Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Jäneda nõid
 
nojah 18. august 2010, kl 23.10
Tal puhuti neid mitu korda lahti ja käis veel Soomes kunstlikku viljastamist tegemas, aga kukkus ära. Tal ei toimunud OV-gi, aga ema oli ta enne ammu juba "ära neednud", selles oli point!
Ja seda needust ei suutnud mõni üldse nähagi, rääkimata siis ravimisest või mahavõtmisest, meie eesti senssidel selline kummaline komme, et küsivad: noh, rääkige, mille üle kaebate?....no ja mida see siis näitab, korralik nõid näeb ISE, mis viga on ja mis probleemid, kas on needust peal või pole...ah, siin pole mõtet rääkidagi!
 
Änni 19. august 2010, kl 09.53
Uskumatu!
Kes teid küll nõelas:D:D??? Kui teil rasestumisega probleeme pole, siis on ju kõik ok!
Haige oli ta vahepeal tõesti ja päris hullusti ikka:(
Minu meelest pole keegi käskinud kellelgi kuhugi minna.
 
Kuulill 03. oktoober 2010, kl 15.22
Tere! Kas te teate telefon ja aadres Ille Lepasepp? Palun satke mulle telefon see
e-mailiga aigul.utebekova@gmail.com
 
Kriku 31. jaanuar 2012, kl 13.01
kas keegi oskab öelda tema tel nr? ma päris kaua aega otsin, aga keegi ei tea,kirjutage palun krissu987@yahoo.com ette tänud:)
 
asd 06. veebruar 2012, kl 19.51
üldiselt ei soovita tema juurde minna, kõike mida rääkis ja lubas, ei läinud täide
 
skeptik 07. veebruar 2012, kl 12.57
Kunagi aastate eest, käisin seltskonnaga Ille juures. Läksin eelarvamusega, oli kuulnud tema aegadest, kui elas Väätsa vallas. Mingid võimed tal ehk on. Ta võttis mu kätest kinni ja mul oli tunne, et kõik mu juuksed on peas püsti ja pealagi tahab ära lennata. Ei muud.
Üks teine daam, kes oli tervisega tõsises hädas, küll abi ei saanud. Ma ei mäleta, mida tookord Ille talle rääkis aga tõde see küll ei olnud. Soovitasin ise hoopis tollele daamile, et konrtollligu oma kilpnääret (silmad oli natuke silmakoopast välja trüginud) Tuligi välja, et see oli õige tähelepanek ja häda oli päris suur. Ta oleks pidanud seda tundma, nägema.
Käin vähemalt korra aastas nõelravis. Vot too arst, viitab küll, et kontrolli seda või teist. Tuhat tänu talle. ka Reginale tänu, andis viite terviseprobleemile.
Muidu ma ei usu suurt neid tervendajaid. Rohkem on enda kõrvade vahel kinni. Usk endasse ja oledki mäel.
.
 
tean 09. veebruar 2012, kl 03.28
väga tujukas tädi ja arvab, et temasugune võib teistele halvasti öelda. hoian eemale!
 
Carmen 05. august 2012, kl 17.39
Ma sooviks teada saada kuidas oleks võimalik Nõid illega ühendust võtta meili või telefoni teel?Ma nii väga tahaksin lapsi saada aga ei ole võimalik rasedaks jääda mul mees käib mulle pinda,et tema tahab endale tütart aga ma kogu aeg olen rääkinud,et ma ei saa last sünnitada talle kuna see on mul võimatu.Mul oleks tõesti nõid illelt abi saada.
 
Jäneda nõia tel. 15. august 2012, kl 23.06
Mõni aasta tagasi oli tal selline tel.nr.5105987
 
Minni 22. august 2012, kl 00.23
minu vend(57.a) on aastaid Ille juures käinud. Nüüdseks tulemus - mai kuust saadik haiglas ja enne sept. pole lootustki koju saada. Nagu polkovniku lesk, sada haigust mis krooniliseks muutunud. Ille ei näinud neist mõhkagi. Mõelge ennem ikka hoolega, millega-kellega ennast seote.
 
just lugesin 22. august 2012, kl 00.31
Elu olla huvitav oma ebaõigluses. Saa siis aru.
 
LV 26. oktoober 2012, kl 22.21
Olen abi saanud päris mitu korda, kusjuures esimene käik sinna oli perearsti soovitusel. Seinal on tal tegevusluba nii et soolapuhuja ta nüüd küll ei ole. Samas kui inimene ise ei usu mõttejõusse, siis ei aita teda ei arst ega nõid.
 
ac 29. märts 2013, kl 20.35
Mul küsimus, kas kuidas mul võimalik Jäneda nõiaga ühendust saada. Kuulnud olen tast palju ja oleks hädasti vaja tema juurde abipalvega minańa, kuid kust võiks leida ta nr, aadressi vms ?
 
