Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
Kui tihti teie laste isad oma lastega kohtuvad?
 
Tiia 18. aprill 2013, kl 11.12
Eriti need, kes kaugel elavad? Kas kohtumiskorrad on lastekaitses või kohtus või ise kokku lepitud? Kui palju isa kohtumisi nõudis ja kui palju teie pakkusite? Kui pikk etteteatamisaeg on, et last näha?
 
normaalne naine 18. aprill 2013, kl 11.21
iga päev loomulikult. normaalne naine ei sigitagi lapsi suvalise jorsiga, kes jalga laseb ja kasvatamisel ei osale.
 
Tiia 18. aprill 2013, kl 11.35
normaalne naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> iga päev loomulikult. normaalne naine ei sigitagi
> lapsi suvalise jorsiga, kes jalga laseb ja kasvata
> misel ei osale.


Aga kui kaugel isa elab? Ma pean silmas just sellist väh. 50 km vahet.

Ja teema polnud sellest, kes on normaalne naine ja kes mitte või kes kellega lapsi sigitab. Huvitav teada muidugi, et kui isa ei taha oma lapsega kohtuda, siis on naine ebanormaalne, et sellisega lapse tegi. Eks meil kõigil on ju selgeltnägijavõimed.
 
Tiia 18. aprill 2013, kl 11.39
normaalne naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> iga päev loomulikult. normaalne naine ei sigitagi
> lapsi suvalise jorsiga, kes jalga laseb ja kasvata
> misel ei osale.


Ja sa ju saad ikka aru, et me oleme üksikvanema alafoorumis, seega ma eeldan, et kas on mees ära läinud (mees on jorss, et jalga lasi), või on naine ära läinud koos lapsega (ilmselt ikka on mees jorss, et naist kinni hoida ei suutnud). Olgu siis naine ebanormaalne, et sellisega lapse tegi. Kuidas sina siia teemasse ära mahtusid, kui sul mees pole jalga lasknud ega sina mehe juurest jalga lasknud, ma ei tea...
 
Seeli 18. aprill 2013, kl 11.45
Normaalne oleks ju see, kui isa ise tahab oma lapsega kokku saada ja tema kasvatamisel osaleda! Kui ta ei taha seda, siis ei aita isegi lastekaitse ega kohus. Kui mees ei ole mõeldud laste kasvatamiseks, siis ei koolita teda ümber ükski vägi. Milleks siis last traumeerida isaga, kes teda nähagi ei taha, rääkimata tema kasvatamisest? Seega, normaalne oleks, kui isa tahaks oma lapsega pidevalt koos olla! Aga see on minu arvamus ja kes ma selline ikka olen...
 
huvitav 18. aprill 2013, kl 11.50
kas mees jorsistub, kui naine rasestub? Või ikka enne oli jorss nii tore "paha poiss", keda kodustada üritati? Normaalsed kenad mehed, kellest saaksid head isad põlatakse chickide poolt ära kui igavad.
Eks hargitage jalgu siis jorssidega ja kannatage pärast.
 
Tiia 18. aprill 2013, kl 11.51
Seeli Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Normaalne oleks ju see, kui isa ise tahab oma laps
> ega kokku saada ja tema kasvatamisel osaleda! Kui
> ta ei taha seda, siis ei aita isegi lastekaitse eg
> a kohus. Kui mees ei ole mõeldud laste kasvatamise
> ks, siis ei koolita teda ümber ükski vägi. Milleks
> siis last traumeerida isaga, kes teda nähagi ei t
> aha, rääkimata tema kasvatamisest? Seega, normaaln
> e oleks, kui isa tahaks oma lapsega pidevalt koos
> olla! Aga see on minu arvamus ja kes ma selline ik
> ka olen...

Aga samas laps ju peab isaga kohtuma, lastekaitsetöötaja ütleb. Isa ütleb ka, et tema hirmsasti tahab, aga näe - ei ole võimalik. Ema pakub 2 nv kuus, isa võitleb välja ühe nv. Siiani pole sedagi võtnud, vaid korra kuus mõneks tunniks. Laps ka tahab isaga olla, aga saab juba aru, et teda ei taheta. Mina eelistaksin, et see isa üldse lapse elust ära kaoks, kui tal nii raske on oma last oma plaanidesse mahutada.
 
