Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Kas magamistoas peegel on hea mõte?
 
uuriks 06. oktoober 2009, kl 17.25
Kas vastab tõele, et peeglil ja surmal on mingi seos, et magamistoas pole soovitav suurt seinapeeglit hoida?
 
xxx 06. oktoober 2009, kl 18.23
Peegel ei tohi olla nii et voodit peegeldak,siis läheb abielu või suhe lõhki.Muud ma ei oska öölda
 
kogemus 06. oktoober 2009, kl 18.39
Peegel oli magamistoas,voodi kõrval kapp ja sellel peegeluksed.
Abielu hakkas kärisema mõni nädal peale kapiostu.Ämm teadis põhjust - peegeluksed ja nende kõrvaldamisel suhe paranes.Jumalaõige jutt, kui ei usu, pange peegel.
 
muidugi 06. oktoober 2009, kl 18.56
Meest ei tasu ka magamistuppa lasta. Muidu läheb suhe käest.
 
asja 06. oktoober 2009, kl 19.31
Minul on magamistoas kaks peeglit, kumbagist ei paista voodi. Abielus olnud 18 aastat. Kaks on olnud kuskil seitse aastat.
Maakodus on seinal üks peegel ja sealt paistab kõik voodisse. Katan selle igal õhtu kinni siidise hommikumantliga.
Peeglitega on üldiselt nii, et mida vähem neid üldse elamises on seda parem. Ka ei tohi peegeldada ta ust ja eriti välisust.
Pane sulg peegli peale.
Magamistoas peab olema kõike kaks,pilte, patju, öölampe ja kappe.Kõik laste pildid ja ämmade pildid koristage ära. Sobiv on pulmapilt, sest sellel on inimesed alati õnnelikud. Voodisse peaks pääsema kahelt poot,kindlasti ei tohiks mees ronida üle naise oma kohale. Magamistoas peaks kõik rõhutama paarile. Telekas visake magamistoast kohe välja. See pole koht sellistele asjadele ja laps ei tohi magada ka kahe vahel.
 
to asja 06. oktoober 2009, kl 20.53
Palun seleta, mille vastu aitab sulg ja kuidas seda panna peeglile, kui see on vertikaalselt?
 
asja 06. oktoober 2009, kl 21.10
Sulg ei lase negatiivsel peegldada. No kas linnusulg, mis korjatud mere äärest või neid ikka lendleb ringi. Sule saad paigaldada peeglile kasutades selleks läbipaistvat kleeplinti. Müügil kõikides kohtades kus on müügil kontoritarbed.
 
... 06. oktoober 2009, kl 22.21
olen kuulnud, et peeglile pannakse lina peale siis, kui keegi on majas manalateele läinud, et ööseks ei tohi just panna peeglile midagi.
 
asja 07. oktoober 2009, kl 21.40
Jah,seda ka, et kaetakse kinni kui matused.
Aga peeglist ei tohi paista magavad inimesed ja minul see täpselt nii on.Peegel on minust poole sammu kaugusel.
Kunagi ei tohiks olla peegel ka magamistoa laes.
 
58 07. oktoober 2009, kl 22.03
Olgu aga miks ei tohi peeglit kasutada magamistoas? Miks peeglil siis nii paha mõju on?
 
ele 07. oktoober 2009, kl 22.52
ma ei tea, mul eluaeg magamistoas peegel olnud. see justkui loomulik koht peegli jaoks - kammid, paned riidesse jne. ei ole küll midagi koledat täheldanud.
küll aga kattis mu tädi peegli kinni. riputas sinna äsjatriigitud kleidi. mul käis veel kõhe mõte läbi, et oi, justkui surnu oleks majas. kuid alla ma ka kleiti millegipärast ei võtnud.
nädal aega hiljem tädi suri.
 
kõlakas 08. oktoober 2009, kl 21.51
Mina olen kuulnud, et kui esikus on peegel, siis peab see olema sedasi, et välisuksest sisenejad näevad sellest kohe esmalt ennast sisse astudes. Sest nii peegeldab peegel sisenejatele nende enda energia tagasi, kui see on negatiivne. Mul ilma seda varemalt teadmata ongi peegel nii asetatud. Nüüd siis lisan peeglile ka uhke luige sule, millele ma seni oma elamises ei ole õiget kohta osanud leida.
 
