Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
ufod käisid külas
 
dreamer 02. aprill 2009, kl 10.41
tulid ja ütlesid dora purjakil nigut alati süsihappegaasi ja atsetoonilehkades ikka delfffiz mürki poweriga prizimas.paluzin armuloizu,ütlezid zellist pole miz loiziks mulle meha.tuleb leppida ülekaalulize zumomaadleja kinzudega lezbiga nigut ma izegi.pägalik aitab kinze lahti oida kui ruigame nigut emized
 
dreamer 03. aprill 2009, kl 09.01
tulid nigut alati poweriga ja ütlesid.dora,sina paks maitselage kaltsuhunnik.sa ei pea kunagi teisi arvustama riiete,välimuse järgi ja ei hakka keegi elama nii nagu sina tahad.sinu elu on olnud ropp ja sul pole voli luua korda teiste eludes ega seda arvustada.kui veelkord alustad saad jällegi raudselt kümnekordselt tagasi.kingitusi ei toonud.point selles ma tahtsin ezpiriti puuklobasid oma lampjalgadele ja kummiga pükse.nad ei tabanud matzu
 
novembergirl82 03. aprill 2009, kl 10.12
No mine pooleks mis tekst!:DD
 
emis 03. aprill 2009, kl 10.16
?

ära siin küll poolduma hakka,kuid vaimukust pole siin märgata.
 
novembergirl82 03. aprill 2009, kl 10.39
Ei ole nali,ei ole!:DD
 
dreamer 04. aprill 2009, kl 08.46
tulid jälle poweriga ja ütlesid,dora,oled nigut veniv tatt teiste küljes.jälestusväärseks jälkuseks sa jääd,raudselt.kogu öö oma lookesi kirjutanud kas keret ei jaksa voodini vedada
 
novembergirl82 04. aprill 2009, kl 22.49
oo dreamer!
Tulin jälle ja vaatasin oligi siia kirjutanud,misest,et postkast on ka mul tühi juba sinu kirjadest,kuna olen liiga andekas ja kannatamatu,sina veel kannatamatum ja istudki seal oma gaaside sees kuni lendad veel õhku.
Siis tulevad uvvod ja korjavad su tükid kokku,poweriga ja saadki paremaks:DDD(osa tükke on raudselt puudu);P
 
dreamer 06. aprill 2009, kl 08.49
küss selles, et ootazin kaua.no tulid poweriga ja ütlesid hull ja paks dora sa olevat nigut alati kogu nädalavahetuse siin märatzenud.teised puhkavad,veedavad aega lähedastega,tegelevad hobidega aga sul pole muud teha kui oma roppusi/sappi pritsida ja pudulojusena koos teiste doradega esineda.ISEENNAST ETENDADA ON KERGE.ripned nigut tatt nende küljes kes sind jälgiks peavad
 
dreamer 07. aprill 2009, kl 09.09
tulid poweriga,ütlesid dora oma hingesugulaste roppused oled omandanud.mul nii hää meel et neil ka suust ja pärasoolest tuleb üks ja sama vanglasläng.raudzelt tuleb suhelda nende vinniliste, pundundnäoliste,paksude tädidega.oleme ikka ühe paari kalozzid.ei olegi vaja rippuda nende külles kes ei taha teada ega tunda.
 
dreamer 08. aprill 2009, kl 09.55
tulid poweriga ja läksid poweriga.ütlesid aint,et lame dora sa ei taba matsu ja pointi.ropenda,varasta,vassi,sahkerda,ela haigetes fantaasiates raudselt teiste endasuguste doradega.
 
novembergirl82 08. aprill 2009, kl 20.03
Tulin poweriga ja jõudsin lõpuks kodumaale,nüüd olen teiste omasugustega ja vaatan mis edasi hakkab etenduma,pean ka vahel iseennast mängima.:DD
 
dreamer 09. aprill 2009, kl 08.44
tulid poweriga ja ometi tabazid madzu neil oli kaasas armuloitz,ütlesid nii sehvilt,see on sulle dora!
tuleb kärnkonna naha pulbri sizze panna küünte alt roogitud musztus,korpasz lampjalgade kannanahad,kümme päeva pezemata takuzte juuste rasu ja kindlasti pean sülitama(no on kihvtisem nigut kobra tatt ikka).sellega tuleb määrida oma keha probleemkohad,siis olen kohe pandav ja kuuvalgel ööl minna inimestest kaugele ja ulguda baskervillide koera moodi.universumist tuleb raudselt kurgikujuline humanoid.kui see ei taba madzu,miks ulun ja mida tahan,siis point zelles et rohelised mehikesed on niikui nii alati minuga
 
