Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
unenäod
 
Y 10. veebruar 2008, kl 14.47
kas keegi oskab ehk kommenteerida, näen juba aastaid erinevaid imelikke unenägusid, kus mul on võimed, mida päris elus inimesel pole. kõnnin läbi seinte ja uste, vee peal ja õhus (aga lendan vähe - olen kuulnud, et paljud lendavad unes). on mitmeid kordi olnud ka nii, et unes näen inimesi läbi, nende olemuse (mõtted, kavatsused, mida varjata proovivad). lisaks olen surnud unes terveks teinud (toatäis haiguse tõttu surnuid), ei mäleta kas nemad mind nägid, aga hõljusin tuppa ja tegin nad terveks.
tihti ei tunne ma, et oleksin unes see, kes päriselt, kogu iseenda ja ümbritseva tunnetus on teine, asjad on abstraktsed ja kujutud. saan ka tahtejõuga unenägusid muuta.
 
kenake 10. veebruar 2008, kl 14.54
Oled tavaline inimene, mitte midagi erilist.Uuri unenägude seletajat.
 
Y 10. veebruar 2008, kl 14.59
eh sind kenakest, jõuad ka kõikjale. pole väitnud, et eriline olen mingitpidi, ikka lihast ja luust inimene. kui unenägude seletajast abi leiaks, siis siit ei küsiks ju.
 
X 10. veebruar 2008, kl 15.25
Mina muudan tahtejõul inimesi, mis siis.
 
Y 10. veebruar 2008, kl 15.27
unes või päris elus?
päris elus on see rumal temp, sind ümbritsevad siis vaid marionetid..
 
X 10. veebruar 2008, kl 15.37
See mida sina unes näed on tavaline püüdlus erilisuse järgi, paraku oled tavaline inimene.
Muuta oma võimetega häid inimesi paremaks, halbu ja madalaid eemale peletades, neid toetada ja aidata /see on minu elu ülesanne/.....ise oled marjonett.
 
Y 10. veebruar 2008, kl 15.41
kenake, kas nime all X või misiganes, oled ikka, mis oled.
ja tundub, et lugemisoskust pole omandanud.
 
lumi 10. veebruar 2008, kl 16.28
ei oska öelda, aga kummalised on need uned küll. äkki oled eelmises elus olnud keegi ravitseja tüüpi või antakse sulle midagi märku. eks uuri esoteerilist kirjandust, ehk leiad mingi seletuse.
 
Estrella 10. veebruar 2008, kl 16.39
see mida sa unes näed...
kas su elus on selliseid perioode, kus pead tegema otsuseid, väga palju vastutama, mõtlema kuidas midagi korraldada või organiseerida, lahendada keerulisi olukordi.
su elus on puudu midagi, mille poole sa püüdled, kuid mida sa võib-olla veel isegi pole määäratlenud
 
Y 10. veebruar 2008, kl 17.05
aitäh!

esoteerilist kirjandust võiks uurida selle kohta, aga ei tea mida :)
oskate soovitada?
 
Y 10. veebruar 2008, kl 17.07
Estrella,
elus on palju organiseerimist küll mõnes mõttes. ja eesmärki tõesti pole, tunnen koguaeg, et liigun edasi, et pean pingutama edasimineku puhul, aga lõpp-punkti ei tea, ei kujuta ette. enamasti on edasiminekud, olulised pöörded elus juhuslikud - just need kõige määravamad, ise pärast tunnen, et läks jälle õigesti kogemata ja iseenesest.
tajun, et eesmärk on, aga ei tea seda.
sai pisut segaselt - aga loodan, et said aru.
 
Enna 10. veebruar 2008, kl 17.08
psühholoogia alast, loe midagi unest ja puhkeajast...
 
Estrella 10. veebruar 2008, kl 17.17
seda see tähendabki mida unes näed:
läbi seina minek-raskused
vee peal kõndimine - asjad mis võivad luhtuda, aga imekombel läheb sul hästi
sul on mingi eelaimdus või intuitsioon, mis sul aitab asju otsustada

samas lendamist ja tervendamist on peetud eelmises elus hästi noorelt surnud inimeste hingedeks

ka on mainitud samu unesid indigolaste puhul
 
lumi 10. veebruar 2008, kl 17.25
jah, loe ka psühholoogialast kirjandust, nagu Enna soovitas. ega kõike ei tasu üleloomulikkusega ka seletada.
 
lumi 10. veebruar 2008, kl 18.00
Estrella
lendamine unes?
et kui unes lendad, siis oled eelmises elus noorelt surnud?
või mismoodi?
 
Estrella 10. veebruar 2008, kl 18.09
lumi!
jah see on kusagil kirjas, et kui unes lendad siis oled norelt kehast ilma jäänud hing. Seda unes lendamist näevad tavaliselt lapsed, aga ka noored inimesed.
, aga se eon rohkem nagu numeroloogia rida

samas unenägudes, kui näeb et lendad siis on palju probleeme ja segasied asjaolusid mis vajavad lahendamist.
 