mis nyyd siis 12. oktoober 2009, kl 23.09
mul magamaistoas kaks suurt garderoobiust peegliga, seda olen küll täheldanud,et vahel magan halvasti, rahutult ja muudkui vähkren, ma ei saa neid ju kinni katta,kas siis pean sule kummagi ukse külge liimima,kas see aitab?
välisuksest tulles vaatavad koridori peegeluksed mulle otsa ja samas nagu poolviltu terve peegelsein ruudukestest,mis lapsetuppa vaatab(tema voodisse ei paista)
viimati kukkus neljapäeval mul peegel üldsegi köögi maha ja raamist välja,kuid jäi erveks, viskasin minema ja ostsin uue
et mis nyyd siis?
 
ele 12. oktoober 2009, kl 23.27
no ja mis sa nüüd tahad, et me ütleksime?
kui oled ebausklik, siis oota õnnetust, kui ei ole, siis elad samamoodi edasi.
mis siis muud:)))
mul on ka magamistoas 2 suurt peeglit seinal - oma 16a. siiani elus ja õnnelik. mulle meeldib, kuna need peegeldavad aeda ja teevad toa suuremaks ja rõõmsamaks.
 
ebausklik 13. oktoober 2009, kl 10.28
Minu kass ajas eile lauapeegli maha ja pooleks. Viskasin ruttu minema. Pidavat 7 aastat õnnetut armastust tähendama, aga kui kass seda tegi, siis ilmset ta suurt lootma ei peaks;)) Miskipärast arvan, et see 7 aasta jutt on õige või siis mingi jama tuleb, aga kuna ma seda ise ei teinud ja kiiresti minema sai visatud, siis pole ju ka hullu. Killud toovad ehk hoopis õnne!
 
tont 13. oktoober 2009, kl 10.48
oh appi, mis sajandis te elate? kas te pole kunagi kuulnud või kasvõi huvi pärast uurinud miks peeglile omistatakse nii müstilisi omadusi? uurige välja ja peegel muutub teie jaoks palju mõistetavamaks ja vähem müstiliseks!
ja kas üksi magades peaks ka midagi kartma kui peegel magamistoas? :)
 
H 03. veebruar 2018, kl 18.59
Kas see on norm kui peegel on voodi kõrval aga ülevamal pool ja ei peegelda voodisse?
 
G 19. mai 2018, kl 13.17
Jah, nii on, sest mida usud, seda saad. Ja kui pikalt oma heatahtliku saatusega tüli norid, siis saad ka seda, mida kardad.
 
T 18. juuni 2018, kl 23.13
G Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Jah, nii on, sest mida usud, seda saad. Ja kui pik
> alt oma heatahtliku saatusega tüli norid, siis saa
> d ka seda, mida kardad.


Ütled, et mida usud, see tõitub. Paraku pole esoteerikute uskumused kunagi täitunud. Pole eales täide läinud ükski ennustus, pole eales tõestatud paranähtusi, pole eales toimunud mingit maagiat ega muud esoteerilist. Pole ka Jumalad maapeale saabunud ega maailm otsa assnud, olgugi, et ennustati lausa vaimselt valgendatud religioossete gurude poolt.

Seega ei ole nagu ütled.

Väga lihtne on su teorriat sinu enda peal testida. Anda sulle ülesandeks uskuda miskit ja näidata, et see uskumus ei täitu.
 
Taadu 18. juuni 2018, kl 23.40
Magamistoa peegel pole midagi nõiduslikku.
Meie klubis on peegelpõrand ja me teeme peegelpõranda peal kükke.
 
Taat Malaat. 18. juuni 2018, kl 23.42
Taadu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Magamistoa peegel pole midagi nõiduslikku.
> Meie
> klubis on peegelpõrand ja me teeme peegelpõranda
> peal kükke.

Tehke ja senikaua kuni seda nõiakunstiks ei nimeta ega esoteerikaks, seni olete täie mõistuse juures.

Kui hakkate peeglit pelgama või eiteamis, siis on aeg raviga alustada.
 
Taat Makaak 19. juuni 2018, kl 00.00
Lisan siia veel, et teaduspõhiselt ei saa see peegelpõranda peal kükkide tegemine olla jätkusuutlik.
A) Kõigil pole peegelpõrandat.
B) Üsna paljud ei saa ka selle olemasolul narsiaanlikust vaatevinklist lähtudes kükke teha, sest see näeks välja paganliku ja Universumi armetu plagiaadina.
C) Ükski endastlugupidav guru ei teeks neid kükke leviteerimata kõpksuse eetris.
 
Mina Olen 19. juuni 2018, kl 02.45
Kui enese arenguks valida hirmud, siis ainult peegli kartmisest ei piisa.
 
