Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
mõlgutused...
 
Topaas 10. veebruar 2008, kl 23.30
mina usun eelmistesse eludesse ja punkt...Põhjus ja Tagajärg.
Kõik me saame varem või hiljem vastavalt oma tegudele , sobiva karistuse, mis vahet seal siis on , kas selles elus või järgmises või hoopis ülejärgmises...karistus tuleb:)
 
lumi 10. veebruar 2008, kl 23.40
alu
lumi - molu
tubli, kullake! öömusi sulle selle eest!
 
molly 11. veebruar 2008, kl 00.56
sina topaas usu millesse tahad aga ära lahmi loetud tsitaatidega, kena, et sa ühe raamatu läbi lugesid, ära selle pärast tule ennast lolliks tegema, teised on juba kaks raamatut lugenud.
need on nii leierdatud asjad, et interpretatsioone on seinast seina.
 
Topaas 11. veebruar 2008, kl 07.49
ma ei saagi alati kõigiga ühel arvamusel olla, kellegi meelest teen ma alati end lolliks:P
 
nunn 11. veebruar 2008, kl 09.09
puudega lapse vanemad on eelmises elus olnud egoistlikud ja enesekesksed,siin elus peavad nad õppima teistest hoolima, nii et, ALU ,mõtle enne kui siin sappi pritsid
 
hää 11. veebruar 2008, kl 09.24
nunn, mine ütle seda mõne puudega lapse vanematele.
 
Topaas 11. veebruar 2008, kl 09.57
No mis siis , kui öeldagi, võibolla on neil kergem mõelda, mitte öelda, et elu on nendega ebaõiglane...
 
Topaas 11. veebruar 2008, kl 10.12
Milleks tuuakse arugumendiks lauset: Mine ütle seda talle..
Kas see on mingi õigustus? Me ju kõik oleme juurelnud selle üle, miks just meil läheb nii või miks meiega see või too olukord toimus. Kui uskuda eelmistesse eludesse siis ei tundu see ebaõiglus alati nii suurune ja valena. Ning muideks, elu ongi vahete vahel ebaõiglane ja raske, Kes üldse ütles, et elu on kerge?
 
Topaas 11. veebruar 2008, kl 10.12
ma parandan viga: Argumendiks
 
Topaas 11. veebruar 2008, kl 10.13
kes ütles, et elu peab kerge olema:P
 
Väike Tank 11. veebruar 2008, kl 10.20
Küsiks sellist asja su käest, Topaas - inimene, kes teistele süstemaatiliselt käkki keerab, ainsaks eesmärgiks kasuahnus ja materialism - läheb üle laipade ja ajab sinna juurde veel eriliselt kõrgelennulist ja vaimset möga, millega oma sigatsemist õigustab. Millal tema oma karistuse saab? Miks tema elab nagu rott viljasalves ja teised kannatavad tema pärast? Kus siin see õiglus on?
 
Suur tank 11. veebruar 2008, kl 10.52
ju siis tegid need n.n. laibad eelmises elus sellele käki keerajale midagi, mõtle vasja ära lahmi.
 
nunn 11. veebruar 2008, kl 14.12
Väike Tank: need käkikeerajad on sinu õpetajad, sinus eneses sügaval peitub samuti soov minna üle laipade , sellepärast sa vihastadki. See on universumi peegeldusseadus. Loe "Vaimsete seaduste valguses", seal seletatakse nii mõndagi lahti
 
Tiia 11. veebruar 2008, kl 14.55
- Ja hinnangu asemel on kannatus, valu suuruse järgi mõistab inimene, et on valel teel.
Hinnangust olulisem on teo põhjus, motiiv, milliste kavatsustega tegu tehti.-

Mina näen siin vastuolu. Kannatuse suurus oleneb ikkagi teo tagajärgedest, mitte teo põhjusest ja motiivist. Nii et kavatsused ei loe tegelikult midagi.
 
aga mina arvan 11. veebruar 2008, kl 16.14
alu, sinusugusel on kyll ohtlik siin nurgakeses olla, sest sinus on nii palju halba.
 