novembergirl82 10. aprill 2009, kl 14.00
Point selles,et ma ei taba ka üldse madzu,enam..
Armuloitzu mulle vist tarvis pole,midagi muud aga mida seda ei tea isegi:S
 
kkk 10. aprill 2009, kl 16.22
aga võta paber ja pliiats ja kui valmis on vii kirjastusse
 
novembergirl82 11. aprill 2009, kl 02.04
Arvad?
Ma olen jätnud oma kirjutamise unarusse..,viimasel ajal.
Hakkasin mõtlema,et kas seda on kellegile vaja.
Point selles,et inmene,kellelt arvustust ootasin ei tabanud madzu vist,ei tea mida arvata..
 
dreamer 15. aprill 2009, kl 10.36
tulid poweriga ja ei öelnud miskit uut,kui lai lämakas padakonn dora,sa olevat terved pikad pühad raevutsenud ja märatsenud.nüüd on alumiiniumist sogiämbrid igale poole välja pandud,saad mäletseda.madzu ikka ei taba,lollim kui 1c,oled jätkuvalt jälk.
läksid poweriga
 
novembergirl82 15. aprill 2009, kl 12.39
Mina ei raevutse,olen rahulik ja asjalik,pole aega selle jaoks lihtsalt.
 
dreamer 16. aprill 2009, kl 09.50
tulid poweriga.midagizt muud ei öelnud,kui pagz ja lihav dora,ikka ei jaga madzu.ei ole vaja raevununa,vihasena,tigedana teiste küljes rippuda.solgipanged on välja pandud,iga komm 1000kilokalorit.kuzduda oma tigeduzd zolgiga.oled ja jääd jälgikz.
 
dreamer 20. aprill 2009, kl 10.42
tulid poweriga ja mingi paber oli rullis kaasas.ütlesid räuskav,laamendav ja tige dora terved nädalavahetused,pühad istud ja märatsed,meil paber käes mida pesunaize kämmaldega siis trükid.on ikka uudis vana peetud paks moor hakkab kombluspolitzaid etendama.dora sulle endale on hambuni relvastatud priztavit vaja.raudzelt
 
novembergirl82 20. aprill 2009, kl 15.25
Tuli power peale ja tegime ära selle virrma,välismaise nimega raudselt!
Et kõik kurgi ja tomti kujulised turistid tooksid raha meile,usun,et läheb ästi,kui midagi on siis tõmbavad uffod s.i.t.a.s.t välja! ;DDD
 
dreamer 21. aprill 2009, kl 09.13
tulid poweriga papper käes,ütlezit mammi dora,kas solgisöömisest eritatav süsihappegaas on nii tokziline,et üldze selget päeva ei ole.sa ikke ei taba madzu,et on unistuz sinusugusest jälkusest lahti saada.ära ripenda nigut ila ja kui ripud, siis see pole raske sinusugust nigut kloaaki kohelda.nii ongi
 
novembergirl82 22. aprill 2009, kl 00.10
Tulid täna valge autoga ja ütlesid,krt maaneteel üldse powerit ei ole,anname sulle valged load,saad nendega kosmiliselt sõita,jeee,siis ärkasin ülesse ja tuli meelde et pean arki oma lubadele järgi minema:DD
Tüng..,:( ikka tavalised needsamad...,:(
 
dreamer 22. aprill 2009, kl 08.55
tulid poweriga,ei ütlendki muud kui et jälk ja jälestusväärne paks dora,jälle märatsezid ööd päevad läbi.solgipanged on välja pandud loe ja kozu.
 
novembergirl82 23. aprill 2009, kl 00.43
Tulin täna poweriga ja ristmikul uffod tulistasid mind päikesekiirtega:( ..,sõitsin ühele küljelt sisse,ei jaganud madzu ,et paningi madzu:((
Õnneks uffosid kohale ei kutsutud ja kindlustuze madz.
Masinad ka terved.
Nüüd väsinud nii:(
 
dreamer 23. aprill 2009, kl 08.20
tulid poweriga,dora,sol oli raske päev said korralikult vaztu inetut larhvi nätaki-nätaki ja meie kordame üle oled raudzelt jälestusväärne jälkus.
 
