Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
Seks, seks, seks...
 
Ema, mitte üksik, 35 27. aprill 2013, kl 17.35
Nii, tulen kurdan ka siis oma mure ära. Olen 5-aastase tütre ema, üksikuna ennast kuidagi ei tunne, aga seksiisu hakkab küll juba silmanägemist võtma. Sest ma ei ole juba - istuge nüüd ja hingake sügavalt sisse - 3 aastat seksinud. Kui keegi oleks mulle 3 aastat tagasi öelnud, et ma järgmised 3 aastat ei seksi, oleks ma naerukrampides vaevelnud. Sest mulle väga meeldib seks, alati on meeldinud ja nüüd... lihtsalt juhtus nii, et seda enam ei ole.
Kindlasti teete juba näppudele sooja, et panna siia kribinal kirja, kui kole ja paks ma olen, vana ka kindlasti, sellist keegi ei tahagi. Aga isegi ego maha surudes ma ei saa sellega nõustuda. Tõttöelda on minu jaoks äärmiselt oluline enese eest hoolitsemine, koos kontsa-kleidi-soengu ja muu elementaarsega. Klubimutt ma ei ole, aga on ette tulnud mõned külastused. Tuvastasin äärmiselt aktiivsed sekspartneri otsingud... suhtes olevate meest poolt. Miks nad seda teevad, jäägu nende südametunnistusele, aga mind ausalt ei eruta kiire nühkimine kusagil hotellitoas selmet veeta kirglik öö koos hommikusöögi, peale hommikusöögi seksi ja lõunasöögiga. Nii et suhtes ja abielus mehed on out. Vallalised aga... põgenevad kui kuulevad lapsest, mis siin salata. Teevad sellise nunnu vabandust paluva näo ja ütlevad, et oi, täna on kiire. Oi, homme on ka. Jne. Ühesõnaga, 3 aastat seksita ei ole lahe ja kahtlustan, et ma olen ainuke oma vanuseklassis siin riigis, võibolla isegi kogu maailmas, kes nii pikalt ilma on. Võibolla on minust uuesti süütu saanud. Kõige nõmedam on, et enam ei oskagi kusagilt alustada, et oma seksidefitsiidist üle saada.
 
vaseke 27. aprill 2013, kl 17.40
Võta vastu see mis pakutakse kui nälg nägemist võtab. Vallalise mehe voodisse võid ju ikka sattuda- paariks ööks. Palju sul lapsekõrvalt aega ongi. Abielumehed ses suhtes parem valik kui südametunnistus kannatab armuke olla.
 
Ema, mitte üksik, 35 27. aprill 2013, kl 18.10
No vot, ei taha armuke olla. Eks sellepärast saigi valitud tee last üksi kasvatada, et oma ei tahtnud teistega jagada. Ja sealt on tekkinud tõrge selle ahela toitmisel.
Aga vallalised mehed ei ole voodisse kutsunud. :) Ma muidugi ei ole suruma ka läinud, tahaks ikka flirti ja värki, õrritamist ja muid tedremänge. Aga nad vist kardavad, et siis peab abielluma ja võõra mehe lapsele isaks hakkama ja muu jube-jube. Nii ma kuival olengi. :)
 
karboniseeritud mees 27. aprill 2013, kl 18.24
no sa ei lepi füüsilise seksiga vaid tahad vaimset.
viimane nõuab jällegi püsisuhet. kasvõi enam-vähemgi.
muidu on ikka ainult füüsiline.

mees valib naist kas ainult seksiks või kooseluks ja seksiks.

sina esimest gruppi tõrjud.

teine grupp vaatab kõigepealt naise välimust (no nii on lihtsalt ikkagi), siis naise meeldivust ja sensuaalsust, siis ajumahtu ja siis muid lisasid (lapsed nt).

kui on vähemalt kask võrdset kandidaati, siis valib mees vaba ja lastetu. see tähendab, et pead paratamatult konkurentsis püsimiseks teistest võrdsetest üle olema. sest mees võtab su koos lapsega ainult juhul, kui oled teistest ilusam, meeldivam, sensuaalsem ja targem. või siis, kui on sinusse kõrvuni armunud ja kõik muu ei oma sel hetkel tähtsust. selline armumine läheb aga ükskord üle ja siis hakkab jälle pihta.

ega see sul kerge ei saa olema, see on selge. ja võtab kindlasti aega, enne kui oma leiad. kolm aastat pole siin mingi näitaja. lohutuseks võin öelda, et mul üks noorem sugulane, kelle mees koos kolme lapsega maha jättis (5a ; 3a ja 1,5a), leidis omale jumalast normaalse ja toreda noore mehe aastaid hiljem. seega on võimalik küll.

