Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
püramiid, mida arvate?
 
melissa 24. märts 2010, kl 12.18
Siia on vist õige koht sellist küsimust püstitada, kas on siis tõesti püramiid see, mida tast räägitakse või lihtsalt jälle üks müüt? Mul üks tuttav tegi koju voodi kohale,et ennast tervendada, aga mingit mõju pole tulnud, juba pool aastat ootab. Pealegi olen kuulnud, et püramiidi tipul pidavat olema hävitav toime, mida arvate?
 
Miisu 24. märts 2010, kl 12.28
Olen käinud püramiidist rohkem teadliku inimese juures, kellel on endal ravipüramiid - www.kortsialuse.ee

Ka tema ütles, et püramiidi ei tohi teha eluruumide alla, st näiteks korrusmajja, kui lae peal on veel kortereid. Pidi tapma küll.

Püramiidi mõju tunnetavad inimesed erinevalt, oleneb, mis neil parasjagu häda on. Minul oli 10 minutit tipu all lesides selline tunne, et selg läheb täies pikkuses soojaks ja hingata oli ka kergem. Kõrval lebaja tundis, et õudselt hea oleks magama jääda. Samas mu ema on püramiidis tundnud, kuidas sees keerama hakkab ja halb on olla (tal teised tervisehädad ka).
 
melissa 24. märts 2010, kl 12.48
Tänud vastajale, mu tuttaval on õnneks eramaja ja magamistuba teisel korrusel, seda ta teadis, aga võibolla ta peaks ka päeval seal all viibima mingi aja, et ööst jääb väheks, sõbranna mehel, kes selle üles pani, on selgroohädad ja maks haige, aga kuna nad ühes voodis magavad, siis sõbrants rääkis, et enne oli unetus ja tihtipeale kasutas rohtu magamiseks, nüüd magab nagu kott, mehel aga pole mingeid paranemismärke, pealegi magab ta väga vähe, tööd on ööseti ja mõtlengi, et ta peaks päeval ka seal all olema mõni aeg, või kas üldse on mingid ajalised piirid, kui palju tohib püramiidi all viibima?
 
baabajagaa 24. märts 2010, kl 13.23
püramiidi tipust allapoole lähtub kiirgus, mida nimetatakse 'negatiivne roheline'. Põhimõtteliselt on see kiirgus, mis pikema aja jooksul tapab kõik elava. Sel põhjusel säilisid ka vaaraode muumiad, kuna püramiidi all hävisid kõik mikroorganismid, mis muumia lagunemist võisid põhjustada. Samal asjal põhinevad ka jutud, et toit ei lähe püramiidi all halvaks, vaid ainult kuivab.

Lühikest aega võib püramiid inimesele kasulik olla, kui on vaja tappa mingeid viiruseid või baktereid, põhimõtteliselt on see nagu antibiootikum - ta tapab kahjulikud pisikud aga samas hävitab ka valimatult kogu kasuliku mikrofloora. Nii et väga ettevaatlikult tuleks püramiidi kasutada, igal juhul kindlasti mitte pool aastat iga öö selle all magada, kui on õieti tehtud see püramiid, siis heaga see ei lõpe. Iga inimese jaoks tuleks individuaalselt määrata, kas, kui kaua ja mitu korda tal oleks vaja üldse seal püramiidi all olla. See on bullshit et kusagil turismitalus kärutatakse kõik kohale tulnud inimesed püramiidi alla, ja väidetakse, et kõigile on ühtemoodi kasulik vähemalt tund aega ja 10 korda järjest seal püramiidi all olla. Loomulikult on tore ja eriti kasulik rahakotile, kui üks klient kümnel korral tagasi tuleb veel, irw...

Räägitakse ka igasugu energiatest, mis püramiidi all ja külgedel ringlevad, aga minu arust on just see negatiivse rohelise asi püramiidi juures kõige olulisem, ja see ei kutsu mind eriti selle püramiidiga enda peal katseid tegema. On ka teisi mooduseid enda energeetika ja immuunsüsteemi korras hoidmiseks ;)
 
kk 24. märts 2010, kl 13.50
küsimus, aga kuidas suhtuda igasugu püramiidi kujukestesse,
kas neist ka midagi "negatiivset rohelist" kiirgab?
kas keegi tahaks oma teadmisi teistega jagada?
 
sõstar 24. märts 2010, kl 14.09
Oi mis teema, muide minu-nimelise tänava ühes 9-kordses elab nimelt Veeliks, suur nõid ja ravija, tegelikkuses tühi šarlatan!!! Tal on tagatoas mitmeid püramiide ja üks ripub kenasti laes - aga ta elab 1.korrusel, mida sellest arvate, siin mõned tahtsid kaevata ja sigadused lõpetada majas, aga polevat politsei asi nimelt..., võsapetsis on teda juba näidatud!paljudel on see tuba tehtud lastetoaks, mida need inimesed peaksid tegema, ah?
Iiveldama ajab see püramiidide jura!
 
asd 24. märts 2010, kl 14.27
Termin "negatiivne roheline" tähendab elektrilist pollutsiooni, mis meid ümbritseb, siia alla käivad kõik kõrgepingeliinid, mobiilimastid jms.

