Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Nõidadele, aidake tööd saada
 
maksan 6000 kr 26. november 2009, kl 15.48
Tere maagiaga tegelevad inimesed!

Elus on raske olukord ja pean saama tööle, olen otsinud üle poole aasta, aga ikka ei ole saanud.
Kui keegi oskab mõnda rituaali, loitsu, tänu millele ma töökoha saa, siis teeme vahetust. Sina teed nii, et ma saaksin töökoha ja mina annan selle eest 6000 kr.
Kui sul on võimed olemas ja saad mind aidata, siis jäta oma kontakt.
 
M.. 26. november 2009, kl 16.53
Milleks kulutada veel suurt raha loitsudele, rituaaldiele, mis võivad pigem halba kui head teha.
Ennustuse järgi sain, et sa laseksid sõpradel ennast aidata töökoha otsingul.
 
Aitan 26. november 2009, kl 16.56
Enne, kui täpsemaks minna, ma küsin mis alal tööd vajad? Ma saan sind aidata võib-olla.
 
pirka 26. november 2009, kl 17.57
mis töösse suhtub tööd sa ei leia sest praegu on halvad ajad ja tuleks vötta aeg maha. ja oma viimast raha ära küll ära anna.
 
Thea 26. november 2009, kl 18.04
Ka minul on väikesi mötteid, ehk aitaks minugi pakkumine.
Hoia raha edaspidiseks. Kus elad?
 
?? 26. november 2009, kl 18.10
osta omale kasvõi raamat Saladused ja hakka harjutama selle raamatu järgi oma tahet. varsti suudad juba ise ennast aidata ja ka raha jääb sul järgi.....:)))

------
"Õkskõik, kas sa mõtled, et sa suudad või et sa ei suuda, mõlemal juhul on sul õigus" /Henry Ford/
 
küsimus 26. november 2009, kl 19.12
kui nüüd mitu nõida sulle abi pakub ja sinu heaks loitsima asub ja kui sa siis lõpuks oma tahtmist ehk töö leiad - kust sa siis tead, tänu millisele nõiale neist mitmest see just nii läks? või maksad neile kõigile 6000 krooni? ;)
või korraldad enne nõidadele konkursi parima väljaselgitamiseks? nö. tuleproovi?

igatahes ma nõiun mõttes kasulikku ja meelepärast tööd sulle! :)
 
Piret 26. november 2009, kl 19.57
Reegel nr 1 loitsijale - ära müü oma maagilisi loitse!
 
miss, to Piret 26. november 2009, kl 22.50
Kus sa sellise reegli oled võtnud-ikka kõik inimeste enda tehtud,ka kõik reeglid?Iga inimene küsib ise mida ja palju -see lollide jutt, et ei tohi ja blaabalaa ikka väljamõeldis.Nüüd ütlen mina ja see läheb ajalukku, et iga tehtud töö eest tuleb võtta vääriline tasu.
 
Algataja 26. november 2009, kl 23.46
Arvasingi, et tuleb küsimus, et kas ma siis maksan kõigile 6000 kr, vastus: ei maksa.
Kui on inimene, kes ütleb, et saab mind aidata ja aitab ka ja et see töö tuleb, ja siis kui selle töö ka saan, maksan lubatud raha.
Enne uue inimese abi ma ei kasuta. Sest päris nii ei saa, et inimene teeb mulle siis mõne loistu, rituaali vms ja maksan raha ära, aga päast tööd ei saagi või siis saan millalgi väga pika aja pärast.
Usun, et millalgi leiaksin ka ise. Loomulikult pole siin päevade küsimus, aga ikka lähikuudel on vaja tööle saada, mida kiiremini,seda parem.
Nb! Olen kulutanud palju aega ja raha sellele, et nö endas leida neid takistusi st et mida ma peaksin endas muutma v mida ma valesti teen, et tööd ei saa või siis nö ei oska ehk vastu võtta. Siiani pole sellest nö enese parandamisest kasu olnud ja nüüd on asjaga üpriski kiire. Mul ei ole enam tahtmist ega võimalust kulutada aega sellele, et nö ennast muuta ja parandada.
Mina usun, et on olemas võimetega inimesed ja et on olemas rituaalid ja loitsud, mis tõesti toovad mulle töö.
Ja sellepärast pakkusingi välja ´´vahetuse´´- Sina minule töökoha ja mina Sinule 6000 kr.

