Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
ennustamine kaartidega - kellel täppi?
 
siirus 07. veebruar 2008, kl 20.51
Tiia
Tere!:)
Aga millega Sa ennustad tulevikku?
 
Tiia 07. veebruar 2008, kl 21.09
Tere, siirus!
Ma ei ennustagi :)
 
siirus 07. veebruar 2008, kl 21.16
Ahh nii,ma just arvasin,et lasen Sinul ka ennustada-vaatan,kas ühtib!:)
Kust siis tead.et ei saa nii ennustada?
 
Tiia 07. veebruar 2008, kl 21.26
Olen asja uurinud :)
Kogemusi on mul ka, üldiselt on mul see mehhanism selge, kuidas ennustajad ennustavad. Ma tunnustan nii mõnegi erilisi võimeid, kuid võimatut teha ei saa paraku keegi.
 
eremiit 07. veebruar 2008, kl 22.59
Mina tegelen taro-kaartidega ja julgen väita, et need töötavad - saad teada mineviku kohta asju ja saad juhiseid-vihjeid tuleviku tarbeks.
Panen kaartide tundmaõppimise pärast endale, sõpradele palumise peale ja kord ühes suvelaagris karjale naistele, keda ma ei olnud kunagi varem näinud. Nii mõnigi vajus kaartide seletust kuulde väga näost ära...
Minu jaoks ei ole tegemist ennustamisega - seda ei ole võimalik teha ning minu teada mitte ükski endast vähegi lugupidav taro-panija ei nimeta ega luba oma tegevust tuleviku ennustamiseks nimetada. See on rohkem nagu meditatsioon, enesekuulamine, mingite käitumismustrite ära nägemine ja sealt väljapääsude leidmine.
Erinevad pakid käituvad erinevalt - Raider-White on üsna argise loomuga, Ailstaire-Crowley energeetilisem ja tegeleb rohkem siseilmaga.

Ja samuti on üsna tõeseks osutunud Ramlovi kuskil välja öeldud mõte - kui näpid kaarte niisama uudishimust või lõbu pärast, siis on kaardid ka halastamatud: sulle näidatakse väga täpselt ja halastamatult ette valusad kohad, aga väljapääse-lahendusi ei pakuta. Kui on tõesti häda ja vajadus, siis pakuvad kaardid ka väljapääse-lahendusi.
 
peemot 08. veebruar 2008, kl 02.30
Kusagil alguse poole oli kirjas, et ei saa sidevahendite kaudu ennustada ja et ainult kindel reeglistik on, kuidas inimene südamelähedal tõmbab vasaku käega kaarte vms. Võimalik, et sellel konkreetsel ennustajal käib ennustamine nii ja ta saab sellisel viisil paikapidavaid tulemusi. Üldse ei vaidle vastu.
Aga nii palju, kui on inimesi, on ka arvamusi. Mina näiteks olen proovinud nii inimesele kaarte panna, et inimene on skype otsas küsimusi esitanud või on meilitsi küsinud. Seejärel kontakteerun mõtteis intensiivselt selle inimesega (ei oska seda täpselt kirjeldada, mõnel juhul hakkavad pildid sellest inimesest vaimusilmas jooksma) ning seejärel panen kaarte. Tean inimest, kes sünnikuupäeva ja in. nime järgi paneb analoogselt kaarte. Võin kinnitada, et niimoodi saadud info on vägagi paika pidanud. Olen käinud huvi pärast ka ühe asjatundja juures kaartide ladumist õppimas, sealt jäi meelde, et iga kaardipanija teeb ise endale just need rituaalid, mis talle vaja on.
Üldiselt ma ei pretendeeri absoluutsele tõele :) Ja hetkel on selline periood, et ei võta kaarte kätte.
 
siirus 08. veebruar 2008, kl 07.23
Eks ole,see viimane lause oli siis hoiatuseks-ära parem nuru-palu,nagunii sulle kaarte ei pane!:)
Aga arvan,et võimalusi ikka palju ja igale kaardipanijale on tõesti oma isiklik meetod.
Elu on vahel nii,et nagu näed uue võimaluse(töö,eraelu)algust ja ei tea,kuidas otsustada.Siis mõtled küll,no kes aitaks.
Tore,et te kõik olemas olete!:)
 
B 08. veebruar 2008, kl 09.34
Aga kas keegi oskaks soovitada mõnda kindlat kohta kuhu minna kui on soov ,et mulle taro kaarte pandaks ? Olen seda varem ka uurinud aga pole õnnestunud ühtegi kindlat kontakti saada.

:)
 
eremiit 08. veebruar 2008, kl 10.59
Ka mina olen vahel paarile heale sõbale MSNi kaudu kaarte pannud ja nad ütlevad, et see toimib. Aga sel moel tahan ma tõsti ainult mõne väga hea sõbra puhul toimida. Muudel puhkudel ma eelistan, et inimene ise kaardid tõmbab.
Mulle väga meeldib Lehti Kostabi ütlus, kes kaardipanemisel tänamise peale õlgu kehitades ütleb - Aga mis sa tänad. Ega mina Sulle kaarte ei pane, Sa ise tõmbad oma kaardid.
Ja mina olen ses suhtes temaga nõus - mina ei pane kaarte. Inimene ise tõmbab endale kaardid ja mina aitan neid lahti seletada.

Ja mis sellesse teisele inimesele kaartide andmisesse ja tema energiaga laadimisse puutub - enamus taro-panijaid, nii palju kui ma kuulnud olen, ei taha, et keegi teine kaarte käpiks. Piisab sellest, kui ta kaardid välja tõmbab. Mulle nt ka ei meeldi, kui keegi, kellele ma kaarte panen, mu kaardipakki lappab ja lehitseb. Minu kaardid on väga minu isiklik omand. :) Kes tahab pilte näha, mingu poodi ja lapaku seal avatud pakke või vaadaku raamatust. :)

Aga eks see kaartidega suhte ja rituaalide värk ole jah isikuti erinev.
 
