Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
ufod käisid külas
 
z138B 11. märts 2009, kl 00.57
mind tiriti täna öösel läbi seina mu oma kodust välja ja tõsteti mööda valgukihkusid ufode 20 kordsesse emalaeva, seal pandi mind prozhektorite all laual paralüseeritud olekusse ja kaheksasilmsed robotid asusid minusse erinevaid dioode ja mikrokiipe paigaldama, kõige lõpuks võeti mu kolbast tükk ja eemaldati selle kaudu minu ajust umbes pool ning seejärel võeti külmikust minu ajuga sarnane tükk ja paigaldati selle asemele, siis sulatati laserite ja erilise vedelikuga minult võetud kolbatükk mulle tagasi, seejärel skanneeriti kogu mu aju ja näidati mulle minu möödunud elu kiirlindistusena suurel ekraanil neljakeelsete subtiitritega. lõpuks toodi mind tagasi minu korterisse ja pandi minu sisse elama 48000 pisikest ufot, nüüd need kõik diksuvad minu sees ja räägivad omavahel kõikides maailma keeltes
 
tõmba vähem 11. märts 2009, kl 02.59
Vaata ette, narkootikumid tapavad.
 
vaeseke 11. märts 2009, kl 07.22
kahju kohe sinust,no ei lasta sinad ka sealt tarkadehaiglast välja..ja parem ongi...
 
jajah 11. märts 2009, kl 07.53
tulid tulnukad- ühed hoidsid kätest jalgadest kinni,teised kütsid peeruvahele
 
dora 11. märts 2009, kl 10.23
nii ootan neid,aint olen nii paks et nad ei jaksa mind kaasa vedada.raudselt lendaks nende manu.äkki järgmises elus.tuleb hea posija otsida.ise ei hakka,sest olen nii palju sigadusi teind,et endale tuli poweriga tagasi.olengi sea välimusega ja sea tegudega.no sisemine ja väline.karma järgi sünnin emisena,point selles et,emise orgasm kestab pool tundi.
 
Piret 11. märts 2009, kl 10.41
Saada täna öösel minu juurde, vaatan nad kuupaistel üle.
 
normis 11. märts 2009, kl 15.28
hääled peas ütlesid: tegelikult olen ma normaalne:))
 
dreamer 12. märts 2009, kl 12.28
täna käisid jälle,kaasa ei kutsund.ütlesid et olen ülekaaluline nende lennumasina jaoks ja et mul on si.tt iseloom.kust küll tuleb mulle armastus,muudkui ootan,ootan.kogu elu ongi üks suur ootus.aga aastad lähevad ja mind ümbritseb järjest suurem tühjus.
 
einoh 13. märts 2009, kl 13.19
no kui päris tühjus su ümber saabub, siis oledki ufode juures lõpuks, polegi vaja lennumasinasse pressida....
 
dreamer 13. märts 2009, kl 21.20
nigut igal ööl ootan jälle uufut.solgiämbrid on kahel pool,vahepeal söön aplalt.ootaja aeg on pikk.point selles et olen kui mustaz augus.kael kange ja pinges ootamisest,süda jupsib.närviline,hüsteeriline skandaalitseja olen alati olnd.AD mind ei aita.raudselt ei ole isegi sellist rohtu välja nuputatud,mis mind aitaks.
 
dreamer 14. märts 2009, kl 08.31
käisid,ainlt poweriga panid tagasi.point selles,et olen alaväärsuskompleksides vaevlev väljavahetatud ja trööbatud ülekaaluline naene,tervis vilets.nad said kosmosest teate,et hiv testiga on mingi jama,raudselt
 
dreamer 15. märts 2009, kl 10.34
käisid ja ütlesid,et olen lol ja lame,no poweriga.nemad ei taha ka minuga tegemist teha,raudselt.point selles et viha tigedus ja kurjus pidi kosmoseni ulatuma,suhkruhaige atsetoonilehk ka
 
dreamer 16. märts 2009, kl 09.05
tulid poweriga kosmosest,tere dora,oled paks ja sellepärast kuri,tige.vihkad raudselt normaalkaalus planeedi elanikke
 
dreamer 17. märts 2009, kl 08.38
käisid,ütlesid lol ja lame ülekaaluline dora istud oma valet ja haiget fantaasiat täis mullis,istu edasi.need teised pundundnäolised ja vinnilised dorad on samat.tegemist ei ole tehtud,ei tehta ja ka tulevikus on nii.tuleb mitte rippuda nigut ila nende kallal kes tegemist teha ei taha.
 
dreamer 18. märts 2009, kl 10.10
käisid,ütlesid dora oled veelgi lihavamaks,lamedamaks ja lolimaks lännud.valedest koosnevas fantaaziamulliz elamine ei vii kuhugile,isegi mitte teisele planeedile.ära ripu nigut paks tatt nende külles kes sinusuguste ja teistsuguste doradega tegemist teha ei taha.
 
