Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
kuidas toime tulete?
 
eksole! 15. november 2015, kl 19.31
Tüdruk oli noor, kogemusteta.... poiss aga kogemustega ja puhas pätt!
Meest polnud vastutama õpetatud, aga tüdruk... no tegi jah lapse, kui ei teadnudki, kellega õieti. Tema oli ohver, ei tema vastutanud millegi eest! Ta ju lootis, et mees muutub. Aga mees - siga niisugune - ei muutunudki! Kust vaene naine pidi teadma, et mees laisk - no kaks aastat vihtus tööd teha nii, et polnud öö ja päeva vahet. Aga pärast lapse sündi muutus päevapealt! Ei viitsinud kohe üldse tööl käia.

No eriline naine ikka, kui kahe aastaga ka aru ei saa, kellega koos elab! Kui see on tõesti nii, siis tuleb veel kasvada enne koosellu astumist. Seda selleks, et aru saada, millised omadused on kooseluks vajalikud ja mida tuleb mehe juures tähele panna. Ei muutu need mehed midagi päevapealt. Lihtsalt need omadused (või nende puudumine), mis hakkasid hiljem segama, ei olnud neiukesele varem üleüldse tähtsad ja ta ei pööranud sellele tähelepanugi-
 
loeks välja 21. november 2015, kl 09.35
.., et naised ikka süüdi.No siis kasatagu need "targad mehed" üksi oma lapsi.Pole naist , pole probleemi.
 
ka üksik 21. november 2015, kl 18.28
Mis siin siis "eksolet" kohe nii hulluks ajab, et niii leilis, niii tark, et võiks kohe õpetada ilmselt tervet maailma. Vot tema teab retsepti õnnelikuks kooseluks ja julgege vaid teisiti arvata! Kuigi ta võiks enne taolist puhangut rohud ära võtta.
 
kaksik 21. november 2015, kl 19.56
Või peaksid hoopis "rohtu võtma" need naised, kes lasevad endale lapsi teha meestel, keda õieti veel ei tunnegi ja siis pärast end tobedate väidetega õigustadapüüavad? Ma küll ei tea, milline "rohi" siin peale kondoomi aitaks......
 
eksole-le, kaksikule 22. november 2015, kl 10.10
Sinu taktikepi all ja ja sinu juhtnööride järgi naiste ja meeste vahel polekski erinevaid arusaamu elust, töölkäimisest, lastest.!
Ilmselt sünnist saati kohe tark inimene.
Naised, eriti noored naised, kuulake seda tarka ja kõike ette ja taha teadvat isendit ja elu nagu lill!
 
kaksikule 22. november 2015, kl 10.34
võiks lisada omadest kogemustest, et koos elatud sai oma mehega oma 5 aastat ja seda enne ,kui laps sündis.Kuidas saab väita, et inimesed ei ela enne last piisavalt kaua koos.Kaua siis peab , kas 20 aastat või veel rohkem.Üldjuhul mehed muutuvad siis, kui naine rasedaks jääb.Nad hakkavad oma sarvi maha jooksma, oma naine neid enam ei huvita või veel hullem hakkavad omasoolisi ihaldama.Nii, et väide inimese tundma õppimisest ei pea paika.Kui ise saaks aega tagasi, siis ei teeks meestega mingit tegemist ja elaks pigem üksi ja rahulikult.
 
kaksik 22. november 2015, kl 22.48
Kui teha asju õiges järjekorras, siis ongi elu lill!
Kõigepealt lihtsalt paar aastat kurameerimist, siis abielu, siis mõne aasta pärast on ikka vähegi arukale naisele selge, kas mees kõlbab pereisaks või mitte ja vaat siis võibki lapse saamisele mõelda. Korduvalt kontrollitud ja töötab!
Üldjuhul mehed ei muutu, kui naine temast rasedaks jääb. Kes oli enne mees, on seda edasi. Kes oli enne töllmokk, see ka selleks jääb. Lihtsalt naine ei pannud enne seda tähele, et tegemist töllmokaga. Enne oli jõle kihvt - töllmokk tahtis aina pidutseda, kihvt, et kõik naised seltskonnas töllmokale järele vahtisid ja töllmokk nendega kudrutas, aga vaat kui juba laps tulemas, siis tuleb ehk naisele mõistuseraasuke pähe ja enam nii kihvt ei olegi.
 
kaksikule 23. november 2015, kl 11.15
KORDUVALT KONTROLLITUD JA TÖÖTAB- mitmes kontroll sul on ka juba?
Muide see on ikka uskumata iba, mida ajad. Mitte keegi ei suuda oma east ettepoole elada, tunnetada. Selleks ongi sõna "elukogemus", mis tuleb koos eaga.
 
kaksik 23. november 2015, kl 11.58
Ei, minul ei ole korduvalt vaja seda kontrollida, lapsukesed. Aga kõik minu tutvusringkonnas elavad selle skeemi järele. Ja ei lahuta ega hala meeste üle, kes lapsed unustanud.
 
kaksikule 23. november 2015, kl 12.18
Vist väike tutvusringkond sul. Pealegi ei tea sa, millega nii sina kui teised selles ringkonnas lõpetavad või kuidas nad tegelikult omavahel kodus n. elavad. Kas näed teiste sisse ka ja väidad et nad on kõik õnnelikud?
Supervõimed sul.
 
kaksik 23. november 2015, kl 13.15
Kallis laps - loe nüüd rahulikult minu kirjutatu läbi! Kust sa loed, et räägin õnnelik olemisest? No ei ole see loetust arusaamine jah nii lihtne asi...Aga ära heida meelt - ehk pärast põhikooli lõpetamist asi paraneb!

Kirjutan, et minu tutvusringkonnas ei ronita esimese ettejuhtuvaga voodisse, ei saada lapsi väljaspool abielu, ka abielus ei saada last esimesel abieluaastal, kõik isad hoolitsevad oma laste eest, ei joosta kohtuid mööda elatisraha saamiseks. Ja lahutatuid ka ei ole. Üks lesk minu tuttavate hulgas on, aga temal aitavad surnud mehe vanemad eluga toime tulla, nii et perekonnad toimivad.
 
kaksikule 23. november 2015, kl 14.17
Mina olen 56 a. seega mitte laps. Sinu üleolev ja teisi arvustav jutt ei räägi kõrgest vaimsest tasemest ega ka elukogemustest kahjuks. Pigem vaadake, kuidas ikka mina oskan...see on nagu tite jutt, arenemata ja piiratud nägemisnurgaga.
Üksikemaks saadakse ka muide tihti selle tõttu, et tahetakse õnnelik olla naisena, lihtsalt teise sobivama inimesega. Või ka pigem olla oma lastega üksikema kui jätkata kurnavat abielu. Alguses võis ju tunduda kooselu ok, kuid läbi-lõhki-lõpuni ei ole kedagi võimalik tunda, ka mitte abikaasat. Laste saamise järel selgub enamasti, kes on kes. Seega, alati kõik esimese abieluga ei õnnestu ( kuigi on juba lapsed saadud) ja nii see muutus suhetes ette võetaksegi. Aga on ka kannatajaid pooli, kes ainult sinusuguste näpuganäitajate tõttu ei julge tuua muutusi oma ellu, on ise õnnetud ja loomulikult kannatavad selle pärast lapsed ( rohkemgi kui lahutuse korral).
Aga küll sina juba tead, et üldse üksikemaks saadakse väljaspool abielu..., et ronitakse esimese ettejuhtuvaga voodisse ja õnnelik olemine polegi oluline jne.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!