Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
ayahuasca
 
nõus 31. mai 2014, kl 19.37 29. oktoober 2015, kl 18.59
DMT-d toodab aju ise ka vastavat hingamistehnikat kasutades või vastava lainepikkusega heli kuulates, pole vaja võõraid taimi ega midagi sisse süüa, veel vähem kahtlaseid teenused osta, ärge olge rumalad, et igasugu petistega sehkendada.
 
arhitekt Erίk-Erkί Rììztoja 31. oktoober 2015, kl 21.06
arhitekt Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Imede õuel on kaks sulismadu. Lineikaga mõlemad. V
> aba energia masina ehitamine käib täi hooga.

- ma nii tahaks vahuri käest kanni vahele saada, kallid inimesed andke mulle nõu kuidas seda saavutada? ma mitu aastat juba määgin iga Vahuri postituse peale, aga kasu ei midagist !!! palun aidake, pepuauk hirmsasti sügeleb mul !
 
narkarikari 02. november 2015, kl 19.24
Teid peaks narkopolitsei poolt vangi pandama!
 
endine sõber 02. november 2015, kl 21.14
Sa oled juba Vahurilt peeruvahele saanud ju. Või oli teil suhe, kus Vahur oli ainult naise eest???
 
mull 01. märts 2019, kl 08.35
Ayahuasca on tööriist nagu iga teine. Ayahuasca ei tee mitte kellegi eest mitte midagi ära vaid aitab näidata probleeme teise nurga alt, et inimene ise saaks astuda samme muutmaks seda, mida ise muuta tahab. Karjumised, häälitsemised, püherdamised on vaid enesediagnostika tulemus, oksendamine aga võimalus vabaneda sellet, millest ollakse aru saanud, et see enam ei teeni neid. Paljud kommentaarid siin on võhiklikud, aga selles ei ole midagi halba. See näitab pigem seda, et inimestel on huvi oma sisemaailma parandamise vastu ja pealispindsus on vaid sümptom. Süvitsi lähevad need kes peavad minema ja avastavad seda mida nad avastama peavad või tahavad. Kõigile teistele soovin head ja tunnetuslikku olemist ning rohkem enesesse vaatamist. Ja kui ei saa sellega hästi hakkama, siis Ayahuasca on valmis teile appi tõttama.
 
OP. 01. märts 2019, kl 21.30
Toetan igati mulli teadmust, et ayauasca tõttab meile appi.
Olen juba sulnilt üle 60 esoteerik, ning ma arvasin, et ma ei jaksa enam noortega võidu puu otsa ronida, kuid siis tuligi mulle appi see imeline rituaal.
Mu aju pinguldus ja ma suutsin esimesena ronida protesti märgiks Õismäe 1000 aastase kase otsa ja seal konnateraapiaseansi läbi viia. Veelgi enam. Mul õnnestus kõrgustest näha, et tõesti maa on lapik.
Oleksin koostanud seal rahvusvahelisele üldsusele memo selle kohta, kuid siis saadeti reptiloidse võimuladviku poolt loomaiatöötaja mind kahjustama mürgise vaktsiini püssiga.
Vabamüürlik meedia maalis sellest muidugi hoopis teise pildi.
Sain sellest järjekordse peapõrutuse ja kroonilise hopnogöraatsia.
Selle tulemusel pean end pidevalt tohterdama Lilleorus ja tantralaagrites.
Neil see ei õnnestu, sest mina olen looja ja mulle krooniliste üürivõlgade pähemäärimine ei lähe korda.
 
Haha 04. veebruar 2021, kl 09.01
@OP 2019 aasta parim nali :D Kes antud rituaali kohta teadlik pole võiks lugeda ka natuke välismaisest meediast. Mujal maailmas on rohkem allikaid ja arvamusi kui meie ‘kolm’ meediakanalit. Kui sellest väljapoole ei suudeta ega usaldata vaadata, siis tõepoolest ärge selliseid rituaale küll proovima minge. Olen ise kuulnud korduvaid arvamusi lähedastelt, ning valmis vaikselt ‘ära tegema’ kui õige aeg käes. Ise seda meeleheitlikult otsima ei hakka.
 
