Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
kas pelgulinnas
 
signe 05. november 2009, kl 21.23
tere, kas keegi teab pelgulinnas mõnda ennustajat? olen kuulnud aga pole täpsemat infot tema kohta saanud, palju seanss maksab?
 
tean 05. november 2009, kl 23.55
...küll, Ksenja on väga lahe inimene, elab Sõle tn.-l, mulle annab alati head nõu ja ütleb ikka kõik õigesti ära, kuna mulle on tuttav, siis annan lihtsalt tunde järgi, 100 või 150! Hetkel tel. käepärast pole, all korrusele ei viitsi minna :)
 
Miisu 06. november 2009, kl 08.29
See Kopli ps piirkond on kõikvõimalikke nõidu jne täis! Tiit Vasmann elab seal, ennustaja Tiina, mingitel andmetel Stepanjanid ja kusagil päris poolsaare lõpus "baaba Oralda", kes on päris mustlanna ja teeb üsna võimsaid loitse.
 
K. 06. november 2009, kl 08.34
Tiit Vasmann ennustaja küll pole! Käisin 2x tema juures, ta ei räägi mitte sõnagi ja ei luba endal ka suud lahti teha, kui midagi öelda tahtsin, siis lõikas kohe vahele, et pole vaja rääkida.
 
Uriinia 06. november 2009, kl 10.34
Olime ka nädalavahetuse menüü suhtes oma palatis eriarvamustel. Ei aidanud pendlikõlgutamine ega kaardipanek.
Otsustasime siis üle rohelise plangu korra Pelgulinnas ära käia, see ju kohe läbi Stroomi metsa ühe soojaga joosta.
Kui me siis Ennustaja-Tiidu eestoas tavapärast klatši ja pläraveskit keerutasime, sundis ta meid tõesti vaikusele.
Ei, selline pole kellegi ennustaja!
Ja nüüd jääbki teadmata, kas mida meile laupäeval sisse söödetakse...
 
Liisa 06. november 2009, kl 14.06
To Uriinia: Sinu postitused on üpris lustakad. Oled Sa mõelnud oma lühijutukeste avaldamisele?:)
Nimedega paned küll natuk puusse. Ei saa Tiidu juures karjakaupa koridoris istuda, no mitte ei saa:))
 
to Miisu 06. november 2009, kl 14.34
Tead sa midagi täpsemalt ka selle baaba Oralda kohta? Just nimelt loitsu teemadel oleks kedagi vaja.
 
Uriinia 06. november 2009, kl 14.42
Hea Liisa.

Ega mina ka ei tea, kas tegu on just selle Ennustaja-Tiiduga, keda Te mõtlete.
Me käisime ikka selle vana-hea Ennustaja-Tiidu juures, kes seal Ökosahvri juures pesitseb...
Ja seal me siis pidžaamades muudkui vadistasime.
Aga meie laupäevane söögimure sai lahendatud, kui palatis nukralt nurgas kössitavale reformvoodile toodi uus vägivallaohver.
Tema nime pole veel õnnestunud välja peilida, kuid teame juba kohalikust inforuumist, et ta olevat otse oma köögist EKR-i toodud.
Aga igal juhul näib tegu olevat üsna trenditeadliku patsiendiga, sest ta valdab käejoonte lugemise kunsti.
Nii, kui meie palati aravõitu paranoik, mr. Womb oma terekäe talle ulatas, kiljatas uus patsient: „Pilaff, pilaff!“
Kõigi pilgud pöördusid hetkega heaoluümina saatel mõistvalt söögitoa poole.
Nüüd oleme vähemalt nii palju targemad, teades, et hiromantia on tõusev trend.
Seda enam, et termostassidega tibid on ühistranspordis juba üleeilne päev.
Ei maksa meie kollektiivsele ennustusele eriti rõhku panna, kuna me oleme tegelikult parandamatud...
 
Artikkl baaba Oraldast 06. november 2009, kl 14.43
http://naistemaailm.ee/?art_magaz=2&id=10347
 
Miisu 06. november 2009, kl 14.54
Ma lugesin temast ajakirja "Naised" päris esimesest numbrist. Ja kontakte ei ole kuskilt leidnud, mööda netti otsisin ja tuhnisin, keegi tuttavatest ega tuttava-tuttavatest ka ei tea. Teaks, kuidas välja näeb, läheksin sinna Liinide kanti jalutama ja otsima iga kell!
 
to Miisu 06. november 2009, kl 15.07
Lugesin ka läbi, päris omapärane tundus. Äkki ühendume kuidagi ja hakkame koos otsima?:)
 
link 06. november 2009, kl 15.13
http://naistemaailm.ee/?art_magaz=2&id=10347
 
Miisu 06. november 2009, kl 15.30
Barakid saavad olla ainult liinide majad... Aga neist on artikli ilmumisest kuni tänase päevani päris suur hulk maatasa tõmmatud, mõnest ainult kivitrepikoda veel püsti, mõni pooleldi põlenud ja sildiga "tuleohtlik". Ootaks siia mingeid vihjeid küll kas baaba Oralda enda või kellegi sarnase kohta.