G to T 25. juuni 2018, kl 10.04
Sa vist mõistsid mu lauset teistpidi.
Aga selle soovimise ja uskumise poole pealt: millisel allikal su ütlused põhinevad?
Minul on läinud elus mitmed konkreetselt soovitud asjad väga konkreetselt täide, kord juhtus isegi nii, et ühel õhtul teises linnas ütlesin sõbrale veendunult, et ma tahan ühe konkreetse inimesega kohtuda, keda veel kohanud polnud. Järgmise päeva hilishommikul jalutasime mööda tänavat ja kohtusime kahe inimesega, tutvusime, ja ma ei saanud paar tundi aru, et see on sama inimene, kuni nägin ta pilti.
Läksin mööda ühest väga kihvtist majast ja ütlesin sõbrale: oo, ma tahan siin elada! Paar kuud hiljem pakuti sealkandis korterit. Pime sügisõhtu, sisenesime tagahoovi kaudu ja tagauksest, kohapeal tehti soodsam pakkumine teise korteri osas, selline, nagu olin kord visandanud (eend kolme suure aknaga), lisaks suur tiibklaver (olin küll julgenud vaid pianiinost unistada). Pärast väljusime maja eesuksest - see oli seesama maja!
Olen suur vabadusearmastaja, seetõttu suhtlesin paljudega, aga kooselu mõte tundus ahistav. Suur hulk pettunud mehi, ühesõnaga, ent muudmoodi ei saanud. Kui aga ühel eluhetkel tundsin, et nüüd olen valmis end siduma, kirjutasin endale konkreetselt üles, milline ta peaks olema. Seejärel kirjutasin sellesama soovi ühte suhtlusportaali ka ja vastasin muuhulgas ühele pildita kasutajale (kuigi mehe välimus on mulle väga tähtis). Paari nädala pärast kohtusime, armusime ja sestsaati koos. Ta oli kena ja armastusväärne ja isegi rohkem kui olin soovinud.
Hiljuti nägin just klippi, kus kuulsad ja rikkad näitlejad rääkisid, kuidas nad oma tipprollide ja miljonite juurde jõudsid - täpselt nii, et usud sellesse, soovid konkreetselt ja muidugi ka tegutsed. Ainult soovimine ja ainult tegutsemine ei pruugi kuhugi viia, eriti klammerdumine oma soovitusse, ilmselt seetõttu, et klammerdumises on varjul hirm: äkki ei õnnestu? Olen ka ise midagi nii väga tahtnud, et mõtlesin üle, siis võid rabeleda, aga ei tule ega tule. Lõpuks vabastad end sellest soovist. Klammerdumine ei too soovitut.
Sellega tahan öelda, et selle asemel, et end hirmude ja ebausuga takistada, laske oma hing vabaks ja soovige parem midagi head :)
 
Taat Malaat. 14. juuli 2018, kl 19.02
Kirjutad, et
"Olen ka ise midagi nii väga tahtnud, et mõtlesin üle, siis võid rabeleda, aga ei tule ega tule.".

Sellega annad mõista, et sageli teed enda arvates kõik vajaliku, aga sellegipoolest ei saada sind edu.
(Seejuures mainin, et ei maksa sõna "edu" ega muudesse sõnadesse liigset tähelepanu pöörata, ega ka mitte õigekirjale, ega fondi tööbile, ega muule ebaolulisele. Sõna "edu" all mõeldakse kordaminekut, kus saavutatakse oma eesmärk jne. Pole vajadust valida täpsemat terminit ega definitsiooni, kuna õigekeelsus pole siin teemaks.)

Ütled, et kui edu ei saavuta, siis hülgad eesmärgi. Eks see olegi paratamatu reaktsioon, mida muud ikka teha. Kui asjad ei õnnestu, siis tuleb teha järel-analüüsi mõnda aega, kasvõi mõned nädalad, ja saab (auhinnaks) teadmuse/õppetunni, et mida siis valesti tehti jms.

