Müstika nurgake
Tiina ja Reet
 
helistasin ka 22. oktoober 2009, kl 14.52
Helistasin neile mõlemale, ühe ja sama teemaga.

Põhimõtteliselt sama jutt, kuid see kõige olilisem, mida ma teada tahtsin saada-soovituskaart. Sellelt kohalt oli erinev jutt.
Lisaks Tiina nägi, et see asi ei hakka veel läbi saama ja et kõik on ok.
Reet aga nägi, et pean andma endast kõik v mitte midagi. sest muidu asja ei saa ja kauaks tulevikku pole.

Kumb on teile rohkem täppi pannud, kas Reet 9002228 või Tiina 9002424 ?
 
oh 22. oktoober 2009, kl 16.19
Millal Sa Reetu kätte said?
Mul üldse kohe ei õnnestu :(.
 
x 22. oktoober 2009, kl 16.45
Mina rääkisin ka Reedaga eile. õhtul. Ta on tore!
p.s. Misasi on soovituskaart?
 
helistasin ka 22. oktoober 2009, kl 18.22
Soovituskaart on see kaart, mis näitab, mida ma antud olukorras tegema peaksin (mis antud olukorrale kõige paremini mõjuks).
 
kusjuures 22. oktoober 2009, kl 19.03
mul oli sama asi. Reet ütles, et meie suhe kaua ei kesta, aja küsimus. Tiina aga ütles, et suhe ei saa läbi, kuid võtab aega, kuni kõik korda saab!
Minule isiklikult sobib Tiina.
 
njaa 22. oktoober 2009, kl 19.22
Mina ka helistasin mingi aeg ja mulle Tiina jutt rohkem hämamisena tundub.
Reeta ei saa kuidagi kätte. Ei vasta üldse.
 
To kusjuures 22. oktoober 2009, kl 20.44
Millal sulle Reet ja Tiina seda ennustasid?Kuidas suhe praegu on? Kummal neist õigus oli, kuidas praegu tundub? aitähhh ;)
 
kusjuures 22. oktoober 2009, kl 21.27
Umbes kuu tagasi...Tundub, et Tiina oma läheb rohkem täppi. Mul oli suhtes väga raske aeg, olime lahku minemas, aga nagu Tiina ütles, võtab aega, kuid lahku me ei lähe. Ta ütles ka, et mehel on sügavad tunded, kuid Reet seda ei öelnud. Reet rääkis rohkem minust, kui meie suhtest. Praegu on läinud meie suhe paremaks. Loodan, et see nii jätkub.
Samas võibolla keeldun uskumast seda, mida Reet on öelnmud ja seda enam tegutsen selle nimel, et seda ei juhtuks. On tulemusi andnud. Eks kaartide vaatamise mõte ongi see, mida soovitada ja mida me muuta saame.
Nad on mõlemad väga võimekad.
 
No tore 22. oktoober 2009, kl 22.02
aga mis sa oma ennustusi siin pajatad? isiklikud nagu või...
 
to No tore 23. oktoober 2009, kl 16.04
Minul pole küll probleemi...ära loe, kui sulle liiga isiklik tundub. Ma pole esimene, kellel suhted sassis, ekole.
 
njaa 23. oktoober 2009, kl 16.13
Reeta ei saa ma kahjuks kätte.
Mis kellast kellani talle helistada võib?
 
kontrollitud 23. oktoober 2009, kl 16.13
mina sain reeda telefonitsi kätte. üle kuu on möödas ja miski pole täide läinud.
 
k 23. oktoober 2009, kl 16.20
reedale võib õhtupoole helistada.
 
lulli 23. oktoober 2009, kl 17.54
Tundke elust rõõmu, mida te jooksete mööda ennustajaid, üks mees ees või taga.Elage tulevikule!
 
