Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
Plaanitult üksikemaks abielumehega?
 
üksikema 16. aprill 2012, kl 15.18
jah, suhe isaga puudub, kuid lapsel on väga hea suhe oma vanaisagaja onuga. Kuna lapse onu ja onunaine on lastetud siis on neil olnud plaan kunagi teha testament minu lapse kasuks. kuid nüüd leidis onu kusagilt infot, et ta saab lapse lapsendada kui laps ise on nõus..
no ma ei tea..
 
täiskasvanu lapsendamine 16. aprill 2012, kl 16.31
täiskasvanud last ei saa lapsendada. Kes sind siis vanaduses üleval peab, kui lapse annad onule-tädile? neil siis vanaduses ülalpidaja olemas, aga sina ise?
 
lol 16. aprill 2012, kl 19.05
täisealist last saab lapsendada lapse enda nõusolekul. alates 14a saab lapsendada lapse enda nõusolekul. ja kui vaja vaid isanime siis piisab ju sellestki kui onu on lapsendaja, emaks jääb ju ikka õige ema
 
lugeda võiks ka osata 16. aprill 2012, kl 19.57
http://www.sm.ee/tegevus/lapsed-ja-pere/rahvusvaheline-lapsendamine.html
 
kuri 07. mai 2012, kl 15.15
AHAAHAA.loomulikult saab ema ka kindlasti hiljem lihtsamalt elatud. Lapse isale tekkivad kohusutsed nii ehk naa, on ta abielus voi mitte. Vaese mehe abielu saab otsa ja pere puruneb. Armukesest saa onnetu mees, kes ei teai kuhu poole peab minema ja mida tegema. Oiged naised viskavad sellised lontrused mehed kodust valja. Uus naine kel aga vaike laps , see hakkab omia noudmisi esitama. Sudames juba keerab. Siis mehed saavad peatiae soimata, et uldse naiste selga julgesid minna ja lapse eostada. No ja lopuks maksab mitmete perede vahel elatist see mees ja on ise olematu koduta ja ei oma ei naisi ei lapsi . Vaga hea mote arukesega laps saada. Ma tean uhte naist, tal ka armukesega laps. Elab ara kull. Saab kohu tais, laps kasvab, lapse kulutusea saavad makstud. Naise kulutuseda ka vahest. Saab kuus korra valjas kaidud nn perekonda mangimas soomas ja muid vaatamis vaarsusi nautimas. Miks mul meestest kahju nii vaga. Osad hinges hoiavad lapsi aga naised ei voimalda ise suurt hoidmist, osad ei hooli ja need mehed on ehk koige oigemad mehed samuti. Suudavad mitte endid lasta mingitesse afaaridesse tirida.
 
to kuri 07. mai 2012, kl 21.13
olen sinuga täiesti nõus. Üks tore mees on Läänemaal Ants Maripuu. Tal on fg ka.
https://www.facebook.com/antei52
vaata ise kui lugupeetud ja asine mees ta on nüüd kui ta on leidnud õige kaasa.
Ta ka noorena elas mitme naisega ja olid lapsed erinevate emadega. Tal on 2 abielust sündinud last ja mingi arv ka muid lapsi kuid oma seaduslikest lastest ta hoolib väga, aitab ja toetab alati.
 
KM 18. mai 2012, kl 19.09
Ise olen üksikema laps, kuid üle 40-aastane juba. Mu ema lihtsalt "palus meest" endale last teha. Olen kasvanud ilma isata, kuigi materiaalselt ta kõvasti toetas meid. Aga siiani see on väga valus teema mu elus.Naised saavad lapsi looduse motiivis, siginevad nagu kassid ja koerad. Mitte midagi ei saa parata- see on looodus! Aga mõtle, eriti kui tüdruk võib sündida, kas isata lapsepõlv ei saa tema isiklikku ellu tulevikuks halvasti mõjutada?
Ja veel üks asi. Väga palju üksikemasid saavad lapsi abiellunud meestelt, umbes 80%. Selles on reaalne statistika. Muidugi meie elu on meie isiklik valik, aga enne mõtle, siis tee. Ja üldiselt , kui me võtame psühholoogolised aspektid ära, ilma meheta on raske last kasvatada. See on elu reaalsus ka!
 