kindlasti on sul rohkem edu kas välismaa meeste hulgas või vanemate meeste hulgas.

ole tubli
 
Ema, mitte üksik, 35 27. aprill 2013, kl 18.42
Väga sisukas arutelu, tänan karboniseeritud meest. Ma tegelikult püsisuhtest väga ei unista, või noh, latt printsi otsimise kõrgusel ei ole. Tahaks seksi, aga mitte suhtes oleva mehega. Saan ise ka aru, et siia on vastuolu sisse kirjutatud - kui vallalisel mehel emotsioonid aktiveerida, siis tema ei pruugi ainult seksist huvitatud olla ja nii justkui kasutaks teist inimest ära.
Vanemad ja välismaa mehed on mul tõesti huviorbiidist välja jäänud, nad millegipärast ei seostu kirgliku seksiga (vabandan üldistamise ja pealiskaudsuse pärast).
Ega ma võrdsetest tõenäoliselt üle ei ole ja ei oskagi nüüd kuhugile poole joosta, et värvilisi sulgi juurde saada. Natuke ju tahaks meeldida sellisena, nagu olen.
Mul on hea meel, et sugulane sul väärilise kaaslase leidis ja katsun ka nunnaelust normaalsesse ühiskonda integreeruda. :)
 
karboniseeritud mees 27. aprill 2013, kl 19.08
noh, vaata siinsamas teises teemas üks kodanik just saabus jälle kodumaale ja otsib mingit tutvust. eks katseta ja kirja talle.

AGA noo ühe asja peab siin kohe ära klaarima, muidu ma ei saa öösel rahulikult magada: kui sina oled 35 nagu ma aru saan, siis vanemad mehed on seal kusagil 40 - 45 ja näiteks mina olen vägagi 43 ja vägagi kirglik seksutaja muideks ja ma ei saa leppida selle tähelepanekuga Sinu jutus mitte, et vanemad mehed on kiretud notid.

:P

aga ma ohvkoos ei ole vaba ja vallaline ja ei otsi siin kedagi, nagu enamus kohalikest default siin arvama on harjunud ja äkki seepärast olen ma niiii kirgastavalt kirglik? mine tea.
 
armas 27. aprill 2013, kl 19.23
Karboniseeritud mees, teed endale reklaami? Jääb mulje et konks on sisse visatud- noh naine,mida sa veel ootad? 35 peaks mõistus peas ja reaalsustaju olemas olema. Keegi ei viitsi sinuga mängida, võetakse lasteta naine ja mängitakse nendega. Selle ajaga kui lapsega kodus olid, on aeg edasi läinud ja sina vanemaks jäänud. Lase latt kuskilt otsast madalamale.
 
karboniseeritud mees 27. aprill 2013, kl 19.54
novat, seda ma just rääkisingi.
siin kui noka paotad, oled default naisteotsinguil :DDDD

no võta rahulikult, kodanik armas.
kui mul ka kunagi peaks tekkima soov mõnda naist juurde leida, siis seda ei tuleks ma iial tegema siia.



lisaküsimuste korral võib pöörduda meie kliinikumi aadressil
Oburje, Kalojaani straße 2, kabinet 24
võtan lahkesti vastu
visiiditasu on 32 juurot
 
armas 27. aprill 2013, kl 21.02
liiga hea, et üksikemade foorumist naisi juurde otsida? Õigel teel oled, mees, õigel teel.
 
Saialill 27. aprill 2013, kl 21.43
Ma olen täpipealt samas olukorras. 35, lapsega ja kuival juba ligi 3 aastat. Nii et ei ole sa midagi ainuke. Kõik need mõtted on läbi mõeldud ja latid mit korda üle mõõdetud. Karboniseeritud mees kirjutab tõtt kahjuks, ja neil nimetatud põhjusel ma olen ma lihtsalt õppinud leppima, et asjad on nii nagu nad on. Et minu jaoks ei ole enam ette nähtud. Kurb on vahel küll. Selline tunne on, justkui elaks sügavkülmas.
 
mina 27. aprill 2013, kl 23.51
Kirjuta endast lähemalt. Tänud
 
võrokas 29. aprill 2013, kl 10.10
Mina ka kuival juba mõnda aega sest püsisuhet ei ole ja ei taha ka hetkeln ja juhusuhteid ei taha sest kardan haigusi.Hea meelega looks kellegi naisega sellise pikaajalise sekssuhte aga naine peab kindlasti sale olema ja vabameelne muidugi ka.Vabameelseid ehk leiaks aga vot selle saleda leidmisega on juba tänapäeval probleeme.....
 