Elu nö suurem/kõrgem eesmärk ongi areneda oma arusaamades ja neid arenguid tekibki tänu ebaõnnestumistele, õpime kui läheb kehvasti. Elu eesmärgile saab mitmest suunast vaadata, biloogiline eesmärk on, et teete 1-2 järglast. Tegelikult on aga ka need 1-2 last õppetundide pakkujad, kes aitavad sinu arusaamu arendada. Last kasvatades õpid näiteks aru saama, mis on eetika, kuna näed selgelt kuidas teamal puudub eetika kui ta on lapseeas ja sa pead õpetama talle euroopa eetikat. Äriprojekti tehes tundub elu eesmärk olla rikastumine, kuid tegelikult kõrgemalt vaadates on ka see äriprojekt sinu arusaamu arendav. Kui põrud, siis mõtled järele ja arened. Kui õnnestud, siis saad teha mis rikastele taskukohane ja need pakuvad ka omamoodi uusi mõtteid ja arenemist.
Elu nö suurem/kõrgem eesmärk ongi areneda oma arusaamades. Võid ju ka mediteerida või nö DMT-narkot suitsetada, või siin plökutada, eks taas saad oma peakolu avaramaks. See ongi üks selline põhieesmärke.

Väidad, et ebaõnnestusid oma projektiga. Kuid kordaks, et olenemata projekti tulemusest sa ju arenesid, kuna panid kirja siia mingi tarkusetera, et pole mõtekas klammerdudas jne. Seega su aju sai arengut su projekti tõttu. Ja kui hakkad maha surema kunagi vanaduses, siis tunnetad, et su arusaamad on suuremad väärtused kui su mistahes autod, majad, eesmärgid siin elus. Su aju olek, sinu areng, see on oluline.

Igasugused projektid olenevad mitmetest teguritest. Sagedane viga on, et ei osata tunnetada, mis on projekti/eesmärgi täitumise tõenäosus. Näiteks võib üldistada pokkerimängu turniiridel saavad võidu esikolmik, või vahel lausa ainult 1 isik, osalejaid aga on sada, tuhat, mitu tuhat. Seega sellise projekti edenemise tõenäosus, et võitjaks tuled, on alla 1%. Olenemata sellest, mida sa teed, tee kasvõi esoteerikat, siis on väga ebatõenäoline, et võidad pokkeri turniiri. Sama on aktsiaturgudel. Igasuguste äridega on sarnane, et enamasti on tõenäosus õnnestumiseks siiski väike. Sagedane viga on, et ei osata tunnetada, mis on projekti/eesmärgi täitumise tõenäosus. Sinu projekt ebaõnnestus kuna oli vähetõenäone, et see üldse õnnestub. Mis muud arvata?

Sportlased on üks näitevaldkond, kus tõesti uskumine ja klammerdumine võib eelist anda. Aga sealgi on siiski konkurente rohkelt ja enamus neist on teadlikud klammerdumise kasust ja muust.

Tänapäeval kasutavad sportlased ka narkootikume, näiteks võitluspuuri sportlased kasutavad aineid, mis takistavad ajus teatud moodulite töö. Tulemuseks on, et võitleja suudab ennustada paremini vastase lööke. Tegu pole millegi esoteerilisega, vaid omab puhast teaduslikku selgitust. Võime arutleda kunagi sellest siin kui mahti saame.
Superstaarid teevad tänapäeval mitmeid hüpnoositehnikaid ja asju, mis samuti pole mingi esoteerika, aga annab siis eelist, et superstaar talub stressi paremini ja nii edasi. Näitena meenub Britneys Spearsi videodf, mis tõestavad et tema aju on rohkelt programmeeritud ja progemine ol iedukas tema staariajastul, nüüd aga siis on aju haige tal.

Esoteerikud jms ütlevad, et usk on ikka väga võimas vahend. Et kui usud VooDoo'd, siis see toimibki, või, et ekui usud, et peeglid on head, siis nad ongi, muidu pole. Noh, lühidalt öeldes, et eks eks uskumised ja käitumised mõjutavad ajusüsteemi ja sellega seoses teie käitumist ja valikuid. Kuid ajus domineerib reegel, et peeglid on head, siis eks tekibki magamistuppa sisenemisel kindel tunne, et on hea kuna on peeglid, ja siis hea tundega õnnestuvadki magamistoa asjad paremini, kuna hea tundega tehes ongi asjadel parem edu kui ärevusega/paanikas tehes. Midagi üleloomulikku pole usu puhul kunagi elaes nähtud.


