Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Karmavõlg?
 
N 03. mai 2010, kl 11.16
Olen käinud nii mõnegi nägija juures ja on olnud ka tugevaid tegijaid nende seas. Kõik nad on öelnud, et minu karma on puhas ja ei ole mingit võlga ega midagi . Aga müstika on see, et miks mul siis juba 10 aastat viltu veab ? Jah tean , et elu on selline ja veeretab raskusi teele, aga no need asjad mis minuga juhtunud on, need pole enam lihtsalt raskused. Enam lihtsalt ei jaksa... Et kui mul karmavõlga ei ole ja ei mingeid needuseid ega asju kaa peal ei tohiks olla, et millest see siis võiks olla nii ?
 
noh 03. mai 2010, kl 11.20
sul on selline periood elus, et ei vea eriti, ehk on ikka midagi positiivset ka?
 
N 03. mai 2010, kl 11.52
Jah see periood on kestnud juba 10 aastat. Vahel teeb nagu viha juba, et kaua see siis kestab. Aga viimasel ajal on see nagu kurbuseks üle läind, sest lihtsalt ei jaksa enam. Ainuke positiivne asi siis hetkel on see, et mul on olemas töökoht. Kuigi siin ei ole kaa " head" ajad, aga ma usun, et tänases situatsioonis paljud minu asemel annaks sellegi eest kõik. Ma tegelikult olen väga noor ja öeldakse, et Sul veel terve elu ees, aga lihtsalt inimvõimekusel on ka piir. Ja ma tunnen, et minu piir on käes, et tõesti enam ei jaksa veel nii elada 10, 20 aastat. Ma ei ole muidu niisama hädaldaja ja vinguja, aga praegu ei leia enam lahendust lihtsalt , et mis mul siis häda on...
 
dollar 03. mai 2010, kl 13.29
Arvan, et oled käinud valede juures, kes ei näe midagi, siis öeldaksegi sulle, et midagi peal pole! Nad ei näe, ei oskaks ka maha võtta...aga no see karmavõla asi on natuke teistmoodi....kust sa selle karmateema peale tulid? Selle teooria järgi on kõikidel, eranditult, karmavõlad kaelas ja sellest on ka see kehv elu - nii lihtne see kõik pole ja karmamõiste on suure kahtluse all, sama mis meie nn. eelmiste eludega, ME EI TEA ja nii lihtne see ongi, olen ise suhelnud vene nõidadega ja seal pole see karma-jama eriti populaarne, seal nähakse ja tehakse ja võetakse maha ja ravitsetakse, nad on tegijad ja nägijad, mida näevad, ka kohe ütlevad, asi on lihtne ja konkreetne.
Leia keegi selline, kes midagi ka NÄEB ja oskab ka, eestis on sul sellist raske leida, aga kuskil on keegi ka sinu jaoks, ja nõustun, see pole normaalne, et sul 10 a. kõik halvasti läheb, nii kaua ei kesta ükski mõõn, midagi sul kindlasti on, ma võtsin pakist sulle mõeldes kolm kaarti...otsi kindlasti nõid, kes oskab ja näeb, isegi siin oli mingi teema all kellegil tuttav maag, palu kontakte ja edu sulle!
 
ka õnnetu 03. mai 2010, kl 13.36
To-dollar. Ehk pole palju palutud,kui võtaksite mullegi kolm kaarti? Hetkel elusõnnik silmini.
 
N 03. mai 2010, kl 14.43
Ma ei osanud ise rohkem enam mõelda, et äkki on karmavõlg vms. Ma ise ei ole selle müstika teemaga tegelikult eriti kursis, sellepärast kirjutasingi siia, et kuskilt abi saada kuna ise ei oska nagu midagi teha. Olen otsinud paar aastat neid nii öelda nõidasid ja ilmselt olengi siis petta saanud. Eks igaüks peab oma koolirahad maksma, aga no suht võimatu siis ära arvata kes see õige nõid on ja kes mind aidata oskaks. Aga tänud dollar..
 