uudishimulik 23. oktoober 2009, kl 20.31
mina olen ka reedale helistanud ja vöin öelda et minule pani ta küll möned asjad täppi tiinat ma veel ei tea aga eks tulevikus .Tore on siin kui inimesed siin oma muljeid avaldavad ja tore on ju tulevikku teada -ja igasuguseid soolapuhujaid ka siin päris uskuda ei tasu.Minu elu on olnud päris kirju ja kui mul ikka mingi probleem on ikka valin reeda nr ja saan selle kohta selgitust reeta mina isiklikult usaldan raha ju pole elus köige tähtsam seda pigem on ju vaja elamiseks ja muudeks vajadusteks. ja teile teadmiseks et Reeta saab kätte öhtupoole .olge mönusad.
 
tölpa 23. oktoober 2009, kl 20.57
mitte mõhkugi ei saanud eelnevast tekstist aru.))
 
teadja 25. oktoober 2009, kl 15.22
kas Tiina vötab kuskil inimesi vastu ka vöi lihtsalt ennustab telefoni teel.
 
ma 25. oktoober 2009, kl 15.30
ei saa Tiinat kätte. kas keegi teab, millal oleks parim aeg talle helistamiseks?
 
Heh 27. oktoober 2009, kl 16.02
Ma helistasin ühe küsimusega mitmele ennustajale. Absoluutselt kõik mööda ja täiesti erinev. Teate ka seda, et kui inimesele on sellised võimed antud, siis ei tohi ta neid kasutada omakasu eesmärgil. Ennustaja/ravitseja ei tohi kunagi hinda määrata vaid vastu võtma mis talle entaksee. Kui ennustaja hakkab hinda määrama, siis kaotab ta omad võimed. Olen käinud mitme tõelise nõia juures, kõik on hoopis midagi muud. Proovige, käige ära kellegi juures, kes ikka tõeline "nõid" on ja te ei raiska selliste asjade peale üldse raha. Inimestele on antud sellised võimed, et ta saaks teisi aidata elus edasi oma nõuannetega ja suunata neid, mitte et selleks saaks meelelahutus.

Kõike kaunist Teile!
 
tölpa 27. oktoober 2009, kl 16.19
kas tiina park ja reet linna või?
 
lint 28. oktoober 2009, kl 20.07
Küsida võib,missugus nõia juures Sa<käisid
 
mõhh 29. oktoober 2009, kl 11.11
TO EHH!
Kirjutad,et käige õige n'ia juures,et ei Tiinad Riinad,Reedad jne ole miskit.Aga ole siis nii kena ja jaga oma tõelise nÕia käigu kogemusi ja mingid andmed kust leida kohata.probl. on ju kõigil,lihtsalt kes neid võimendab,kes sb hakkama-elu ju selline ongi-kord üles,kord alla-
 
mari 13. märts 2016, kl 10.07
Huviga proovisi nii Tiinale kui Reedale ja tulemus puhas null nii olevik kui tulevik! No nii mööda ei ole ma ise ka endale ennustanud! Puhas raha raiskamine,no ok see raha aga tulemust mitte mingisugust ega õiget vastust! See kui ta midagi soovitab siis seda küll vaja mul ei ole,et pane küünal sinna ja tänna või räägi nii ja naa,seda polnud vaja,seda võin ma ise ka lugeda,aga no oleviku ja tuleviku kohta veitski midagi täppi panna peaks ikka ennast ennustajaks nimetav inimene siiski oskama!
 
ma 15. märts 2016, kl 19.53
to: mari
kuidas sa tead, et tulevik puhas null. oled ise selgeltnägija?
 
kallid ajudeta kanad 15. märts 2016, kl 20.23
pange esmalt tippi, ja peale seda pange täppi. kõige olulisem - ärge unustage naabrimehele nikku andmast, tema on ka ju inimene.
 
Riina ja Teet 15. märts 2016, kl 21.51
tra helistasin neile mõlemile, ühe ja sama teemaga. ikka üks ja sama jutt neil, midagi olilist hui ma teada sain.
Kumb on teile rohkem täppi pannud, kas Teet või Tiit ?
 