Y 10. veebruar 2008, kl 21.11
aitäh veelkord, Estrella :)
sain mõtlemisainet.

Enna, uneajaga on probleeme olnud, aga ei seosta seda nende unenägudega, neid olen juba aastaid näinud;)

esimene uni, mida mäletan (võisin olla neljane), sisaldas valgeid, sädelevaid olendeid ja rütmilist muusikat, mis hiljem ükskord täiesti ootamatult meenus.
 
molly 10. veebruar 2008, kl 21.32
ma lendasin lapsena unes ja nii lahe oli mida vanemaks sain seda madalamalt lendama hakkasin ja nüüd ei lenda üldse aga see mõnus tunne on veel meeles.
olen lugenud, et lendajad on kehastunud teistel planeetidel.
 
Esmeralda 10. veebruar 2008, kl 21.38
ma ei tea,kas oled mees või naine, erinevast soost inimestele tähendavad samad asjad erinevaid asju.
kui nägid seda unenägu juba lapsepõlves sisi on sellel ka lapsepõlvest pärit seletus
kuidas sinu emal sinu sünnitus oli näiteks, kusin,kun amainisid sädelevaid olendeid ja rütmi..
või oli mingeid raskeid haigusi, eluohtlike seisundeid enne 4 eluaastat?
 
Y 10. veebruar 2008, kl 21.39
lendan harva, suurte raskustega. seintest läbiminek on aga imelihtne, samuti inimeste olemuste tajumine. unenäod muudan ära siis, kui nad mulle ei meeldi, kui tahan väga, et midagi oleks teisiti. unenägudes on mul omad päriselt mitteeksisteerivad linnad, majad, inimesed, keda/mida unes jälle ja jälle ära tunnen. nö *normaalseid* unenägusid, kus ma ei saa aru, et tegu on unenäoga või kus ma olen nagu päriselus ja unenägusid muuta ei saa, hakkasin nägema alles siis, kui mõned aastad tagasi emotsionaalselt raske aeg oli. sinnani olid unenäod nagu teine maailm. praegu näen mõlemasuguseid unenägusid...
 
alu 10. veebruar 2008, kl 21.44
oi, te olete NIIIII erilised, lausa teistelt planeetidelt pärit!

krt, ainult et siis on enamus inimestest teistelt planeetidelt.
 
Y 10. veebruar 2008, kl 22.11
sündisin 1-2 kuud enneaegselt (ema ja arst ei olnud kuude suhtes ühel arvamusel).
 
molly 10. veebruar 2008, kl 22.40
no planeete peaks jätkuma ja inimesi samuti.
 
mamma mia 10. veebruar 2008, kl 23.01
"sündisin 1-2 kuud enneaegselt (ema ja arst ei olnud kuude suhtes ühel arvamusel)"

hoopis kolmandal arvamusel oli aga see oinas, kes isaks tehti?
 
Y 11. veebruar 2008, kl 09.19
miks nii arvad, isa osas pole kunagi küsimusi olnud
 
lugeja 11. veebruar 2008, kl 10.31
Telekast näitas ühte saadet mehest, kes suutis unes ette näha tulevikku. Ta nägi sümboleid, mis oli vaja lahti mõistatada. Äkki on sinuga midagi sarnast toimumas, et su unenäod võivad sulle midagi siiki tähendada. Äkki need on sulle ettekuulutuseks millekski? Sa oleksid hea uurimisobjekt unenägude uurijatele. Eestis on vist selline asutus olemas kusagil?
 
Y 11. veebruar 2008, kl 14.09
aitäh, tänan idee eest, aga see unenäo uurijate asutus kõlab nagu seevald ;)
 
lugeja 11. veebruar 2008, kl 15.17
Miks peaks kohe seevaldi moodi olema? Kas mitte Tartus ei ole selline koht. Aga vist oli siiski selline koht, kus uuriti unehäirete põhjusi. Midagi on ähmaselt meelde jäänud kunagi.
 
to Y 11. veebruar 2008, kl 19.02
Sealt leiad kindlasti vastust.
http://www.amazon.com/Course-Astral-Travel-Dreams/dp/0974056030/ref=pd_bbs_sr_1?ie=UTF8&s=books&qid=1202749005&sr=8-1
Ja sealt ka: http://www.gnosticweb.com/courses-online
 
Y 11. veebruar 2008, kl 19.45
minu teada unehäireid uuritakse jah, aga mitte unenägusid :)
'tulevikku' olen ka näinud unes, aga ei hakka siin enam vist rääkima, muidu arvatakse tõesti, et tahan kangesti eriline olla.

aitäh, to Y, vaatan järgi, mis seal on.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!