Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
soovitage maagi
 
hingetu 26. juuli 2010, kl 17.45
soovitage head maagi või ennustajat kes tõesti oskab näha peale pantud needusi jne. ning oskab aidata.
Oleks väga vaja.
Jagage oma kogemusi.
 
naine 26. juuli 2010, kl 17.54
Minupärast pidage seda reklaamiks, kuid paraku wolandist paremat ei ole.
 
rivo 26. juuli 2010, kl 17.58
kõigepealt soovitan ma iseennast !!!
 
Anon 26. juuli 2010, kl 18.02
Tuleb Sai Babaga vahekorras olla, siis võid nabaaugu kaudu lasta needusi nagu survepesurist.
 
, 26. juuli 2010, kl 18.32
 
lill 26. juuli 2010, kl 19.14
ei saa aru .miks neid maage taga aetakse. ?kas teisti poel tõesti võimalik elada?Ega need maagid teie elu paremaks tee
 
.... 26. juuli 2010, kl 19.17
Nii ka rääkida ei tasu, hea maag saab palju muuta, isegi väga palju.
 
,?, 26. juuli 2010, kl 19.30
kas anon on maag ?
 
lill 26. juuli 2010, kl 19.46
saab ka oma mõtetega elu muuta
 
lilleke 27. juuli 2010, kl 11.20
IGA INIMENE ISE saab oma elu muuta!
 
to lill 27. juuli 2010, kl 23.11
See on väga hea et sul endal pole kogemust, kuidas keegi sulle needuse-nõiduse peale paneb ja siis ela või sure...terve su ülesehitatud elu variseb kokku...kellegi vastiku inimese kadedusest või vihast, see on väga tore!!!
Aga siinkohal pea oma suu ja õieti - näpud paigal, kui midagi tarka öelda pole! Sina muuda mõtetega, aga see pole küll sinu asi, kui keegi hea maagi käest abi saab ja see paneb elu rööpasse tagasi ja kaitse kah peale, soovitan sama isikut, kellest eespool kirjutati!
 
Küss 27. juuli 2010, kl 23.42
Kus Woland üldse tegutseb ja vastu võtab. Kust temast veel lugeda või kuulda võib (peale naistefoorumi müstika nurgakese). Minu müstikahuvilised sõbrannad pole keegi temast midagi kuulnud, nad siin ei käi.
Mis teemadel Woland üldse aitab, on ta ravitseja või ennustaja ja palju ta raha võtab?
 
lill 28. juuli 2010, kl 08.45
sorry kui kedagi solvasin .Olen ka maagi juures käinud aga midagi mu elus oleks muutund ei saa küll aru.Ei oska siin tarkadega vaielda .Aga arvan et ise ka saab palju teha .
 
Leelet 28. juuli 2010, kl 21.45
to Küss
kolm korda võid arvata miks ainult siit tast kuulda võib ja kes see kuulutaja on ;)
 
tean 28. juuli 2010, kl 22.08
woland suhtleb ainult meili teel.Millegipärast võeti temaga seonduvad teemad hiljuti siit maha ja kui keegi uuest teema tõstatab eemaldatakse jälle.Ilmselt soovijaid nii palju.
Kui kellegil kahtlus,et teeb omale reklaami siis kurvastusega pean tõdema EI OLE WOLAND ;)
 
aga 28. juuli 2010, kl 22.10
Aga kust siis peaks temast veel kuulda olema?
Ma ei saa paljudest siin aru, kui inimesest kirjutatakse palju ja igal pool, on see paha. Nimetatakse petiseks jne. Pole vaja kaugele minna, igasugu ravitsejad ja muud tegijad. Kirjutati ainult siin, jälle paha.
Peaasi, et inimesed abi saavad. On ka selliseid, kes ei taha liigset reklaami, sest nad ei tee massitööd.
See siin on imelik foorum, igat inimest hakatakse siin kohe maha tegema. Arvan, et enamus on minuga nõus. Hiljem pahandame, et heade tegijate teemad kaovad. Paha, kui keegi kirjutas asjalikku vene keeles, paha kui kellestki palju kirjutatud, paha kui vähe kirjutatud.
Mina ei saa aru, miks foorumil käib selline võitlus, kui mingi tegija ilmub, mingi vastik mahategemine. Varsti pole siin midagi enam lugeda, peale selle, et keegi kohe ja praegu ennustust palub.
 
P. 28. juuli 2010, kl 22.20
Minu tuttav oli talvel wolandi juures vastuvõtul. Miks praegu ainult netis, seda ei tea.
Igatahes midagi halba temast mullle pole räägitud, kui siis, ainult positiivset. Ka nendes teemades mis siit kadusid, polnud temast halba. Oleks selle teema nimi woland, oleks teema ammu siit kadunud.
 
Küss 28. juuli 2010, kl 23.40
Vabandan väga kui keegi luges välja, et ma maha teen?!
Lihtsalt meie "konnatiigis" levivad jutud tegijatest (tõelistest tegijatest) väga kiiresti, eriti teatud ringkondades, kus selliste teemade vastu suurem huvi on.