Kõige enam sooviksin saada tööle siia kohalikku lasteaeda või valda sotsiaaltööle-st sotstöötajaks või tema abiliseks.
Tegelikult selles lasteaias on üks koht vaba küll, aga rääkisin juhatajaga ja ta ei lubanud mulle mitte midagi kuna ta püüab saada nende töötajatega hakkama, kes juba lasteaias olemas on.
Aga need 2 kohta, oleksid parimad, sest elan maakohas ja pean arvestama sellega, et töökoht poleks kusagil linnas(muidugi võib ka linnas olla, aga sel juhul peaks palk kõrgem olema, et sõit ja aeg end ka ära tasuksid). Seega kui siia töökoha saan, siis ei pea palk müstiliselt kõrge olema, vaid täiesti tavaline palk.
Asun Harjumaal.
 
Uriinia 27. november 2009, kl 00.08
Ka meie tahtsime ühte oma kaaspatsienti loitsude ja nõidumiste kaudu arstiks möllida.
Noh, et oleks ka meil mõjuagent konsiiliumil olemas, või nii...
Olime isegi väikese rahavaru padjapüüri nurka mustadeks päevadeks õmmelnud.
Aga kui Siina läks siis selle rahanutsaka ja loitsudega relvastatult peaarsti jutule ja teatas, et soovib ka ajutohtriks saada, kohtas ta vaid suletud uksi ja kinniseid kõrvu.
Sekretärineiu lubas veel endale sellise kohutava lapsuse, et julges küsida; mida ta oskab.
Siina muidugi sattus sellest provokatsioonilisest küsimusest segadusse ja hakkas Nibirust rääkima.
Peagi tõid sanitarid ta rahunenult meie palatisse tagasi.
Aga ikka kripeldab hingel see provokaatorlik oskuste küsimus.
 
Millest 27. november 2009, kl 09.21
sa järeldad, et sa leiad töö just sulle antud loitsu abil, aga mitte õnneliku juhuse või oma otsingute tulemusena?
 
nõid juku 27. november 2009, kl 09.33
loitsusin ja nõidusin terve öö ning teema autor saab järgmine nädal tasuva töö
ühtlasi teatan et raha pangu mahlapakki ja mahalapaki täna kl 12.00 Kadrioru pargis tiigi lähedal linna poolt teise välikäimla potti
 
to nõid juku 27. november 2009, kl 10.22
raha on kohale viidud, mine järgi....:P
 
Algataja 27. november 2009, kl 10.35
Millest ma järeldan?
Olen otsinud, aga pole leidnud.
Ja kui nüüd loitsv rituaal saab tehtud ja ma leian töö, siis sellele inimesele ma ka selle raha maksan! Ei ole oluline, kas tegu oli juhusega või siis loitsu/rituaaliga. Minu silmis on see siis juba siiski loitsu/rituaali abi. Ja nagu lubasin, siis abistaja saab 6000 kr.
On siin keegi, kes mind aidata saab?
 
to algataja 27. november 2009, kl 10.53
ma mõistan et töötu raske olla aga kui katus kipub sõitma siis pöördu ikka psühholoogi poole mitte nõidade
 
Algataja 27. november 2009, kl 10.56
Kas sinu arvates ei ole loitse ja rituaale olemas? Mina usun, et on. Ja kui olukord on raske, siis miks ma ei võiks seda võimalust kasutada. Võin küll ja kindlasti kasutan ka.
Kui sinu arvates tähendab see seda, et mul katus sõidab, siis olgu nii, aga see on minu soov ja nii ma ka teen.
 
kuldkuu 27. november 2009, kl 10.58
mul oleks hoopis üks teine mõte (idee) selle tööga.....kui soovid arutada siis kirjuta mu emailile.
Ma olen seda ammu mõelnud ise,aga mõtteks see jäänud ongi.
Su raha ma ei taha , ei oska ma nõiduda ega loitsuda.
 
to algataja 27. november 2009, kl 11.09
ma usun et on olemes inimesi kellel võimeid teisi ravitseda jne kuid neid ei ole eestis sadade kaupa nagu meediast näha vaid pigem me ei tunne neid.
meedias eksponeeritavad "nõiad" on minu arust kahte tüüpi...

esimesed kes veidrikud ja ise arvavad et oskavad midagi kuid loomulikult peale debiilse jutu ei midagi

teised on kelmid kes lüpsavad lihtsameelseid
 
Algataja 27. november 2009, kl 11.47
See on minu otsus ja nii ma teengi, ei sinu ega kellegi teise postitused ei pane mind ümber mõtlema. Sinul on õigus oma arvamusele, avaldasid selle ja kõik, pole mõtet niisama risustada. Kui sul minu teemasse pole mitte midagi mõistlikku kirjutada, siis ära palun kirjuta.
Kui sa neisse asjadesse ei usu, siis mida sa üldse siin müstika nurgas teed, lihtsalt tekib selline küsimus.
 