Majanduslamatis teeb oma töö, inimesed hakkavad hirmust või kadedusest teistele saasta kaela nõiduma ja siis on tõesti vaja kedagi võimsama väega nõiamoori, kes oskaks õnnetukesi kõntsast vabastada.
 
signe. 06. november 2009, kl 23.29
Aga kui võimalik, võiks anda keegi mulle ksenja numbri :) ette tänades
 
Dornmaya 07. juuli 2016, kl 20.49
Oskab keegi öelda, kas baaba Oralda ennustab veel?
Mul mees läks mingisuguse Merle juurde ja ma tahan ennustust, kuidas ma ta tagasi saan või siis uut meest.
Aga see mees peaks olema ilus, tumeda peaga ja kitarret oskama mängida.
Kunagi kui ma baaba Oralda abiga Eevaldi endale sain, siis elas ta kuskil Telliskopli prospekti ligiduses, otse troonipärija Aleksei laevatehase taga ja ta tundis seltsimees Kalininit.
Nad olevat teinekord isegi koos Paljassaares käinud napsutamas.
 
Lummutu 11. november 2018, kl 19.47
Kas oleks siin võimalik saada Baaba Oralda kontakte.
Ta on tõesti võimekas ennustaja,
 
Onu Pähh 14. november 2018, kl 04.24
Lummutu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas oleks siin võimalik saada Baaba Oralda kontakt
> e.
> Ta on tõesti võimekas ennustaja,


1. Mis moodi hinnatakse nn ennustajate võimeid/pädevust? Kas neil on mingi tabavuse protsent, mis määrab nende headuse? Sel juhul teeme katse, ma mõtlen välja ühe numbri vahemikus 1-20, kirjutan üles ja laadin internettid ülesse, seejärel ennustajad pakuvad, mis numbri kirjutasin, seejärel näitan numbriga pilti ja arvutan, et ennustajate tabavuse protsent oli peaaegu olematu. Või kuidas teie hindaks ennustajate pädevust?

2. Kas Baaba on slaavi harimatu koer või? Selline slaavi nimi igathes. Kas muid keeli ei tunne kui ainult slaavi või? Kuuldavasti siine haigeks tunnistatud nõder Isemaag postitas Paraweebi foorumisse korea keelseid tekste, millest keegi aru ei saand, sest eurooplased ei räägi mongoli keeli, ega ka vene keelt. Kas Baaba on slaavi koera nimi või, või mongoli oma, või mis? Röökige ikka euroopalikult, euroopa nimedega. Venemaa ei ole euroopa ja vene keele oskus on ainult vene orjadel, eurooplased ei räägi vene orjapidaja keelt. Vene keel pole kuidagi kehvem kui mongoli või hiina keel, saksa või prantsuse, smauti vene asjad pole kuidagi erilisemad. Mõni arvab, et haiget esoteerikat tehakse ainult venemaal vene keeles- ilmselgelt selline naiivne arvamus ei vasta tegelikkusele.

Head arutlust.
 
Oled Pähh 15. november 2018, kl 18.58
Avastasin endalt biovampiiri hambajäljed.
Juhtus see siis kui mind sandivabrikus taat Malaadiks ümber lõigati, ehkki ma tahtsin saada Üllar Jörbergiks.
«Biovampirism on tahtlik või tahtmatu tungimine teise inimese energiasüsteemi ja sealt energia võtmine,» defineerin ma varguse põhiolemuse. Ohver tunneb end nõrgana, süda peksleb, jõud kaob, sageli vaevavad uneprobleemid. Biovampiiri ohvriks võib langeda kes iganes. Kuid energiavampiirlusega saavad maagi hinnangul hakkama vähesed, mõned teadlikult, teised tahtmatult.

