Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Jäneda nõid
 
müstik 17. august 2010, kl 10.42
Olen käinud tema juures kaks korda, suhtleme ka telefonitsi, kui tunnen et olen ummikusse jooksnud.Ta jagab head nõu ja teab mis räägib, isegi ennustas mulle millest üks osa juba täppi läinud!kuidas on Teil kogemused Illega?Mulle tundub ta väga tore inimene ja hea ravitseja.jagage kogemust.
 
---- 17. august 2010, kl 10.47
Kui sul temaga pidev side ja nii toredad ja targad nõuanded, siis milleks selline küsimus?
Kuidas küll on võimalik selle tüübi kõrval "ummikus olla..", tore nõid küll!

Tunnen teda :DDDDDDDDDDDD, tõesti "hea ravitseja" ja "tore inimene"...andku Taevaisa sulle mõistust.
 
müstik 17. august 2010, kl 11.03
miks sinusugune siin foorumis küll on, kui ei huvita sellised teemad?tahan lihtsalt et inimesed räägiksid oma kogemustest, kas seda on siis palju palutud?ja ma ei kirjuta sugugi et tunnen teda..
 
johhaidi 17. august 2010, kl 11.21
kui mul oleks sellised head kogemused oma nn nõiaga, siis ma kindlasti ei tuleks siia teiste kogemusi uurima. Teeks seda siis ehk kui tekiks pisukegi kahtlus.
 
müstik 17. august 2010, kl 11.31
palun, kes ei oska midagi tarka öelda, ärge öelge midagi.jube pahatahtlikud inimesed siin miskipärast koos.
 
??? 17. august 2010, kl 11.32
müstik, loe oma esimest postitust, natuke hiljem juba kirjutad, et ei tunnegi teda) palju siin lugenud, no nii lolle ikka pole olnud, või arvad, et lugejad on lollid?
 
müstik 17. august 2010, kl 11.35
kas see kui ma olen inimese juures kaks korda käinud tähendab et ma tunnen teda?ja oma esimeses postituses kirjutan et , kui tunnen et olen ummikusse jooksnud siis helistan talle.kas mõni ei saa ikka aru?
 
veel üks müstik:) 17. august 2010, kl 12.11
armas müstik, siinses foorumis saadki oma küsimustele vastuse 1:10-le halvustamise kasuks, ära võta südamesse
mitte üksi siinses müstika-rubriigis, vaid üldse delfi naisteka foorumites, õelus õilmitseb.
ise käin ainult seepärast lugemas, et seda 1(ühte), äärmisel juhul ka kahte, tarkusetera kuskilt välja noppida, mis lahmimise vahele ära kipub kaduma:)
vastuseks ka:ei tunne Jäneda nõida, aga tore, kui Sul positiivsed kogemused on!
 
johhaidi 17. august 2010, kl 12.54
enamus siinseid kommijaid, kes sinu arvates siin õelutsevad, on rohkem müstikud kui sina, kes sa sellise nimega esined. Sõna müstika on nende jaoks (s.h. ka minu) palju tõsiseltvõetama tähendusega. Ja need, kes siin ennustusi ja muud mudru kirjutavad ei jaga sellest suurt midagi.
 
müstik 17. august 2010, kl 13.07
jeerum küll, kas nüüd on vahet mis nime all ma siis olen.Mulle lihtsalt meeldib see sõna.ja ma usun müstikasse!
 
johhaidi 17. august 2010, kl 13.30
kui sa müstikasse usud, siis usu Illet ja ära lase teiste kogemustel seda usku vähimalgi määral kõigutada. Järelikult oled sa kahtlev või tahad sa kõigile kuulutada, et vot, kelle mina avastasin, või midagi sarnast. Selline pasundamine siin sulle küll nüüd kasuks ei tule. Ja äärmiselt negatiivne oled sa, seda õhkub sinu kirjutistest.
 
Änni 17. august 2010, kl 14.27
mina olen käinud. Tema abiga (ei saanud lapsi) sündis mulle tütar:)
 
müstik 17. august 2010, kl 14.29
to johhaidi: tabasid naelapea pihta, olen töesti praegu pisut negatiivne kuna mu vaimne tervis on praegu väga nõrk, olen krooniline paanik ja ärevik...tahan lihtsalt et kõik hästi oleks.Ma usun Illet aga vahepeal-kui mul jälle paanika peal on kipub see usk nõrgenema.püüan olla parem inimene.
 
ha-haaa 17. august 2010, kl 22.18
Tuule taevas appikene küll!...ma tunnen teda muide, vist siis paremini kui sina, kullakene müstik ja Änni ühes isikus! Tunnen üldse paljusud eesti "sensse" isiklikult ja üks neist rääkis mulle Illest...tema eraelust ja veel paljust muust kah! Tgemist kahjuks pole toreda inimesega, on väga tujukas ja isegi õel, minule teadaolevatel andmetel pole siiani veel leidunud ühtki kodanikku, keda tema oleks terveks ravinud.
Miks sa teed talle reklaami? Kas üksi pensist enam ära ei ela, peaks küll omadega välja tulema.

Naljakas on lugeda su posti ja siis neid järgnevaid...mis on sinu probleem, kui ..."Ta jagab head nõu ja teab mis räägib, isegi ennustas mulle millest üks osa juba täppi läinud!" ... ja nüüd oled ummikus, no helista talle ja ütle et oled ummikus, mida sa siit, meilt soovid?
Kas ta siis ei ennustanud, et ummikusse satud, kallikene???
 
mnjahh? 18. august 2010, kl 00.28
...noh, ega siin pole muud kui - võtame!
 
