Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
ennustaja Tallinnas
 
:) 05. september 2010, kl 11.43
soovitage ennustajat Tallinnas
 
Kristel 05. september 2010, kl 12.13
Ainus kes täppi paneb on Mähe Edgar. Ta on ennustanud suuri asju mis sellel suvel juhtusid. Tema poole võib kindlalt pöörduda. Ise käisin tema juures ja ta ütles et saan välismaa mehe. Ja nii see läheb kaa. Mind pole Soome mehed kunagi tänaval nii palju kõnetanud, kui see suvi.
 
hea 05. september 2010, kl 13.58
...on Kadrioru Liidia, aga mul kahjuks vananenud telefonid, keegi siit kindlasti oskab öelda!
 
Kristi 05. september 2010, kl 15.49
Mina julgen soovitada ennustaja Reeta, kes ennustab telefonil 9002228
Olen temaga telefonis väga tihti suhelnud, paneb nii täppi, et aina imesta.
Reeta võib tõesti usaldada, kõigile küsimustele saab abi
Vestlesin Reedaga telefonitsi. Täpne inimeste kirjeldus, sh minu enda kirjeldus, oli hämmastav. Meeldis, et ta ei rääkinud ümber nurga, vaid ütles otse välja. Ja kui nägi sündmust, kuid ei näinud sündmuse ajalist toimumist, ütles ka selle välja.
Alles Reeda juures käinuna olen täiesti hämmingus, kuidas ta nii täpselt kirjeldab sinu hetkeolukorda, suhteid, tervist jne. Kõik puha täppi.
Reeda telefon on 9002228
 
??? 05. september 2010, kl 15.55
"Alles Reeda juures käinuna olen täiesti hämmingus, kuidas ta nii täpselt kirjeldab sinu hetkeolukorda, suhteid, tervist jne. Kõik puha täppi."

kas käisid telefoni kaablit pidi??

ikka need tasulised telefonid ja loll enesereklaam
 
jah 05. september 2010, kl 21.37
Amita on väga sümpaatne.Alles käisin,seega ei oska öelda, kas ennustused ka paika peavad.Aga äärmiselt huvitav oli temaga juttu ajada, positiivne inimene.
 
samasiin 05. september 2010, kl 21.43
Ka Liidia poolt, ei tee endale kunagi reklaami, tuttavalt tuttavale antakse tema koordinaadid. Mitte ainult ei ennusta vaid teeb muudki, näeb paljudel kohe ukse pealt ära, mis viga. Suht ehmatav naine, aga otsekohene ja aus.
 
küsimus 05. september 2010, kl 21.45
Ühest Liidiast oli suvel Naistelehes artikkel.Kas räägite samast inimesest või on neid mitu?
 
samasiin 05. september 2010, kl 21.49
Vaevalt Tobiase tn. Liidia laseb endale nii labast reklaami teha, ilmselt siis keegi teine ikka.
Ise pole küll lugenud naistelehte, mitte iialgi :))), aga eeldan, et nii madalale Liidia küll ei laskuks.
 
küsmus 05. september 2010, kl 21.54
Kas saaks selle Lidia numbrit?Sooviks temaga väga kohtuda:)
 
number 06. september 2010, kl 09.49
Sooviks Liidia numbrit.
 
klient 06. september 2010, kl 20.26
Lydia kõigile ei ennustagi.Mõne saadab uksel tagasi.Selleks tuleb valmis olla.
 
tunneb huvi 07. september 2010, kl 10.58
Lydia numbri vastu.Ja ootaks ka rohkem infot selle ennustaja kohta.Mis inimene, kas tegeleb ainult ennustamisega? Miks saadab osasid kliente tagasi?
 
manni 08. september 2010, kl 04.55
Lydia on väga hea ennustaja. Käisin tema juures aastaid tagasi 3 korda. Aga olin siis ühe konkreetse "murega" nii hõivatud, et üldist juttu kahjuks ei mäleta. Siis maksis 500.- tol ajal oli väga suur raha aga häda sundis takka.
Nüüd elan kodumaast eemal ning saan kasutada kahjuks ainult meili varianti, mida Lydia ei võimalda. Olin samuti hädas ning otsisin foorumitest kontakte ja kirjutasin mustikas22@gmail.com. Veel ei oska öelda, kas 100% täppi aga eks siis näis. Probleemide põhjused analüüsis kenasti ära ja andis soovitusi. Hind oli 250.-
 
Liisa 12. september 2010, kl 12.39
To Kristi:

Palun kasuta ikka oma arvamust. Sinu kommentaaris olev l6ik "Vestlesin Reedaga telefonitsi. Täpne inimeste kirjeldus, sh minu enda kirjeldus, oli hämmastav. Meeldis, et ta ei rääkinud ümber nurga, vaid ütles otse välja. Ja kui nägi sündmust, kuid ei näinud sündmuse ajalist toimumist, ütles ka selle välja." on minu poolt yhe teise teema all kirjutatud. V2gisi j22b mulje, et vaja reklaami teha. Kasuta selleks oma kogemusi!!
 
hannake 13. september 2010, kl 11.25
Jah, Reet tõesti tegija. Respect.
 
mhmh 14. september 2010, kl 01.24
Mähe Edgar ütles, et eurot ei tule, kui ta sellega täppi paneb siis tõesti, respect talle.
 
aga 05. detsember 2011, kl 12.21
aga Kas selle Reedaga on võimalik ka näost näkku rääkida????
 