mina ka.. 29. aprill 2013, kl 14.57
olin, mitte küll 3a, aga 1 aasta ja sel perioodil ei tundnudki seksist puudust. Siis aga leidsin silmarõõmu ja nüüd ei kujuta ettegi, et peaks nii pikalt ilma olema, isegi kui nädal peaks vahele jääma, kraabiks juba kintsu :D
Kuigi varasemalt ei ole ma väga seksuaalselt aktiivne olnud. Mulle tundub, et sinna 35a lähenedes on minul seksuaalsus küll tõusnud :) ja nüüd juba tean, mis mulle meeldib ja oskan seda nautida.
Mis tahtsin veel kirjutada, enne kui leidsin endale kalli inimese, olin juba mõtetes seal maal, et püsisuhet ei taha, aga sekspartner võiks olla, aga läks teisiti ja leidsin hoopis armastuse :) Nii, et kui kõige vähem ootad, siis leidki!
 
Viljandimaalane 29. aprill 2013, kl 15.02
Mind paneb imestama. Kuidas mõni naine oskab seksita hakkama saada. Tunnen parajasti ühte keskealist naist(26a). Ütleb, tema seksima ei hakka, sest mehed olete lollakad teete lapse ning kaote minema. Olen öelnud mitmeid kordi, et ma olen valmis selleks. Ma ei ole manjakk ning pealekäima ei hakka. Muideks tunneme 3 aastat ning on kõigest rääkinud. Nüüd kohe ei oska mõelda, kas petab või räägib tõtt.
 
maakatele 29. aprill 2013, kl 21.27
Viljandimaalane, kas sa pole naisele öelnud, et temal lapsesaamise vältimise võimalused suuremad kui mehel? Või ei raatsi mulgid rasestumisevastastele vahenditele raha kulutada? Küsi see ka ära kui kolm aastat juba teemast räägite. Teete rahad pooleks või hoiate kokku ja ostate mõned kummid?
Võrukale sama soovitus, kasuta kondoomi kui haigusi kardad. Eriti nende vabameelsetega!
 
Viljandimaalane 30. aprill 2013, kl 14.58
Mulgid raatsivad rasestumisvahenditele raha kulutada, aga kui keskpealinnlanne kardab rasedaks jääda isegi rasestumisvastastele kasutamisega, siis ei ole midagi teha. Kondoomid alati ka ei kaitse, on palju juhtumeid. Mina ei karda, oleks isegi õnnelik kui keegi lapse kingiks.
 
võrulanna 03. mai 2013, kl 10.04
Oh, tuttav tunne. Mul veel kolm aastat täis pole, aga nats üle aasta juba minulgi "monoseksuaal" oldud. Algul olin häiritud, nüüd aga enam isegi ei mõtle sellele. Või noh, vahel ikka mõtlen kah, eriti kui on ilus kevadõhtu ja kõiksugu vanad ilusad mälestused meelde tulvavad... Aga siis kutsun end korrale ning ei unele enam.
Kui füüsiline pool väga nõudma hakkab, eks siis tegelen ise endaga, saab nii ka hakkama. Vahel taban end mõttelt, et kas nüüd ongi siis läbi mu seksuaalne elu, et edaspidi kuni surmani jäängi "ilma".
 
Meeshing 03. mai 2013, kl 10.41
Otsingi sellist kaua ilma olnud kirglikku naist...
 
samas paadis 03. mai 2013, kl 10.47
Tuttav probleemistik, aga mitme üksielatud aasta jooksul ei ole päris ilma olnud. Oli üks suhe küll vaba mehega, aga erinevatel põhjustel see sai otsa. Ja nüüd olen samas paadis teemaalgatajaga.... no ei taha kooselu, ainult seksi ja väikest särinat sinna juurde. Aga vabad mehed tahavad suhet ja suhtes meestega pole kuskil kohtudagi, koju ma neid küll ei tahaks. Üheöösuhted ei sobi, liiga palju riske ning vähenauditavad. Korra isegi kribasin tutvumiskuulutuse. Kirjutas 6 inimest, üks neist oli 52 (olen ka 35), kaks oli abielus, ülejäänutel puudus edasiseks kirjavahetuseks elementaarne kirjaoskus. No ei ole minu jaoks algharidusega mees erutav, kui isegi lihtlause koostamine on liialt keerukas.
 
