Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
ennustaja Tallinnas
 
kats 01. august 2014, kl 17.15
Kas Leili v6tab vastu kunderi t2naval Tallinnas? Kas oskate 6elda veel tema koht midagi ja palju ta raha v6tab? Otsin head ennustajat
 
kass 07. august 2014, kl 02.53
Otsin sama - kui teegi teab, palun aidake
 
liisa 03. september 2014, kl 21.44
KUidas saan nende inimestega ühenudst, kontakti? kuidas leian nad üles?
 
appi 03. september 2014, kl 23.50
Millist inimest otsid?
 
kats 05. september 2014, kl 16.58
Käisin "ennustaja" Eha juures Tallinnas. Täielik pettumus, täielik soolapuhuja. Kindlasti ei soovita kellegile oma raha raiskama minna sinna!
Ta ainult küsib palju küsimusi, ise pead kõik ära rääkima mis sul on ja ajab mingit seosetut mulli. Mängib psühholoogi. Kui prooviski midagi "täppi panna", pani totaalselt ristivastupidi puusse..
Ei tekkinud kordagi tunnet et ohh...kuidas ta seda teab, külmavärinaid vms. mis eelnevatel kordadel kahe erineva ennustaja juures on tekkinud..
Ei soovita!
 
ÜX 12. september 2014, kl 21.13
Üldiselt ma ei usu igasugustesse ennustustesse(soolapuhumisse) ,aga sel aastal, kuna see algas igasuguste väga ebameeldivate sündumstega, siis lihtsalt lasin kaarte panna ennustajal Gris, mis teine poolaasta toob. Täppi läkski, et pereelu on OK, aga ta mainis ka , et on pikad ja huvitavad tööreisid. Ja see oligi supertabamus, soovitan !
 
Naine 14. september 2014, kl 13.54
Sandra, kas saaksid palun Leili kontakte ka jagada?
 
Päikese Lill 06. november 2014, kl 16.42
Kriss! Palun saada mulle ka meilile kontaktid. Oleks väga vaja.
Meil: kiiizu110@hotmail.com

Tänud!
 
Tean kindlalt 04. detsember 2014, kl 09.53
Tean seda,et õige ennustaja ei võta suurt tasu vaid lepib sellega mida inimesel ja kui palju võimalik anda selle töö eest. Selline kes üsna täppi on pannud elab Raplamaal ja tema tasud on 5...15 eurot kes tahab võib rohkem anda aga esimesel korral läheb oma 4 tundi.teisel korral vähem jne. Aga mul ei ole õigust tema kontakte kahjuks jagada sest ta on väga hõivatud.Isegi kuulsused käivad seal.Lihtalt tahan õelda et õige ennustaja kellel selleks annet tõeliselt ei ole liigkasu võtja! unustage telefoniennustajad kes ajalehes end reklaamivad.Sarlatane on palju aga,et tunda ära õiget siis mingid märgid selleks siiski on .
 
sandra 05. detsember 2014, kl 10.29
loen ja imestan selliste inimeste suhtumise üle nagu seda ka eelmine sõnavõtja on. õige ennustaja ei tohi oma töö eest raha võtta või peab väga vähesega leppima?! hallo? et siis hea käega õmbleja või juuksur peaks hakkama sama moodi tasuta tööd tegema, neil ju jumalast antud anne?! kui oskad hästi kooki küpsetada, siis oled kohe kohustatud tervele ilmale tasuta küpsetama?! eriliselt nahhaalne suhtumine!
minul oleks häbi inimest neli tundi oma muredega tüüdata ja siis tasuks viis eurot anda. ise teeksid neli tundi tööd viie euro eest? ma ei usu, et viitsiksid kellegi halagi neli tundi kuulata, rääkimata siis nõu andmisest ja kaartide panemisest.
 
Katriin 07. jaanuar 2015, kl 14.14
Mina olen proovinud ka kolme ennustajat,kes netiteel ennustavad, kaks esimest rääkisid üsna mõõda, kaotasin juba lootuse, et polegi mõtet rohkem proovida, siis kuulsin, et ennustab netis ka mingi Anu nimeline naine, kirjutasin temale ja jäin rahule, rääkis päris täppi minukohta.
 
Katriin 07. jaanuar 2015, kl 14.15
Email oli vist anutaro@hot.ee kui ma ei eksi.
 
onnetu 07. jaanuar 2015, kl 16.50
Te räägite ennustajatest,aga mul oleks vaja ravitsejat voi tervendajat.Soovitage kedagi.Olen uurinud siit ja sealt,aga ei midagi.Oleks vaja negatiivne energia maha votta ja veel nii seda kui teist.Kogu aeg on motted seal,et keda leida.Nüüd motlen Andres Saks,kas tema on tegija,kas keegi on tema juures käinud.Aidake.
 
onnetu 07. jaanuar 2015, kl 16.54
Ise olen kasutanud ennustuse liini nr.9002424.
 
:) 27. märts 2015, kl 23.41
Jaaa! Soovitan ka seda nr-it 9002424!
 
m 12. juuli 2015, kl 19.01
Kas keegi Tatjana juures kreutzwaldis on käinud? Kas keegi teab öelda, kas tegu on sama tatjanaga kes u.20 aastat tagasi lastemaailma peal vastu võttis?
 