teadja 05. detsember 2011, kl 18.50
Reet võtab küll muidu ka vastu. Aga tavanumbrit ei tea. Ise olen ainult telefonis suhelnud. on täpsemad ennustused kui sellel palju kiidetud Lidial. minul läks kõik Lidia ennustustest täiesti mööda.
 
kriiska 06. detsember 2011, kl 04.55
Tallinnast soovitaks ennustaja Eha. Olen ta juures käinud alates 2004 ja väga rahul. Samuti tugevad ennustajad on Reet, nagu siin juba soovitatud ja Amita. Reeda juures olen alati kohal käinud.
Ka Tartus on üks vanem naisterahvas, kes on väga hea ennustaja-selgeltnägija, aga hetkel ei tule ta nimi meelde. Teda on muidu siin ka sageli mainitud. Ta näeb ette tõesti hämmastava täpsusega. Nägi juba 2005. aastal ette, kuhu kolin 2010 ja mis hakkab toimuma. Ma ei võtnud seda ennustust alguses eriti tõsiselt, sest tundus liialt utoopiline, aga nüüd ongi, nagu ütles.
Kogemused on ka mustlasennustajaga, aga olge ettevaatlikud!
 
huviline 06. detsember 2011, kl 10.29
kriiska, äkki jätaksid eha telefoni nr. või kontaktid siia
 
kriiska 06. detsember 2011, kl 10.51
Ehaga saab kontakti meilitsi või telefoni teel, kontakti leiad ta kodulehelt:
http://www.hot.ee/maagia24 Ennustab ikka enamasti näost näkku.
Üks Naisteka-lugeja on ühes varasemas teemas kirjutanud tema kohta negatiivseid kommentaare, aga no ma ei tea, mind on Eha küll aidanud mitmel korral. Eks inimesi ja maitseid on erinevaid.
Päikest :)
 
Kati 06. detsember 2011, kl 18.47
See Kadrioru Liidia käskis aastaid tagasi mul mingi loitsu teha ja minna keskööl soolakottidega ristteele -no comments!
Reeda kiitmisest üllatunud, sest olen helistanud, selline üldine jutt, mul olid väga konkreetsed küsimused, pole asjad länud nii.
 
siil 06. detsember 2011, kl 22.29
Reet, jah, mõnele küsimusele lihtsalt ei vasta. Aga parim turul.
Mähe Edkar suur naljanina
Tiina juures käisin ammu, siis kui ta veel näpuga raamatust järge vedas, ei jätnud erilist muljet.
Kas on viimasel ajal miskit tarka juurde tulnud?
Telefoni omad kõik alla igasugu arvestust
 
külastaja 07. detsember 2011, kl 20.45
Mul ka suht ebameeldivad kogemused kadrioru lidiaga. üritas mulle mida iganes maha müüa. seda mida teha lubas sellega hakkama ei saanud. kus juures päris kalliks läks see "lõbu"mulle.
Reeda kohta võin ka positiivseid sõnu öelda. Loota,et keegi 100 prossa täppi paneb on liig. ise olen ainult kongreetseid küsimusi küsinud. olen saanud vastuseid mis meeldivad ja mis ka ei meeldi aga enamik on tõeks osutunud.
 
keegi? 19. aprill 2012, kl 11.41
Kas kellelgi on kogemusi sellise ennustusliiniga nagu 9002424....
Ma proovisin kuu jooksul ühe küsimusega 3x ja mõned vastused olid kõik korrad erineva nägemusega....
 
teadja 19. aprill 2012, kl 13.00
Ma võin ennustada. Tänane öö tuleb pime.
 
AK 19. aprill 2012, kl 14.19
Aga kas keegi teab seda prouat, kes Irus(hooldekodus) elab?

******
Mul puudub täiesti endal kogemus ennustajatega aga praegu tahaks teistmoodi "motivatsioonisüsti".

Kuid te helistate või kohtute, mis moodi te oma küsimusi ja mõtteid üldse formuleerite? Hea nägijana peaks teid loetama ju, kui avatud raamatut aga enamasti ikka inimene ise räägib oma mured ette ja ja siis sealt hea tuletada...

Ma pole üldse hea võõrastega suhtleja ja kui ma oma suumulgu kinni hoian, siis on mul neis "kasu" üldse?

Tooge mulle mõni näitlikustav küsimus palun. :)
 
Heli 19. aprill 2012, kl 16.32
no eks Reet ikka.Mina küll kedagi teist tõsiseltvõetavat ei tea
 
AK-le 20. aprill 2012, kl 10.40
Ennustajaid on erinevaid, mõni loebki sind kui avatud raamatut. Räägib su minevikust, olevikust, tulevikust. Mõni piirdub jällegi konkreetse küsimuse, probleemiga. Ega sa ei peagi jutustama talle oma elulugu, vaid esitad konkreetse probleemi/küsimuse, millele loodad vastuse saada. Mõni ennustaja annab konkreetse vastuse, mõni annab suuna, uusi ideid edasi minekuks. Eks paljuski oleneb ka probleemi olemusest, kui on konkreetne küsimus, siis seda konkreetsem tuleb ka vastus. No ja küsimusi ehk muresid võib inimestel ju igasuguseid olla, seega milliseid näiteid sa soovid? Ilmselt "tegijateks" peetakse neid ennustajaid, kes korra silma vaadates jutustavad kogu su edasise elu ära ;)
Ennustaja juurde ei peakski niisama igavusest, nalja pärast, huvi pärast minema. Sõltlased peaksid üldse eemale hoidma. Need siis, kes muudmoodi justkui ei oskagi enam, sõltuvad ennustustest ja ka need, kes sama küsimusega mitu ennustajat läbi käivad.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!