kolm punkti 04. mai 2013, kl 00.03
Kõigepealt respekt teemaalgatajale - intelligentne, huvitav, põhimõttekindel inimene, heas mõttes kange. Kindlasti kena ka.
Jagan siinkohal kogemust. Läksin 2 aastat tagasi mehest lahku, olles 34-aastane. Jäin lastega üksi. Et mõtteid traumeerivast reetmisest mujale saada, proovisin internetis tutvumist. Mingeid erilisi nõudmisi kaaslasele polnud peale selle, et oleks vaba ja arukas. Sain mitmeid ettepanekuid kohtumiseks inimestega, kes tundusid igavad/ühekülgsed või siis liiga innukad.
Kannatamatuse tõttu kustutasin konto peale 1,5 kuust katsetust. Sisutud ja libedad sõnumid tüütasid.
Siiski, leidsin täitsa toreda kirjasõbra, kellega siiani suhtlen.
Nüüd aga asjast. Märkasin, et oma tavapärasel trajektooril punktides kodu-töö-kodu jätkates jääb kõik endiseks. Samas, sattudes üritustele, kippusid uued inimesed mulle liginema. Mõistsin, et eemalepeletav ma pole. See oli üsna julgustav tõdemus. Et olen samuti üpris konservatiivne, ei sõlminud tutvusi võõrastega. Juhtus hoopis nii, et minu tutvusringkonna üksi jäänud mehed hakkasid mulle lähenema. Ühest sellisest (lahutatud) mehest kujunes mu armuke. Seks temaga on väga hea, sõprus samuti.
Siiski, tunnen, et vajan inimest, kellega jäägitult sulanduda ja kelle elu taevalikuks muuta. Kuna ta seda vist ei vaja, siis on meie suhtlemine harvemaks jäänud.
Minu lühisoovitus oleks lihtsalt rohkem väljas käia, kui vaja, võtta lapsehoidja.
 
kolm punkti 04. mai 2013, kl 00.16
St on täitsa arvestav kogus mehi, kel saab 30-ndate teises pooles esimene ring ümber, kõik laokil olevad pole hõivatud. Võin kinnitada, et on täpselt sama murega mehi (üksikisasid) kui Sul. Tõsi, olenevalt lapsele (lastele) pühendumuse astmest on neil on vast pigem aega internetis kui lokaalides figureerida.
 
imelikud 04. mai 2013, kl 09.33
mis see sex siis nii ära ei ole?

igat suvalist ikka vastu ka ei võta ja ei tunne küll et mingi meeletu isu oleks, et ilma ei saa
või sis lihtsalt harjunud, sest algul oli tööd ja tegemisi nii palju, et polnud aegagi sexile mõelda
nüüdseks juba 20a üksi olnud ja mingeid partnereid ega sexi jukusid pol eka ligi lasknud
 
imelikud 04. mai 2013, kl 09.34
lisan veel , et aga vb oleneb see sex-is soovimine ja tahtmine ka ikka sellest, et mis kvaliteediga oli seni saadus sex..
kui ikka midagi erilist polnud siis mida seal ikka tahta
 
kah kurb 04. mai 2013, kl 23.01
pea kaks aastat hakkab täis tiksuma. suhtes olevad mehed on välistatud samadel põhjustel nagu teemaalgatajal. ma lihtsalt ei taha meest, kes suudab oma elukaaslast petta. vastu hakkab.
 
võrokas 05. mai 2013, kl 10.41
Aga krt,no äkki joppab...Tahaks siis keegi ühte sekssuhet luua,teeks ära,mis?Võrulanna??Kah kurb??? Muidugi,nõudmised oleksid,et sale ja vabameelne peaksid kindlasti olema!!!
 
kolm punkti 05. mai 2013, kl 12.57
Imestan imestajate üle. Kas te tõesti pole kuulnud, et inimeste libiido on individuaalne?
 
kah kurb 05. mai 2013, kl 18.04
mina ei vasta kriteeriumitele. pole võrust - no sellega saaks veel kuidagi hakkama. kahjuks on ka nii, et kui meesterahvas ütleb sale, siis minu figuur tõenäoliselt sinna kategooriasse ei mahu. paksuks ma ise ennast ei pea. rõivanumber 38, aga lopsakas 38. vabameelsus? perversuste ja fetishitega ei tegele.
 
nõus 06. mai 2013, kl 14.09
Seks on inimesele oluline vajadus, aga respekt neile, kes ei hakka üldlevinud viisil ringi kargama. ärge laske latti alla ja kui silmad avatud, leiate väärilise hea kaaslase. isegi kui ei ole abielulise perspektiiviga, võib inimene olla aus ning monogaamne. Püsipartnerlus ei pea tähendama ühe katuse all elamist, ausaid ja ühte hoidvaid inimesi on olemas!
 
Pr Õiglus 08. mai 2013, kl 14.31
Kui Sa lapse isa ukse taha tõstsid, kas siis ei tulnud selle peale, et enam ei taha Sind mitte keegi?! Nii et igati õiglane karistus Sulle: kui jätsid lapse ilma isata, siis istu nüüd ise ilma seksita.
 
Ka 09. mai 2013, kl 09.16
Kas teemaalgataja mainis kusgil, et tema mehe minema ajas ja mitte vastupidi? Ja et laps isaga ei suhtle?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!