Aga ehk on ta lihtsalt noorem ja uuem tegija või ehk tegutseb ka mõne teise nime all?
See on muidugi pettumus, et ainult neti tee... sellisel juhul ta ilmselt ravitsemisega ei tegele?
 
to küss 29. juuli 2010, kl 08.43
Ole kena avalda siis meile kes on need "Tõdelised tegijad" siin kindlasti inimesi kellel abi vaja ja.
Samas kui tead häid tegijaid miks siis see woland sind nii väga huvitab.Kas siiani probleem lahendamata?
 
to Küss 29. juuli 2010, kl 08.45
Kui teie konnatiigis on tõelistest tegijad, mida sa siis siit otsid? Tulid oma konnatiiki reklaamima? Palju sulle siis neid ravitsejaid ja maage vaja on? Kas neist, mis juba teie konnatiigis, ei piisa?
Muidugi on teatud kogus haigeid inimesi(haigus peas), kes jooksevad ravitsejate ja ennustajate vahel. Otsides koguaeg uusi.
Miks teile siis teie konnatiigist ei piisa, kui seal "tõelised tegijad"?
 
mees 29. juuli 2010, kl 09.34
Mulle tundub see Küssi konnatiik sellise pettunud ja mitte eriti kenade, vananaiste klubina.
 
to:mees 29. juuli 2010, kl 11.41
"tark mees teab ,mis räägib"-sellepärast ise siia ronidki
 
See on ju komöödia 29. juuli 2010, kl 17.17
Olen jälginud seda Wolandi asja (sealhulgas teemade kustutamist) siin juba pikemat aega. Ja nüüd olen üsna kindlalt veendunud, et see inimene siin ennast ise reklaamki. Mitte üks suvaline inimene ei riivuks sellise kirjatüki peale nagu siin teemas see Küss kirjutas, sest ühtki laimu ja midagi riivavat seal ju polnudki objektiivselt vaadates- oli vaid uudishimu ja küsimused. Solvuda saab sellise asja peale ainult see, kes võtab asja subjektiivselt ja olla saab see ainult Woland ise.

Küll on kahju, et temaga seoses olnud valdav enamus teemasid on kustutatud, sealt võiks näiteid juurde tuua (säilinud on vaid ühe kirjastiiliga mannetud kiidulaulud, kus üheski täpsemalt pole küll midagi kirjeldatud) Kustutatud on kõik teemad kus keegi rohkem pärib või kahtluseid omab. Kes laseb kustutada- ainult Woland, mis on piisav tõestus, et ta siin ise ka ringi luusib

to Küss
Unusta see Woland ja kõik küsimused tema kohta samuti, ta ei ole tegija, sellepärast tast midagi kuulda polegi.

to Leelet
Täpselt kümnesse, kolme korda arvata pole vaja ;)
 
See on ju komöödia 29. juuli 2010, kl 17.23
Muide pange tähele, et õige peagi on ka see teema kustutatud ja seda selletõttu, mida vastasin Küssile.

Ma ütleks, et kõikide teiste reklaamid siin foorumis, mis näinud olen, on hale vari selle kõrval, mida nimetatud Woland korraldab-Kui madalale üks langeda võib, kas tõesti peab teisi inimesi nii pimedaks ja lolliks...
 
pole woland 29. juuli 2010, kl 17.29
Mina pole woland, aga head temast kirjutasin kunagi. Kiidan ka praegu.
Viimasele kommijale:
Ma ei tea, miks sa seda wolandit nii maha teha siin tahad, aga inimesed otsustavad ise. Muuseas, sinu tekst ja kirjastiil on väga selle caldilija kiidulaulude sarnased.
 
))) 29. juuli 2010, kl 17.32
See on ju komöödia + Leelet = irw
Kuule "irw", aitab sellest teiste mahategemisest, ka teiste nimede all ei tasu seda teha.
 
to see on ju komöödia 29. juuli 2010, kl 17.33
Küll on tore,et sa tead kuidas Woland enda kohta teemasid teeb ja siis laseb kustutada.Kas sa tõesti arvad, et inimesel pole muud teha kui siin foorumis lolli mängida, et siis sinusugused TARGAD siin kraaksumas saaksid käia.Uskumatu.Kõige tähtsam on siiski et sa ise usud ja tead mida räägid:)))))))
 
See on ju komöödia 29. juuli 2010, kl 17.38
to pole woland
Oled küll, sest vana tähelepanek on ka see, et woland ei lihtsalt caldaliat laimamata olla (jällegi kuluks marjaks ära vanad teemad tõestuseks, aga eks igapäevased siin lugejad ehk mäletavad muidu ka)

to )))
Samad sõnad kui nii tegija oled woland, siis miks oma nime alt ei kirjuta. Sul on veel üks loll viga, sa paned jutti oma kaitsekõne ja ei saa pidama. Oled sa kogu aeg siin naistekas valves? "irw" nimelist pole siin näinud, aga see oleks sobinud hästi..tõesti irw
 
See on ju komöödia 29. juuli 2010, kl 17.40
to 17:33
Ei ta laseb kustutada alles siis kui sellised kirjutised tulevad nagu mina tegin. Varemgi nähtud, sa ju tead küll, mis sa lolli mängid woland!
Ja ma tõesti tean ja usun mida räägin
 
to see on ju komöödia 29. juuli 2010, kl 17.45
anna minna usu mida tahad.olen woland ja ka kõik ülejäänud siin kirjutajad on wolandid.ja varsti panevad kõik wolaqndid sulle needuse peale.vat siis :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!