Igas mõõdus püramiide müüakse (või müüdi, pole ammu käinud) ka Loitsu Kelleris, mis asub perekond Aarma maja keldris. Kas Gunnar Aarma suguse teadmamehe järeltulijad laseksid sel sündida, kui asi tõesti ohtlik oleks? Igatahes Kiur Aarma tuli mulle alles täna tänaval vastu ja nägi igati kõbus välja.
 
baabajagaa 24. märts 2010, kl 15.02
to: asd
ja mida need Aarma järeltulijad peaksid siis tegema? Mille alusel saaksid nad keelata püramiidide müügi seal keldris?
P.s. püramiidi puhul levib tappev kiirgus tipust ALLAPOOLE, mitte üles.
 
baabajagaa 24. märts 2010, kl 15.02
to: asd
ja mida need Aarma järeltulijad peaksid siis tegema? Mille alusel saaksid nad keelata püramiidide müügi seal keldris?
P.s. püramiidi puhul levib tappev kiirgus tipust ALLAPOOLE, mitte üles.
 
liina 24. märts 2010, kl 15.28
Tean ka seda fakti, et Veeliks Jalakas hoiab maja alumisel korrusel paljusid püramiide, sellest on ka teles räägitud väga halvasti, ma ise pole seal käind, küll aga üks tuttav käis ja rääkis, mis seal selles toas on - suur püramiid ripub tal laes ja selle tipp kahjustab kõiki püstiku elanikke,
sõstar - kui elad selles majas, mida eeldan su postitusest, siis politsei ei saa tõesti sekkuda, kuna asi pole "materiaalne" ja seetõttu puudub kuriteo kosseis, aga ainus asi, mida saaksite teha, see on avalikustamine ja laialdane, andke see lugu meediasse, "Pealtnägijasse", no kuhu aga saate, uskuge, see vanamees koristab sealt oma püramiidid, millelegi peaks ta ju ikka alluma ka.
Mina ei julgeks küll selles majas elada, ütlen ausalt välja.
Aga ma ei saa hästi aru, millest siin räägitakse, nagu püramiidist kiirgaks hoopis alla negatiivne ja lausa tappev kiir, see ikka vastupidi ju, ülesse kiirgab hävitavat jõudu! Et misjaoks inimesed siis ennast püramiidi all ravivad, egas need püramiidiriputajad ennast ju tapma ei hakkaks......arusaamatu jutt.
 
baaba ei jaga 24. märts 2010, kl 15.33
Aarma ise mainis juhust kus Pariisi üliõpilaste ühikas oli all kellelgi püramiid ja kõrgemate korruste tubades olevad hakkasid haigestuma st et püramiid tipust väljub inimesele ohtlik energia ja seda muidugi siis üles. Loitsukeldris aga pole vist ühtegi kokkupandud või valmisehitatud püramiidi...
 
nelka 24. märts 2010, kl 15.39
No loomulikult ikka üles kiirgab ja inimesed jäävad haigeks, ma ka ikka päris loll ei ole, lugenud ja uurinud püramiidide kohta palju. Kes see selline Veeliks on üldse ja kus elab, imelik nimi, see pange just telekasse ja las vastab, miks ta ennast ravib ja teisi tapab, Jumal hoia, korrusmajas paneb keegi alumisele korrale püramiidi ja teised 8 korrust siis elagu või surgu, ja kas selline on siis nn. eesti nõid või?
 
??? 24. märts 2010, kl 16.04
http://www.reporter.ee/2008/03/06/veeliks-jalakas-peletab-eemale-musta-energiat-ja-kapseldunud-vaime/
 
müstik 24. märts 2010, kl 16.10
http://askville.amazon.com/Pyramid-structures-create-energy-field/AnswerViewer.do?requestId=7022891

Ehk siis eestikeeli - jah, püramiidide säilitav, värskendav jms toime on müüt.