G to T Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sa vist mõistsid mu lauset teistpidi.
> Aga selle
> soovimise ja uskumise poole pealt: millisel allik
> al su ütlused põhinevad?
> Minul on läinud elus
> mitmed konkreetselt soovitud asjad väga konkreetse
> lt täide, kord juhtus isegi nii, et ühel õhtul tei
> ses linnas ütlesin sõbrale veendunult, et ma tahan
> ühe konkreetse inimesega kohtuda, keda veel kohan
> ud polnud. Järgmise päeva hilishommikul jalutasime
> mööda tänavat ja kohtusime kahe inimesega, tutvus
> ime, ja ma ei saanud paar tundi aru, et see on sam
> a inimene, kuni nägin ta pilti.
> Läksin mööda üh
> est väga kihvtist majast ja ütlesin sõbrale: oo, m
> a tahan siin elada! Paar kuud hiljem pakuti sealka
> ndis korterit. Pime sügisõhtu, sisenesime tagahoov
> i kaudu ja tagauksest, kohapeal tehti soodsam pakk
> umine teise korteri osas, selline, nagu olin kord
> visandanud (eend kolme suure aknaga), lisaks suur
> tiibklaver (olin küll julgenud vaid pianiinost uni
> stada). Pärast väljusime maja eesuksest - see oli
> seesama maja!
> Olen suur vabadusearmastaja, seet
> õttu suhtlesin paljudega, aga kooselu mõte tundus
> ahistav. Suur hulk pettunud mehi, ühesõnaga, ent m
> uudmoodi ei saanud. Kui aga ühel eluhetkel tundsin
> , et nüüd olen valmis end siduma, kirjutasin endal
> e konkreetselt üles, milline ta peaks olema. Seejä
> rel kirjutasin sellesama soovi ühte suhtlusportaal
> i ka ja vastasin muuhulgas ühele pildita kasutajal
> e (kuigi mehe välimus on mulle väga tähtis). Paari
> nädala pärast kohtusime, armusime ja sestsaati ko
> os. Ta oli kena ja armastusväärne ja isegi rohkem
> kui olin soovinud.
> Hiljuti nägin just klippi, k
> us kuulsad ja rikkad näitlejad rääkisid, kuidas na
> d oma tipprollide ja miljonite juurde jõudsid - tä
> pselt nii, et usud sellesse, soovid konkreetselt j
> a muidugi ka tegutsed. Ainult soovimine ja ainult
> tegutsemine ei pruugi kuhugi viia, eriti klammerdu
> mine oma soovitusse, ilmselt seetõttu, et klammerd
> umises on varjul hirm: äkki ei õnnestu? Olen ka is
> e midagi nii väga tahtnud, et mõtlesin üle, siis v
> õid rabeleda, aga ei tule ega tule. Lõpuks vabasta
> d end sellest soovist. Klammerdumine ei too soovit
> ut.
> Sellega tahan öelda, et selle asemel, et e
> nd hirmude ja ebausuga takistada, laske oma hing v
> abaks ja soovige parem midagi head :)
 
Emilie Palumustikas 20. juuli 2018, kl 19.36
Mina leian oma elatud aastate pealt, et peegel magamistoas pole midagi koledat.
Mul on magamistoas peegelpõrand, ning kui taat malaat ja isemaag mulle külla tulevad, siis teeme seal hoogsalt koos kükke.
 
Taat Malaat. 29. juuli 2018, kl 19.12
asja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sulg ei lase negatiivsel peegldada. No kas linnusu
> lg, mis korjatud mere äärest või neid ikka lendleb
> ringi. Sule saad paigaldada peeglile kasutades se
> lleks läbipaistvat kleeplinti. Müügil kõikides koh
> tades kus on müügil kontoritarbed.

Ütled, et sulg ei lase negatiivsust tuppa vms. Mis asi on negatiivsus? Kas negatiivsus on see, mis tekitab halva tuju? Näiteks kui maja põleb maha tekib paha tuju ja seetõttu on põleng negatiivne, sest tekkis paha tuju? Kui nii, siis on see negatiivsus ikka väga vastuoluline mõiste. Sest osad asjad elus omavad lühiajaliselt head mõju, aga pikema ajaliselt halba. Kokkuvõttes ei teagi kuidas hinnata, kas asi on siis hea või halb, kuna algul on ju asjal hea mõju, teeb rõõmu, hiljem aga osutub halvaks, teeb tusast tuju. Kirjeldasime kusagil, et kui vette visata kivi, sisi tekib sellest rohkelt head ja halba ja ei saa öelda, kas tegu oli kokkuvõttes hea või halb ja ei saa oamkorda öelda, et mis asi on karma. Näiteks kui tuba läheb põlema ja partner hukkub, siis see on esmapilgul halb, kuid hiljem selgub, et tegu oli sarimõrvariga vms kriminaalsega, seega tema hukkumine põlengus teeb ju ühiskonnale head. Lisaks kohtute uue partneriga, ja saabub suur õnn, seda tänu magamistuppa tulnud põlengule. Seejärel osutub uus partner ka kriminaaliks ja toimub palju head ja halba. Seega, kus on selles näites negatiivsus ja hea või halb? See, et magamistoas algul tekkis põleng, tekitas ju pikas perspektiivis palju head, tõi sure õnne jpm, lisaks tõi ka halba.

