonnas pole kommet seksuaalsuse teemade arutleda, siis see tekitab teile piinlikust jms, eelistate vaikida. Selle olukorra ravi jaoks tekitasin ka õppetoa.

Tulge tuppa ja arutleme.
 
Kentuc 12. jaanuar 2019, kl 02.25
Olid siis ema või isa või mõlemad karmid sinu kasvatuses?
 
O.P. 12. jaanuar 2019, kl 02.33
Kentuc Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Olid siis ema või isa või mõlemad karmid sinu kasv
> atuses?

Ema oli parteis kommunist, kõrgelt haritud, isa oli keevitaja, harimatu, kumbki polnud vägivaldne, maksimum vägivald oli püksirihmaga kahjustamine.

Kas see vastus tundub piisavalt siiras? Kui ei, siis mis moodi te ise siiramaks vastust teeks kui peaksite vastama?

Sageli näen viga, et inimesed ei mõtle läbi, et mis moodi siis vastaja vastama peaks, ei panda end vastaja rolli. Teen ettepaneku, et teeme juhendi, kus õpetatakse rääkima.
 
Kentuc 12. jaanuar 2019, kl 02.37
no vastasid ju mitmenda korra peale mis seal arusaamatut. Ei saa aru kui otse küsitakse lihtne küsimus siis otse ei vastata hoopis et kommunistid ja vahukoor jne mis küsimusse ei puutu.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!