Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
elatis vanavanematelt?
 
vallasisa 15. oktoober 2015, kl 09.46
No ega mina rasedaks ei jää! Las see hoolitseb, keda rasedus ähvardab. Kui vallasema ei oleks tahtnud vallaslast, eks siis oleks kummi kasutamist nõudnud! Ju siis ikka ise tahtis. Ta ju teadis, et abielus ei ole. Või oli nii loll, et sellestki ei saanud aru?
Kui vaja, maksan oma ametlikust miinimumpalgast mingi summa (mustalt teenitud raha jääb nagunii mulle!) ja elan rõõmsalt edasi. Ja kui sedagi ei taha anda, siis olen hoopis töötu ametlikult! Las siis vallasema kantseldab last, kasvatab ja ravib teda. Ja kaebleb foorumites ning nõuab oma õigusi edasi :)
 
vallasisa veel 15. oktoober 2015, kl 13.11
ja kui laps on piisavalt vana, täisealiseks saamas siis enne 18a lähen ja nõuan DNA ja isaduse tuvastamise. Aasta võin ju toetada, aga edasi on lapsel kohustus mind toetada kui peaksin vajama
 
Tips 18. aprill 2016, kl 09.34
Mul oli ka püksikumm lõtv ei viitsinud seda pingutada. Lapsed muudkui tulid keegi lastele raha maksta ei tahtnud. Võtsin musta mehe elamisse. See teeb lapsi tööl ei käi ja annab mulle 3 korda päevas kere peale. Ära ka ei lähe. Elame riigi toetustest.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!