Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
ennustaja Rakveres
 
änni 21. juuni 2010, kl 20.46
Elu puhta sassis. Sooviksin külastada mõnda ennustajat Rakverest. Palun soovitage.
 
avemaria 21. juuni 2010, kl 22.17
kuidas saab ennustaja aidata elu korda teha? minu meelest peab neist lausa eemale hoidma! kui tahad ennustada pane ise taro kaarte, see võimalus ka netis olemas http://www.armastusesaal.org/
 
anne 21. juuni 2010, kl 23.22
saan aidata, kirjuta meilile.
 
ets 25. juuni 2010, kl 23.22
Mul on taro kaardid olemas, aja mulle ei valeta kaardid küll kunagi, väga harva kui seda juhtub.
 
Änni 05. juuli 2010, kl 23.27
Tere Ets!
Mõtlesin kaua, aga äkki vaatad siis, mis mu sassis elu toob. Eriline huvi suhete kohta. Olin pikalt (10a) abielus, nüüd elan lahus. Alustasin suhteid ühe tumeda mehega, aga tundub, et seegi libiseb käest. Kasvamas on tütar. Mis saab?
Oleksin tänulik!
 
Ksenja 21. august 2013, kl 21.09
Tere kas keegi saaks soovitada ennustajat Rakverest`?
aadress voi mingi telefoni number
 
Vilge 21. august 2013, kl 22.05
Ennustaja Reet ja Tiina on head, nad vastavad telefonil ja siis saab näha Wolandi ja Spiriti telefoninumrid.
Woland ja Spirit on the best ja nad teevad 140proцent täpp.
Praegu odav preiskurant.
Kas keegi oskab anda nende telefoninumrid.
Tahan ennustamist oma tulevikku elu kohta ja чakrad
 
skiso 22. august 2013, kl 18.34
tere Vilge

Reet ja Tiina on head jah.
nad vastavad telefoninumrid ka mitte telefonil ilma Wolandi ja Spiriti näitamata kui teevad 140 proцent täpp ja 126 proцent tipp.

preiskurant praegu ei odav kõigem, sest Rakvere Soojus tõstis jälle Megalt Vati hinda, aga tingib kui annab ja võib saada ka the best pakkumine.

telefoninumrid ei oska anda aga helista ja küsi ise Tiinalt, või kui Tiina mitte telefonil, siis las Reet näitab. mulle näitas. tähtis on aga, enne numrid valid, võtta kaasa kõik чakrad. siis tuleb ka ennustus.
 
veel hullem skiso 22. august 2013, kl 18.48
mis inimestel küll viga on, et nad oma viimase raha peavad posijatele kinkima ja loodavad sellega oma elu korda saada?
 
no 22. august 2013, kl 19.08
neil ennustustesoovijatel on ilmselt südameчakra punast värvi. ennustaja ehk suudab selle roheliseks värvida.
 
NUMMIKAS 22. august 2013, kl 20.21
Skiso, kurivaim!

* Äratasid minus jälle selle omaette möirgava looma.
 
Vilge 22. august 2013, kl 21.05
skiso Kirjutas:
-------------------------------------------------------

>Rakvere Soojus tõstis jälle Megalt Vati hinda,
>aga tingib kui annab ja võib
>saada ka the best pakkumine.

Pääasi, et see Rakvere soojus Suhcruwati hinda ei tõstaks...
Pole pärast jälle millegi pealt ennustada.
Siirup libe ka.
 
skiso 23. august 2013, kl 09.36
NUMMIKAS Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Skiso, kurivaim!
>
> * Äratasid minus jälle se
> lle omaette möirgava looma.

kuhu ära jälle?

* istume siin müstikaga koos kliinikumi nurgas praega ja mõtleme segaduses, et tea kas piaks äkki oma ette ja taha ennustava äraravitseja presentatsiooninimeks budilnik oopis võtma?

_______________________________________
võttis aasta, nüüd on asi selge:
ei saa sapakale panna bemmi velge!
 
k 25. august 2013, kl 09.19
rakveres on LINDA mõnus kaardimoor.... vana n-kaubamaja lähedal elab...
 
NUMMIKAS 25. august 2013, kl 12.30
Skiso, kui sa mulle tiba ette ja pool taha ennustad, siis on tipp garanteeritud. Hea protsendiga. Aga kui ennustuste põhjustatud möirete tulemusel ja ealiste ärasuste tõttu tulevad hoopis kollased ja pruunid täpid kusagile, siis ei saa mitte tippi, vaid tappa. Jälle hea protsendiga.