Soovitan enda harimise mõttes külastada ka lehte http://www.skeptik.ee
 
baabajagaa 24. märts 2010, kl 16.39
Püramiidi tipust alla võib ka midagi kasulikku minna inimese jaoks, aga üks komponentidest on kahjuks ikkagi neg. roheline, ja pikema aja jooksul see ei ole kohe kindlasti hea. Miks need muumiad ja toiduained seal all siis säilivad, kui mitte kiirgus mikroorganisme ei tapa? Üles läheb siis järelikult mingi pluss-ioonne kiirgus, mis ka ei ole kaugeltki hea -

http://www.parnupostimees.ee/100805/esileht/tarbija/10057881.php

, igal juhul on püramiid väga kahtlane asi minu jaoks, ja mul pole vähimatki huvi teda põhjalikumalt uurida. Kes enda tervisega eksperimenteerida tahab, siis lasku käia.
 
asd 24. märts 2010, kl 16.46
Kuule baaba, sa tõesti ei jaga. Lugesin sinu viidatud artikli läbi ja seal on sõna-sõnalt kirjas:

Toalakke riputamiseks sobivad raampüramiidid, mille alusmõõt on meeter korda meeter. Nende võimsus suudab kõikide organite sagedusspektreid kontrollida ja taastada. Samal ajal ei käi selline energiakogus organismile üle jõu. Kui harmoneerimine on toimunud, aga inimene magab püramiidi mõjuväljas edasi, ei tee jätkuv energiavoog talle liiga.
 
baabajagaa 24. märts 2010, kl 17.08
to: asd
tule taevas appi, miks sa arvad, et kõik selles artiklis kirjutatu on absoluutne tõde? Kes selle artikli sinu arvates kirjutas, kas Jumal või?
Ma ei viitsi vaielda, see teema pole seda väärt, las igaüks arvab nagu õigeks peab. Teema pealkiri oli 'mida arvate', ma siis avaldasin enda arvamuse.
 
baabajagaa 24. märts 2010, kl 17.08
to: asd
tule taevas appi, miks sa arvad, et kõik selles artiklis kirjutatu on absoluutne tõde? Kes selle artikli sinu arvates kirjutas, kas Jumal või?
Ma ei viitsi vaielda, see teema pole seda väärt, las igaüks arvab nagu õigeks peab. Teema pealkiri oli 'mida arvate', ma siis avaldasin enda arvamuse.
 
miks 24. märts 2010, kl 17.11
on meilgi siin Eestis külake, kus majad kõik püramiidid.Tehti suure hurraaga ja usuti, et nüüd ikka väga vinge see elu seal. No ei ole vinge ja igasugu jamad segavad normaalsust. Püütakse müüa neid maju juba ..
 
huvitav 24. märts 2010, kl 17.33
minu emal on ka pyramiid voodi kohal, loitsukeldrist keegi aastaid tagasi tegi, nii 10 a tagasi..kõik kes seal on maganud on saanud tervise palju paremaks..ise sain seal selja valust lahti,mis oli enne seda 2 aastat pidev kylaline.
 
bsa 24. märts 2010, kl 17.33
G.Aarma sugulased huvituvad ainult rahast mis laekub maja renipindadest, ükskõik mida müüakse:)
 
smi 24. märts 2010, kl 18.45
Püramiidid polegi mõeldud elamiseks või kauaseks viibimiseks. Seda on koguaeg teatud aga ainult viimasel ajal kui kõik võivad ükskõik mida avaldada, on alustanud iseseisvat elu kellegi umba soovitus, selle all enda tervendamisest ja sellest meelevaldselt omakorda järeldatud, et seal võib koguni elada. Egiptuses täitsid püramidiid hoopis teist ülesannet ja see on isegi tänapäeval laiadele massidele jäänud saladuseks.
 
Anon 24. märts 2010, kl 19.31
Püramiidide müstiline jõud on täielik jura. Võite vaadata siit, kuidas neid müüte testitakse:

http://www.youtube.com/watch?v=hikJk0nnXjk - 1. osa
http://www.youtube.com/watch?v=Ja09AO5TocA - 2. osa
 
tl 24. märts 2010, kl 20.15
iidsed püramiidid on ikka väga keerukad, päris all on kvarts, keskel tipu pool on "peeglid", arvan, et kõrgema tsivilisatsiooni omad said selle seadeldise abil oma rahvaga ühenduses olla, neid külastada, miski teadvusena liikumine vms.(on ju teada, et meie sagedus on raske)
 
kk 24. märts 2010, kl 20.47
aga ikkagi, kas teen püramiidi kujukesega ka ülemistele naabritele liiga siis?
 
nelka 24. märts 2010, kl 23.43
Nojah, vaatasin selle reporteri lõigu ära, kas selliste idiootide juures siis eesti rahvas käibki??? Oligi tal püramiid laes...kui lolli juttu võib keegi ajada, tegeleb inimese kujutise lõikumise ja põletamisega, ...keegi naine võtab energiat...jne., jah, tänud et näitasite mulle siis seda ilmaimet! :D
Muide, mida tähele panin, et vanamees julgeb rääkida, kes ja kust inimesed ta juures käivad, riigikogu liikmed, sportlased - selline asi Venemaal on täiega karistatav, kui keegi julgeb oma suud paotada, üldiselt on nõidadel ikka reeglid, mida teatakse ega rikuta, kes rikub, saab kohe hoobi...väga kurb.
 