Tiia 18. aprill 2013, kl 11.53
huvitav Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kas mees jorsistub, kui naine rasestub? Või ikka e
> nne oli jorss nii tore "paha poiss", keda kodustad
> a üritati? Normaalsed kenad mehed, kellest saaksid
> head isad põlatakse chickide poolt ära kui igavad
> .
> Eks hargitage jalgu siis jorssidega ja kannat
> age pärast.

Jah, ka normaalsed mehed muutuvad pärast seda, kui neid maha jäetakse. Selle nimi on kibestumine.
 
to tiia 18. aprill 2013, kl 12.22
A mis sa korjad siis selliseid mahajäetud kibestunud lollakaid omale. Oh, let me guess, sa oled selline rõve vaal, ja loodad sisemisele ilule. Normaalne kena mees sind esimeseks ringiks ei taha.
 
Tiia 18. aprill 2013, kl 12.37
to tiia Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> A mis sa korjad siis selliseid mahajäetud kibestun
> ud lollakaid omale. Oh, let me guess, sa oled sell
> ine rõve vaal, ja loodad sisemisele ilule. Normaal
> ne kena mees sind esimeseks ringiks ei taha.

Ei ma pakun, et mees kibestus pärast seda, kui mina tema maha jätsin. Olime mõlemad esimesel ringil, ja ma pole ülekaaluline ega kole. Jäägem siiski teemasse, ma ei tulnud siia oma eraelu lahkama, vaid küsisin konkreetse küsimuse, siin on ju ometi emasid, kes kasvatavad lapsi üksinda või ei ole?
 
jeerum! 18. aprill 2013, kl 13.16
Normaalsed lapsevanemad lepivad ise selles kokku, kes ja millal lapsega koos on, mitte ei jookse lastekaitsetöötaja juurde. Ullikestele peab kohus paika panema kuupäevad, millal emme võib lapsele pai teha ja millal issi kommi anda.
 
Inda 18. aprill 2013, kl 13.43
meil siis mehe lapsed elavad 200 km eemal
ja on omal muidki tegemisi, et hakata nende järgi pasima ja neil külas käima
minul on selle mehega nüüd oma pere ja meil ka omad käimised ja tuttvad
ei ole ka naine ise näidanud üles soovi ja head tahet, et lapsi isa juurde tuua.

aga enam pole ka vahet, lapsed nüüd täiselaised, elatise võlad aegunud ja pole neil lastel enammingeid õigusi isalt midagi nõuda
 
naine 18. aprill 2013, kl 14.02
Üldse ei kohtunud peale lapse 10. eluaastat kui lahku läksime. Siis mingil ajal viis aastat hiljem kui laps oli 15 nad aeg-ajalt kohtusid. Nüüd kui laps on 31 nad on aastate jooksul ka kohtunud ja käivad mingil tasandil pealiskaudselt ka läbi. Laps oli mu käest kunagi aastate eest küsinud, et miks ma omale niisuguse mehe valisin aga ma vastasin talle, et me armastasime teineteist kui noored olime ja sina oledki siia ilma sündinud abielust armastuse lapsena. Kui ma poleks teda valinud, poleks ka sind olemas olnud, kulla laps.Isa jääb ikka isaks, käivad nad läbi korra nädalas, korra kuus või korra aastas või korra elus.
 
kogenu 18. aprill 2013, kl 23.08
Kui mees ei taha eksnaist silmaotsaski näha, ei taha ta kohtuda lapsega ka. Nii et tehke omad järeldused.
 
ei ole 19. aprill 2013, kl 07.09
ei ole see exnaine nii tähtis midagi, ettema pärast lapsi vatama ei minda

aga kui mehel on uus kodu ja uus pere ja siis oleks see vana asja meenutamine juba uue pere arvelt

olen uus naine ja olen omalt poolt teinud kõik, et minu pere oleks täiuslik ja minu laste vajadused rahuldatud

ja olen saavutanud selle, et mees ei ole kordagi käinud neid vanu vaatamas ega oma aega sinna kulutamas, samuti elatist pole maksnud, algul vanamoor vingus küll, et seda ja teist vaja, kuid võtsin asjaajamise enda kätte ja ei saanud ta sentigi.
nüüd lapsed tal suured ja võlad ka aeguvad
 