Aitan 27. november 2009, kl 12.29
Ma kahjuks siiski ei saa ilmselt aidata, kuna valdkond ja piirkond ei sobi. Muidu oleks pakkumine täiesti olemas olnud.

P.S. Loitsuga ei tegele.
 
molly 27. november 2009, kl 12.39
mulle jääb mulje, et soov ei ole niivõrd tööd leida kui just loitsijat, kui sa sama järjekindel tööotsingul oleks, poleks sul üldse kõrvalist abi vaja.
 
Algataja 27. november 2009, kl 13.17
TO Aitan : ma kirjutasin töökohtadest, mis oleksid esikohal. Aga see ei pea just nii olema. Palun jäta oma meil ja ma kirjutan Sulle.

TO molly : ma olen kuid järjepidevalt tööd otsinud, varsti on olukord selline, et pean lastega kuuse alla elama minema, mis mul muud üle jääb? Ikka otsida tööd omal jõul kuni päevani mil ma end asjadega õuest leian või? Kui mul oleks palju aega, siis otsiksin edasi, aga mul ei ole enam nii palju aega ja kuna ma selistesse asjadesse usun, siis pean ka seda varianti proovima, SEST ise ma tööd ei ole leidnud. Kõikjal koondatakse ja ülejäänud hoiavad oma kohtadest kinni.
 
to tööotsija 27. november 2009, kl 13.24
paldiski mnt 52 saad abi
 
Piret to eilne miss 22.50 27. november 2009, kl 14.45
See on ju ammu teada, et loitsudega äri ei tehta, kui annad loitsu, raha ei võta. See ei ole ennustamine.
Kui Sind huvitab, kus kirjas on, siis kunagi väljaantud loitsuraamatus on kümmekond reeglit.


Mulle meeldib Algataja juures see, et ta teeb asja pühendunult, kui saab loitsu ja tööd, siis nii ongi.....Sul on tugev mõttejõud,Algataja, sama pühendunult sisenda endale, et varsti oled tööl ja näe ennast seda tööd tegemas. Võib mõjuda küll.
 
?? 27. november 2009, kl 19.21
to teemaalgataja

Kõik maise aasta tsükli käigus imelised muutused toimuvad pööripäevadel.
Sul oleks vaja võidelda talvisel pööripäeval 21.dets. uue nähtuse poolt, sest siis on uues asjas võimalik ülekaalu saavutada. Suunamuutmisel pööripäevadel kosmilised jõud pöörduvad alati uue suuna kasuks.

Paljast töökohast sulle ei piisa, sest töökoha võid ju saada, kuid keegi ei ütle, et seal sulle ka palka (õigel ajal) makstakse...:)Pealegi aasta lõpus on kõigil firmajuhtidel väga kiire ja kellelegi ei ole aega uute töötajate jaoks. Aga proovida võid alati.

Seega annan sulle kahte laadi nõu:
• Talv algab 21.12.09 vist kuskilgi kell 17.10 paiku, võin ka kellaajas eksida, vaata ise täpne aeg järgi
• Laadi ennast hea meeleoluga, pane küünal põlema, keskendu, kirjuta valgele paberilehele oma soov OLEVIKUS näiteks: " Olen väga õnnelik ja tänulik Universumile, et mul on hea töökoht koos hea palgaga!"
• Nüüd põleta üleni see paber taldrikul, võta tuhk, mine õue ning heida tuhk nelja tuule poole, südames tänutunne ja kujutlus, et sul ON juba töökoht.


• Osta turult 1-2 kuivatatud kala, roogi nendelt soomused maha, pane pööripäeval või uusaasta öösel oma rahakotti (kasvõi peenraha sahtlisse), ülejäänud hoia alles ja kui rahakotis nad aasta jooksul vähenevad, pane kogu aeg juurde. Sellega sa kindlustad omale pideva raha sissetuleku. (Järgi proovitud, toimib).

• Hoia taskus mingit väikest eset tammepuust, kodus sõnajalga, mille eest hoolitsed ning mida tänad.

Usun, et sul läheb hästi ja mingit kuuse alla kolimist ei tule....:))
 
?? 27. november 2009, kl 19.42
Lisan veel nii palju juurde, et kalasoomuseid on parema tulemuse saamiseks hea rookida vanaaasta keskkööl ja panna rahakotti, siis ei puudu ei töö ega ka raha, kui neid kogu aeg sinna tasapisi juurde paned..
 