KM-le 18. mai 2012, kl 22.38
Kui inimene sellist asja planeerib, polegi tal aju millega järgi mõelda.
 
On 22. mai 2012, kl 20.15
ütelus: vanajumala kohtuveskid jahvatavad aeglaselt, kuid õiglaselt neile, kes kellegi arvelt ja egoistlikult püüavad leida spermapartnerit abielumeeste hulgast. Tundub, et see on Eestis trendiks saamas.
 
? 31. mai 2012, kl 11.33
Viimasele postitajale küsimus: kelle arvelt see laps siis sünnib? Täitsa siiralt kohe, kes saab vähem kellegi teise arvelt? Või mida saab vähem? Spermapartner tähendab ju seda, et meest vajataksegi vaid sperma saamiseks. Abielumehed minu teada annetavad samuti spermapanka. Et siis nende seemnest saadud lapsed on kellegi arvelt saadud või? Või tuleb vahe sisse sellest, kuidas see sperma naise sisse istutatud on? Et siis kui asi nö loomulikul teel tehakse, on paha-paha, aga kui kliinikus katseklaasiga, siis ei ole miskit viga?
Miks see mind niiväga huvitab, on just asjaolu, et ka minu laps on eostatud nö spermapartneri poolt, kes on abielus. Ei ootagi temalt mingit majanduslikku abi ega muud, ja see, et laps täisealiseks saades oma isa kohta teaks, oli muide sellesama spermapartneri soov.
 
to viimane 31. mai 2012, kl 18.16
Kas sa oled rumal või mängid rumalat? Tihti need abielumehed "ei anneta mitte midagi", vaid armukesed rasestuvad ainult iseenda vastutusel, mehel jääb üle vaid tõdeda, et olukord nüüd on selline nagu ta on, et tal on sündimas laps, mida ta küll eriti ei oota, aga teha ei ole ka justkui midagi, sest abordi tegemise aeg on juba läbi ja armukesel ei ole paremat meest silmapiiril.
Ära tule rääkima, et neid juhuseid on vähe, enda tutvusringkonnaski (õnneks mitte väga lähedaste sõprade hulgas) on seda juhtunud, ja kannatavad seeläbi tegelikult kõik osapooled, ka laps/lapsed, kuigi projektimammad seda tunnistada ei taha.
 
nojah 01. juuni 2012, kl 06.08
Kirjutama ajendas kommenteerija :
to viimane 31. mai 2012, kl 18.16

et siis sinu meelest on mehed alaarenenud ja mõistuseta olendid, kes ei tea ja kellele pole keegi võimeline selgeks tegema kuidas lapsed sünnivad. ja et ka see on normaalne, et abielumehed teiste naistega seksivad.

sellise asjaga nagu kondoom ei oska nad ka midagi peale hakata je neid pole võimalik ka kuidagi teavitada võijuhendada, et nad selle väikese vidinaha hakkama saaksid.


Minu soovitus abileunaistele oleks siis selles valguses, et minge oma mehegailusti kaasa kui mees küla peale lähe, ja kui seal teise naisega seksiks läheb siis kulla abikaasad, te võtke kondoom pange ise mehele otsa, pange kohe 2 tükki siis on kindlam, et armuke ei saa teie mehega last teha.

eks igaüks peab ikka ise enda eest hoolitsema !
 
Kevad 01. juuni 2012, kl 13.42
Meil oli kunagi keskkooli ajal üks õpetaja, kes oli seotud aidsi ennetuskeskusega.
Tegi siis ükskord sellise tunni, kus rääkis sel teemal ja tõi näite Ameerikast, kus on päris palju hiv viirusekandjaid ja just korralike abielunaiste seas. Põhjus : mehed toovad haiguse nn kandikul koju kätte.

