Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
püramiid, mida arvate?
 
baabajagaa 25. märts 2010, kl 11.51
korrusmajaga on see värk et maandamata raud betoonblokkide sees võimendab mistahes kahjulikku kiirgust, mis altpoolt tuleb. Mida korrus kõrgemale, seda hullemaks asi läheb. Palju on olnud juhtumeid, kus haigestuvad ühes püstakus elavad inimesed. Korterid on täpselt ühesuguse tubade paigutusega, suht väikesed magamistoad ja sellest tulenevalt ka voodid on üksteise kohal, ja kui nüüd esimese korruse all on mingi geopatoloogia näiteks siis ongi jama majas nii et vähe pole.
See asi Veeliksi poolt on küll väga näotu, eriti veel kui paljudel on lastetoad tema püramiidi kohal. Tekib tõesti küsimus, et kuidas ta saab ravitseja olla ja samas mitte teada, et kortermajas ei tohiks püramiidi niimoodi kasutada? Kas ta ongi siis selline küüniline vanamees, et sülitab ülevalpool elavate inimeste ja ka laste tervise peale? Ta käis ju Viljasoo juures, kas tõesti ei suutnud ta sealt piisavalt tarkust saada?
 
virumaa-muti 25. märts 2010, kl 12.19
Ega ma ainus pole, kulla AROM, veeliksit tunnevad siinmail kõik kui harilikku ehitustöölist, imestasime, et kust tal järsku võimed tulid, on või oli (kui juba pealinnas elab) šarlatan ja muud mitte tuhkagi, ära kaitse teda, pole ma kättemaksu pärast siin trükkimas, kuna tema teenuseid ise kasutanud pole, mida selisele on üldse kätte maksta? Kummaline arvamus. Müstika seisneb selles, et kuidas inimesed ikka veel tema juures käivad ja usuvad ka , et ta aitab, kui pole võimeid, siis ei saa kedagi aidata ka. Ta juba 80 ringis, ka mu vanemad tundsid teda hästi, pold tal mingit võimet, täielik jama! Jutt on tal ka mitukümmend aastat üks ja sama, vaimolendid, surnud, keegi võtab energiat jne, veesoonte risti peal magamine ja köögipink...
Niiet, AROM, eksid, ma pole see, keda arvad :DDDDDDD

tUNDUB, ET HOOPIS SINA OLED SIIA PANDUD, ET VÄHEMALT 1 KOMMIJA SEDA VEELIKSIT KAITSEKS JA REKLAAMIKS! ta ju ise arvutit kasutada ei oska, oletan, väljalaske aasta nõrgendab tal kõvasti aju hallolluse tööd.
 
to melissa 25. märts 2010, kl 12.55
Soovitan soojalt su tuttaval härral see püramiid voodi kohalt ära koristada, puhas jama ja müüt. Kunagi oldi ahvivaimustuses sellest, aga olen ka palju lugenud selleteemalist kirjandust ja see tervendav toime on ümber lükatud! Olen Olesjaga nõus, et ei tasu torkida, millest keegi tegelikult mitte midagi ei tea...no mõelge, kui avati Egiptuses see kuulus püramiid, siis kui paljud neist ellu jäid, mõned surid paari päeva pärast, osad hiljem, mõtlemisainet kui palju! Ja kes need püramiidid siis ikkagi ehitasid, orjad - jaa kindlasti, nad olid siis nii targad, et ladusid kive eri-mõõtude järgi ja ehitasid ni hästi, et paberileht ka kivi vahele ei mahu.......ei ole ma kuulnud ka reaalset paranemist või mingit muud imet, mida püramiid oleks teinud. Üks kahtlane asi, mina küll ei tegeleks sellega, pealegi, kui nii pika aja peale pole mehel mingeid paranemisnähte.
 
dihlo foss 25. märts 2010, kl 14.32
viimasele
kas sa pole huvitatud olnud, miks Egiptuse püramiidid ja teised lummavad ja grandioossed monumendid meie planeedil olemas on? uuri, loe ja avasta!
 
arom 25. märts 2010, kl 14.43
Võib olla eksin aga ühes olen kindel - sina pole see kelle arvamus midagi loeks sest nagu sa ise reedad: "kuna tema teenuseid ise kasutanud pole".
Ja kuna sa ise pole kompetentne asjas aga tatti lendab sult üle terve neti siis näitad sa ise end sellisena kelle kõrval suvaline Maali oleks pühak!
Ma kingin sulle ühe soovituse: Mida vähem sa räägid, seda targem sa teistela paistad!
 