3 põrsakest. 04. veebruar 2021, kl 13.16
Tabavalt nimetatud "3 meediakanalit" pudrumudrutavad taimetoitlusest, Navalnõist, üks neist ka suunurgast Aivaska'st, kuid täiesti ebapädevalt.
Välismaa foorumites ja vidjotuubis on parem info ingl k, kuid taas enamasti võhiklik.
Võhiklus algab juba sellest, et ei saada aru telgitagustest.
BBC uudistekanal ketrab filme, mis jätavad illusiooni, et Shaolini mungad on väga spirituaalsed, mediteerivad jne, lisaks kaklusele. Telgitaguseid tundvad isikud aga selgitavad kenasti kui väär on selline tõepilt. Tõde on, et spirituaalsusega ei tegeleta grammigi, olenevalt Bbc fimist. Nii on ka Aivaska filmidega, ja infoga.
Näiteks, on illusioon, et mitmeid tunde keedetakse nõiapajas oksi. Reaalsus on, et turul on valmis pulber müügil, mida reaalselt kasutatakse, muutes oksakeedu vaid teatriks.
Sarnane asi on ka hakkliha telgitaguste tundmine, kalamassiõli kapslite loomise tundmine, jne. Foorumid jutustavad naiivseid jutte oomegatest, luues tõekaugeid illusioone, teadmata kapslite telgitaguseid aspekte. Sama on ka Aivaska ingl k infoga. Veel hullem ja tõekaugem on olukord mainitud kolmes meediumis.

Seetõttu, ega see guugeldus algajale miskit tõest ei anna, ning isegi kui annaks, siis ega sellest kasu pole. Leidke eesti k kõnelev guru, kes teile kostab kord kuus. Formuleerige võhiklik küsimus, tekst, nagu eelnevad postitused siin, ning saate piisava ammendava koste, nagu näitena see postitus siin.
Sam Klaus 27. veebruar 2021, kl 10.01
Olen kuulnud selle Zamnesia poe kohta, kus müüakse ayahuascat, kuid ma ei tea, kas see siia toimetab. Nende kohta võiksite selle ülevaate vaadata, nende pood võib proovimist väärt olla; https://www.cannaconnection.com/blog/19276-revie...
 
seikleja 11. mai 2021, kl 17.41
DMT viib taeva, Salvia Divinorum põrgu.
 
S-Teraapia: 12. mai 2021, kl 12.01
olukorra parandamine teat. määral vapustavalt mõjuvate võtetega eeldab et isikut saab shokeerida, et esineb piisavalt hirme, 99.999% esineb piisavalt, munkadel ei ole piisavalt. Kogu tänapäevane tsiviliseeritud mediteerimised, joogandused, tantrandused on ajalooliselt olnud brutaalsed, shokeerivad, taimerohked orgiad. Teisiti lihtsalt läbimurret inimloom ei saavuta(nud), seetõttu on shokeerimine tõhus eluvaldkondades. Salvia on tõhus, ta on nagu erijooga. Õppetunde on mitu, oluliseim on vast suurdoosiga saavutatav samastumine mõne objektiga, näiteks tooliga, et mõista end toolina. Iga vaimne praktik on õnnelik sellise õppetunni üle. Teisena hirmuteraapua, kolmas pluss on erikujuline kehast väljumine. Indias on iga esoteerik rõõmuga tarvitanud maagilist piparmünti ja osades harvades külades orgiate käigus jätkuvalt tarvituses. Üldreegel tsiviliseeritud lääne inimesele on väikesed doosid või lihtsamad taimed. Näiteks ketamiin algajale, et tunda ehedalt aeglast keha kaotamise tunnet, kuid mitte kehast väljumist veel. Olenevalt tasemest ja isikust on erinevad taimed ja metoodikad. Münt on üldhinnangul edasijõudnutele, erijooga.
On võimalik leida portaali, kus kogukond arutleb taimedest ja muust seonduvast vaimsusest ja esoteerikast üldse.
 
Q11 12. mai 2021, kl 17.42
Kogemus annab ainult suunise, ehk „ahah, ükskõik mida kogen on see alati kogemus“.
Kui „seenesousti“ söömisega jõuad punkti, kus pead kogemust „kuskile jõudmiseks“, siis tuhised taipamisest mööda jälle uut „reaalsust“ otsima.
Ja palju on ikka selliseid kes tegelikult tahavad üles ärgata? Sest ...aga milleks? Niigi on hea.
Kus need uued voorumid siis on sul OP? Ikka salatsed?...:)
 
Q22 12. mai 2021, kl 23.34
Q11 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kogemus annab ainult suunise, ehk „ahah, ükskõik m
> ida kogen on see alati kogemus“.

See on väär usk. Pea alati kui kasutad ülivõrdeid nagu "alati" eksid alati ehk enamasti, nagu seekord ja nagu enamuses su postitustes. Kogemus ei anna midagi alati , ega midagi ainult, vaid toodab rohkelt väljundeid. Näiteks räägime valdkonnas india gurudest, kes proovisid mitmeid meetodeid, kuid just 1 subjektiivselt sobiv kogemus osutus läbimurdeks parimaks meetodiks. Seetõttu oleme eos tõestanud, et kõik sinu eelnevad ülivõrdelised mõtekäigus, kaasaarvatud käesolev postitus, on väär. Kui soovid veel rohkem näiteid ja lisatõestusi, siis leia koht ja gurud, kes seda pakuvad.