kui 23. aprill 2009, kl 08.29
lihav mammi endale girl nimeks paneb,siis on ilmselt odavast sadamabordellist klientide puudusel arvuti juurde pääsenud.äkki ootad hiv testi tulemust ja töölt vaba.on ju hea telefonist kuulata mida arvatakse lesbidest kes titehäälselt inisedes laste juurde preverte veavad oma sumomaadleja kintse kokku nühkides. pägalikule anna vibra kätte las suristab empsule,ütled ty.ra(nii kutsud oma last) selline tore armas mäng
 
dreamer 24. aprill 2009, kl 10.22
tulid kiiruga poweriga ja ütlezid,dora,kuz iganes kiida,ülista ennast nii palju kui torust tuleb.aga meile oled ja jääd tülgastavamatest tülgastavamaks,jälgimatest jälgimaks,vastikeimate seast vastikeimaks.oma tigedust,kurjust,rahulolematust ela välja koos teiste doradega kus saad,aga ära ripu rohelise veniva tatina nende küljes kellele ei lähe korda kas kärvad/eksisteerid,nii ongi.azu otsima,hankima,muretzema oma elu ja tegele sellega,saad palju ainet jutukeste jaokz mida kirjutad.no vähemalt ei pea valetama,vazzima,fantazeerima
 
novembergirl82 25. aprill 2009, kl 02.30
Niii armas..,et siis pisike dora ja palju powerit kas nii..? Jah mul tuli ka täna palju powerit sisse kaanida,energiajook plekk purgis ja sai niipalju sõidetud,et silmeees jutid,tulin ruttu poweriga koju(mitte enda omaga),mul kõik power otsas,peab unematilt juurde nuiama;)
No minu uni on selline,igaöö 1 ja sama!Täitsa müstika!
Unes magan ja siis ma ärkan nagu seal üles ja vaatan keegi tegi pai mulle,vaatan uuesti ja näen oi kesse..,naeratab ja siis ütleb,et kuss, tasa-tasa kõik see oli paha uni ja kohe tulen kaissu..,trrrrrr ärkan poolunes ikka veel ja sõbrahääl ütleb telefonis,nohh olen juba all tuled vä? :(
Aga jah müstika ,et igaöö 1 ja sama uni,alati jääb pooleli:(
Tahaks lõpuni..,näha! ;) oi dziizaz ma olen omadega täitsa perzeez..:DD(tuleks juba need uvvod ja viiksid mu minema perze planeedile ja seal on 1 must auk kaa,irw ;DDD
Oijahh nüüd küll üleväsimuse lakzh,maghamaa..
 
dreamer 27. aprill 2009, kl 08.38
nii poweriga tulid ja ei ütelenudki muud,kui dora,olid oled ja jääd alatizeks jälestuzväärseks,tülgastavakz ja vastikuksz tigedusest ja kurjusest pakatavaks.sinu saavutused on lillepoodidest ja laste tagant varastamine,nende juurde prevertide vedamine.valed on läinud juba sellisteks,et üks vale ei haaku teisega.kirjuta kui palju on fekaalide keemistemperatuur rahhiitilises koljus.mine hale kapilesbi pudulojuseid tegema ja ela kokku oma pägalikuga.sinusugust roppu musta ja haisvat koheldakse ka edazpidi kui kloaaki,muud sa väärt ei ole
 
V 27. aprill 2009, kl 14.03
Ahsoo,et siis nagu kapilesbi kohe:DD, no mis asja sa ise ka ei usu ju seda,niikuinii kõik teavad juba,a sa ise ei saa endaga hästi läbi siis ju.
Ja mis perverte sa taga ajad imelik ei ole või? Kui ei haaku enam valed siis no mida sa valetad a või tegelt sa ei olegi üldse mingi õige kapilesbi vaid mängid seda,pähh ja kas siis vanust ei ole juba,et mõistus kodus,või viisid selle kurgikujulised humanoidid kaasa??Las toovad tagasi siis ja ruttu sest elad ebanormaalselt Ise varsti peast hall vanamutt juba ja siis tigedust täis ka veel..
Võta endale mees,või kardad,et keegi ei taha sind?
Peale kiilakate kapilesbide??..,irwww kolelugu ma ütlen!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!