aga 03. mai 2010, kl 15.37
võib olla ei ole müstika ja nõidadega mingit.Kui inimesel läheb ka aasta või 2 kõik halvasti,siis tekib stress ja stresist edasi on psühhoos.Peaksid ehk arstidelt abi otsima.
 
suleke 03. mai 2010, kl 15.58
karma on energeetiline seisund, mille sa ise tekitad. kõik mis teed, teed endale. keegi teine ei saa mingit negatiivset karmat sulle peale panna ja sina ei kanna kellegi teise karmavõlga. ükski nõid ei saa suguvõsale halba karmat peale panna.

karmavõlga pole olemas. võlga ei eksisteeri üldse. on vaid energeetiline seisund, mille oled ise oma mõtete ja käitumisega tekitanud. vastavalt sellele energeetilisele seisundile elad oma elu. kui õpid paremini elama (käituma ja mõtlema), tekitad paremat karmat ehk energiat ja nii upitad ennast vaimsemalt kõrgemale tasandile. karma läheb järjest rohkem puhtamaks.
 
N 03. mai 2010, kl 16.00
No hulluks ma ennast veel ei pea. Need asjad juhtuvad ikka minu elus reaalselt, et veel psühhoosi tekkinud ei ole. Aga jah kui nii edasi läheb, siis ma ei imesta kui ma lõpuks olengi kuskil "valges toas" Naljast asi kaugel tegelikult. Olen käinud arstide juures kaa, seal antakse muidugi head nõu ja igasuguseid ravimeid, et stressist välja tulla. Aga need sellesuhtes ei aita, ikka nagu juhtub jälle midagi. Vaatamata kõigele ma olen suutnud kuidagi edasi elada ja ega ma nüüd kümme aastat stressis ei ole elanud, vahel ka päike paistab, aga neid hetki on nagu naeruväärselt vähe. Et ma pigem liigitaks selle müstika alla...
 
N 03. mai 2010, kl 16.18
to suleke... täitsa nõus sellega, et kõik mis teed, teed iseendale. Aga siit tekib küsimus, et kui see elu selliseks hakkas minema, siis ma olin alles suht laps ju . Et kuidas nagu lapse käitumine saab tekitada selliseid õnnetusi nii öelda, et mida ei soovitaks oma vihavaenlasele kaa mitte. Täitsa korralik ja tore laps olin, ei teinud mingeid suuri pahandusi. See mõtete ja käitumise värk ei toimi. Proovitud juba. Olen püüdnud siiani olla aus ja salliv teiste inimeste vastu , pole kättemaksuhimuline ega midagi sellist, ei ihka mingeid säravaid jaa uhkeid asju jne. Olen väga palju analüüsinud oma käitumist, mõtteid , suhtumist ellu ja otsinud viga sealt, aga ei ole leidnud. Tänan vastuse eest siiski.
 
abby 03. mai 2010, kl 17.39
vbl saad siit abi:
http://puhastus.planet.ee/index.php?id=6
 
to abby 03. mai 2010, kl 17.54
sa jälle siin oma rämpsu pakkumas, teemaalgataja, ära pööra tähelepanu, see on üks hullumeelne, kes reklaamib seda firmat..
 
N 03. mai 2010, kl 18.21
viimasele...tänud, ei tule pähegi sinna orki langeda. Noh olen kuulnud juba seda juttu kaa mis seal. Ega ma kedagi hukka ei mõista, kui see kedagi aitab, siis jumala eest andku minna. Aga mulle oleks siiksi midagi "tõsisemat" vaja.
 
liff 03. mai 2010, kl 18.29
Karmavõlga ei ole aga selles elus oled millalgi möödalasu teinud ja nüüd pead ootama uut võimalust. Tuleta meelde oma 10 aasta taguseid valikuid ja otsuseid. KUi õige aja või võimaluse mööda lasid siis sellega oli sul võimalus tekitada omale karma võlga st sa pead järgmist elu ja selle programmi elades tegelema veel nüüdsest elust tagamata jäetuga. Kui selles elus uut võimalust ei saa ja see jääbki sooritamata siis järgmine elu on keskmisest saatusest sul natuke kiirem, sündmuste- ja seikaderohkem.
 