Nii et abielumees võiks ikka enne natuke mõelda...
 
to 06.08 04. juuni 2012, kl 17.52
Miks sa mulle paned suhu sõnad, mida ma öelnud pole, ei ole mehed alaarenenud ja mõistuseta olendid. Naised on lihtsalt tunduvalt kavalamad. See, et abielumehed teiste naistega seksivad, on Eestis kahjuks osaliselt paratamatus, osaliselt meeste suhtumise küsimus, lihtne on ju "kõrvalt võtta" kui pakkumine lai on. Naisi on alates 40-st eluaastast Eestis oluliselt rohkem kui mehi, vaata palun statistikat. Iga mees võib endale soovi korral hankida mitu armukest, kusjuures eriti isegi ei pea mehel väljanägemist olema. Mina sellist elu ei poolda ja ei hakkagi pooldama.
Aga sinu soovitus abielunaistele meestega kaasa minna, ei ole paraku rakendatav, abielunaistel on käed-jalad kodus tööd täis ja lapsed, keda vaja valvata-hoida. Hangi endale elu/abielu ja vaatame mis juttu sa siis räägid.
 
to 06.08 04. juuni 2012, kl 17.59
Loe teema - Vägisi isaks? ka läbi, saad natuke infot juurde.
 
nojah 05. juuni 2012, kl 12.47
to- tajale

aga no onju sellised mehed alaaerneud, kellel puudub reaalasustajau ja igasugune südsustunne.
sel ajal kui oma naine kodus toimetab ja tittedega tegeleb lustib mees külapeal teiste naistega ja tee tittesid.

võib-olla siiski polegi viga meestes, vaid selles, et nad on iseenda tarkusest endal ekoju selised lollid ja lorud naised vinud, kelle kõrvalt nad lihtsalt peavad vaheldust otsima.

Ma ei kujuta seda küll ett ekuidas saab mees vägisis isaks?
et sisi seotakse kummipaelaga lakke kinni ja antakse alt hoog sisse ja kondoomi võetaks eka ära?

Kui mees ikka ise ka endast hooliks ja ei tahaks enam lapsi siis on ju k ameestel võimalik vahendeid kasutada.
on olemas kondoomid ja on ka võimalik kirurgilisel teel lapsesamine välistada
 
to nojah 05. juuni 2012, kl 14.18
Ega sa ei jaga vist paljusid asju kui su kirjapilti vaadata. Sinusuguste imbetsillide jaoks ehk ongi normaalne kui libud teiste naiste meestega lapsi saavad.
 
nojah 05. juuni 2012, kl 15.20
to - tajale!

Kirjapilt oli tõesti moondunud, kahjuks oli probleeme klaviatuuriga - nüüdseks see probleem lahenenud.

Mis puutub sellesse mis kellegi jaoks normaalne on siis kus need naised sel ajal ise on kui mehed külapeal tittesid teevad? Ju siis nad pol epiisavalt naised, et mehel millestki puudu jääb.

- naised ise teevad vigu. kui sünnib laps siis sehkendatakse ümber lapse ja jäetakse mees kõrvale lapsast. Naine seab lapse esikohale.
Laps on ju samuti mehe oma ja miks arvab naine, et temal on rohkem õigusi ja kohustusi lapse suhtes kui lapse isal?
Mees võib ja oskab samuti lapsega tegeleda - aga naine ei anna talle õigustki sellesk.

Mis puutub minusse siis kooseludest tunnistan ainult abielu. Kui pole abielus siis ei ole naisel ka mingit õigust mehelt nõuda et ta ainult kodus temaga oleks. Siis on naine ise samasugune "L" nagu ta teisigi nimetab.
 
fff 15. juuni 2012, kl 23.23
ja oled armuke keda varjatakse ja saad lapse keda oma vanematele ei näidata ja peidetakse. koos väljas ei käida sest äkki pere saab teada. milleks sulle seda vaja, otsi parem vaba mees ja ela ja saa lapsi. endal ja lapsel südametunnistus puhas ja kea teistele silma vaadata. kas pole?
ja lapsega armuke vahetatakse vaba vastu välja.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!