Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Karmavõlg?
 
kuulsin 04. mai 2010, kl 23.17
on ikka küll ja see suureneb sul aina, tagurpidiedu sepises.
 
nägija 04. mai 2010, kl 23.19
selgitan veel - see on umbes nagu mingid nn preestrid annavad puhastust või andeksandmist.
no IRWE

muidugi VÄGA halbade inimeste puhul kehtib nn juhuse printsiip.
noh et juhuse tõttu jäi vahele või juhuse tõttu ei saanud oma kuritegu sooritada ja sai ise vastu hambaid ja nii, et edasi kogu elu vaid susistab

aga see -juhus- võib juhtuda ka väga heade inimeste teele..

pole olemas ei ingleid, ei karmat, ei jumalikku vahelesegamist, kui sind vägistatakse lapsena värdjakamba poolt.
kas tõesti keegi nn tedjaist siin väidab, et see laps väärib seda? oli pahapaha eelmises elus? kui see laps on sinu laps?
no tõesti..
 
N 04. mai 2010, kl 23.32
to nägija...täitsa nõus Sinuga, et ma mõistaks veel seda, et kui täiskasvanuna juhtub midagi, et siis oled ise kuskil mööda lasknud midagi, aga jah kui lapsest saati juhtub juba koledaid, siis ei tahaks uskuda et kõik on inimese enda käitumise vili.
 
FS 05. mai 2010, kl 15.50
N, mind huvitaks feng shui tõlgendus sinu viltuvedamistele. Kas sa viimased kümme aastat elad samas kohas? Kuidas see koht välja näeb; kui sisened, mida kõigepealt näed? Kus on valamud ja WC-d? Mis on elamise (korteri, maja) keskpunktis? Mis on välisuksest kõige kaugemal nurkades? (Mina olen mitmete inimeste elude puuhl näinud, kuidas feng shui olukord elu mõjutab, ja isegi kuidas ärakolimine või muudatuste tegemine asja parandab.)
 
N 05. mai 2010, kl 16.44
to FS...olen kolind selle aja jooksul 6 korda. Viimati kolisin aasta tagasi. Sisenen, näen esimeseks elutoa diivanit ja wc ust. Vannitoas ei ole valamut, vasaku seina ääres on vannitoas vaid WC ja duss. wc jääb elutoa kõrvale. Keskpunktis ei ole midagi kuna see keskpunkt jääb elutoa keskele, seal ei ole midagi, ei lauda ega vaipa, tühi ruum. Välisuksest kõige kaugemates nurkades ühes on voodi ja teises riidekapp ?
 
FS 05. mai 2010, kl 17.18
Korduv kolimine muidugi räägib selle vastu, et feng shui oleks võinud asja mõjutada. Aga praegusest elamisest rääkides - jääb mulje, et on tegemist ühetoalise korteriga? Keskpaik tühi - see on väga hea, peabki olema feng shui järgi. Kas elamise põhiplaan on ristkülikukujuline, või on mõni nurk nagu ära lõigatud? Välisuksest vaadates kõige taga vasakul on õnne ja vedamise nurk - sinna peaks olema otsetee välisuksest, samuti peaks seal olema õhku ja liikumist, so elu. Eriti head õnne toob seal nurgas akvaarium.

Sisenedes näed elutoa diivanit ja WC ust - see tundub paha variant. Feng shui ütleb, et välisukse vastas WC uks on halb, kuna välisuksest sisenev hea energia läheb äravoolust kohe jälle alla. WC uks peab alati kinni olema, tuli seal kustutatud, potikaas all, ja hea oleks uks väljaspoolt ära maskeerida, soovitavalt peegel panna uksele, et peegeldab hea energia tagasi elamisse. Ma ei ole mingi spetsialist, aga olen mõningaid feng shui raamatuid sirvinud ja enda elamises teatud põhimõtteid rakendanud.

