Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
kassid unes
 
kiisu 10. mai 2009, kl 14.52
Kas keegi teab, mis tähendab, kui näed unes kasse. nägin nii reaalselt, kuidas üks punane suur karvane isane kas hammustas mind ja hoidis hammastega kinni käes, nii et püüdsin teda maha raputada, aga ta ei lasknud lahti ja lõpuks, peksin selle kassi vastu maad surnuks. ma ei ole sellist asja kunagi näinud. Ma veel suur looma sõberm päev otsa kummitab see kummaline unenägu ja nii selgelt veel meeles:(:(
 
Piret 11. mai 2009, kl 09.50
Minule näiteks on KASS alati sõbranna või keegi naine, kuna tegemist on punase karvaga kassiga, mõtle läbi, kas on probleeme ja tülliminekut punapäise naisega. Suurus, karvasus, hammustamine peaksid n.ö. inimest ja ka sündmust iseloomustama.
 
R. 11. mai 2009, kl 18.43
Kasside unes nägemine tähendab halbu inimesi.
 
ka Piret 11. mai 2009, kl 20.15
See, et sa lelle kassi lõpuks hävitasid tähendab seda, et sa temast ikka võitu saad. Kass ikka kiuslik inimene, mul on olnud sarnane uni ja sain temast võitu, tahtis sõnadega nuga selga lüüa, aga unenägu tuli meelde ja ennetasin tema käitumist. Ma kohe teadsin, et tema see paha kiisu oli, kes mind seljatagant hammustas.
 
UV 11. mai 2009, kl 21.32
Sinu unenägu on mingi halb rahaline tehing. Öigemini on keegi sind ninapidi vedanud, kas ei saa laenatud raha tagsi vöi vötsid ise valedel motiividel laenu.
Tekivad sekeldused e.maksehäired, mis pealegi toob sulle päris kopsaka peavalu.
Unenägu täitub kiiresti.
 
HO 03. mai 2014, kl 12.00
Ma nägin ka just nii eredalt punast suurt koheva karvaga Garfieldi sarnast kassi unes. Tean ,et ta oli väga sõbralik ja tahtsin teda väga koju tuua, aga pelgasin mehe reaktsiooni kui saabun õuest leitud kassiga koju:). Kuna aasta tagasi läks minu kass taevariiki, siis jäi mind kummitama siiani unenäost igatsus kassi järele. Igasugused unenäo seletajad tõlgendavad kassi nägemist riiu ja tüliga, loodan väga,et minu unenäo puhul see nii ei ole..... Huvitav kuidas on teema algatajaga läinud?
 
Ljudmilla 03. mai 2014, kl 12.14
Kasside unesnägemise vastu aitab suurepäraselt kama-amaretto toonik. Ma suutsin isegi oma kaks armukest selle seguga ära heidutada.
 
tonsuur 03. mai 2014, kl 22.22
kiisu
minul ei lähe kunagi unenägude tähendused nö ametlike unenäotõlgendustega kokku.
nii palju olen aru saanud, et oluline on, kas ärgates on hea või halb emotsioon.
sinu unenägu oli halb, nagu ma aru saan. ühinen eelkommijatega arvamusega.

HO
mul oli analoogne asi peale koera surma. nägin mitmeid koeraunesid. arvatavasti oli igatsus koera järele suur ja kaotus veel liiga värske. kõik unenäod olid head. mõtlesin, et kas mõni koera hing annab märku, et tahab minu juurde tulla..
 
Unenägija 04. mai 2014, kl 05.06
Täna öösel oli mul eriline ennustuslik (prohvetlik) unenägu.
Ma nägin, et mu kass sai mu taksikoeraga lapse...
Kas see võib tähendada, et kuu on Saturniga kvantiilis ja ennustaja Edgar näeb ka tulevikku? Äh?
Kas keegi paneks kaarte või teeks armuloitsu?
Äkki peaks Pauksoniga ja Kivi-Karlaga konsulteerima enne kui Päike tõuseb? Vä?
 
Uneskõndija 04. mai 2014, kl 05.15
Ja siis oli mul veel selline unenägu, et hiir hüppas ja kass kargas ja Ave kumpas.

Oleks kohe vaja kaardi ennustust.
Muidu ei oskaks iseseisvalt tööle minna.
Sinna naisteka toimetusse ega mitte isegi säästumarketi lindi taha...
 
e 12. aprill 2018, kl 04.17
sa oled IDIOOT ausalt.
 
E 12. aprill 2018, kl 04.18
Uneskõndija Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ja siis oli mul veel selline unenägu, et hiir hüpp
> as ja kass kargas ja Ave kumpas.
>
> Oleks kohe
> vaja kaardi ennustust.
> Muidu ei oskaks iseseis
> valt tööle minna.
> Sinna naisteka toimetusse ega
> mitte isegi säästumarketi lindi taha...



Sa oled IDIOOT ausalt.
 
e 12. aprill 2018, kl 04.18
IDIOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOT
 
unesjooksja 12. aprill 2018, kl 22.11
See võib tulla lameda maa bredsessioonist, et te kõiki idiootideks peate.
Rahvusvaheline üldsus on jõudnud ammu teadmisele, et kui Ave kumpas, siis teie kassil on solkmed ja trihhomonoos.
Küsi Oupekki Looma käest, kui ei usu.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!