Asthar 18. märts 2009, kl 14.24
huvitav, väga huvitav. mina küll usun, et see võiski nii olla. arvatavasti autor võttis selle mingist raamatust, kus keegi käinud seda niimoodi seletab.
 
dreamer 19. märts 2009, kl 10.32
tulid,aga olid mürkrohelised.olin just puskari pudeli tühjaks joonud.tahtsin et kaasa viivad,aga mol nii suur pee,et ei mahu nende uksest sisse.ütlesid,no hääled tulid pähe,dora sinu riietus ei vasta lennumassina etiketile.ja läksid poweriga.joon ja ei saa aru,mis kett
 
neti 19. märts 2009, kl 18.24
kas sa, dreamer, ka jood seal. ära nii palju joo, sest nad joodikuid kaasa ei vii.
 
dreamer 20. märts 2009, kl 09.57
tulid.ütlesid,pühvliaasta kaksik-dora,jälle täis kui tarakan.tee poweriga mida iganes tahad oma valet ja valskust täis fantaasiamullis koos teiste doradega.ära ripu nigut haisev ja veniv tatt nende küljes kelle jaoks oled kloaak
 
dreamer 23. märts 2009, kl 10.01
ootasin pea kuklas,millal tulevad ja tulidki poweriga.neil olid kaasas humanitaarbina riided ja jalatsid.ütlesid sulle,dora.aint miskitki ei sobind moole.mol lampjalad ja sobivad ainlt ordobeedilised,no nii 45nummer.kere on 110-105-110,kehakaal üle tsentneri.nende maal selliseid ezpiriti kombenzoone pole.tekzad ei sobi,sest mo sumomaadleja kintsud nühivad nad läbi ja suur tankiaku ei mahu ära.veel on mol x-is jalasääred.üks jalasäär nigut veinivaat49,5cm.no olge arusaajad sellepärast mulle meeldibki teisi välimuse ja riietuze järgi raudzelt arvustada
 
irw 23. märts 2009, kl 10.06
no karta on, et ikka terve aju eemaldati...
 
dreamer 24. märts 2009, kl 10.57
ootasin,ootasin,ootasin ja siis tulid poweriga,ütlesid haige ja ülekaaluline dora,kosmosest on saadetud sulle terve bukett haigusi,need on selleks et hakkaksid süvenema oma ellu ja lahendama kuhjunud probleeme.muidu on varsti morbiidne bukett.
 
dreamer 25. märts 2009, kl 09.41
tulid poweriga ja läksid poweriga.ütlesid dora istud oma solgi söömisest väljalastud süsihappegaasi aurude sees ja muudkui vassid,valetad,fantaseerid ja kirjutad oma lookesi koos teiste doradega.
 
dreamer 26. märts 2009, kl 13.58
poweriga tulid ja ütlesid,dora oota kurgikujulisi humanoide.need tulevad ja raudselt saad seda,mis puudu.100 prossa.ära aint solki ämbritäite viisi oodates söö muidu peletad väljalastud süsihappegaasiga nad ära.pane ometi midagi kaasaegsemat selga.maa-asukad oled oma mürkroheliste jubedate kaltsude ja haisvate nahktagidega ära hirmutanud.
 
vaeseke 26. märts 2009, kl 14.04
pikk sul see uni oli???? ÄÄÄRRAAAAATUUUUUSSSSSSSS! Ärka üles .. . ... ;(
 
to 14.04 vaimust vaesele 27. märts 2009, kl 11.52
kui ise end alles keskpäevaks mustade linade vahelt välja veeretad ja arvuti juurde tormad, siis on see sinu elu. teistel on teine elustiil ja peale virtuaalelu eksisteerib reaalne, mida elatakse.
 
dreamer 27. märts 2009, kl 11.55
käisid ikka poweriga.riideid ega solki ei toonud kingituseks kaasa.ütlesid lol ja lame dora,ära ripu nende küljes kes soga tegemist teha ei taha.raudselt nii ütlesidki,mol hääled pääs
 
vaeseke 27. märts 2009, kl 12.29
mina elan reaalset elu.mitte ainuski päev ei suudaks ma keskpäevani magada,iial ei heidaks ma mustade linade vahele......pähh...
 
to vaeseke 31. märts 2009, kl 08.53
reaalsuse tajumine üldse puudub kui peale keskpäeva enda rasvunud kere rokaste linade vahelt välja veeretad ja arvutit peksma kukud.
 
dreamer 31. märts 2009, kl 08.59
käisid ja kaasas oli morbiidne kimp maltsa.ütlesid sulle paks dora kevade puhul.nad ei taha mooga tegemist teha,sest olen neile nigut pulbitsev kloaak,mes paska välja ajab.zülitavad miu ja teizte pakzude pundundnäoliste dorade peale perfecelt ja lännud
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!