to dihlofoss 25. märts 2010, kl 14.55
no sina oled vist uurinud, lugenud ja avastanud, olgu! mina pole uurinud ega avastanud, ma tõesti ei tea, miks need lummavad asjandused siin maa peal on, aga kas sina tead? Tead seda täistõde, absoluutset tõde? Millegipärast ei usu! Ehk on tulnukate pandud, kas selline teooria sinu arust oleks õige? Küss ainult, milleks tulnukad need siia panid, kas seda ka tead? Oleks huvi lugeda rohkem su teadmisi, palun, siin võivad kõik kommida, kes soovivad, ootan põnevusega, mida rohkemat tead püramiidide, lummavate püramiidide saladustest!
 
olesja 25. märts 2010, kl 15.07
Ma ikka kiikan siia teemasse,et järsku keegi läheneb minu arvamusele püramiidide tekkest ja just, minagi arvan, et püramiidid on siia tekkinud Kosmose elanike poolt, ammu olen arvanud, ei pea ennast ka eriti rumalaks, vaatan ikka selleteemalisi saateid ja loen ka väga palju, kuigi venekeelset kirjandust, no tiblade asi, kergem lihtsalt lugeda emakeeles, aga arvan, et kui oleks siin sellist kirjandust, siis sisu oleks ikka sarnane. Ega absoluutset tõde ei tea mitte keegi, akadeemikud ega ka selgeltnägijad mitte, vaielda küll ei soovi ega teemat reostada, tahaks ainult seda tõde teada, mida ehk "dihla foss" teab.
Kui tegu on maailma saladuste avastajaga, siis kõigi huvi on suur, samuti jään ootele???
 
mars 25. märts 2010, kl 19.53
ikka tulnukate värk puha, see orjatöö jutt pole ju normaalne, kunagi uurisin neid püramiide ja tahtsin endale ka teha, aga jäi pooleli, ega enam ei usu eriti tervendamise toimesse, aga see, et mõnel on alumisel korrusel selline riist, siis see on jama lugu, seda teha küll ei tohi, sellise asja kahjulikku toimesse usun küll täiega, aga kui see riistapuu seal voodi kohal midagi ei paranda, siis pole tal seal all mõtet enam olla, võib hoopis kahjulik olla. vaatasin seda reporterijama ka, mis siia üles pandud, jah, kapseldunud vaimud varitsevad meid ja energiat võtvad naised võivad reporteri tühjaks imeda...ma ei kommenteeri :), aga naerda sain küll, muide kättemaksja pole, meesterahvas olen ja põhjust pole, see on sellele paranoilisele ¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
 
baabajagaa 27. märts 2010, kl 01.51
to: Olesja
näha on, ja mitte ainult selle teema põhjal, et oled palju lugenud ;)
kas oleksid nõus soovitama mõnda venekeelset raamatut, pendli teemal eelkõige? Energia piramid on teada värk juba. Riputan enda meiliaadressi siia, kui oled nõus kirjutama. Mul on hea pendlitunnetus, 90...95%, palju pendlikaarte jms., korraliku pendlikoolituse olen läbinud eestis väga tuntud guru juures. Tahaks kogu aeg edasi areneda, kellegiga mõtteid/teadmisi vahetada. Kirjuta mulle palun?
 
zz 28. märts 2010, kl 13.19
Ka tema ütles, et püramiidi ei tohi teha eluruumide alla,
Selline väide vajab tõestust, ja millega ta seda tõestab?

http://www.skeptik.ee/index.php/2010/03/25/kuidas-ma-harmoonia-paevadeltm-kaisin/
http://www.skeptik.ee/index.php/2008/11/20/kirjavahetus-tallinna-tervishoiu-korgkooli-esindajaga/
Kui need mõistust liikuma ei pane, siis ...
Kui üks asi, püramiidide raviomadused, ei ole ennast 5000 tuhande aasta jooksul suutnud tõestada, siis kaua veel ikaldunud ideed katsetada. Peab ikka loll järjekindlus olema.
eid_1516f89e119cd0 31. jaanuar 2021, kl 11.14
Mingeid piire ei ole
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!