Topaas 11. veebruar 2008, kl 16.47
hmmmm...mina end materialistlikuks ei pea, sest surres me nii kui nii kaotame kõik materialistliku ning ma arvan , et on parem harida oma vaimu, mitte korjata kokku mammonat:P
 
alu 11. veebruar 2008, kl 17.19
tõesti mystiline koht see siinne foorum...

plägisetakse karmast, räägitakse, et kõik mis teed, tuleb endale tagasi...

aga kui siinsamaski teemas ära lugeda korrad, mil alule on tuld ja tõrva soovitud, siis peaks nii mõnigi omale järgmiseks eluks ratastooli valmis vaatama.

siin nurgakeses on tõesti palju kurjust ja alu on katalysaator.
 
alule teadmiseks 11. veebruar 2008, kl 17.42
siin nurgakeses polnud enne kurjust kui sina siia tulid, alu. Sellepärast ongi siin viibimine sulle ohtlik.
 
alu 11. veebruar 2008, kl 17.45
just, enne mind oli teie kurjus kenasti 4kymbise naeratuse ja köögivilusoohvja varjus peidus.

piisab vaid sellest, et puutute kokku inimesega, kelle arvamus teile ei meeldi, ja naeratus pudeneb kildudeks ning selle alt koorub välja nõiamoori lõust. ja mitte lihtsalt nõiamoori, vaid maniaki, kes on iga hetk valmis lähedast selga pussitama (või noh, teie huvisid arvestades, talle needust kaela saatma).
 
alu 11. veebruar 2008, kl 17.46
muide, panin arvuti ette peegli, suunaga monitori poole!

nyyd läheb tõesti kõik soovijale tagasi.
 
lumi 11. veebruar 2008, kl 18.39
Väike Tank
ei viitsi sulle pikalt seletada, aga kui huvitab, loe vastavateemalist kirjandust.

alu
sa oled rohkem laps, kui ma arvasin.
 
* 11. veebruar 2008, kl 23.55
invaliidi vanemad õpivad kannatlikkust ja mida õpivad siin alule vastajad?
 
ss 12. veebruar 2008, kl 12.27
puue pole karistuseks ei lapsele ega vanematele, vaid õppetuniiks, see inimene lihtsaltpeab midagi õppima sellest situatsioonist. kui ta ei õpi, mis on tema valik, siis saadetakse talle õppetund niikaua kui õppima hakkab. karistust pole olemas, ongi aint õppetunnid. kui mõnel inimesel läheb elus järjest halvasti ja ta süüdistab ükskõik keda või mida, ka halba saatust, siis talle lihtsalt antakse järjest õppetund, aga ta ei õpi. nii hakkab ta ka järgmise elus jälle samu õppetunde saama, kuini ükskord õpib.
 
alu 12. veebruar 2008, kl 12.46
ss, kas sa ei karda, et oled järgmises elus puudega? just oma lollaka mõttemaailma eest?
 
Topaas 12. veebruar 2008, kl 16.05
Alu, mis õigust on sul öelda, kel on lollakasmõttemaailm ja kel mitte?
 
alu 12. veebruar 2008, kl 16.25
ja sul on õigus öelda, mis elu keegi eelmises elus elas?

lammas, tõesti lammas! lõpeta myrgitamine!
 
Topaas 12. veebruar 2008, kl 16.30
ma spekuleerin, sest mina usun sellesse aga ma pole nimetanud kedai lollimõttemaailmaga ega muutunud nii labaseks , et kutsuda kedagi lambaks:):P
 
alu 12. veebruar 2008, kl 16.34
tsiteerin endast paremaid ja andekamaid klassikud (oli vist topaas nimeks?):

Rumalad lähevad keset teed , rist kaelas ja karjuvad rõõmuga, kelkides : MA OLEN LOLL!
 
Topaas 12. veebruar 2008, kl 16.50
Ma ei öelnud seda kellegi kohta isiklikult...kus on see koht , kui ma seda ütlesin, et kes on rumal ja kes mitte.
Ning selle all ma mõtlesin, et tänapäeval on nagu au ja uhkus olla loll ja kiidelda sellega ja näidata oma madala laubalisust, nimetades teisi lollideks ja muud moodi nõmedatakse.
 
* 12. veebruar 2008, kl 23.22
kes vastaks, kas aluga suhtlemine on õppetund, või on see koht kus keegi midagi õppida ei taha.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!