Mul oli üks kaugelt sugulane, üksik naine, kes nooruses asus elama ilusasse korterisse, kus WC oli otse välisukse vastas, kitsas esikus. Võib-olla poolteist meetrit oli välisuksest. Ta elas seal kogu elu, hiljuti suri, ja kui vaadata tema elu tervikuna, siis oli tegemist aeglase pideva allakäiguga. Noorusaja armastus jättis ta maha, uut ei leidnud, heast töökohast lasti lahti, tegi pensionieelikuna veel rasket füüsilist tööd, tervis läks kehvaks, elu lõpus oli vaene ja üksildane. Muidugi varasematel aastatel teda külastades ei tulnud see WC asukoht üldse mõttessegi, aga nüüd feng shui peale mõeldes tundub nagu klappivat. Ühesõnaga, elu ei läinud seal korteris mitte ülesmäge, vaid allamäge. Feng shui on nii vana hiina õpetus, et selles peab mingi iva olema, et see tänapäevalgi veel elujõus on.
 
huvi 05. mai 2010, kl 17.21
to FS
Tahaks ka feng shuist rohkem teada
 
Vari 05. mai 2010, kl 18.17
Vastuseid su kannatustele on mitmeid. Soovitan sul oma teekonnal lahenduseni ka psühholoog või psühhoteraapia ära proovida. Võib olla aitaks see sind rohkem, kui feng shui või selgeltnägija. Sest lahendusi on mitmeid. Ja mõni lahendus võibki olla karm tõde juhusest ja ülekohtust.
 
N 05. mai 2010, kl 20.29
to FS

Tegelt on kaks tuba. Elutoast läheb uks magamistuppa. Ma vaatasin nagu tervet korterit, kujutasin ette nagu seda vaheseina seal elutoas ei ole . Korter on ristküliku kujuline aga üks nurk oleks nagu ära lõigatud. Et nagu ristküliku ühest nurgast oleks ruut välja lõigatud. Et kas see kõige tagumine nurk oleks siis magamistoa nurk kuna see on siis uksest vaadates vasakpoolne kõige tagumine nurk?

to Vari

Olen käinud psühholoogi juures, aga tundsin, et see ei anna midagi. Võibolla ei olnud ta nii pädev, ma ei tea. Aga tänud :)
 
karma on olemas 05. mai 2010, kl 21.11
No suleke ei väsi vahutamast! Aga las vahutab, peaasi, et ise usub...
Karma on kindlasti olemas ja karmavõlg sama kindlalt! Ja võla maksmisega alustame juba sündides.
Karma on näiteks see kui sind vägistatakse lapsena värdjakamba poolt. Ja kas see on sinu laps või võõras, ei mängi rolli. Õudne oleks arvata, et pelk juhus siin põhjustas! Rumalusest õnnetu ja nõutu peab seda juhuseks.
Karma piltlikult on see kui sa lähed poodi ja seal avastad, et jätsid rahakoti koju ning pead uuesti koju minema ja veel kord tagasi marssima. Kaotad närve ja aega. Lasid end meeltes lõdvaks siis kui poleks tohtinud ja saad selle eest karistuse(eesti vana sõna: loll pea on jalgadele karistuseks - ehk mõni on kuulnund?) ja ikka ise võtad selle karistuse endale. Kui sa ühes elus tapad ja sured selle eest karistust saamata siis universaalne õiglusprintsiip mis ka üks meie vaimsetest loodusseadustest, jääb toimimata ehk siis tasakaal jääb saavutamata, siis tuleb see tasakaalustada selle põhjustajal ehk siis tapjal. See on karmavõlg. Karmavõlg on ka see kui valid joomise millega saadad elupäevad õhtule kuigi pere mille ise lõid, oleks pidanud sinu ränga töö abil parema elu saavutama. Harmoonia, mille poole Loodus püüdleb, tagab sulle selle, et sa jääd ise kunagi(ilmselt järgmises elus) oma vanematega hätta.
 
lifft 05. mai 2010, kl 21.20
Ma ei taha siin feng shui alast kismat algatada aga see mida siin FS propageerib, on maha loetud naisteajakirjadest ja kindel on see, et selline fengshui ei tööta!
Kes soovib feng shui abil tõeliselt oma elu parandada, peab loobuma nendest ajakirjade ja intervjuude fenghsuidest.
Alustama peab kompassiga, mitte, et tuled uksest sisse ja kaugemas nurgas on raha jne...See info tekkis siis kui keegi ullike ajakirjanik kes teemat absoluutselt ei valdanud, pidi oma väljaande pinda millegagi täitma ja seda õhtuks ning siis soperdaski midagi kokku. Paha juhuse tõttu oli see populaarseks haibitud ajakiri mis teatud % naistest autoriteediks nr 1 ning järgmine ajakiri ei tahtnud halvem olla ja avaldas ka selle soperdise ning ülejäänud on juba ajalugu...
 