Ell. 19. september 2013, kl 01.15
Aega on küll viimasest postitusest mööda läinud, kuid kuna plaanin minna Ille juurde, seega otsisin tema kontakte. ja sattusin siia. Kunagi, umbes 16-17 aastat tagasi käisin Ille juures. Olin tegelikult küll tuttavatel voorimees, kuid Ille oli nõus ka mind vastu võtma. Peale seda oli mul peavalusid vähem.
Kes ei usu, ärgu uskugu, kuid Ille seisis mu seljataga, kusjuures ta mind ei puutunud, kuid seal, kus tema käed parajasti tegutsesid, oli see koht mul kuum. Kordan veel---Ille käed olid minust eemal. Samuti, selja tagant, rääkis ta mulle mu elust. Lisaks isegi mu lastest. Ja laste kohta rääkis väga õieti. ( et tütar on oma kurguhädast välja kasvanud. Et poeg kannab prille).Kui inimesel võimeid ei ole, pole ta selliseks asjaks suuteline!
 
?? 19. september 2013, kl 11.41
http://www.ohtuleht.ee/168999
 
monty 09. detsember 2013, kl 14.20
ilmselt siiski ei toimunud 2013 kevadel Eestis suurt looduskatastroofi.
Uriinia 09. detsember 2013, kl 19.31
LV Kirjutas:
-----------------------------------------------------
> Seinal on tal tegevusluba nii et soolapuhuja ta nüüd küll ei ole. Samas kui inimene ise ei usu > mõttejõusse, siis ei aita teda ei arst ega nõid.
>

Mul on ka tegevusluba palati seinal.
Ise veel joonistasin. Ma otsustasin mantraid maha võtma hakata ja tšakraid läbi puhuma.
Prindin kohe Meetale ka rahvusvahelise eksortsisti diplomi välja kui tarvis.

Aga tegelikult on see tegevusloa jutt puhas jama. Ille Lepasepa ega "Jäneda Nõia" nimel pole ühtegi tegevusluba.
Ei ravitseja, vaimusiirdaja ega isegi mitte koristaja oma...
Võite alljärgneval lingil kõigi oma "tegevusloaga" auravõngutajate nimed otsingusse sisse trükkida ja näete, et tegemist on tavaliste...

Otsiinfo siit:
http://mtr.mkm.ee/default.aspx?s=otsiteg
 
Totu 10. detsember 2013, kl 12.34
Uriinia, lase end parem ümber lõigata …. ja võiksid ajumahtu samuti juurde muretseda! Täitumatu vingats selline! Tegelikult on see nn. tegevuslubade teema suht tervitatav. Tean nii mitmeidki nn. rahvameditsiini vallas tegutsejaid, kes hea meelega oleks EV poolt litsenseeritud ning valmis oma tegevuse eest nii maksustatud kui ka vastutama.
Ravimifirmad ja riiklik meditsiinisüsteem aga ei soovi absoluutselt, et selline asi nagu rahvameditsiiniseadus vastu võetaks. Samas Saksamaal, Norras jne. on selline asi juba ammu olemas.
Leian, et inimestel peab selline valikuvõimalus olema, kas süüa sisse keemiat või kasutada rahvameditsiini võimalusi. Aastatuhandeid on need asjad toiminud ning seda ei saa mitte keegi eitada, miks siis sellega sõdida, seda maha teha/halvustada??
Ilusat talveaega ning rohkem sallivust!
 
Marjanne 10. detsember 2013, kl 18.44
Lepasepp on uriiniku lingi peale päris pöördesse läinud, vist klientuuri kaotamise hirm
Reklaam läks lörri.
 
Hoiatan kõiki 10. detsember 2013, kl 22.52
NÕIAD AVAVAD KURJUSE MAAILMA UKSED INIMESTE ELLU!

http://mm.ekrnk.ee/ekrnk/?ty=OLDPL

http://www.pereraadio.ee/uus/index.php?option=com_content&view=article&id=87%3Anaehtamatu-maailm&catid=21%3Aarhiiv&Itemid=11
 
Viimasele 10. detsember 2013, kl 23.07
Olen ka palju Investigation Discovery`t vaatand ja tõesti on lihtne sattuda lõksu kurjadele jõududele. Samas kui on kurjad jõud, siis peavad ka head olema. Võib olla kui inimene hakkab ise katsetama neid taro kaarte jne, siis võib ta langeda kurjuse saagiks. Kindlasti ei kasuta KÕIK nõiad kurjuse jõude.
 
Bubuu 10. juuli 2021, kl 13.49
5105987 proovi seda nr
3a eest helistasin, küsisin asja kohta, mida ta esimest korda kuulis, kuid andis päevapealt õige daatumi küsitud sündmusele. Müstiline info õhust lugemise võime!
 
Laila´ 10. juuli 2021, kl 16.02
Mul juhtus selline kole lugu, et lasi lepassepa illel endale ennustada.
Selline kohe koherentselt õõvastav lugu, et 2013 pidi tulema peale nibiirut veel üks loodusõnnetus.
Õudne!!!
Ma müüsin odavalt oma elukoha ja vara maha usuühingule, sest ma tahtsin pääseda armagedoonist, mida kõik prohvetid ette kuulutanud on.
Aga nüüd olen näljas ja paljas, magan bussipeatustes oma isikliku kuse sees.
Mittetulunduslikud ühingud võiks kasvõi kiisude hoiukodude projekti kirjutamise raames leida võimaluse mind kas bolti või wolti neegrite poolt toitlustada; mingi soe gamburger pole see.
Vaja oleks näiteks Koskla trollipeatusesse täis cateringi, punastes livreedes teenreid ja hõrgutavaid suupisteid.
Ma võin teile ennustada küll.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!