suleke 03. mai 2010, kl 19.56
16:18

"see mõtete ja käitumise värk" toimib kindlasti. ju sa siis siiski pole südames nii hea inimene, kui sa arvad. me kõik arvame, et oleme lahked ja head. proovi ennast parandada.

teiseks, elus ei ole nii, et head inimesed on haiguste ja õnnetuste vabad ning rikkad. vaimse arengu püänt ongi selles, et isegi äärmise vaesuse ja terviseprobleemide juures jääd ikkagi tänulikuks, et üldse elada saad.

muuda vaatevinklit, ole tänulik selle üle, mis sul üldse on, ja ära haletse ennast. pakun, et sinust on palju heasoovlikumaid inimesi, kes on läbinud raskemaid etappe elus, kui sina.
 
hmm 03. mai 2010, kl 20.02
nii kaua kuni ei leia nõida või kedagi,kes abistaks,püüa end ise puhastada:kirikuküünlaga nt.puhasta ka oma kodu soolaga.hiljuti pakuti ka 2 varianti,kuidas munaga saab ise needust ja neg maha võtta.proovi,katseta-kaotada pole ju midagi ja need sellised süütud toimingud ka.vt teemasid allpool...
käi ka tiir loitsukeldris vanalinnas ja leiad ehk midagi meelepärast,millesse uskuda-mõni talisman võtmehoidja näol või hoopiski kaitsekivi vms-see ka selline süütu tegevus.kui leiad midagi,millesse uskuda,siis võivad ka asjad juba puhtalt selle jõul liikuma hakata-mõttel on teatavasti tugev jõud.
 
suleke 03. mai 2010, kl 20.06
18:29

karma pole jõuluvana, kes tuleb kord aastas külla. karmat positiivsemaks muutes ei pea mingit teatud hetke ootama, et tegutseda. karmaga saab tegeleda iga päev ja iga tund. mingit uut võimalust ei pea ootama jääma. selline suhtumine on lihtsalt inimestele, kes ei viitsi endaga tegeleda ja kes leiavad igasuguseid vabandusi.

nagu ennem ütlesin, on karma iga inimese individuaalne energiapagas. nii kuidas mõtled ja käitud, selline on ka pagas. inimene ise valib läbi sõnade ja tegude, kui raske tal karma on. seda kergemaks muutma hakata saab iga kell.

igatahes, kohtunikuks on jumal ise, mitte keegi teine inimene, kelle järgi ennast mõõta.
 
,,, 03. mai 2010, kl 21.16
mul üks selline tähelepanek, et kõik mida teen enda otsuse järgi ei vea viltu ja kui kuulan teisi ja siis teen midagi, siis läheb viltu koguaeg.
 
N 03. mai 2010, kl 21.46
Tänan soovituse eest.Jah nii nagu peaks olema, aga mul läheb ka siis viltu. Viimane suurem mure oligi sellega seotud. Usaldasin oma sisetunnet 200 %, see oli elus esimene kord tegelikult kus ma olin nii siiras ja kindel oma otsuses ja sisetunne oli nagu nii kindel. Kõik tuli südamest. Aga siiski, lõpptulemus sellel on nüüd katastroofiline. Sellepärast ilmselt siia kirjutasingi, et kui nagu sisetunne kaa nii alt veab, et enam ei oskagi midagi teha...see ongi kõige hullem, et enam ei saa ennastki usaldada...
 
liff 04. mai 2010, kl 01.10
Suleke, suleke, ma ei miks aga mulle tuleb meelde lauajalg kui sinu tarkuseteraksei loen!?
 
ohoh 04. mai 2010, kl 07.42
esimene kord sulekesega nõus osaliselt, aga mitte Jumal ei ole kohtumõistjaks(Jumal ei mõista kohut, Jumal armastab) vaid sina ise endale peale surma.
 