FS 05. mai 2010, kl 22.05
Ma rohkem raamatulugeja, mul on kodus kümmekond raamatut feng shui kohta, nendest kolm ingliskeelset. Ilmakaarte järgi on ehtne algupärane feng shui, aga tänapäeva lääne inimese jaoks on välja töötatud ja laialt kasutusel sissepääsust/peauksest lähtuv paigutus. See pole mingi ühe ullikese ajakirjaniku väljamõeldis. Ja ausalt öeldes, minu jaoks ilmakaarte alusel feng shui tundub pisut pentsik, eriti maja sees asuva korteri suhtes rakendatuna; see näoga kirdesse istumine ja muud sellised sünniaastast arvutatavad asendid tunduvad mulle täiesti jaburad ja ei tööta minu jaoks. Aga peauksest lähtuv feng shui on rohkem praktiline kui müstiline. Minu jaoks on see töötanud (ja tõesti häid tulemusi andnud :-) ja on paika pidanud ka teiste inimeste elamisi ja saatusi vaadeldes. Igaühele oma. Kellele sobib näoga kirdesse istuda, palun väga. Igaüks võib tohutust hulgast kirjandusest ise leida, mis talle sobib.
 
eeh 06. mai 2010, kl 01.12
Saturni esimene tiir on paljudele vanade lugude lõppemise aeg. Toimub see kusagil 29 eluaasta kanti. Siis lõpeb järsku nagu üksmaailm, kogetakse energiavaesust ja võivad tekkida elusündmused, mis panevad sügavalt järgimõtlema. Paljudel läheb peale seda elu kergemaks, sest mingid asjad on selgeks mõeldud.
 
erku 19. jaanuar 2012, kl 23.10
Hakkasin ka teiste karma võla mõttekäikku lugema.Mina olen üsna noor inimene aga kaotanud juba ema,isa,venna.Tean põhjalikult oma esi-emade ja isade mõtteviisi ja tegemisi-keelamisi ja käske.Vanaema tegi enesetappu kui mu ema oli 5 aastane.Tean kõikki tagamaid ja olen 100% kindel,et terve kaugete esivanemate vead võtab karmavõlg oma, veel nende elu ajal.Minu vana-vana-vanaema
keda mina väga hoidsin ja armastasin oli juba minu sündides muutunud ja teadis,et ta peab karma võlga kandma.Kõigepealt mattis ta maha oma väikese tütre siis
tütre
tütre-tõtre poja järgmisena tütre-tütre.Olen ikka päris veendunud ,et ta maksis karma võlga sellega,et nägi seda kõikke pealt ja ise elas üle 90 eluaasta nende kannatustega.Kusjuures ta teadis ,et see on tema karma võlg.
 
tathagatha 20. jaanuar 2012, kl 00.03
Karmavõlg on see mis inimesel kaasas eelmisest inkarnatsioonist. See osa mis jäi läbi töötamata kuna surm saabus enne.
Selle puudumine ei tähenda aga muretut elu vaid inimene on ehk jõudnud selles elus midagi korda saata mis talle pidurit paneb või sunnib halvaga tegelema. Seni kuni ise ei suuda ära jagada mis konkreetselt segab elu nautimast, võib teistelt abi paluda selguse saamiseks.
 
elery 20. jaanuar 2012, kl 00.20
Ma olen sulekesega nõus, kes siin just minu mõtteid kirjutab ja sarnaselt asjadest aru saab.
Mul endal oli ka aastaid tagasi elu raske ja ma kannatasin selle ära ja palusin endale uut võimalust, sest olin kunagi noore ja rumalana ... teinud ja sellega raske karma endale tõmmanud:( aga nüüd sain endale uue võimaluse elu parandada ja mul sündis laps. Õnnistan kõiki ja kõike armastusega:)
 
Emilia 20. jaanuar 2012, kl 00.32
Soovin et saaksin samuti teise võimaluse. Kuigi ei tea et oleksin miagi väga halba minevikus teinud, pigem olen kogu elu selline negatiivne, pessimistlik olnud. Teenisin Eesti mõistes väga hästi, aga ikka ei suutnud rahaga mõistlikult ringi käia. Kaalusin oma 1.70 pikkuse juures 25 aastaselt 49 kilo, aga ikak ei olnud rahul ja arvasin et ikka kuskilt olen veel paks. Nüüd elu keeras mulle selle kõige peale paraja õppetunni. Tean et see keeruline seis (rahatu, tööta, suhet pole ja sale enam kah pole) on mul enda negatiivsete mõtetega ligi tõmmatud. Üritan viimased pool aastat oma suhtmumist/maailmavaadet muuta ja tunnen et olen sisemiselt palju muutunud, kuigi usun et pikk tee on veel minna Hetkel läheb kõik siiski ainult hullemaks. Tunned et need võlad mu lõpuks haida viivad, kuid sisimas ikka loodan, et ka minule on antud teine võimalus, sest nii palju head tahan veel korda saata. Nii, et lootus sureb viimasena.
 