«Kujutlege, et jäite raskelt haigeks, teil on vähkkasvaja. Teie energiasüsteem muutub järjest nõrgemaks, kuid teil on jõudu vaja. Nii läheb vaimkeha abi otsima. Leides inimese, kinnitute tema kõige nõrgema tšakra (energiakeerise) külge ja tõmbate sealt eluks vajalikku energiat. Kui haige seisund paraneb, siis tavaliselt ta ka loobub ohvriga suhtlemisest,» kirjeldan ma üht biovampiirluse vormi. «Samas on inimesi, kes ei taha oma energia arvelt üldse elada. Nad klammerduvad teise inimese külge ja ei lähe enam ära.»
Mina sain sellest sõltuvusest imeliste seente ja kanepi abil vabaks, nüüd ravin ka teid.

Head mõtlemist.
 
Onu Pähh [logimata] 15. november 2018, kl 22.15
Vampiirid on filmides, muinasjuttudes, esoteerikas, aga reaalses tervemõistuslikus maailmas mitte. See kehtib igasuguste vampiiride kohta, ka bio-vampide kohta.

Tõenäoliselt tuleb keegi ja selgitab, et esoteerika ongi selline hobi, kus põhirõhk on ilukirjanduslikel sõnadel. Ja et seetõttu ongi valitud sõna biovamp.

Selgitage, mida siis selle kirjandusliku sõna all mõeldakse?

Arvan, et kui mõni patsient on väsinud, siis tuleb see rohkest aju tööst. Näiteks kui on stress jms, siis väsitakse kiiresti ja puhkust pakkuv uni on üürike, tulemuseks on väsimus. Võimalik, et stress tuleb, kuna mõni inimene ütles halvasti. Sel juhul pole see inimene kuidagi asjaga seotud, ja pole kuidagi tarvidust teda vampiiriks kutsuda ega üldse mainida. Olukord on patsiendi peakolu sees, sellele ei pääse keegi ligi. Kui mõni isik põhjustas püsiva stressi, siis see inimene pole vampiir, vaid tavaline inimene, kes ütles oma mõtted välja.
Seetõttu pole vampiirlust olemas, on vaid väsinud patsiendid.

Esoteerika hobilised armastavad muinasjutulisi nimetusi. Kindlasti on olemas ka draakonid ja kõrgemad draakonid. Ülemised ja alumised tshakrad, kõrgemad minad ja mdalamad teadvused.

Kui kuulata Youtubes esoteerika hobiliste juttu, siis see kubised muinasjutulistest mõistetest.
Arvan, et muinasjutulised sõnad ei ole abistavad, vaid on eksitavad.

Sõna biovampiir on eriti eksitav, nagu selgitasime.

Head arutlust.
 
Jo 23. november 2018, kl 02.37
esoteerika ja muinasjutt on kõvasti seotud.
kui koode ei tea ja märke ei tunne, siis jutule pihta (lõpuni) ei saagi saama.
raamatuid põletati, tõerääkijaid hävitati, ja nii pandigi elu saladused muinasjuttudesse ja mõistuteksti. suust suhu kandus edasi ja siiani räägitakse.
osaliselt küll lõpuni mõistmata, et mida. hiir hüppas, kass kargas, kuldkalad ja põhjakonnad. aga vott kollektiivne mälu või muu paraorgan unustada ka ei lase.
miskit muidugi veedade ja testamenntide ja muude riismetena kuskil järel. teadmata mitu korda ümberkirjutatult mõtte kaotanud või väändunud..
aga muinasjutud elavad.
no ma ei räägi nüüd päris nendest disniajastu omadust. kuigi laenud algupärandist on paljus needki, kuid reeglina solgitud.
ikkagi. päris muinasjutul on iga olend mingi arhetüübiga, iga tegevus sisuseosega. numbritemaagia ja nimede sümboolika. niisama ei juhtu midagi, kuigi mõned süžeed tunduvad sellegipoolest ürgtobedad.
võimalik, et sellestsamast teadmatusest. endast rääkides muidugi.

no mõni tavalisem.
et kuningas. isa arhetüüp. võimu sümbol. riik, riigi pea, pere pea, ajukeskus. jne.
reeglina kolm poega. 3ik süsteemi kosmogoonia. osad numbrid on ka läbi kontinentide korduvad, panete tähele? 7, 12 jne. numeroloogid räägiks teid ilmselt magama selles osas.
ok pojad seega. suguvõsa jätk. geenide edasikandjad.
üks on alati intellekt, tarkus. see on kujutatud pika poisina millegi tõttu. mille? õige. pea on kõigest üle tal. vaatab kaugele. võibolla on pisut kalk, kuid loll mitte.
teine poeg. paksuke selline. no tihtilugu. see on jõud. füüsis. jõudu palju, ar pole vaja- teemaga.
kolmas reeglina mingi tobu või tola või niisama lihtsake. tegelikult süda. seda koolita kuidas tahad, ikka tal oma joru. arhetüübina Narr. taroloogid ilmselt kiljatavad.
noja seiklusi ja värki sinna vahepeale aga siis see tola saab tihtilugu lõpus kõik endale. kuningatütred, kuningriigid, saabastega kassid või lohevõidud. sest süda on aus ja ei peta. kavaldada kohati võib, kuid alatuseni ei lasku. nagu intellekt või tüma füüsis. viimane võib pudru või kullakapa eest ka ema maha müüa.
aga süda tahab olla rõõmus ja see on ainus tee, mis saab pärjatud.
jne.