Änni 18. august 2010, kl 08.40
Pärast kolmandat seanssi. Arvasin veel, et olen kõhugripis:)
 
yoanna 18. august 2010, kl 16.07
ka mul rasestumisega probleeme, olen ka tema juures käinud kuid siiani pole veel õnnestunud rasestuda-ütles et see aasta peaksin lapse ootele jääma kui usinalt tegutsen;)väga tahaks...
 
Änni 18. august 2010, kl 18.40
probleeme oli nii minul kui mehel. Kõik sai korda. Tirts saab peagi juba seitsmeseks:) Hoian sulle pöialt. Kui ütles, küllap siis jääd ka. Mõtle positiivselt!
 
?? 18. august 2010, kl 18.45
yoanna ja Änni, teil oleks kergem teineteisele helistada)
saan aru, et vaja seda teemat esile tõsta ja huvi tekitada.
pekasite juba uue nime alt kirjutama)
 
müstik 18. august 2010, kl 19.11
tore et kellegil veel Illega head kogemused!
 
loogika 18. august 2010, kl 19.16
Olge ikka loogilised kiitmises.
Polnud sellest Illest siin juttu olnud ja järsku kohe mitu inimest kes abi saanud ja kiidavad, Seda nii vähese aja jooksul.
Proovige mind veenda, et ei kirjuta üks inimene mitme nime alt!
 
müstik 18. august 2010, kl 19.22
see on täiesti sinu oma asi kui sa ei usu.kedagi veenma ma küll ei pea hakkama.mina ise püstitasin teema ja teised inimesed on sellele ka vastanud mitte mina ise!!!ma ei saa aru mis inimestel küll viga on.Mina tahtsin lihtsalt kogemusi jagada ja see on ka kõik.midagi halba ma ei taha kellegile.Olge mõistlikud ja ärge pahandage nii palju eks.kõike head
 
sama siin 18. august 2010, kl 20.21
müstikule - eks katsu nüüd veenda, et reklaami ei teinud! Egas tolle sinu reklaami ja rasestumise jutu ja lolli dialoogi peale tema juurde tormi joosta - tegid ennast ainult lolliks siin, Ille ja ennustaja - tõepoolest jah, lausa nagu Vanga!, nagu üks siin eile hästi ütles, pole muud..kui võtame! :)))
 
üks 18. august 2010, kl 20.51
....kogemus mul on, ütlen kohe et ma ei tunne Jäneda nõida, aga mul oli vaja lapsele abi ja tuttav senss, kes ise ei näe midagi ja ei oanud ka teha, andis telefoni öeldes, et see mutt tema hea tuttav ja helista talle, helistasin, alustasin oma juttu väga tagasihoidlikult ja äkki kuulsin mingit sogast ja väga ebaviisakat juttu...ei saanud aru millestki ja ta oli juba ise kõne katkestanud, oli pärast väga vastik maik küll suus. Kaebasin oma tuttavale ja see siis ütles: tujukas mutt on, kui ei taha siis ei räägi kah, ja et helistasin vist ebasobival ajal ja siis on ta eriti vihane...muidu naeris ja andis mõista, et kasu poleks sellest Jäneda omast niikui nii olnud......

aga see "müstik" muidugi reklaamib teda, hiljuti siin just kirjutati, et Ille on väga raskelt haige, no mis ravitsejat ja abistajat tast siis on?
 
nojah 18. august 2010, kl 21.40
see müstik siin on sama, kes reklaamib amitat, 100 % täpisse, isegi kirjastiil on sarnane, kas teile ei tundu?
Ja see kes rasedaks jäi, on tema , ja siis arendas iseendaga dialoogi rasestumise teemal, nii ongi.
Ma tean 120 % täpisse, et Eestis ei ole ühtegi "tuntud nimega" sensitiivi, kes aitaks rasestuda viljatul naisel, sõbranna kogemus - see käis nad kõik läbi, ka jänedal käis, ja saaremaal ka käis, lapsi ikkagi pole sest munasarjad on umbes ja midagi ei aita, ja hilja ka juba, varsti 40, no mis sünnitaja tost enam on.
Keegi pole suutnud isegi masendust ja depressiooni maha võtta talt, nii käiski mitu aastat mööda neid eesti ravijaid ja tulemus on tühi rahakott ja meheta elu, kuna see loobus ja läks minema.
 
müstik 18. august 2010, kl 22.12
kui Ille raskelt haige oleks ei võtaks ta ka klient vastu ju, ise käisin kolme nädala eest tema vastuvõtul.
 
to müstik 18. august 2010, kl 22.20
enne sa kirjutasid, et ei tunne teda, juba kirjutad, et olid ee kolme nädala eest vastuvõtul.
kuule, ole ikka loogilisem nendes reklaanides,
 
müstik 18. august 2010, kl 22.23
ma räägingi seda et olen käinud tema vatuvõtul kuid see ei tähenda et ma teda läbi ja lõhki tunneksin.ma ei tunne teda vaid tean teda.
 
ka mina 18. august 2010, kl 22.40
Olen ka siit foorumist lugenud, et Lepasepp on raskelt haige ja toibub mingist keemiaravist, või kiiritusravist, täpselt ei mäleta, hiljuti sellest keegi kijutas, ise ei tunne, ei tea.
Täiesti selge reklaamivärk, kui müstik teda teab või tuneb, siis peaks tema ju teadma, et haige on/oli...loogika puudub täielikult.
Kas tõesti on nii, et keegi tellib mingi tasu eest siia müstikanurka endale reklaamitegija....see ju nii läbipaistev siin teemas...imelikud ravitsejad on jah meil küll.
 
to nojah 18. august 2010, kl 22.46
Umbes munajuhadega teeb muide tänapäeva meditsiin imesid....kas su viljatu sõbranna seda alternatiivi ei tahtnud proovida?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!