Kui kedagi huvitab 19. märts 2016, kl 00.44
....,siis olen ka mõlemale helistanud. Kui on pingeolukord, siis Tiina hääl kõlab juba rahustavalt. Üldiselt on nad ennustustes sarnased aga viimasel ajal läheb Tiina kiirelt teemast kõrvale ja hakkab õpetama: maksa see laen tagasi; pane küünal sinna, kivi tänna: loe feng shuid jne. Reet jällegi on konkreetne ja kui on vaja halba teatada siis laiatab otse, ilma ilutsemata. Küll aga on üks asi veel, mis segab, nimelt kui helistad ühe ja sama jamaga näiteks maks 2he nädalase vahega siis on tulemus uus, kuid minu jamas pole vahepeal midagi uut toimunud. Ehk siis võibolla ongi müstika olemas, kuid minu peal kahjuks ei toimi. Vahet pole mida nad räägivad, tuleb ikkagi see mis tulemas on, ei päästa jamadest mitte keegi, isegi mitte nemad.
 
Küsimus 24. märts 2016, kl 11.05
Kas Reet praegu ka tegutseb? Telefon? Hinnaklass?
 
Kriss 29. märts 2016, kl 22.21
Reedal on 40 euri tund, kui kogu ööks, siis tahab 200 saada ja kõik käib kummiga, seda pidage meeles.
 
MNJAHH 05. aprill 2016, kl 14.51
Reet mulle ei sobi, esiteks kõneminut liiga kallis, teiseks ei lähe pooled asjad nii nagu ütles ja kolmandaks mind tohutult häirib tema järsk ja resoluutne olek.

Tiina oli kunagi varem minu lemmik. Jah, eks sada protsenti täppi ei läinud, aga paljutki siiski läks.
Kuid Tiina on muutunud ja sellepärast ma rohkem ei helista talle ka.
Vanasti rääkis ta palju rohkem, nüüd aga vastab väga napilt.
Samuti ka see, et kui juurde küsin või vastusest aru ei saa, siis ta muutub kuidagi närviliseks. Umbes nii, et kaarte ei saa sundida, elage ise oma elu ega kaardid ei panne teie elu paika, põletage küünlaid jne jne..
Lisaks kui midagi teada tahan, siis tihti ma ei saagi konkreetset vastust, pigem ta ütleb midagi sellist, et te saate ise kõike muuta ja midagi halba ma siin kaartides ei näe.

Kui inimene juba pöördub ennustaja poole, siis esiteks tahab ikka iga inimene kuulda rohkem ja samas tahab inimene kuulda ka halbu asju, mida kaart näitab. Kahjuks mulle on jäänud tunne, et Tiina ei räägi, pigem vastab ümmarguselt ja suundab, et ma pean muutma mõttevormi, põletama küünlaid jne, et siis saab energia liikuma.
Kui ma tahaksin sedasorti nõu, sisi pöörduksin ka vastava inimese poole, mitte ma ei helistaks ennustusliinile.
Minu jaoks on vajalik, et ma teaksin teatud olukordades ka halbu asju, mida kaart näitab ja et ennustaja räägiks mulle siiski põhjalikumalt, mitte kuidagi paari lausega.

Vanasti oli Tiina väga abivalmis, pakkus ise et vaatab midagi juurde, rääkis rohkem ja oli selline soe ja kannatlik.
Nüüd kahjuks mina näiteks ei julgegi talle helistada, sest saan põhimõtteliselt vastu pead ja samas infot ma ka ei saa, saan vaid paar lauset ja kõik.
Ning ma pole ainuke, kes Tiinas seda muutust märganud. Ka mitu tuttavat, kes talle helistasid, ei helista talle enam samadel põhjustel. Üks tuttav helistab vahest, aga ütleb ka, et Tiinaga on raske suhelda ja infot ta suurt ei anna. Pigem jah suunab ja pahandab. Ja kusjuures alati on tunne, et ta ei taha rohkem rääkida ja tahab kõne lõpetada.
Minu arvates kui inimene omab ennustusliini, siis tuleks ikka olla avatum ja abivalmim, rohkem infot anda ja mitte õpetada, et tehke nii või tehke naa..iga inimene ikkagi ise otsustab, mida ja kuidas ta teeb saadud infoga.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!