tegelikult on huvitav teema.
minu meelest.
 
Q1 23. november 2018, kl 13.27
Miks mulle tundub, et Jo on Onu Pähhi alter ego...:)
 
Alter 3 23. november 2018, kl 14.42
Q1 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Miks mulle tundub, et Jo on Onu Pähhi alter ego...
> :)

kui tegu oleks alteriga, siis oleks ta ammu avaldunud ja postitanud. seega eksid ja omad paranoiasid.
 
Q1 23. november 2018, kl 14.50
hehehe....oh sind Onu küll..:)
 
Onu küll 23. november 2018, kl 15.04
Q1 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> hehehe....oh sind Onu küll..:)

seega nõustusid taas oma diagnoosiga, kuna sul polnud vastuväiteid.
Sarnaselt oleme diagnoosinud teisigi siinseid, samuti on nõustutud.
kuna palat on rahvarohke, siis võiks üheskoos mõelda, kuidas ravida?
võime teha raviteema igale patsiendile, kuhu siis lisame kodused ülesanded ja teeme intervjuud patsiendiga jne.
Head paranemist.
 
Q1 23. november 2018, kl 16.16
ah mis raviteema... Ütle parem milline taimetee Sulle rohkem maitseb kas piparmündi või melissi? ja kas mett ka sisse paned...:)
 
Jo 23. november 2018, kl 19.43
mina võin olla kellegi alterego küll.
seda enam, et alles hiljuti kahtlesin, et kas võiksin olla näiteks biorobot. ilmnes, et võin.
alterego oleks siis justkui aste ülespoole. ikkagi intellekt, kuid vähem tehis.
Onu Pai alterego olla oleks kusjuures eriti põnev. originaalsed ideed ja tavalisest tavatumad käitumismustrid. mis on lahe.
nii et tänan.
mul muidugi kõvasti õppida. ja vägisi õpetamist (või ravi) ma ka väga ei poolda justkui.
(kui just pole kliiniline juhtum.)
ikkagi. tundub, et liigsed kalduvused humanismi siiski segavad mind selle teoori ja metoodika omaksvõtmisel.

head arutust.

ee.. tahtsin öelda arutlust.
egomänge ja muud lõbusat.
oma hetkelist rahulolu väljendaksin märgiga:
:)
 
Onu Pähh [logimata] 23. november 2018, kl 20.47
Sa oled jõle elajas G1!
Miks te kõik siin mind mõnitate,kui ma teid arendada tahan?
Mul pea sees kõrgemad jõud räägivad, et ma pean oma logorröa gradus gravisega päästma maailma saabuvast katjagüsmist.
Te olete kõik haiged ja vajate ravi ehkki te ise seda ei tunnista.
 
Onu Pähh 29. november 2018, kl 17.17
Onu Pähh [logimata] Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sa oled jõle elajas G1!
> Miks te kõik siin mind
> mõnitate,kui ma teid arendada tahan?
> Mul pea se
> es kõrgemad jõud räägivad, et ma pean oma logorröa
> gradus gravisega päästma maailma saabuvast katjag
> üsmist.
> Te olete kõik haiged ja vajate ravi ehk
> ki te ise seda ei tunnista.


Väidad korduvalt, et kellegi jutt on pähh. Aga kelle jutt siis ja mistõttu pähh, kas seetõttu et on liiga lai või? :D
Teiseks, väidad, et kedagi mõnitatakse- aga keda siis ja miks?

Võiks ka arutleda, et kustmaalt algab mõistlik karistamine ja kustmaalt see pole mõisltik. Näiteks lapse kasvatamise puhul enamik leiab, et lapsi ei tohiks peksta, kuid on inimesi kes arvavad et peks on kasulik. Legendaarne joodikute lektor Säde näiteks pooldab peksu ja karistamist, soovitab kohe lõugsi anda kui tunne tekib.

Mis teised arvavad?

Head arutlust.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!