Silas 30. juuni 2022, kl 00.24
Mu elu on Voodoo Lordi tõttu taaskord õnne täis. See, mis minuga juhtus, pole midagi, mida ma ei saa endale jätta, vaid ka maailmale rääkida, et need, kellel on suhtes või abielus mõni probleem, saaksid oma lähedased tagasi tuua ja olla taas õnnelikud. Minul ja mu armukesel olid tõsised probleemid, mis viisid meie lahkuminekuni, sest pärast seda ei olnud mu elu enam endine. Üritasin teda igal viisil tagasi saada, kuid see oli lihtsalt pingutuse ja aja raiskamine. Kuid ühel päeval Internetis otsides leidsin tunnistusi Voodoo Lordi kohta. Võtsin temaga ühendust ja selgitasin talle oma probleemi ning olin väga üllatunud, kuidas tal õnnestus mu armuke 48 tunni jooksul tagasi saada. Selle suurepärase asjaga, mis mu elus juhtus, otsustasin rääkida kogu maailmale sellest suurest mehest, keda kutsutakse Voodoo Lordiks. Neile, kes vajavad oma probleemidele lahendusi, ütles ta mulle, et tema templis pole midagi võimatut. Usaldan teda nii väga. Kui vajate abi oma endise partneri tagasisaamisel või soovite oma last saada või soovite saada eeliseid, võtke temaga ühendust meili teel – Voodooconnect60@gmail.com ... Whatsapp +234 8097014925
 
Tanya Monroe 30. juuni 2022, kl 00.31
Ma tahan, et maailm teaks suurepärast meest, keda enamik inimesi tunneb voodoo isandina ja kellel on ideaalne lahendus suhete, abielu ja terviseprobleemidele. Peamine põhjus, miks ma voodoo lordi juurde läksin, oli lahenduse otsimine oma mehe tagasitoomiseks ja rasedaks jäämiseks, sest mu mees jättis mu maha, kuna ma ei saanud pärast 14 aastat kestnud abielu rasestuda. Lugesin hiljuti Internetist paar tunnistust, et mõned inimesed on voodoo Lordist kirjutanud, ja ma olin väga rahul ja otsustasin abi paluda. Ta sai oma ülesandega suurepäraselt hakkama, pannes mu mehe minu juurde tagasi tulema ja andestust paluma. Mõni kuu hiljem jäin ma lapseootele. Nüüd olen kaksikute, poisi ja tüdruku uhke ema ning mu mees pole kunagi lakanud mind armastamast ja me elame koos väga õnnelikult. Ma ei saa lõpetada tema nime Internetis avaldamist tänu tema heale tööle, mida ta minu heaks tegi. Igaüks, kes vajab tema abi, peaks temaga ühendust võtma e-posti teel [voodooconnect60@gmail.com] või lisama ta whatsappis [+234 8097014925]. Saate temaga juba täna ühendust võtta, et oma probleemid lahendada ja igavesti õnnelikuks jääda.
 
Nikolina Vesic 20. juuli 2022, kl 09.55
Kas teie mees ütles järsku, et tahab lahutust, ja teie ei soovinud kunagi lahutust, sest te ei saa lõpetada teda armastamast? Siis ärge enam otsige, sest Voodoo lord, suur loitsija on teie jaoks. Kui mu abielu kokku kukkus, murdis see tõesti mu südame ja mõjutas isegi mu tööd, sest ma mõtlesin endiselt ja ei keskendunud. Armastan oma meest väga, nii et otsin viise, kuidas ta pärast mõnekuulist lahus elamist tagasi saada. Sattusin ühe mehe tunnistusele, kes ütles, et ta suutis suure loitsija Voodoo isanda abiga ametikõrgendust saada, nii et võtsin temaga ühendust ja võtsin temaga ühendust. Seletasin talle abieluprobleeme ja ta kinnitas mulle, et kõik saab korda, olin lootusrikas ja ta ütles mõned asjad, mida on vaja minu eesmärgi saavutamiseks teha. Järgisin tema juhiseid ja täna elan taas õnnelikult oma abikaasaga, ta on tõesti suurepärane loitsumees. Mis tahes eluprobleemide korral võtke ühendust Voodoo lordiga: WhatsApp +2348097014925 või e-posti aadress: voodooconnect60@gmail.com. te ei kahetse, et temaga ühendust võtsite.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!