Õudne... 19. aprill 2013, kl 08.43
millised inimesed te olete... Tegemist on lastega. Tundub, et korra kuus oma last näha polegi nii vähe.
 
naine x 19. aprill 2013, kl 10.53
Uued naised ei saa seda pere kunagi mingiks täiuslikuks teha, kui mehel on ex naised ja lapsed eelmistest abielduest olemas, üritage palju tahate, ei saa täiuslikku , eriti kui endal ka lapsed taga.See on kärgpere ja ei enamat.Tavaline kärgpere. Ideaalset saavad luua vaid esimesed abielusolejad, mees lastetu ja ilma ex abieluta ja naine ,lastetu ja ilma ex abieluta, vat nemad saavad luua ilusa perekonna. Abielludes. Kui veel lapsed sünnivad vastavalt soovile, ongi ilus perekonda.
 
ei ole 19. aprill 2013, kl 12.15
kui mina abiellun mehega siis mind ei huvita see kas mehel on lapsed või ei ole
mind huvitab vaid minu perekond kuhu kuuluvad minu abikaasa, meie ühised lapsed ja mina.

vaat ei ol eni, et mingi ex hakkab siin vahepeal sehmima või oma lapsi upitama

antud juhul minu mees teadis seda, et mul selline arusaam ja kui ta minuga seda teades abiellus siis ta tegi oma valiku ise

ja ei pea ma oma peret mingiks kärgpereks vaid olemegi täielikult normaalne perekond

see mis enne oli ei oma mingit tähtsust

jah see endine naine tahtis küll lapsi meile saata kuid tegin talle selgeks et nii need asjad ei käi
 
to: ei ole 19. aprill 2013, kl 14.22
Ja kuidas siis asi täpsemalt välja näeb? Su mees ei kohtugi oma lastega eelmisest kooselust?
 
uuele naisele 19. aprill 2013, kl 14.37
Sina võid elada illusioonis et teil on nüüd uus pere ja uued lapsed ja mees on ainult sinu. Tegelikkuses pole teil midagi, kõik on mehe jaoks juba olnud. Veeres ühest suhtest teise ja jätkas sealt kus päris abielus pooleli jäi.
Kõike on ta näinud ja kogenud, su laps pole talle eriline ega uus nagu oli esimene. Ja kui ta sellest eelmisest elust nii kergelt loobus siis järgmisest suhtest välja astumine on veel kergem.
 
tt 19. aprill 2013, kl 14.42
Eriti hea on ikka see, et eksnaised upitavad oma last "uude perre" ja ei tea kuhu, kõik on eksnaiste teema, aga see "isa", keda "ekslaps" ei huvita, on tõesti normaalne mees, väärt hoidmist?? Õudne! Ma saadaks sellise mehe kukule, kellele peab eksnaine kogu aeg tema enda lapsi upitama. Loodetavasti teie ühised lapsed saavad ka kunagi "ekslasteks", siis saad ise ka aru, et oled tõeline mõrd.
 
ei ole 19. aprill 2013, kl 18.36
ei ol enii, et mehele oli minuga koos elamine, meie laste ootamine, nende laste sünd ja nende kasvamine juba kogetud asi

nimelt meie lapsi me otasime koos, käisime koos arsti juures, uuringutel, käisime koos emade koolis ja sünnitust õppimas, mees on olnud minuga kos meie lapsi sünnitamas
meie lapsed on nüüd juba 18a ja 20 a vanad
ja ikka on nad oma issile kallid ja neid väga hoitakse
abielus oleme olnud 22 aastat saab suvel.


ja selle vana naisega ei käinud mees kusagil arstide juures kaasas ega ka sünnitamas.

ja mee son ise tunnistanud, etta ei tunne nende esimeste laste suhtes mitte midagi, et justkui võõrad lapsed talle
 
oo 19. aprill 2013, kl 19.56
Jama. 20 aastat tagasi ei olnud ühiseid sünnitamisi ega emade kooli. Saadi lihtsamalt läbi. Ja kirjutad nagu alaealine vana mehe poolearuline blond armuke. Koolihariduseta.
 
ei usu 19. aprill 2013, kl 20.35
nende uute naiste jutt tundub siin siiski kunstlik eneseupitamine.
 
