Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
unenägu....3 koda koputati
 
muri 20. märts 2014, kl 12.02
Jah ei saa jätta enda kogemust ütlemata. Nägin und kus 3x koputati uksele, teadsin kyll et lahti ei tohi teha, aga tegin. Uks lendas pärani lahti ja sisse tuli must kogu. Varsti pärast seda unenägu suri minu vanatädi.. Kuid see ei pruugi kõigil inimestel yhte asja tähendada, võib ka lihtsalt hoiatus olla, aga minu puhul oli tegemist surmaga.
 
R.I.P - puhka rahus 23. märts 2014, kl 11.12
Kas te pole mõelnud selle peale, miks teemaalgatajat enam foorumis pole?

Pilved sõuavad taeva all edasi...
 
Matu 27. märts 2014, kl 09.14
Tere. kuulsin ka täna öösel koputusi.
ei tuvastanud ära kuhu koputati. kuid koputus oli selge ja vali ning äratas mu üles. olin juba minemas uksele vaatama kuid tajusin et koerad ei haugu. järelikult ei old midagi. Koputuse heli kohta aga mäletan et oleks nagu koputatud kahhelplaadile.
 
kop-kop 27. märts 2014, kl 09.19
lahti tee, metsas kuri jahimees, jänes tule tuppa sa, anna käppa ka. Kui lugeda siinset lasteaiamüstikat, siis ärge vitsutage enne magamaminekut kõhtu täis, teil tekivad rasked unenäod.
 
viimastele 28. märts 2014, kl 12.37
Sulle koputas uksele Vahur Taru Elvast imede õuest.
Elvas on kõik sellised kes käivad oma pehemet liiget pakkumas. Vahur Taru teeb uhti-uhti.
Aga Tallinnas on kõik teisiti.
Tallinna linnast on kujunenud turvaline oaas keset Reformierakonna ja IRLi ikkest vaevatud ülejäänud Eestit. Valimistest valimistesse, võidab Edgar Savisaar ja Keskerakond ühe rohkem ja rohkem poolehoidjaid. Valimistest valimistesse on kindlustumas tõsiasi, et rahvast armastab ja austab Edgarit. Inimesed saavad aru, et aitab reformierakondlikust ja IRL-likust röövkapitalismist, vaja on ühiskonnasõbralikku ja hoolivat poliitikat, mida suudab pakkuda üksnes ja ainult Eesti Keskerakond. Edgar Savisaar on eesti rahva vaieldamatu liider.
 
Mees 13. november 2015, kl 02.58
Mul oli täna üsna kohutav unenägu, kusagilt ma kahjuks selgitust ei leidnud. Ärkasin öösel suure ehmatusega kui kuulsin läbi une, et keegi kolkis kolm korda toa uksele. Kõige veidram on see, et mõned päevad ennem sai käidud lähedaste haual, kuna ise tundsin, et just täna ma pean ära käima. Nüüd ma istun ja muretsen.
 
unt 13. november 2015, kl 09.01
Kuulsin ka hiljutisel ööl koputust toas. Elan üksi 1-toalises ja teadsin, et kedagi korteris peale minu pole. Kuna mu lähisugulane on raskelt haigestununa tõenäoliselt peagi lahkumas siit ilmast siis pidasin seda endeks. Midagi aga ei juhtunud ei minu ega kellegi teisega. Paar päeva hiljem uuesti sel momendil mil uni hakkab võimust võtma. Seekord siis mobla helin. Tõusin püsti kontrollimaks, kas ma jätsin mobla ööseks sisse aga mobla oli välja lülitatud. Magan üldiselt halvasti. Öösel käin vähemalt kaks korda vetsus ja hommikul mäletan kõike, ka öiseid küljekeeramisi. Seekord aga öösel vetsu minnes märkasin, et kell saab seitse. Mõtlesin, et eelmisel õhtul võis kell seisma jääda aga vaatasin ka teisi ajanäitajaid ja nad kõik näitasid samat aega. Seega oli mu elust puudu öine aeg umebs kella 12:00 kuni hommikuni kell 7:00. Puudusid igasugused mäluhetked ükskõik millest sel öösel. Kogu see aeg oleks nagu mu elust puudu. Midagi sellist pole mul varem juhtunud ning nii sügavalt ma võisin magada vaid varases lapsepõlves. Seega keegi tegi midagi minuga eelnevalt kontrollides kas ma olen ärkvel või uinunud. Mälu öisest pühiti ära. Jalal olnud imelik valulik koht kadus ka järgenvatel tundidel...Oleks vaja hüpnoosi, et taastada sel öösel juhtunu aga pole kindel, kas peab torkima hakkama neid jõude.
 
tõde 13. november 2015, kl 09.20
Mälu puudus, sest magasid nagu nott!
 
unt 13. november 2015, kl 17.56
Öine aeg mu teadvuses puudus täielikult. Kui oleks tegu sügava unega siis midagi jääb öösest siiski meelde. Pole ei enne (no vahest varases lapsepõlves ehk mida ei mäleta) ega nüüd, pärast seda kunagi ööläbi nii pilditu olnud.
Kui une eel kuuldakse vaikset koputust või muud ebaloogilist heli siis on tegu sellega, et ming jõud kontrollib sinu ärkvelolekut. Kui reageerid, siis tähendab, et nemad ei saa veel tegutsema hakata, kui inime ei reageeri helile siis võib tegutsema hakata. Kes seda teeb, ma ei tea. Tõenäolisem on, et nii tegutsevad need mitte just kõige parema jõud.
 
öpphol 13. november 2015, kl 21.59
Kui kuuled koputust, siis tähendab naabrimees pillas viinapitsid maha.
 
lisandra 19. detsember 2021, kl 12.21
Ära tee ust lahti!!!! Isegi kui see unes on! See toob su lähedastelt surma!!olen seda kogenud! Mu õe isa sober kutsus mu pere kaasaarvatud mind sunnipaevale kuid me ei lainud.mu oe isa nagi unes et keegi koputas 3 korda ukse peale,ta ei teinud lahti kuid siis tuli teist korda ka 3 koputust ja ta ei teinud lahti.siis järsku kais unss tuul aknast sisse kui ta akna lahti üritas unes teha ning jargmine paev helistati talle ja koik 100 inimest kes isa sobra sunnipaevale laksid said surma…Kui meie oleksime lainud oleksime siis meie ka juba surnud.
 
Aska 23. veebruar 2024, kl 21.52
Minu sõbranna kuulis ka öösel 3 koputust. Paar kuud hiljem suri tema lemmik jänes ära
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!