Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
isa....
 
Kairit.T. 26. jaanuar 2015, kl 14.02
Mul on kaks last ja olen laste isaga lahus juba 7 aastat!
sellest 7 aastast 4 oli mees lastele isa!
Aga siis võtis omale 17 aastase naise. Ja sellest hetkest on ta lastega suhted täielikult ära lõiganud!
Ütles tal omal uus pere.
ja samas kui tema vanemad temaga räägivad et võiks ikka lastega suhelda hakkab süüdistama et laste ema on paha ja psühhopaat jne.
samas pole ma torkinud ei selle "naise" ega ka mehe elu! kuigi käivad ja räägivad et ma tahan nende suhet lõhkuda!
Aga soovin ma vaid et mees suhtle lastega! ei taha ma seda peret kindlasti lõhkuda!
 
nii on 26. jaanuar 2015, kl 16.03
Võta parem uus mees, ega vägisi ei hakka keegi suhtlema.
 
Kairit.T 26. jaanuar 2015, kl 16.06
Lastel siiski vaid üks isa!
Ega see ei tähenda et kui ema võtab uue mehe siis peab see uus mees ka lastele isa olema!
 
mnja 26. jaanuar 2015, kl 17.26
aga alati pole see isa kes seemendab vaid see kes ülesse kasvatab
 
kahEma 27. jaanuar 2015, kl 00.21
Jah kui mehest asja pole pole midagi teha!
Küll ühel päeval kahetseb, ja nutab veel taga aegu kus olex võinud oma lastele isa olla!!!
Igal oinal oma mihklipäev!!!!!!
 
vägisi isaks või? 27. jaanuar 2015, kl 11.37
Aga miks sa tahad, et isa suhtleks lastega, kellest tal ei sooja ega külma pole? Mida selline vastutahtmist "suhtlemine" siis lastele annaks?
Kui ikka ei taha, siis ega vägisi armsaks ei saa!
 
üks juhtum 27. jaanuar 2015, kl 13.11
isa lastega ei suhelnud ei hoolinud neist
no ja said lapsed täisealisteks
isa hakkas lastega suhtlema
kutsus külla, tahtis kokku saada
lapsed läksid, suhtlesid, isa mustas em aja kirus maa põhja süüdistas kõiges ema, nt et ei lubanud suhelda jne

see oli aga vale..
 
ÄRA TARGUTA ---NAINE 16. juuli 2015, kl 06.51
mnja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> aga alati pole see isa kes seemendab vaid see kes
> ülesse kasvatab
AGA LAPSEL JÄÄB IKKA ÜKS ISA---ISA ELU LÕPUNI... NAGU LAPSE EMA..:::
SEE KASU--ISA AITAB EMAL LAST KASVATADA KÜLL,,, AGA ISAD JÄÄVAD AMETLIKULT IKKA ISADEKS::
1))ERITI SIIS ,KUI MINA MAKSIN
15,, AASTAT SUUREST PALGAST ALIMENTE ,,JA TOITSIN VEEL KAKS OMA UUE PEREKONNA JA KAKS LAST ---((VOT SEE ONGI ÕIGE ISA))
 
isa? 16. juuli 2015, kl 12.58
Tõsi ta on, et lapsel on/peaks olema üks isa. Aga kui lapsele on valitud isaks jorss, kes üleüldse lapsest ei hooli, siis sellel lapsel ilmselgelt ei olegi isa. Egas iga seemendaja kohe isaks saa.
Kommenteerija "vägisi isaks või" tabas ju väga täpselt asja olemuse ära. Kui valisid lapsele isaks sellise, kes lapsest ei hooli, siis ei saa ju last talle vägisi kaela määrida. Sinu valik - lepi sellega!
 
Eelmisele 18. juuli 2015, kl 04.42
Seleta palun ära, mismoodi 100% kindlalt teada saada, kas mehest saab hea isa?
 
mis seal keerulist! 19. juuli 2015, kl 23.09
Hea isa saab mehest, kes pikemaaegse tutvuse järel osutub kohustundlikuks, südamlikuks ja hoolivaks meheks. Hea isa kandidaat ei veeda oma õhtuid kusagil baaris või ööklubis joomakaaslastega purjutades ega ka mitte arvutimänge mängides, tal on ikka mõistlikumad huvid. Hea isa kandidaat on viisakas (eelkõige oma naise vastu), ei ropenda ega vannu nagu voorimees. Ta soovib oma armastatuga abielluda ning pärast seda elab kodus, mitte sõprade juures. Oma vaba aega eelistab ta veeta peamiselt koos naisega.
Esimese paari nädala järel muidugi asjast aimu ei saa.
 
EI noh 21. juuli 2015, kl 16.01
pakun, et lõpetas suhted kuna ta ei taha oma lapspruudile lapsi tutvustada kuna siis ehk neiuke arvab, et tegemist on vanamehega ja jookseb noorema juurde
 
k 24. juuli 2015, kl 00.29
keegi vorbib mineid naljakais teemasi ja rahvas kohe taga jalgadel pusti. Kaekiri on nii uks ja sama , kas te toesti siis aru ei saa, et kohe polete.:)
 
kui 29. juuli 2015, kl 15.15
k vorbiks kogu aeg mingeid naljakaid teemasid, siis oleks see tõepoolest kohe käekirjast äratuntav...:D
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!