> Kui „seenesous
> ti“ söömisega jõuad punkti, kus pead kogemust „kus
> kile jõudmiseks“, siis tuhised taipamisest mööda j
> älle uut „reaalsust“ otsima.

Mitte ainult seenesousti, vaid ka kangema ja ohtlikuma kraamiga, ning mitmete teiste meetoditega, jõutakse mitmetesse punktidesse, see kõik on areng, ja ajalooliselt end tõestanud. Näiteks sõltlased kogevad jumalatunnetust, ja seda mitte kiriku ja sinu jutu tõttu, vaid sõltuvuse tõttu, sellest saadavate kogemuste tõttu. Kuna sa pole eales oma baasteooriat maininud, siis on kõik sinu tänaseni väidetu väär- hetkel on sul primitiivse Advaita baasi ltehtud seisukoht. Sa ei suuda isegi seda primitiivset mittedualismi sõnastada, rääkimata selle soovist sõnastada, rääkimata muudest süsteemidest mainimata. Seetõttu üritad aimavalt puterdada primitiivselt, et "otsimine on alati dualism". Näiteks Loffe puhul astaalikogemuse otsimine on ehe näide 10 tuntud hulgast, et tegu pole ärganuga, ja sinu puhul, et otsid oma läbitöötamata taskufilosoofiala õigustust/harimist/ümberlükkamist postitades sellebaasil. Siit soovitus, et leidke guru, kes arendab teie teadmisi ja kogemusi, siis ei ole vigaseid arusaamu.

> Ja palju on ikka
> selliseid kes tegelikult tahavad üles ärgata?

Sellel küsimusel pole mõtet neo-advaita mõttes, ka muudel alustel on see küsimus vale, ütleme otse: see küsimus on suhtlushaigel alateadvuslik eesmärk oma haiget ego toita, tähelepanu saada.

> Sest
> ...aga milleks? Niigi on hea.

Niigi on hea kõlab juba lapsikult nagu Ärkamise foorumi punt, kes kasutab võtet "ise oled pähh" jms tuntud lihts(ego)meelsed konstruktsioonid. "Niigi hea" väide on egohaige kaitsemehhanism ja olematu intellekt. Nn üles ärkamise seisundeid ja viise selleks on mitmeid, samuti on kasu ja kahju tegureid mitmeid, kõigile ilmselgelt on aga selge, et egohaige "tahangi paks edasi olla" ehk "niigi on hea" on kaugel vaimsusest.

> Kus need uued vo
> orumid siis on sul OP? Ikka salatsed?...:)

Valdkond ei saa riskida Ärlamise foorumi ja sh sinu kahjutegevusega. Hiljuti hakkasite oma ainuliikme Laupäeva tausta uurima/häkkima, nagu ikka teil on kombeks teha. Ta tegi enesekaitsena ütlemise, et ta e isaa kõigest isiklikust rääkida ja saabus vaikus, lisaks valetas peale teie peedistamistele kui tema ametit ja sugu ja aadressit küsisite/avaldasite. Valdkonnas tekib vaikus nagu teie foorumis teie sellsie käitumise tõttu. See on internetis nagu elus inimõiguste rikkumine mida teie ja mitmed teete. Valdkonna kaitseks ei avalda teie foorumi pundile kindlasti keegi valdkonna portaale, kui leiate need, siis ligipääsu ei saa. See on suurema eesmärgi teenimine kui oma ego teenimine.

Sinu postitus on täiesti teemväline ja egohaige. Sarnaselt võiksid Manni foorumis temamoodi kirjutada, et "ongi hea et olen paks/taimefoob".

Kordan üle olulise, et kõik mida tänaseni oled kirjutanud on ilmselgelt väär, nagu näitena ka see postitus siin. Samuti kordan, et egohaige soov uusi foorumeid leida on lubamatu teie pundile, see kahjustab valdkonda. 2 ilmselget tõde. Ja kogu sinu postitus oli nagu enamasti teemaväline. Leia suhtluspartnerid oma haiguse raviks, siin teemas pole sul aga midagi asist töelda.
eid_1508bebaf6a268 20. august 2021, kl 12.03
räägitakse, et pärast trippi alko ei istu enam.
Kas sellega saaks ka alkohoolikut ravida ??? Oskab keegi vastata ?
 
Q11 20. august 2021, kl 22.24
Seeneteadlane vist oskaks vastata. Minu mäletamist mööda pani ikka viina samamoodi edasi...aga noh...võibolla siis vähem...:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!