Soovitaja 27. juuli 2015, kl 15.26
Mina soovitan Gris nimelist. Nime alt näeb maili aadressi. Aga kõik inimesed, ennustajad vist ei sobi omavahel, kellele Reet , kellele Edgar jne...
 
Tiina on parim! 03. august 2015, kl 13.06
Olen saanud palju abi Tiinalt. Sain tema juurde vastuvõtule nrilt 55662324 ja talle saab liini peale ka helistada, 9002424.
 
käisin alles 05. august 2015, kl 07.48
... Leili juures Kunderi tänaval. Kiideti maast taevani aga mina nii vaimustuses temast ei ole. Suht keskpärane. Konkreetsetele kysimustele ma vastust ei saanud ja suures osas pani ikka oma jutuga täiesti mööda. Häiris ka see, et samas toas laulis ka lapselaps körval. Kas te räägite sellest Tiinast, kes Erika tänaval on? Kunagi ammu käisin selle Tiina juures ja siis ta oli purjus ja kaardi laduminegi vastavalt olekule lippadi-lappadi, mitte täppi.
 
Mirjam 08. august 2015, kl 23.15
Käisin ennustaja Edgari juures. Mineviku ja oleviku rääkis täpselt, tulevik - see alles selgub. Jäime pikemalt rääkima. Ütles, et sellist asja nagu seakatk pole olemas, jälle üks väljamõeldud haigus. Riikide valitsejate poolt, kuna on ületootmine ja ei taheta hindasid alla lasta. Ei oska sellest midagi arvata, kuid Ebola ümber tehti samuti suur kära ning haigust ennast nagu suurt ei olnudki.
 
Triinu 15. august 2015, kl 20.25
Ma tean Tiinat, kes on Rukki tänavalt. Ta telefon on 9002424. Ise olen väga rahule jäänud, kuna ta on mind tohutult aidanud!!!
 
Marina 11. november 2015, kl 23.17
kas saab ta tel nr
 
Laivi 12. november 2015, kl 00.16
saab ikka, õige nr on 6172644.
 
Silvi 12. november 2015, kl 17.26
Mina soovitan ennustaja Malviinat.
Tal on väga hea hind ja ta paneb sajaga täppi.
Ennustaja Milvi võtab vastu Tallinnas.
Tema töötab Sõle ja Kolde ristmikul, Säästumarketi parklas.
 
nägija 12. november 2015, kl 23.16
Sõle ja kolde ristmikul käies saate omale palju põnevaid väljakutseid, eneseületamisi, kohtute peale seda paljude haritud inimestega ning leiate uut väge endas.
Umbes nii tripperi ravi välja näebki.
 
Epp 04. detsember 2015, kl 11.29
Mina käisin Koplis noore naise juures. Hästi räägib. Enne teada midagi ei taha. Ta seletab ka miks mõned sündmused toimuvad. Reaalsetes probleemides aitab.

Tema kontaktid on:
http://kaardimooripaevaraamat.blogspot.com.ee/p/kontakt.html
 
Leili Kunderi tänaval 09. jaanuar 2016, kl 16.41
Kas saaksite palun aidata Leili kontaktidega Kunderi tänaval?
 
Ennustaja 17. veebruar 2016, kl 21.21
Mulle meeldis see neiu. Saatsin oma pilte, sain pika ja korraliku kirja. Kõik oli täppi pandud:)

Maria:

msmarima@gmail.com
 
Marileen 07. märts 2016, kl 09.33
Siinkohal nõustun sinuga täielikult. Nii ongi,et päris ennustaja,selgeltnägija vms. ei võta tegelikult mingit tasu. See on kliendi oma südametunnistus. Samuti nad ei reklaami ennast! Niimoodi käituvad šarlatanid,sortsid jt!!!
 
Marileen 07. märts 2016, kl 09.44
sandra Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> loen ja imestan selliste inimeste suhtumise üle na
> gu seda ka eelmine sõnavõtja on. õige ennustaja ei
> tohi oma töö eest raha võtta või peab väga vähese
> ga leppima?! hallo? et siis hea käega õmbleja või
> juuksur peaks hakkama sama moodi tasuta tööd tegem
> a, neil ju jumalast antud anne?! kui oskad hästi k
> ooki küpsetada, siis oled kohe kohustatud tervele
> ilmale tasuta küpsetama?! eriliselt nahhaalne suht
> umine!
> minul oleks häbi inimest neli tundi oma
> muredega tüüdata ja siis tasuks viis eurot anda.
> ise teeksid neli tundi tööd viie euro eest? ma ei
> usu, et viitsiksid kellegi halagi neli tundi kuula
> ta, rääkimata siis nõu andmisest ja kaartide panem
> isest.

Kuule,need on kaks eri asja,kas olla tõeline või soolapuhuja. Vaata,mina isiklikult ei reklaami ennast. St. ,et ei ennusta ega hakka kuulama teiste probleeme,ning selle abiga leiba teenima (kuigi suudan ette näha asju jne.) Aga ei! Asi selles,et inimene peab ise mõistma,mis ja kus ta on midagi valesti teinud. Tervise probleemidega aga tuleb pöörduda arstile. Kui arst mingi jobu on,siis tuleb see välja vahetada. Mina nt ei viitsi ega taha sellisel viisil leiba teenida. Olen nagu kõik teised tavalised inimesed,kes tööl käivad.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!