no jah 04. mai 2010, kl 08.24
Karma on tõeboolest kõigil meil olemas, õigemini on elueesmärk kuhu peaks püüdlema. Ning kui sa püüad sellelt õigelt rajalt kõrvale kalduda tulevadki jamad. Ja just seni kuni saad aru mida valesti teed.
Häid sensitiive on Tallinnas täitsa olemas ja kui netist otsida siis leiab kindlasti selle õige. Ei tahaks siia avalikult kontakte ülesse riputada. Kuigi ega sensitiiv ei saa väga midagi teha kui inimene ei täida talle antud kohust. Võib vaid soovitada mida edasi teha. Ning abiks oleks ka hea astroloog, kes suudab lahti selgitada milline on inimese suund selles elus. Keegi ei saa teise eest midagi ära teha. saab vaid suunata ja selgitada. Tegutsema peab siiski inimene ise.
 
tl 04. mai 2010, kl 08.38
on veel võimalus, et oled nn. väljavalitu, neid treenitakse erilisel moel, eriti närvikava ja kannatlikkust ("mis ei tapa, teeb tugevamaks"), et suudaksid uut energiat/infot kanda/taluda/mõista
 
kle mis sa seal oled 04. mai 2010, kl 08.53
philippa,angelina,malviina,triini,eleanora,dora,britta,evita ja need su teised rollimängude nimed mida need foorumid täis on.
ilmselt oled kümme aastat tagasi teinud midagi nii jubedat ja selle asemel et eneseanalüüs, järeldused ja vigade parandus teha jätkad samas vaimus. elu peksab
 
N 04. mai 2010, kl 09.38
viimasele...nagu ma enne kirjutasin juba, siis olen ma noor, 20 ndates ja mida nii jubedat üks laps saab teha , et teda nii karitatakse. Ma olin tõesti siis alles laps, kui viltu hakkas minema. Ja ma muidu kirjutan siia foorumisse esimest korda, aga ma ei hakak rohkem vaidlema ja tänan kõik heada nõuannate eest ja suhtlen vaid nendega.
 
pärl 04. mai 2010, kl 10.26
ole ka tänulik selle halva eest , mis tuleb. tegelikult ei ole ju ei head ega halba. kõik lihtsalt on nii nagu on. kui suudad seda mõista siis hakkab kergem. tean, et inimesed ei taha sellega nõustuda, see juba meie enda valik.
ise olen nn. halvale alati tänulik, sest selle " halva" taga on sama suur ports head. oska seda ainult näha. ole avatud ja sa näed maailma teistmoodi.
 
suleke 04. mai 2010, kl 11.19
09:38

sulle on korralikku kristlikku ajupesu tehtud! ristiusus (seal hulgas ka vene õigeusus) propageeritakse "fakti" justnagu karistaks jumal inimesi individuaalselt. sorry, aga jumalal on sinust absoluutselt pohhui. jumal ei istu pilve peal ega sega kellegi ellu individuaalselt. ta ei planeeri kellegi elu ette ja ettemääratud saatust pole olemas. ta on sulle andnud elu ja vaba tahte (valiku). ise vaatad, kuidas hakkama saad, kuhu poole ennast arendad ja kuidas ellu suhtud. alustada võiks sellest, et sa pole universumis üldse mingi tähtis frukt ja et jumalat ei huvita sinu ega kellegi teise "karistamine". elus juhtub igast asju ja kõik mis juhtub on puhas kokkusattumus ja juhus. sina teed ise omad valikud ja vastutad nende valikute eest ise. kui midagi ei meeldi, muuda ennast positiivsemaks, suhtu universumi suurema austusega ja ole tänulik selle üle, mis sul üldse on. asjad võivad alati kehvemini olla. maailm ei keerle ümber sinu naba. natike tobe on süüdistada jumalat suures konspiratsioonis!
 
N 04. mai 2010, kl 11.28
to suleke...ma muidugi ei ole süüdistanud jumalat ega kedagi teist. See oli nagu piltlik väljend.
 
link 04. mai 2010, kl 13.23
http://www.karma.pri.ee/?main=6
 
nägija 04. mai 2010, kl 23.14
sellist asja pole olemas.

see on väljamõeldis, et mõnedel inimestel oleks kergem elada. või teistel kergem teisi lollakaid ohjes hoida ja hirmutada.

mingit karmat pole olemas.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!