oli küll 19. aprill 2013, kl 21.43
20 aastat tagasi need ühised sünnitamised just alguse saidki
ja emade koolid kus valmistati ette sünnituseks on olnud juba ammustest aegadest.
ise olen ämmaeamnd ja lõpetasin kooli 1980a ja just tegelesin emad ekooliga

ja need peresünitused saidki alguse 20a tagasi st algul oli is alihtsalt sünnituse juures.. niiet ei olel on siiski õigus
 
Seeli 20. aprill 2013, kl 17.22
Tiia Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Seeli Kirjutas:
> -------------------------------
> ------------------------
> > Normaalne oleks ju s
> ee, kui isa ise tahab oma laps
> > ega kokku saad
> a ja tema kasvatamisel osaleda! Kui
> > ta ei ta
> ha seda, siis ei aita isegi lastekaitse eg
> > a
> kohus. Kui mees ei ole mõeldud laste kasvatamise

> > > ks, siis ei koolita teda ümber ükski vägi. Mil
> leks
> > siis last traumeerida isaga, kes teda n
> ähagi ei t
> > aha, rääkimata tema kasvatamisest?
> Seega, normaaln
> > e oleks, kui isa tahaks oma
> lapsega pidevalt koos
> > olla! Aga see on minu
> arvamus ja kes ma selline ik
> > ka olen...
>

> > Aga samas laps ju peab isaga kohtuma, lastekaits
> etöötaja ütleb. Isa ütleb ka, et tema hirmsasti ta
> hab, aga näe - ei ole võimalik. Ema pakub 2 nv kuu
> s, isa võitleb välja ühe nv. Siiani pole sedagi võ
> tnud, vaid korra kuus mõneks tunniks. Laps ka taha
> b isaga olla, aga saab juba aru, et teda ei taheta
> . Mina eelistaksin, et see isa üldse lapse elust ä
> ra kaoks, kui tal nii raske on oma last oma plaani
> desse mahutada.

Muide. Altpoolt lugedes selgus, et sina jätsid mehe maha. Miks arvad sa siis nüüd, et ta peaks tahtma sinuga mingit tegemist teha? Kuna ta ei taha sinuga tegemist teha, siis ei taha ta ka lapsega mingit tegemist teha. Otsus oli ju sinu! Ei ole lihtne kohtuda inimesega, kes tegi sulle haiget ning lihtsam on ju loobuda kõigest. Muidugi, see näitab lihtsalt seda, et su ex mees on argpüks! Julge mees oleks sulle rihma andnud sellise sigaduse eest ning oma lapsega oleks ta endiselt edasi suhelnud.
 
Aga kui... 20. aprill 2013, kl 23.29
Aga kui on nii, et mees läheb ise pere juurest ära teise naise juurde, kellel ka eelmisest elust juba lapsed. Kuidas on sellisel juhul "õige"?
Ma ei saa aru, et ta igatseks väga oma laste järgi. Ehkki algul, kui läks, plõksis hirmsasti, et mina talle arvatavasti lapsi ei anna. Nüüd pean talle vahel meelde tuletama, et helista lastele, neil lõppes koolis veerand. Ja ei usu mina, et ta nendest uutest, kaasavaraks saadud lastest suures vaimustuses on. Ta pole seda tüüpi mees.
 
lahe elu 21. aprill 2013, kl 09.00
mul on tutvusringkonnas üks paar kus naine on eelnevalt olnud abileus, naisel elnevalt ka lapsed - ühiseid lapsi ei ole

ja nend eelu on kui lill, nad käivad kus soovivad , tevad mida soovivad.
naise exmees töötab soomes ja lapsed on kõik koolivaheajad oma isaga, nädalavahetused vanaemadega

"noortel" on aega ja võimalusi elada teinsteisele
 
ei ole on 21. aprill 2013, kl 10.29
siis hea mehenartsu omale saanud, kellega kodu mängida. aga kui tuleb uus veel teravamate hammastega eit ja selle naha sinu hambust ära suudab sikutada ja ... noh, seni või olla uhke ja õnnelik, et sinul ka kohe nagu päris mees...
 
ei ole 21. aprill 2013, kl 12.03
:)
mees võib ju minna kui soovib, kuid meil lahusvara ja jagamiseks ei lähe ega ka kaasa mees ei saa nagunii midagi - läheb ainult oma seljariietega
:D
vaevalt et ta seda soovib
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!