Aki 08. veebruar 2008, kl 14.41
Siin juttu Tiinast ja ka tema netiaadress on täiesti avalik.
http://buduaar.ee/Artiklid/articleId,33684;sectionId,128
 
tesoro81 20. november 2012, kl 23.09
tere saaks äkki kontakti
 
klo 21. november 2012, kl 12.39
tiina kontakti leiad:www.hot.ee/maag7
saadad meilile pildi ja ongi ok. 3 korda kasutanud ja kõik läheb täppi kuigi vahel võtab aega.
 
anu123 21. november 2012, kl 13.21
Ma tellisin Tiinalt (maag7) kunagi meili teel ennustuse. Vastu tuli 5 A4 lehekülge kaartide seletusi. Konkreetset juttu polnud seal kusagil. Sama võiks ju kõik teha, kopida raamatust suvaliste taro kaartide seletused ja saata inimesele. Midagi pole täppi läinud.
Olin kuulnud tõesti palju head temast, aga peale sellist jama on raske midagi öelda.
Ennustuse tellisin aastal 2008, seega kohe varsti 5 aastat ja ei midagi.
 
:) 21. november 2012, kl 13.50
Ma panen ise omale tarokaarte. Märkmetesse kirjutan küsimuse üles ja ka kaartide vastused, et oleks hiljem hea kontrollida. Ime küll, kõik on täppi läinud. Polegi kaarimoore vaja.
 
:) 21. november 2012, kl 13.53
Tahan lisada veel seda, et minu meelest kaarte ei tohi tihedaks masstarbimiseks kasutada. Enne kaartide panemist aga tuleb ennast lõõgastuda ja keskenduda.
 
Treetar 25. november 2012, kl 18.06
Saab küll ennustada läbi neti.
Kuid siis pean, mina näiteks seda inimest varem näinud olema ja parem veel kui hea tuttav on:)
Ma olen aastaid ennustanud ühele omale heale tuttavale kes elab kaugel Võrumaal ja alati lähevad tema puhul taro kaartide ennustused täppi,alati. Kuigi nad annavad nõu, Mul on veel tuttavaid kellele ennustan,kuid see võtab minult nii palju energiat. Teen seda vaid nende hädaabiks ja hobi korras.
 
Treetar 25. november 2012, kl 18.10
Siirus,ma võin sulle kui ma aega leian,laduda kaarte aga siis pead siia jätma oma meili kui sooid ja meilil endast ja oma küsimusest rääkima rohke. Jah kõigil on elus oma meetod kuidas laduda. Kuna mind on elu väga paljude ennustajatega ka isiklikul tasandil kokkuviinud siis ma sealt õppisingi,igalt inimeselt on elus midagi õppida. Kunagi kui olin ummikus, käisin ennustaja juures aga enam mitte.
 
to Treetar 25. november 2012, kl 18.41
to Treetar

Tere! Kas saad mulle ka, palun, kaarte laduda? Mul on üks küsimus, milles mul on vaja selgust, et rahu saada. No mitte just elu-surma küsimus, aga lihtsalt teema, mis mind väga vaevab.
 
Treetar 25. november 2012, kl 19.07
Okei aga täna kahjuks mitte, olen väga väsinud.
Ole hea jäta oma meil,kirjutan sulle sinna.
 
to Treetar 25. november 2012, kl 19.10
Mu meil on mollitiespuella@gmail.com

Suur aitäh!!!
 
Treetar 25. november 2012, kl 19.23
Olgu,kirjutan Sulle sinna homme. Soovin Sinult ka täpsemalt infot,mitte pealiskuadset siis on ka täpsem vastus. Ilusat õhtu jätku
 
mull 27. november 2012, kl 00.05
Tiina- 90% on täitunud. Viimane osa veel puudu..aga vist liigub.
 
Siirus to Treetar 27. november 2012, kl 14.24
Tere!:) Nii vana teema justkui tuhast tõusnud ja seda ei või mitte lasta haituda!:)
Jätan siis meili, austatud Treetar!
 
Gina 27. november 2012, kl 20.53
Tere Treetar!
Palun kaartide ladumist.
Ega Sa ei pea vastama, aga kui võimalik, siis oleksin tänulik.
 
keegi 28. november 2012, kl 22.07
Kuigi paljudele Tiina ei meeldi on ta mulle ja minu tuttavatele hästi ennustanud. Ta on üks tugevamaid,räägatagu mis tahes (mulle ütles isegi selle ära, et naine haige ja valed rohud peal, mis osutuski õigeks).
 
Merks 30. november 2012, kl 20.28
Mulle tundub, et vajaksin ka hädasti ennustust/kaardipanekut. Ei tea millises suunas elus edasi minna.!?

Oleksin ka väga tänulik.
merka15@gmail.com
 
daisy 06. oktoober 2014, kl 15.22
Tere kas oskab keegi soovitada meili teel ennustajaid :) soovitused ootan oma hoti :) daisy1988@hot.ee
 
Soovija 21. veebruar 2018, kl 22.05
Wishmaster need on küll väga vanad postitused aga kas oleks võimalik ka mulle ennustada, oleksin väga tänulik. Minu meili aadress on tiinake02@hot.ee
 
luise 22. märts 2018, kl 15.50
Kas keegi oskaks Reeda -ennustaja,tel.nr.kirjutada.Tahaks talle helistada,aga ei ole nr.
 
kõlakas 22. märts 2018, kl 15.55
Reet ju abiellus ja ei ennusta enam.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!