* Ma muidu eriti rollimänge ei harrasta, aga...proovime siis pealegi budilnikut, rajuma versiooni korral подъем-i.
 
von Freen zum Budilnik 25. august 2013, kl 18.21
she with to here: Nummikas

pakkumine on tõesti hia, aga ma siin vahe pial mõtlesin selle ette ja taha ennustava äraravitseja presentatsioonikusega ikka törts kõrgemalt lendama hakata, kui üksikindiviidide infoteenendamine.
nu mingi EMHI näiteks oleks minu võimete vääriline riigieelarveline ennustusorganisatsioon, kus mina saaksin kogu oma pädeva ennustuste potensiaali ilusasti laiali laotada, umbestäpselt natukene parema tulemuslikkusega, kui seda seal praega harrastatakse ma arvan.

a n.ö. vana tutvuse poolest olen mina praega nõus erandkorras ainult sulle oma potensiaale demonstreerima, kui sa ära ütled mulle, misasja sina omal ennustada või ära ravitseda tahad ja kuhu kohta, kas ette või taha.
 
NUMMIKAS 25. august 2013, kl 18.32
No paluks siis natuke ette ennustada ja tagant ära ravitseda. Vastuse võid kenasti homsesse päevalehte lasta trükkida- siis tundubki lend vähe kõrgem ja väärikam.

Aitüma!
 
Kesklinna tšikk 25. august 2013, kl 19.12
Kas sina, von Freen, võiksid minule ka rahaasju ennustada? Et mida palgapäeval oodata. Majandusprognoos või niimoodi. Avaldada võiks keskpanga kodulehel.
 
:-) 25. august 2013, kl 20.23
Seltsimehed! Teil tarvitseb vaid õhku visata kasvõi sõna *TARAKAN*, ja paari päeva pärast tulebki valgusolenditelt koheselt ka 2 m pikk kanaldus-ennustus !! von Freen teab küll, kuda need asjad käivad...:)
 
skiso 25. august 2013, kl 21.07
aga palume lahkesti

http://www.upload.ee/image/3537563/Eesti...

_______________________________________
võttis aasta, nüüd on asi selge:
ei saa sapakale panna bemmi velge!
 
skiso 25. august 2013, kl 21.10
võtame ilusaste järje korda ennast kodanikud eksole.
keskpanga kodulehega läheb nüüd natuke aega meil siin
 
Kesklinna tšikk 25. august 2013, kl 21.40
Ei noh, mis ma oskan muud öelda kui et 'fantastiskt!'. Skiso, sa hakkad mulle järjest rohkem meeldima.
 
von Freen 27. august 2013, kl 19.53
fantastiskt bro jah
mina armastan sind ka muudkui järjest

ja rohkem
 
NUMMIKAS 06. september 2013, kl 17.49
Uskuge või mitte, aga mul alles tänaseks päevaks avanes too leht ja ma sain oma horoskoopi lugeda :) Mis sest, et 26.augusti oma, aga tänud siiski.

* Millegipärast pole siiani kätte saanud lubatud budilnikut...hommikuti maga või sisse...rollimängust ei unistagi enam.
 
ennustust 07. september 2013, kl 12.22
N27 veevalaja, raha, proцent ja чakrad.
 
Aks 09. september 2013, kl 14.27
olen ka Linda juures käinud. Aga peale seda, kui mu rahakott seal koridoris tühjaks tehti, ma oma jalga enam sinna ei tõsta
Uriinia 12. september 2013, kl 11.45
Ikka kordaks mantrat...

Rakveres on suurepärane ennustaja ja ravija.
Kas te Haljala Toomasest olete kuulnud?
Ta võtab patsiente vastu Tallinna tänaval ühes munitsipaalhoones ja tema vastuvõtutuba on piki koridori vasakult viimane.

Ehkki ta on juba eakas mees, oskab ta väga hästi teha tantra- ja tähemassaaži.
Mina olen küll rahul, sest ta tegi mulle Kullengal ükskord isegi käbiravi.

Viimasel ajal on Haljala Toomas muidugi veidi sentimentaalseks muutunud ja ilmsüüta neitsite verd jooma hakanud, aga see selleks.

Väikesed veidrused ei murra ühte korralikku kolhoosiesimeest ja suurt nõida.

Pilti kah:
http://wwx.virumaateataja.ee/060504/gfx...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!