Karm 26. aprill 2020, kl 17.56
Kosmiline seadus on et kõik nii hea kui halb tuleb tagasi kas selles või järgmises elus. See on sellepärast et hingele on antud vaba tahe. Aga halb tuleb sellepärast tagasi et see sunnib meid arenema ja positiivset energiat tõstma. See ongi nii mõeldud et see on hinge ja vaimu kaitse. Sest kui me oma negatiivsete tegude eest ei vastutaks ja teeks neid muutkui edasi siis lõpuks läheks negatiivsus meis nii kõrgeks et see energia hävitaks hinge ja vaimu. Vaimne hing on hävimatu tänu karma seadusele.
 
Q1 26. aprill 2020, kl 20.03
Kas Sa Karm ise oma jutu ebaloogilisusest ka aru saad?...:)
isemaag 27. aprill 2020, kl 08.24
Karm Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kosmiline seadus on et kõik nii hea kui halb tuleb
> tagasi kas selles või järgmises elus. See on sell
> epärast et hingele on antud vaba tahe. Aga halb tu
> leb sellepärast tagasi et see sunnib meid arenema
> ja positiivset energiat tõstma. See ongi nii mõeld
> ud et see on hinge ja vaimu kaitse. Sest kui me om
> a negatiivsete tegude eest ei vastutaks ja teeks n
> eid muutkui edasi siis lõpuks läheks negatiivsus m
> eis nii kõrgeks et see energia hävitaks hinge ja v
> aimu. Vaimne hing on hävimatu tänu karma seadusele
> .
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

AGA MUSI?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati isemaag 01.05.2020 11.30.
 
Karma on olemas. 03. mai 2020, kl 18.28
Piltlikult karmast. Kui sa sisened tuppa ja vajutad laelambi lülitile siis tahad sa või ei, süttib laelamp. Universum registreerib juhtunu koos kõige positiivsete ja negatiivsete aspektidega. Vargale või muidu paha peal väljasolevale on see sinu lülitamine negatiivne, sulle positiivne, väiksele lapsele kes kardab pimedust, positiivne sündmus aga uinuda soovivale negatiivne. Kui see lülitus toob tagajärgi siis paneb see aluse sündmuste reale mis hakkab sind siduma, olenemata sellest kus sa edaspidi viibid. Tekivad teo tagajärje energeetilised seosed. Kui sa juhtud lülituse tegema siin elus ja sured vahetult peale seda siis lambi süttimine tuleb sulle siis kui sa jätkad oma maist elu siin. Kas tulem on positiivne või negatiivne see oleneb...Kui inimene sooritab roima ja sureb ise selle käigus siis see tegu jääb siiski vaid tema arvele ja see tuleb tal millalgi nö tasa teha. Selleks on tema enda vastava kaaluga kannatused. Algab see siis kui ta kehastub uuesti. Tagajärg võib talle tulla kohe, esimestes eluaastates või hiljem. Kui keegi tekitab teistele palju kannatusi, siis see pinge universumis jääb tema ja ainult tema ära nullida. Kui ta seda samas elus ei jõua teha siis kehastudes uuesti alustab ta Universumile tekitatud asjatu pinge ja enda võla nullimist. Näiteks lapsena võttes enda kanda osa vanemate koormast. Nende kellele ta eelmises elus kannatusi põhjustas. Kui inimese kõik elus sooritatud teod on täielikus kooskõlas universumi seaduste ja harmooniaga siis karmat ei teki ja inimesel puudub vajadus reinkarnatsiooniks.
 
Q1 03. mai 2020, kl 21.37
Karma töötab egole (eraldiseisev mina). Aga eraldiseisev mina on illusioon. Seda reaalselt ei eksisteeri.
Kui toimub sellest arusaamine kaob ka karma (saatus).
Sest ego ja karma on üks ja sama...:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!