Seega, see negatiivsuse mõiste on väga vastuoluline. Näiteks kui küsida, et kas selline mõiste/asi nagu "õppetund" on hea või halb? Õppetund on näiteks siis see, et saate uue arusaama elu kohta. Et kas siis õppetund on hea või halb? Ei ole ju ühest vastust. Ei saaks öelda, et õppetunnid oleks negatiivsed asjad või positiivsed asjad. Nad omavad nii head kui halba ja osadele isikutele on nad halvadja teistele head, lisaks nende mõju muutub aja jooksul heaks/halvaks ja lausa pendeldab nõnda.

Mitmed elutarkused üritavad öelda, et mõtle positiivselt ja ära lase negatiivsetel asjadel sündida, kuid kuidas saaks need elutarkused olla tõesed kui pole olemas üheselt negatiivseid asju. See, mis ühe jaoks täna on negatiivne on teise jaoks homme positiivne ja esimese jaoks ülehomme positiivne, ja seejärel kõigi jaoks negatiivne, jne.

Teine küsimus oleks, et kuidas sulg või muu ese mõjutaks tulevikku? Ealeski pole demonstreeritud, et suled või muu VuuDuu miskit teeks.

Positiivset arutlust.
 
Jo 24. november 2018, kl 04.38
peeglist.
muidugi on peegel magamistoas suht out. eriti kui peegel üle terve seina ja suunatud otse voodile.
et miks out? no igasugu selgeltnägijate saadetes ja pararaamatutes ju räägitakse, et on?
ei, mitte sellepärast. (või no kui uskuda seda just soovite, siis jah)
aga
tegelikkuses on juba aegadest ammustest, kui ruumipsühholoogiat nimetati ka feng shuiks või muuks salateaduseks, selgeks tehtud, et väga vähe täiskasvanud inimesi magab siiski täiesti nonstop hommikuni ja totaalselt staatiliselt. inimese unel on erinevad tsüklid, kergemad vahelduvad sügavamatega, vahepeal on ka nn. poolärkvelolekud jne, lisaks inimene vahetab uinumise ajal poose, osad käivad öö jooksul poolunistena ka paratamatutel asjatoimetustel (kes wc-s, kes külmkapi juures) ja üleüldse on magamine selline päris toimekas tegevus. olete nõus?
nii. ja nüüd minge oma magamistuppa, kus on suur peegel ja kustutage tuli ära. proovige.
iga teie liigutus, teki nihutamine või padja kohendumine peegeldub ühel või teisel moel ning silma ehituses tingitud nn. äärmise vaatega (ei mäleta mis selle termin oli) fikseerite te ikkagi selle liikumise. kuna tuba on pime ja infot ümbruse kohta saab aju vähendatud kujul, tekitabki infovaegus koos selle nn. peidetud liikumisega kergemaid või sügavamaid fantaasiaid, vahest ka uulusid ja muid põnevaid asju.
no ja sealt siis ka summa summaarumina kehvem uni.
kehvalt puhanud inimene on aga tõrges ja tujukas. tihtilugu.
eriti kui lisaks palgatööd tuleb vihtuda ja muid olemaproblesid käigu pealt lahendada.
noja kaugel need tülidki siis. abielus või kus iganes.

nii et jah, saadanast on see va peegel magamistoas, saadanast ja parem täies laiuses sulgedega tihedalt üle kleepida.
 
Jo 24. november 2018, kl 12.52
Ma ei näe peeglis midagi halba, sealt vaatab mulle vastu Jeesus Kristus ise, kes on enda läbi kõigi patud lunastand.
Ja endiselt on mu kööktoas peegelpõrand, kus ma võin Onu Pähhi , Taat Malaadi ja teiste mu derivaatidega võiidu esoteerilisi kükke teha.
 
Q1 24. november 2018, kl 17.10
Peegel ,kui on toas, on ka täpselt astraalis seal kohal olemas. Peeglisse "seal maailmas" vaadates näed hoopis midagi muud kui oled harjunud...ehk lühidalt, kui Onu Pähh seda kogeb, pissib ennast ehmatusest täis...:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!