arom 25. märts 2010, kl 00.14
Olen Veeliksi käest päris tõhusat abi saanud. Asi käis läbi telefoni ja vampiiri side katkestati ning üks mustast energiast vaevatud said puhtaks. Mõlemad polnud kõnest teadlikud. Päris dramaatiline vaatepilt oli.
 
olesja 25. märts 2010, kl 00.28
Minu arvamus püramiidist on selline - ei maksa torkida asju, mida ei tea ega tunne, püramiidid olid ja on jäänud suureks saladuseks. Ravitoimest ei arva ma midagi, usk sellesse puudub, aga seda olen vene meediast kuulnud ja lugenud, et püramiidi EI TOHI HOIDA KORRUSMAJADES!!!, kuna selle ülemise tipu hävitav energeetika on väga tugev, olen siin eelnevatega nõus, ja vaatasin siis ka ehtsat Eesti "nõida", kes teeb, mis tahab, aga nii vanast mehest ei tasu lootagi, et ta ennast muudab, kasutasin oma meetodeid ja selle vana õnnetu mehe eluenergia on praktiliselt 0-lähedane, kurgutšakra on täiesti kaitsetu ja tervis üldiselt täiesti läbi, eriti hull lugu maksaga (põdenud ka hepatiiti,) tegemist on väga tugeva energiavampiiriga, kes ilmselt ainult selleks nõida mängib, et elus püsida tema juures käivate inimeste energeetikast, eks ikka vastab tõele küll, et maal, kus hetkel elan, ja mida ka armastan, on väga kehvad nõiad-ravijad, Venemaa on nende poolest tõesti rikas, seal tehtaks sellisele vanakesele uut ja vana, aga tegutseda küll ei lastaks. :(
 
Virumaa-muti 25. märts 2010, kl 02.12
tunnen seda sinu kiidetud vanakest Veeliksit juba pea 20 aastat, sa kujutasid endale ette, et abi said :))))
See tegelane ei suuda vampiiri tuvastadagi, rääkimata ta kahjutuks tegemisest, ära aja siin hulle naerma, eksole ju. Jutt on sul ka suht ebaselge, et mis mõlemad ei olnud teadlikud ja vaatepilt oli dramaatiline...mitte mõhkugi aru ei saa!

Ja mis on eriti kummaline ja olen täiesti positiivselt üllatunud - Olesja suutis kõik täppi panna, Jalakas on tõesti põdenud kollatõbe, kurguga on tal pidevad probleemid ja tõepoolest on maks ka haige, ta ei saa selle tõttu isegi alkot juua...vapustav! Tean ka seda juba ammu, et ta on vampiir ja elujõudu ammutab peamiselt noortest naistest, üldiselt on ta siiski väga heal järjel olev ja teenib kõvasti, reporter andis valed andmed, see pariisist kapsapeani ongi tema tariif, arvutage välja keskmine! Tervitusi veeliksi sõbrannadele Virumaalt :D, toitke teda ikka hoolega, muidu võime nii heast nõiast veel ilma jääda!
 
to Virumaa-muti 25. märts 2010, kl 07.13
ära aja siin hulle naerma, eksole ju- jutt on sul endal.

See tegelane tuvastas vampiiri pelgalt telefoni teel, ilma et me oleks kohtunud. Ja alustas vampiiri sideme katkestamisest mis ka toimus - seda oli näha selle inimese käitumisest. Vampiir ei olnud teadlik, et temaga midagi tehakse aga vajus hetkega koomataolisesse olekusse kuhu jäi üsna mitmeks tunniks. Lisaks sama kõne ajal kontrollis üle ühe teises Eesti kandis elava sugulase kel avastas ka niinimetatud deemonid ehk musta energiakandjad. Puhastas ka teda ja see inimene kes ei olnud teadlik parasjagu toimuvast minu telefonikõnest Veeliksiga, koges seda puhastamist väga raskelt. Korraga toimuv põhjuseta kontrollimatu oksendamine. Nii lahkuvad mustad jõud inimesest.
Olen ka nüüd käinud tema juures oma kartusi üle kontrollimas ja see mis ta on vastanud, on alatika nii läinud. Tasu määra laseb ta määrata kliendil endal. Tõsi, tänapäeval on ta vana ja väsinud ja sellest ka hoiatab kliente.
Tundub, et siin foorumis möllab erinevate nimede all üks kibestunud ja vihane mutt kes haub kättemaksu millegi eest Veeliksile ja sellest erinevatel aegadel pidev valimatu sõim tema aadressil.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!